Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @maryska007  Dakujem pekne...no este nemenim..kupila som si 3opasky a nosim tie velikanske veci kedze mam v plane este zhodit neoplati sa investovat do novych veci a potom do dalsich 😃
    A co sa tyka tvojich zastavenych kil 😉 tak hlavne je ze neidu hore a miery sa menia....cislo na vahe nieje podstatne..tak drzm prsty nech sa ti pohnu 😃

• @ncora  dakujem 😉
    mne hlavne napisal dukan, ze to uz ani nepojde, ale skusim s nim zabojovat...este take 3 kg a som v cieli...ale to by som zas musela byt poctiva, ze?🙂)))))..ale na druhej strane zase poctivo cvicim, kazdy den, takze je zmena viditelna na viac, ako na 6 kg...nosim sa jak pavica, co ti poviem🙂)))))

• @maryska007  No tak to ti verim ze ked cvicis tak je to lepsie vidiet..ja zatial necvicim len dlhe prechadzky a sem tam orbitreck...a podla dukana mam do ciela este nieco cez 10kg takze mne to este potrva 😃 A keby neboli tie prehrasky tak tiez uz som o poriadny kus dalej.. 😎 ale povedala som is ze ked som naberala 2roky tak ked to zhodim za rok tak to bude super 😃

• Sponzor fóra
  • no ja som v sobotu na kamoškinej svadbe nevydržala - síce som nepila, ale zjedla som normálne hlavné jedlo - zemiaky, ryža, mäsko, zelenina...taktiež zo švédskych stolov som si dala syry (určite neboli nízkotučné) a dala som si aj tortu z redového...takže chudnutie sa trošička zastavilo 😞

• @caitlin1  nevadi...si sa zabavila a teraz pojdes dalej...vacsina bab ma prehresky, ale sa pokracuje 🙂

@ncora  to vies, bez tych prehreskov by nas dieta tak strasne zvazovala, ze by sme s tym uz davno sekli (aspon ja urcite).....a pomaly dalej zajdes 😉

• @maryska007  Suhlasim s tebou...ja ked mam chut napriklad na cokoladu tak si kusok dam....a hlavne kupujem tie kvalitne a zjem fakt len kusok a mam dost.....pred dietou cela cokolada nebola problem 😃 ...keby som ju prisne dodrziavala tak aj ja uz davno s nou skoncim...a ked sledujem ze mi ten maly prehresok neuskodil tak je to v pohodke 😃

• @ncora  vidis, pripravujeme sa na 4-tu celozivotnu fazu...lebo o tom to je 😉 ...dat si, ale kusok

• baby prosim vas tvaroh aky kupujete? a co mam citat tuk v susine? lebo napr bola som v lidli (linessa vyrobky ziadne 😠 ) ale bol tam tvaroh jemny na obale bolo ze 0,5% ale ked som kukla tuk v susine bolo to ovela viac.....a jogurt moze byt aj 3,2% ci radsej tie uplne light 0,1? mam totiz rada bielu probiu ale teda zvladnem aj tie 0,1 dnes som mala taky od raja

• @asmk  tuk v susine znamena, ked je vyrobok uuplne bez vody...takze pozeraj to, co je na obale
    co sa tyka jogurtov, mal by sa 0,1%...ale taka aktivia biela ma 3%...takze raz za cas mozes aj ten...ak by to bol tvoj najmensi prehresok, si v pohode 😉

• ahojte baby. chem sa spytať, v 2hej faze ked je bielkovinovo-zeleninový den, je nejaký obmedzený počet zeleniny????

• @maryska007 miery sú niekedy dôležitejšie 🙂 čo z toho keď máš dobrú váhu keď nezapneš gombík na oblúbenej sukni ,nie? 😉 držím palčeky nech sa to pohne.. a máš pravdu, biely deň si určite dám, len sa spamätám že už som doma...

• @ncora  Mas pekny ubytok a ak sa nemylim, urcite si tu rekordmanka v celkovom pocte stratenych kileciek🙂
    Ja teraz stale stojim na 58,5 niekedy 58,9 a nebyt tych prehreskov tak som v tretej faze, ale aj tak sa velmi dobre citim.

• Baby, co sa stane, ked zjem viac otrub, ako je povolene. .....napriklad dnes som si spravila cokoladove truffle podla tesoro. Strasne mnaaaaaan!!!!!! Bolo to z davky 5 polievkovych luzic psenicnych otrub....som to aj pekne spapkala😞 Zle, co?

• a kokosova mucka sa v 2.faze moze? Tesoro, ja som si ten tvoj receptik upravila podla vlastnej chuti a supla som tam nie 1, ale 3 lyzice kakaa a posypala kokosovou muckou.Ja totiz lubim horku cokoladu.

• tesoro - chcem sa opytat pecivo z otrub mozem jest aj v prvej faze, chcem zacat s touto dietou, len este neviem presne ako na to, dik

• Sponzor fóra
  • @katesynka  kokosova mucka sa nemoze vobec - je to veeela tuku....no co, zastavis sa na chvilku

@larisay  oltruby v prvej faze 1,5lyzice, v 2.faze 2 lyzice denne

inac baby, v novom case pre zeny je na dvojstranu dukanova dieta...to tie otruby nedostaneme uz vobec 😃 😃 😃

• ahojte 🙂 potrebujem poradiť 🙂 zajtra nabieham do 2. fazy, tam je povolená aj zelenina. Neviete mi povedať, či je nejake obmedzené množstvo kolko zeleniny sa može zjesť za 1 den?

• @zuzulikkkk  zeleniny mozes, kolko chces...len nezabudni striedat dni

• caute kocky, idem sa k Vam pridat.... nakupim potraviny a ide sa.... uz som schudla 11 kg s ajurvedou, zo 44 na 40-konfekcnu velkost...1kg sice stale kolise, ale teraz vyskusam Dukana, chcem dat dole aspon 10 kil....s Vami to dokazem, super forum🙂

• treba sa zamysliet nad tym co jeme, kedy jeme, ako dlho pred spanim (v noci zaludok pracuje len minimalne). A tiez ruku na srdce - mame dostatok pohybu? Sme v strese a podobne? Jete raz-dvakrat za den poriadne, alebo 5krat po menej? K dukanovej diete si mozte precitat par slov napriklad tu: http://abc-dieta.sk/dukanova-dieta.html

• za týždeň -2kg 🙂 do cieľa ešte 13kg 😞, ale dúfam, že to zvládnem

• @katesynka  je to podla mna uplne minimalny prhresok... skorej by som sa bala ze sa z tolkej vlakniny po... heh.. no ma to mierne laxativne ucinky 😃 a veeela vody vypi na tolko vlakniny potrebujes vypit este viac ako by sa malo inak sa nic nedeje pohodicka... 😉
    ale tu kokosovu musku isto nie 😉... ale urcite sa jej tam vela nezmestilo

• @larisay  pecivo mozes hned aj v prvej faze ale nesmies tam dat nepovolene veci takze len niektore.. take co do neho ide zelenina nie... ale ak tam idu otruby PRDOPC a vajicka a tvaroch a korenie tak mozes...

• ahojte, mne sa vaha nejako zastavila. dnes mam 8 den II fazy a dole - 2,3 kg... je sice pravda, ze som mala prehresky tak snad sa mi to zas rozbehne.. len uz mi dochadzaju napady co varit 😞

• @malaberuska  akoze co varit?...ved si vygoogli recepty a v tom, ktory sa ti paci vymen tucne veci za netucne, vynechaj sacharidy, ved je milion moznosti 😉 ...len sa to treba naucit, je to aj pre buducnost...ked schudnes a vratis sa k staremu sposobu varenia a stravovania, vratia sa aj kilecka

• @maryska007  ked ja neviem na co mam chut 🙂 najhorsie su tie dni bez zeleniny 😐 vtedy stracam fantaziu 😞

• @malaberuska  skusaj tie sladkosti.... 😉.. ja moc na sladke niesom ale tu na tom baby ficia dost 😃
    ja mam dnes kuracie stehno na obed 🙂..

• @lolpo  Pozrela som tu stranku, co si sem dala a prekladatel urobil chybu lebo spomina ovsene vlocky😞

• @oskvarka  ja tiez na sladke nie som 🙂

• @malaberuska  Ja mam dnes na obed spanielskeho vtacka z hovadzieho masa- vnutri sunka, vajicko a kysla uhorka na troche stavy.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém