Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @zuzulikkkk  a nezabudni na vitaminy 😉

• @maryska007  no tak to byy ma zaujimalo že v akej podobe ich mám jesť 🙂 ty maš nejake tabletky, teda výživove doplnky?

• ahojte DUKANKOVIA! Ja držím túto diétu od 5.9.2011 a východzia váha bola 78 kg a dnes dom mala 73 kg, nie veľa , ale poteší, je to inšipácia do ďalších dní..

• Sponzor fóra
  • @umsons  nie vela? Ja som od 3.9 schudla 3 kila 😞 zavidim ti 🙂

• @malaberuska  ved to je docela dost 3 kila.. za 15 dni ved ja som skoro za 3 mesiace dala 7... ides rychlejsie jak ja.. hlavu hore... 🙂... to chce sa menej vazit... neboj... to das...

• @oskvarka  si zlata dakujem 🙂 ty si aj spominala tusim, ze si predtym drzala nejaku dietu nie? ja ziadnu..

• Ahojte babenky 🙂 po dlhom čase sa znova ozývam... a mám celkom fajn správy 🙂 dnes mám 12.deň druhej fázy a podľa mojej váhy mám len 83kg. (pôvodná váha bola 89,7) takže mne to ide dosť rýchlo dole. A to ani nedodržiavam nejak poctivo - veď keď idem domov k mame tak sa vždy niečo dobré nájde no a včera sme kúpili čokofontánu tak sme ju museli vyskúšať 😃D tak som sa bála, že to pôjde zase hore, ale mám ešte menej. Tak sa teším a môj nastávajúci si to nevie vynachváliť. A hlavné je, že to je viedieť aj na oblečení - nohavice sú mi ale že úplne voľné. Tak sa držte ja si idem dať activiu 😉

• @malaberuska  praveze ziadnu dietu som nedrzala len som sa snazila nejest tolko sladkosti po vianocnych sviatkoch vzdy a vzdy mi to zabralo ze mi tie vianocne kilecka isli dole... btw tento rok som si dala zavezok ze okrem pernickov peciem uz len max. 2 ine druhy kolacikov a koniec 😃... alebo vsetko len z polovicnej varky 😃

• Tesoro nám na začiatku dala jedálny lístok na 4 deň II fázy, ale chcela by som vedieť
    či v tento deň nemá veľa jedla s otrubami.

4.den:
    -jogurt activia
    -caffe latte, skoricove otrubove muffinky
    -salatik: moja domaca ruccola, cherry paradajky, bazalkovy ocot, trosicku parmezanu. K salatiu som vypekala otrubove zemlicky s kuskami kuracej sunky a do stredu zapecena polka cherry paradajky prelozene mozzarella light pruzkom, cola light
    -dezertik otrubove cokoladove truffle gulicky
    -paradajkova polievka (konzerva lupane paradajky, ziaden pretlak), sol, umele sladidlo, bobkovy list, klincek. Zahustene s nizkotucnou smotnou vymiesanou so zlatym klasom (pozor nie solamil - zem. skrob), vela tvrdeho nizkotucneho syra pokrajaneho na male kocecky

• Halóóóóó...je tu niekto? .....kto by tu jedol......kde ste všetky? Pečiete dukanky?

• Ahojte...dnes som si po prvýkrát uvarila polievku a bola velmi super. Nakolko som mala bielkovinový a zeleninový deň, tak som na polievke experimentovala. Takto: nastrúhala som bielu kapustu hlávkovú a uvarila vo vode. Potom som pridala lyžičku otrúb a varila som to až do zmäknutia kapusty, potom som pridala dve malé lyžičky sušeného ovseného mlieka a jedno vajičko som rozmiešala do tejto polievky. Naposledy dochutila vegetou, velmi máličko soli a dobrotka bola hotová. Hustotu polievky si spravíte akú chcete, buď redšia ako polievka, alebo hustejšia ako omáčka. VYSKÚŠAJTE!!! Dá sa z toho aj chutne najesť. Prajem dobrú chuť a veľa radosti do dní, keď z Vás kilečká padajú dole.

• @magduska13andrejko  
    Super že si si dala aj sladkosť a neprejavilo sa to na váhe. Ja sa bojím dať čokoládu. Kúpila som si také dukátky ovsené s brusnicami a ryžovým sirupom a ked už dostanem nenormálnu chuť na sladké tak si raz dva krát za deň dám jeden malý kúsok. Bojím sa zničiť to,čo človek deň za dňom buduje. Hahaha...

• No idem spať, zajtra popíšem zas niečo čo je nové........Zajtra mám bielkovinový deň a ten je trošku horší. Ale čo už.... Pocit,... že človek ľahšie kráča / vďaka kíl ktoré ubudli/ je k nezaplateniu!!!!!

• tu si mozte pozriet o dukanovej diete, mozno najdete nieco nove: http://abc-dieta.sk/dukanova-dieta.html
    ja len pripominam, ze dietu treba drzat co najdlhsie (alebo ako kamoska povedala "na furt"😉. Z kratkodobeho hladiska velmi nema vyznam sa vobec do diet pustat.

• no leco navarene uz len nechat troska ochladit a mozem sa pustit do obedika ...mnam

• Sponzor fóra
  • Ahojte, prave som si citala toto forum tak aj ja sa tu chcem pridat ku vam 🙂 ja ju držím od 12.9. a schudla som zatial 2,5 kg... mala som 62,5 a chcela by som mat 55 🙂 uz som v druhej fáze 😎 na ranajky som mala lievance, na obed tekvicovu polievku a na veceru budem mat to pecivo z ovsenych trub 🙂 drzim nam palce, nech nam to vyjde 😉

• @bajuskaa  držím palce. Koľko si zjedla ráno lievancov? Z akej dávky otrúb?

• @prenata  no vy tych lievancoch neboli otruby, len 2 vajcia, jahodovy puding, polka nizkot. tvarohu a sladidlo 🙂 boli fajné pochutila som si 🙂 a vyslo mi asi takych desat malych a zjedla som 6 🙂 a teraz by som si taaak nieco dala... 😐

• a možno sa mi ti len zdáá ale mam pocit ze mam menšie stehná 🙂 🙂

• @zuzulikkkk  ja beriem mulltivitamin a c- vitamin v tabletkach, to c-čko je dolezite hlavne v bielkovinovach dnoch

• @bajuskaa  paraaada, tak ti to ide 😉

• @maryska007  aha.. no to máš pravdu.... a chem sa ťa ete opýtať či párky sú vhodné pri tejto diete.. Kupila som Oravské chudé párky (tak sa volaju) ako tak pozeram tak zloženie je: bravc. m- 48 % , hov. m.-7%, a potom tam píše že obsahuju škrob a koreniny.. čo ty na to?... 1 párka by mi nemala uškodiť či?

• @maryska007  zatial 🙂 a ty ako? kolky si den? a kolko si schudla? 🙂

• @zuzulikkkk  no, jeden parok raz za cas ti neublizi....ale pamataj, ze je tam vela skrobu, tak si nedaj nic ine so skrobom v ten den 🙂

• @bajuskaa  ja som tu uz cely zivot, hehe...teda 4.mesiac a stale stojim, na 6 kg, este chcem 3 a tie nejako nejdu 😞 ...ale porusujem, takze sa necudujem

• @maryska007  jooj... tak neporušuj a skús si občas zacvičiť 🙂 mozno sa ti to pohne 😉 ja chodievam aspon 4krat do tyzdna behat... 😃

• baby a čo ste mali na ranajky? 🙂 ja som mala bielu aktiviu 😒 s tvarohovým koláčom... ta aktivia mi uz ide hore krkom 😃

• @bajuskaa  no, viac cvicit ako kazdy den? 🤔 ....mne to nepomaha na schudnutie😉

• baby ako robite lievance? Dakujem 🙂

• @maryska007  jaj cvicis kazdy den? 🙂 to je supiš, tak potom neviem co ti to nejde dolu 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém