Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
lara3 dakujem, ale včera som neodolala doboške ale neva od utorka pripájam aj zeleninu. V druhej fáte sa jedia bielkoviny jeden den ako doteraz a potom další den len so zeleninou, však? dakujemza odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulikkkk robila som minule palacinky ale dala som tam trochu ovsenych vlociek z vlakninou este do cesta a robila som ich z tvarohom... inak sa to da ale ja na sladke niesom... to len ako zakusok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tesoro inak ty to riesis uplne ako ja ale tento vykend sa nedalo.... grilovali sme špekačiky... take boli mastne ze som ten svoj piekla celu dobu co ostatny stihli asi 15 zjest (dalsi 3 ludia) a aj tak mi to bolo take mastne ze som si radsej k tomu dala kusok chlebika... asi tak 1/4 krajca ale to bol cisty bieli chleba... total ... taky domaci.. no teda mnam ,... hehe... ale inak cely vykend uz potom na oberacke som ficala na jogurtoch a udenom mese... a kurcati grilovanom... celkom mi to islo aj bez pecivka... horsie to bolo s tymi kolacikmi...to som nezvladla a dala som si ich aj viac... hold oberacka hrozna...(nehovoriac o tone hrozna co som zjedla... ojoooj ... hanbim sa...) ale tak rano vaha ukazala 56,3 takze to nieje zase tak zle... idem dnes pekne taky skoro biely den a snad to do konca tyzdna vyklepem na normal..... (inak toto bol asi vykend co som sa od zaciatku diety najviac utrhla.. okrem dovolenky... takze to nieje az take zle...)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian velmi tesia vsetky pochvalne hlasky, ale co je najpodstatnejsie , pred mesiacom a pol som si kupovala saty velkosti 48 a vcera rifle 42 :) a dokonca som bez problemov obliekla aj 40tky :) len som v nich este bola ako hurka :DD
Odpovedať
Profilova fotka
@teriezka vyskusaj DM drogerie :) ked nastal boom a vsade boli vypredane tak nesklamala DM v poluse :) a drzim ti paste, urcite informuj ako ti to ide. Moja mamina dnes startuje ked ma videla po mesiaci tak neodolala :D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa ak mas chut na sladke tak pec a pec a pec si sladke kolaciky :D take ktore mozes ;o)
Odpovedať
no ako vám to ide baby? kolko ste asi boli v prvej fáze? ja chcem schudnúť 14kg a v prvej fáze som 6 den
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula to si nejako vela nie ?
Odpovedať
@oskvarka ahoooj, tak myslím že to hrozno bol ešte najmenší prehrešok ;-) ale však keby sme nehrešili občas nemali by sme tu už dôvod chodiť ne? :-) ja váhou stojím (zas ani nestúpam), ale neviem prečo mám nejaká nafúknuté bruško, tak toho sa musím nejako do piatku zbaviť..
Odpovedať
ja uz som zistila prečo som taka pažravá :-D ... ja mám dosať krámy 8-( som zvedava ako toto idem prežiť :-| neviete nejaky recept na sladke ale aby tam neboli otruby? dakujem vám pekne ;-)
Odpovedať
@tygrixa @tygrixa Ahoj,tak vdaka za podporu.V Poluse neboli v DM,tam som hladala,zatial mám pšeničné,ale viem kde mávajú,momentálne mali vypredané.Zdravím tvoju maminu,to máte super,možte sa spolu v tom podporovat,ja som na to doma sama,ale snažím sa.Zatial prehrešok cesnak do jogurtu a asi toho pojem vela.Písané bolo,že povolených potrvín neobmedzene,tak neviem aké dávky sú dobré.Gratulujem k 42č.
Odpovedať
oskvarka to máš pravdu, ale ked som nonstop pchala niečo do seba a teraz som začala jesť menej tak to sa dalo čakať, myslím, že sa to teraz ovela ovela spomalí, budem sa vážiť v nedelu ráno tak uvidím
Odpovedať
Článok sa načítava...
@oskvarka jáj no ja som hrozne na sladke preto mam velkáánsky problem sa ovladať... neviem čo sa mi stalo ale potrebujem znovu nejak naštartovať v poslednej dobe riadne porušujem... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@teriezka no ja nebyvam s nasimi, ale dnes sa pridal aj drahy :D tak este to bude jednoduchsie pre mna, cesnak je este ok, ale vyskusaj do jogurtu bylinky, pripadne kusok horcice :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula ja som mala prvu fazu 7 dni, ale robila som si taku kratku diagnozu na http://www.dukandiet.co.uk/ a tak mi to tam vydalo, aj cca casovy predpoklad na druhu a tretiu fazu
Odpovedať
Dnes som sa vazila po dlhsej dobe a 59,1. Tak mi to zase skocilo o 0,6 kg hore. A to som nemala prehresky, ale tiez mam take obdobia, ked tie mnozstva povolenych potravin su jak pre drevorubaca:-) Tak tu s vami ja len pekne zostanem, aj ked mi kolega, co ma minule videl po dlhsej dobe povedal ,, Zostan ku mne otocena spredu, lebo zboku si uz taka tenka, ze ta nevidno" - vtipálek, ale náladu mi zdvihol, xi,xi.
Odpovedať
no super lulian ja som dnes zedla margotku, al ebola som na váhe a stojím , ono sa to asi muselo zastaviť ked naraz šlo dole 3,5kg, ale asi 4 den ma drží vnútorná teplota, hrdlo - ide ma zadusiť a ked si porovnám čo som jedl apočas prvých dní diéty, tak teraz som jedla minimum a váha dole nešla, ale chvalabohu ani hore. tak držte sa baby a píšte, dobre sa to číta a dodáva to odvahu
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula ked jes malo (ze ti napr nechuti zo stresu ci chorobi) tak to nieje zrovna dukan ale ukaze sa to na vahe o par dni neskorej... ja som 5 dni pred svadbou ani v den svadby skoro nic nepojedla... vaha mi klesla skoro o 2 kg co som predtym stala asi mesiac na rovnakej vahe... a potom den po svadbe som potlkla tolko svadobnych kolacikov ze som nechapala... a este 3 dni po tom mi vaha ukazovala aj tak stale rovnako malo (este menej o pol kila ako som planovala schudnut...) hned potom som si uz zacala zase davat pozor ale bola zase dovolenka takze tak mierne som aj porusovala.. a vaha sa mi potom ustalila tak na o kilo vyzsej vahe, lebo uz som jedla normalne... :) po dovolenke trochu viac ale to som potom zase dodrziavanim 3 etapy dala dole..
Odpovedať
tak a dnes som to pohnojila na totálku :-( :-( :-( :-( tak mi treba ja som taká ťava no hlavu hore život ide dalej
Odpovedať
@cencula Neva, pod dalej. Ked si este na zaciatku diety, doporucujem mat naplanované, co budes jest aj 7-8 jedal za den. A u mna hlavne mat napecene povolene kolaciky. Ked nemas, tak to zachran lievancami alebo rychlym mikrovlnkovym kolacikom s citronovym tvarohom. A dva tri pohare sladkeho skoricoveho mlieka. Niekedy zabera aj zuvacka bez cukru.
Odpovedať
Moje bezprehreskove obdobie sa prejavuje, uz mam 58,7 kg, 0,7 kg do ciela.
Odpovedať
lulian dakujem a zároven gratulujem ja mám do ciela ešte moc moc moc
Odpovedať
ahojte dievčatá...od utorka už aj ja držím dukana ale som si dala v utorok aj v stredu čokoladu ale už našťastie nemám nič sladke tak snáď dnes bude naozaj prvý deň ktory naporušim...inak mam 67kg a chcela by som aspon 56 dufam ze do vianoc sa mi to podarí dať dole
Odpovedať
dnes som zjedla skoro celu pizzu :-( riadne som to pohnojila... :-( :-( a hned mam kilo nas5 :-|
Odpovedať
caute baby, takze hlásim že dukan zabral úplne skvele, šatičky sme zužovali o 4 cm z bokov, úplne nádherne teraz vyniknú v páse .. už len držať drahému v sobotu palčeky nech ma teda cez ten prah prenesie a nech všetko dobre dopadne, ozvem sa po svadbe, dovtedy pekne chudnite ďalej a fakt sa dodržiavať tuto dietku oplatí !!!!
Odpovedať
@zabka88 :) :) gratulujem ti ;-) uži si svadbu!
Odpovedať
@bajuskaa och... ja zase som si dala asi 5 menších kúskov koláča čokoládového... totálne ma to teraz rozhodilo a mrzí ma to.. dobehli ma výčitky svedomia .... nebyť týchto prehreškov, tak už davno mam taku vahu akú chem mať...
Odpovedať
@zuzulikkkk keby mozem vratit cas tak si nedam ani kusok, este teraz mam plne brucho a je mi zle :-| ale ked to sa neda odolať, že? :-| :-(
Odpovedať
gratulujem baby pochválte sa výsledkami nech sme hnané dopredu ja len -3,5kg a držím ju 8dní, ale som spokojná a vy? a nehodíte nejaké dobré a rýchle recepty?? :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@bajuskaa zajtra, ale naozaj, zajtra začinam znova nejak sa namotivovať a idem do toho bez velkánskych prehreškov! ked vidim ako tu niektore baby krásne chudnú tak mi je do revu, ale najdoležitejšie je, že sa to dá a kg idu skutočne dole, to namotivuje človeka dostatočne.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?