Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @timmulik  gratulujem ti 🙂 a prajem nech to ide aj nadalej takto krásne 🙂 treba sa snažiť, ono to pojde 🙂

• nemam uz vanilkovy tak si spravim asi kakaovy 🙂 no ved ja to tiez nedodrziavam s tymi vajcami.. 🙂 a kolko pijes? ja aj 3-4 litre za den... no ja tak ze par paradajok daka uhorka a staci 😃

• Sponzor fóra
  • @bajuskaa 🙂 🙂 🙂 ja si trocha pudingu niekedy aj každý den, dufam že to nie je zakazane 😃 😃 ... a hej tak 2 litre určite vypijem 😃 podla mna čím viac tým lepšie 🙂 a kávu nepijem ovbec, a ani tie ochutené vodi light nepijem D a cvičiš každý den?? ja to zanedbavam 😞

• babenky, s tými vajíčkami máte pravdu, netreba to dodržiavať, ak nemáte vysoký cholesterol 😉 Veď koľko tých žĺtkov bolo doteraz používaných v tých pečených rezňoch a v pizzách 😃 Neberte to osobne, poukazujem na seba 😃

• @himym  tak to mi teraz odľahlo 🙂 🙂 si ma potešila, a ked tak rozmýšlam máš pravdu 🙂

• @zuzulikkkk ja kavu tiez nepijem a mala som raz pepsi light... ale inac len vodu s citronom alebo caje 🙂 a necvicim kazdy den, veru aj ja to zanedbavam 😞 chodim sice behat ale to len tak dva tri krat za tyzden, podla toho ako sa mi chce 😃 no a dnes rano som sa vazila, 58,7kg 🙂 takze uz len 3,7kg 😃 ale som tak rozmyslala, ze ak mi to pojde dobre tak dam aj na 50kg... no hlavne najskor tych 55kg 😃 a čo mas v plane dnes jesť? 🙂

• ja sa vážim každé ráno v nedelu na lačno a stav nezmenený -3,5, ale od dnes už bez prehreškov, ked mne tie prehrešky chutia na večer 😞 😞 😞

• no caute baby mesiac dukana je zamnou a dole 5,5 kg aj ked s prehreskamy ale chvala bohu ze to nejde hore ked zhresim....tak a predomnou je este stale 10kg tak drzte palce 🙂 🙂 🙂

• vjerus len tak dalej

• Ahojte dievcata,v utorok budu 2 mesiace co drzim Dukanovu dietu,aj par prehreskov bolo ale ku vcerajsiemu dnu mam 13 kil doleeeee 🙂)je to neskutocne uuuzasny pocit 🙂 ...a pokracujem dalej...🙂))

• super aj ja chceeeeeeeeeeemmmmmmm, inak kúpila som konečne tie pšeničné otruby špeciál ako to mám jesť? lyžicu denne a zapiť vodou? a načo vlastne sú?

• @cencula  dukanova dieta je o ovsených otrubách,,,pšeničné sú len ako kratkodobá náhrada

• do r... dakujem dukana ale kým nezoženiem ovsené tak ich budem používať

• @ketrinka21  uááu supeer si dobrááá 😉 držím palce v pokračovaní 😉

• Sponzor fóra
  • @bajuskaa  dakujeeem 🙂 mam inspiraciu ,tak drziiiim,drziiiim 🙂)

• @cencula  zrejme netušíš, o čom DD je..otruby na seba viažu tuky a cukry a vylučuju sa lepšie z tela, preto ich treba jest pravidelne každý den a v roznych jedlách,,načo ich zapíjat suché??použi ich do stravy

• ahojte, dnes som sa rozhodla začať s dietou,
    cez víkend som mala od piatku migrénu tak aj žalúdok mám dosť zaťažený liekmi ale túžba dať dolu 15 kg je.
    mám 170 cm a 87,5 kg. tak uvidím.

dnes som začala a tak prvá fáza bude 5 dní, desím sa toho ako to zvládnem.
    problém je že ja nemôžem nič také ako ovsené otruby a pod. ani do úst ešte tak grahamové áno.
    takže to nebude uplne striktne dodržiavané.
    ráno som si dala nizkotučný syr a bolo mi zle z neho bez rožka bez ničoho a tak som si potom dala radšej jogurt to v pohode.

no desím sa tých prvých dní už ked budem môcť zeleninu bude lepšie.

tak uvidíme 😉

• dukana viem o čom je diéta, len si musím nájsť recepty, kde tie otruby idú - sú na dukandiet.com, len som ich ešte nerobila a ja nové veci musím postupne, to je celé.

• veronkaj drzim palce

• @ketrinka21 ďakujem

no lahké to nebude

• ahojte aj ja som dnes začala, zatiaľ zvládam, už som aj horšie diety držala a tu som 🙂 moja váha je 75 a cieľ 60 kg. veľmi rada to tu čítam, kto koľko schudol a čo jete, tak si dovolím sa inšpirovať 🙂 držíme si palce 🙂

• @ketrinka21 wau super 🙂 držím palce nech to ide takto dalej .... rada by som išla v tvojich šlapajach 😉 fakt super úspech 🙂

• ja sa zatial ku podivu držím a to bez prehreškov!!! a zajtra už konečne II. fáza ... nie som zeleninový typ ale teraz sa neskutočneeeeeeeeeee tešííííííííííííííííím na zelenikuuuuuuuuuuuuuu 🙂🙂

• @bajuskaa  prepáč že odpisujem tak neskoro, ale nebola som 🙂 takže zajtra: ranajky- biela aktívia, doobeda acidko, potom obed: ryba na bilinkách, so šalátom zeleninovým, neskôr troška pudingu, a večer aktívia 🙂 a ty? čo sa chytsaš papať? 🙂

• Ahojte, skusala som tvarohovy kolac, ktory je spominany na niektorej strane a vobec mi nevykysol 😞 neviete preco? isli tam len vajcia, tvaroh, kukur.škrob, sladidlo.

• @zet7  ahoj, tak to sme začali spolu ja mať tak tvoju váhu , ale obe chceme 15 dať dolu, držím palce

@ketrinka21 čítala som no super čo povedať, inšpirácia lepšia ani nie je

@adush123  na to aby niečo narástlo tam musia byť buď kvasnice, alebo prášok do pečiva alebo soda bicarbona

• @adush123  musis pridat prasok do peciva...

• Ahojte baby, tak som na vas natrafila🙂 na dd som stvrty den, musim sa pochvalit ze zatial bez prehreskov🙂 a kedze som masovo syrovo bielkovy typ tak mi toto stravovanie aj chuti a co je najpodstatnejsie, vobec nebyvam hladna a teda ani zla a nervozna co ocenuje aj manzel🙂 este zajtra a pridam si aj zeleninku, tak uz sa tesim. No a moja meta nie su nejake konkretne kilogramy, ale skor zbavenie sa faldov, pretekarskeho brucha a bokov. A dnes, na stvrty den, som si zrazu nasla driek😃 a zistujem, ze mi chuti nizkotucny biely jogurt a medovkovy caj bez cukru🙂 a dnes sa pomaly pustam aj do cvicenia. Proste som spravne nakopnuta a mam z toho radost🙂

• @blublu ahoj, super drž sa, niet nad dobrý pocit čo má človek zo seba keď čosi so sebou robí a vidí výsledok..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém