Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa uhmmmm palacinky....tie si asi spravím zajtra...hod sem recept :P
Odpovedať
@luciaskorec :-) tu je http://www.dukanovadieta.com/products... :-) uz sa mi na ne zbiehaju slinky :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem..a inak aj ty si robíš múku z otrúb??
Odpovedať
@luciaskorec nie, a kde je take treba?
Odpovedať
Profilova fotka
piškoty :D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa ved to ty si mi dala recept taký na piškoty http://www.dukanovadieta.com/products... tam je v postupe že treba urobiť z otrúb múku :/
Odpovedať
@luciaskorec fakt?? :-D ja tam davamm normalne ako kupim, ale ja kupujem take mlete ale to su vsetky take nie? ci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa hej šak aj ja mám mlete...a ja už asi dve hodiny v mixéri sa snažím urobiť múku a furt nič...tak dobre dám cele :P idem na to
Odpovedať
bajuskaa neboj sa nebude to casto :D ... luciaskorec uz sa to nikdy nestane :P
Odpovedať
@luciaskorec no tak neviem ci by sa take mlete dali pomlet este viac :-D :-D daj take ved to je pohode
Odpovedať
@nemenovana :-) tak fajn :-) a čo ideš mať na obed?
Odpovedať
@bajuskaa no dusene kuracie maso :D kedze zatim mi nic ine nezostava ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bajuskaa už sú v trúbe...ale zdalo sa mi to cesto strašne liaté :P. najprv keď som to miešala s tými 2 žĺtkami tak to bolo strašne husté, musela som dať 2 lyžice vody a potom som zase pridala tu múku čo sa mi podarila namlieť a zase to bolo husté a keď som tam pridala polku snehu tak už to bolo akurát...takže som nedala radšej celý sneh...sú síce čaptavé ale som zvedavá ako to bude chutiť...dúfam že nebude vadiť že som tam dala normálny pudig banánový??
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec zlatko aká je otazka nejako som mimo :-D ohladom tých otrub a tej muky?? Niekto my stojí asi na vedení :-D. ak si myslela že tie žemličky tak tie robím z ovsených otrub a pšeničných otrub. ale radšej napiš aby som vedela o čo presne ide nieže sa tu zase rozpíšem na pol strany a o ničom :-D :-D
Odpovedať
@bajuskaa och.... ta choroba somnou robi čo chce, a nejak som zase podlahla, od zajtra, ale teraz naozaj od zajtra už sa musim dať dokopy, lebo ma to už deprimuje :D mimochodom kolko maš rokov ak smiem vedieť? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec no šak teraz 70,2 kg :-D ešte stále nad 70 :-( fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy že či nevadí keď som namiesto pudingu vanilkového bez cukru dala banánovy, ktorý neviem či je s cukrom alebo bez cukru...tam to nebolo písané :P
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy no ved tých 200g to je nič :P...to nerátaj ako nad 70...veď sa zaokrúhľuje nadol he
Odpovedať
@luciaskorec ja som tiez mala take captave lebo som si velmi odstrihla z toho sacku tak mi to tieklo z tade rychlo :-D a neviem no ja som dala vanilkovy, tak mozno tam budes mat kusok taku bananovu prichut :-p tipujem ze uz su hotove, tak co ake su? :-)
Odpovedať
@zuzulikkkk no ja dneska lezim cely den, nic nerobim a iba by som jedla :-D a tak ja tiez niesom cistaaa, dala som si jednu piskotu lebo mi stala tabletka v hrdle :-D a este som si odhryzla z harule :-| mám 18 a ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no jasnačka...už dááávno sú hotové...vyzerajú zvláštne ale chutí to fajne...už sa teším ako si ich dám na večeru s jogurtom...ale nerobila som to presne podľa receptu
Odpovedať
@luciaskorec hlavne ze su dobré :-) ja sa tesim ako si dam na veceru otrubove zemlicky a k tomu cottage cheese :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne ten cottage cheese nechuti :-|
Odpovedať
@luciaskorec hm nie? :-| ani mne ale mam nan chut :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt?? fuj my máme doma s príchuťou pažitky...ale ževraj keď si do toho natrúhaš vajíčko na tvrdo pridáš toršičku nastrúhanej mrkvy a osolí a okoreníš tak je z toho fajn pomazánočka :)
Odpovedať
@luciaskorec áááá dokelu ozaj? dnes mi mama kupila s prichutou pazitky a ja ze aka fajnotka to bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja neviem ....mne tu nechutíí....je to úplne bez chuti :D...ale skúsim si spraviť tú pomazánku z toho apotm poviem aké to bolo
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec Myslím že všetko z príchuťou ovocia okolo ovocia ani len nešlo ani sa nepodobalo :-D takže sa neboj do buducna keď niečo take budeš jesť sú to len umelini a aromi. Počuj daj mi ten recept na piškoty na ten odkaz som klikala ale pišu že tam nič take nie je ]-( tak prosím napísané v skratkách :-* ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Piškóty 2 vajcia 1 vanilkový pudig bez cukru (ja som dala banánový) sladidlo podľa chuti 4 lyžice otrúb (môžu byť 2 lyžice ovsených a 2 pšeničných)- ja som dala len pšeničné 1lyžica horúcej vody (ja som musela dať 2 lebo sa mi to zdalo byť strašne husté) 1lyžičku prášku do pečiva POSTUP: 1. Vyšľaháme žĺtky so sladidlom, pridáme lyžicu horúcej vody a znova dobre vyšľaháme 2. Potom pridáme vanilkový puding a znova šľaháme 3.Otruby rozmixujeme na múku a zmiešame s práškom do pečiva. Pridáme k predchádzajúcej zmesi. (ja som dala normálne celé otruby) 4. Bielka vyšľaháme na tuhú penu a opatrne primiešame do cesta (ja som dala len pólku snehu) 5. Cestom naplníme cukrársky sáčok (alebo obyčajný mikroténový sáčok, na ktorom odstrihneme roh) a na mastný papier (papier na varenie) kladieme kopčeky 6. Pečieme v stredne vyhriatej rúre asi 10-15 min. do ružova
Odpovedať
@luciaskorec ja som prave jedla ten cottage cheese s pazitkou a riadne mi to chutilo :-) :-) mnam :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?