Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @zet7  😃 ja som zacala 12.9. 😃 ale potom som sa dako rozjedla 😠 takze od dnes zacinam pravu fazu 4 dni 🙂 a k tomu mäsu ozaj neviem co si mam dat 😃

• @bajuskaa  jaj tak akože zečínaš aj ty teraz 🙂 jooj ja sa nechcem rozjest a som dobre na tom zatiaľ, len vínko si dám ked idem von s kamoskami 🙂 to jedine som si povolila 🙂

• @beruska678  ja tiež držím od stredy 🙂 akú dlhú máš 1. fázu?? ja som mala 5 dní, čiže do nedele. Teraz som v druhej

• Sponzor fóra
  • @bajuskaa  ja si dávam väčšinou dukan chlebík

• @moonsk  tak to je super, vitaj (opäť 😉 ), ináč keď som sa ja pred 2 rokmi vydávala, tiež som asi mesiac pred svadbou schudla (svadobné stresy)

• @luciaskorec  ja som mala 4 dni (pre istotu) Najskôr som chcela iba 3 dni, ale keďže sa mi to akosi na začiatku nechcelo rozbehnúť (pred krámami), dala som si pre istotku ešte jeden deň. Potom som ale začala 2. fázu zeleninovým dňom a budem to striedať po 2 dňoch (zajtra idem bez zeleninky). A práve rozmýšľam, čo si dám 😃

• @zet7  ja sa tiež snažím, hoci v sobotu sme boli na narodeninovej oslave... a bolo to dosť ťažké. Ale pred tým som sa pre istotu najedla a na oslave som zobkala len šunku a syr. A jediné čo som si dovolila bol glg vína a po malej lyžičke z dvoch tort, ktoré tam boli. (Ale teda musela som sa hrozne premáhať, lebo ja som veľmi na sladké 😒 )

• @zet7  tak zacinam s vami, haha 🙂 🙂 no ja si teraz idem davat riadny pozor, ziadne prehresky 🙂 odvtedy ako som zacala toho 12teho som dala dole 4,5kg, tak som zvedava ako mi to pojde teraz 🙂

• @bajuskaa  drž sa a skús odolať prehreškom (prípadne si daj alternatívu z povolených potravín, ak sa dá 😉 )

• @beruska678  jájj...no ja som začala druhú fázu zase bielkovinami 😛..ale neviem rpečo..ale od zajtra si idem dať zeleninové dni 3 a 3 bielkovinové...takže už sa teším na zeleninku..dneska som si robila pizzu tak sa konečne zajtra v škole aj najem 😃

• @bajuskaa  no čo ako sa darí?

• @beruska678  no som sa zatala tak dufam ze odolam 🙂 nie nie to si nejdem davat, lebo potom sa zas rozjem 😃 a dakujem, aj ty sa drž 😉 🙂 zajtra uz ides na zeleninku? 🙂

• @luciaskorec  🙂 🙂 dobre dobre, dnešok som zvládla na výbornú 😎 🙂 a ty ako? a aku pizzu si si robila? ja som si tiez dnes na obed ale len syrovú 🙂

• no takže ja sa zatiaľ držím..dneska som síce mala ovocný jogurt ale tak čo no...bol vynikajúci 😵 . Pizzu som robila len obyčajnú z tých otrúb a na to som šľahla len zeleninu 😃...kokos ale je to také hnusné..šak to je strašne suché mi to nechce ísť ani dole krkom...ja neviem či tam dávam tých otrúb moc alebo to také naozaj má byť???

• @luciaskorec  hnusnéé? no moja bola super, este hodinu po nej som sa olizovala 😃 a z akeho receptu si robila? ja z tadeto http://www.dukanovadieta.com/products/pizza-od-nasej-citatelky-veroniky-1-2-a-3-faza/ 🙂

• Sponzor fóra
  • jaaaaj tak hento je iná káva 😃...ja som robila len že 3 vajcia 6 lyžíc otrúb a koreniny 😃...a to je všetko 😃

• @luciaskorec  😃 😃 tak nabuduce skus tuto 😛 😉

• @bajuskaa  mala som teraz 2 dni zeleninky, zajtra to bude bez nej

• @bajuskaa  aj ja som si robila tú pizzu v sobotu a bola to skutočná mňamka 🙂

• @beruska678  jááj.... ja si potom tiez budem takto po dvoch dnoch striedat 🙂 🙂 a co dobreho si ides zajtra varit? 🙂

• @bajuskaa  vyzerá to dobre, možno to tiež vyskúšam 😉

• @beruska678  ano ano vyborna 🙂 aj ked ja som si len syrovu lebo nic ine som v chladnicke nenasla ale aj tak bola dobrá 🙂 len ta cibula mi tam kusok vadila, nabuduce si ju uz nedám

• @beruska678  myslis to kura? no ved aj ja rozmyslam teraz ze to vyzera dobre tak to asi skusim 🙂 🙂

• @bajuskaa  na obed pravdepodobne rybku s dukan chlebíkom a na večeru tieto palacinky http://www.dukanovadieta.com/products/palacinky-od-nasej-citatelky-veroniky-1-2-a-3-faza/
    a chystám si napiecť do zásoby tieto keksíky http://www.dukanovadieta.com/products/dumbierove-keksiky-od-nasej-citatelky-elenky-1-2-a-3-faza/ 
    Mám totiž veľmi rada zázvor (dúfam, že to bude aspoň vzdialene pripomínať zázvorníky, a budem mať čo chrúmať, keď ma chytí mlsná 😃 )

• @bajuskaa  hej, hej to kura, ale asi až pozajtra

• a inak baby, trochu odveci otazka, ale myslite ze by mi kvoli tomu ze drzim dietu mohli meskat krámy? uz 9 dni mi meskaju a zacinam byt v strese... 🤔

• @bajuskaa  fúúú, tak to naozaj netuším (ja to mám dosť pravidelne - max. 2 dni hore dole) a teraz mi došli na deň presne (a to som 2 dni predtým začala s diétou).
    Ale ak máš nepravidelné, prípadne ešte prežívaš nejaké iné stresy... 😐

• @beruska678  tie palacinky sú fajné, len ta plnka mi nechuti lebo mi to pripada dake kyslé 😒 ja som si dnes piekla tieto kolaciky http://www.dukanovadieta.com/products/cokoladove-kolaciky-1-2-a-3-faza1/ a velmi dobré sú 🙂 a ďumbier je zazvor? 🙂 🙂

• @bajuskaa  môžem ešte otázočku, ak to nie je tajomstvo, koľko máš rokov? nejak som to tu nezachytila. Ja mám 30.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém