Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zet7 :-D ja som zacala 12.9. :-D ale potom som sa dako rozjedla ]-( takze od dnes zacinam pravu fazu 4 dni :-) a k tomu mäsu ozaj neviem co si mam dat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa jaj tak akože zečínaš aj ty teraz :-) jooj ja sa nechcem rozjest a som dobre na tom zatiaľ, len vínko si dám ked idem von s kamoskami :-) to jedine som si povolila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beruska678 ja tiež držím od stredy :) akú dlhú máš 1. fázu?? ja som mala 5 dní, čiže do nedele. Teraz som v druhej
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa ja si dávam väčšinou dukan chlebík
Odpovedať
Profilova fotka
@moonsk tak to je super, vitaj (opäť ;-) ), ináč keď som sa ja pred 2 rokmi vydávala, tiež som asi mesiac pred svadbou schudla (svadobné stresy)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaskorec ja som mala 4 dni (pre istotu) Najskôr som chcela iba 3 dni, ale keďže sa mi to akosi na začiatku nechcelo rozbehnúť (pred krámami), dala som si pre istotku ešte jeden deň. Potom som ale začala 2. fázu zeleninovým dňom a budem to striedať po 2 dňoch (zajtra idem bez zeleninky). A práve rozmýšľam, čo si dám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zet7 ja sa tiež snažím, hoci v sobotu sme boli na narodeninovej oslave... a bolo to dosť ťažké. Ale pred tým som sa pre istotu najedla a na oslave som zobkala len šunku a syr. A jediné čo som si dovolila bol glg vína a po malej lyžičke z dvoch tort, ktoré tam boli. (Ale teda musela som sa hrozne premáhať, lebo ja som veľmi na sladké :-S )
Odpovedať
@zet7 tak zacinam s vami, haha :-) :-) no ja si teraz idem davat riadny pozor, ziadne prehresky :-) odvtedy ako som zacala toho 12teho som dala dole 4,5kg, tak som zvedava ako mi to pojde teraz :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa drž sa a skús odolať prehreškom (prípadne si daj alternatívu z povolených potravín, ak sa dá ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@beruska678 jájj...no ja som začala druhú fázu zase bielkovinami :P..ale neviem rpečo..ale od zajtra si idem dať zeleninové dni 3 a 3 bielkovinové...takže už sa teším na zeleninku..dneska som si robila pizzu tak sa konečne zajtra v škole aj najem :D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa no čo ako sa darí?
Odpovedať
@beruska678 no som sa zatala tak dufam ze odolam :-) nie nie to si nejdem davat, lebo potom sa zas rozjem :-D a dakujem, aj ty sa drž ;-) :-) zajtra uz ides na zeleninku? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luciaskorec :-) :-) dobre dobre, dnešok som zvládla na výbornú 8-) :-) a ty ako? a aku pizzu si si robila? ja som si tiez dnes na obed ale len syrovú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no takže ja sa zatiaľ držím..dneska som síce mala ovocný jogurt ale tak čo no...bol vynikajúci x-) . Pizzu som robila len obyčajnú z tých otrúb a na to som šľahla len zeleninu :D...kokos ale je to také hnusné..šak to je strašne suché mi to nechce ísť ani dole krkom...ja neviem či tam dávam tých otrúb moc alebo to také naozaj má byť???
Odpovedať
@luciaskorec hnusnéé? no moja bola super, este hodinu po nej som sa olizovala :-D a z akeho receptu si robila? ja z tadeto http://www.dukanovadieta.com/products... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj tak hento je iná káva :D...ja som robila len že 3 vajcia 6 lyžíc otrúb a koreniny :D...a to je všetko :D
Odpovedať
@luciaskorec :-D :-D tak nabuduce skus tuto :-p ;-)
Odpovedať
zajtra si asi spravím toto kura na paprike http://www.dukanovadieta.com/products... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa mala som teraz 2 dni zeleninky, zajtra to bude bez nej
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa aj ja som si robila tú pizzu v sobotu a bola to skutočná mňamka :-)
Odpovedať
@beruska678 jááj.... ja si potom tiez budem takto po dvoch dnoch striedat :-) :-) a co dobreho si ides zajtra varit? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa vyzerá to dobre, možno to tiež vyskúšam ;-)
Odpovedať
@beruska678 ano ano vyborna :-) aj ked ja som si len syrovu lebo nic ine som v chladnicke nenasla ale aj tak bola dobrá :-) len ta cibula mi tam kusok vadila, nabuduce si ju uz nedám
Odpovedať
@beruska678 myslis to kura? no ved aj ja rozmyslam teraz ze to vyzera dobre tak to asi skusim :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa na obed pravdepodobne rybku s dukan chlebíkom a na večeru tieto palacinky http://www.dukanovadieta.com/products... a chystám si napiecť do zásoby tieto keksíky http://www.dukanovadieta.com/products... Mám totiž veľmi rada zázvor (dúfam, že to bude aspoň vzdialene pripomínať zázvorníky, a budem mať čo chrúmať, keď ma chytí mlsná :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa hej, hej to kura, ale asi až pozajtra
Odpovedať
a inak baby, trochu odveci otazka, ale myslite ze by mi kvoli tomu ze drzim dietu mohli meskat krámy? uz 9 dni mi meskaju a zacinam byt v strese... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa fúúú, tak to naozaj netuším (ja to mám dosť pravidelne - max. 2 dni hore dole) a teraz mi došli na deň presne (a to som 2 dni predtým začala s diétou). Ale ak máš nepravidelné, prípadne ešte prežívaš nejaké iné stresy... :-|
Odpovedať
@beruska678 tie palacinky sú fajné, len ta plnka mi nechuti lebo mi to pripada dake kyslé :-S ja som si dnes piekla tieto kolaciky http://www.dukanovadieta.com/products... a velmi dobré sú :-) a ďumbier je zazvor? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajuskaa môžem ešte otázočku, ak to nie je tajomstvo, koľko máš rokov? nejak som to tu nezachytila. Ja mám 30.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?