Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zabka88 no mne by v podstate stacilo aj 62 to je moja normalna vaha co som mala vzdy, ovela viac ma trapi brucho,boky a stehna kolko slaniny sa mi tam nazbieralo,to musi prec, ked si obleciem rifle nech mi to vsetko neprevisa, uz sa na seba nemozem ani kuknut do zrkadla
Odpovedať
@lokalistin neboj, s touto dietou to pôjde dole velmi rychlo.. len sa nezlakni po prvych dvoch troch kilach sa to môže na čas zastaviť alebo spomaliť, len treba vydržať zas sa to pohne.. a hlavne dodržuj pitny režim a ber nejake vitaminky keďže by si mala vylučiť ovocie..
Odpovedať
Ahojte, začala som túto dietu držat 11.10. a uz mám k dnešnému dňu -5kg. Myslela som si ze to bude hrozne tažké dodržiavat ale zvládam to. Len mi chyba to čerstvé pečivo ktoré tak voni v obchode. Ale keď som sa už na túto diétu dala tak to musím aj dobojovať. Do ciela mi chyba este -7kg ak sa podarí budem rada a ak nie tak dúfam že aspon -5kg dám ešte dole.
Odpovedať
@dudus16 šikulka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula no dosť dlho som stála...ešte mi síce asi chýbalo 0,5 kg do vysnívanej váhy, ale prešla som do 3. fázy...tak sa teším...lebo už mi fakt chýbalo ovocie....a to že môžem 2krát do týždňa jedlo podľa želania - to je faaakt super..tak dúfam, že to vydržím v tej 3.fáze a že si udržím túto hmotnosť - musím, lebo som si už kúpila 2 nové rifle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 zatiaľ som len 3 dni v 3. fáze...takže zatiaľ sa držím na tej istej váhe
Odpovedať
baby ako zvládate chuť na sladké alebo slané?? mám to málo kedy, ale ked ma prepadne a z ktorého obchodu máte prosím vás odskúšané pudingy robené z vody?? a píšte píšte a chválte sa ako sa vám darí, je to veľmi veľmi veľmi motivujúce pre nás ostatné. Neviete na ktorej stránke je ešte forum o dukankách? dakujem
Odpovedať
Ahojte dukanky, neviete mi prosím poradiť kde v Bratislave dostať šmakouna a rezance shitaki?...kupujete takéto výrobky?
Odpovedať
@zabka88. Ďakujem ;-)
Odpovedať
Dnes som mala dobry obed tak vam davam recept Porove placky • 2 kusy poru • 2 vajcia • 100 g ovsenych otrub (maju byt pomlete na kavovom mlynceku, ale nemusi byt) • Sol, korenie, muskatovy oriesok alebo trochu majoranky Priprava: 1. Por po dlzke prekrojit a nakrajat na aso 0,5 cm polokolieska 2. Vlozit do osolenej vriacej vody a mierne varit asi 5 min. 3. Scedit a nechat vychladnut 4. Ostatne suroviny poriadne pomiesat a primiesat por. 5. Teflonove panvicu vytriet olejom navlceny kuchynsky papier 6. Masu davat lyzicou do panvice a potlapkat ( placky nie moc velke) 7. Z oboch stran opiect do zlatista. (Mne vyslo 14 kusov)
Odpovedať
@prenata ahoj smakouna maju v kauflande medzi tofu a tie rezance ak myslis tie smacker cestoviny vraj sa daju objednat v "MAJA - FRESH market- zdravá výživa ul.Tomasikova 46 Bratislava tel. 00421 911 507 121; MOJE BIO-TESKO-zdravá výživa Panónska Bratislava Petržalka te.00421 905 247 638;" ( copy z diskusneho fora na dukanova dieta com )
Odpovedať
@asmk ďakujem. Pojdem sa pozrieť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cencula ahoj...ja keď mám chuť na slané tak si dám tyčinky..nie veľa...možno takých 6-10 viac nie...a keď mám chuť na sladké tak si urobím - tvaroch, kako + umele sladidlo...mňam mne to chutí ako pribináčik. Alebo si spravím normálne mlieko+kakao+sladidlo... a inak keď si dáš do google dukanova diéta a hneď na prvé klikneš tak tam je stránka broňa a tam sú recepty aj na bielu, hnedú čokoládu, na palacinky a také :)...tak to si robievam ja
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula ahoj ja som si dnes urobila lievance, mnaam, to Ti zazehná chuť na sladké, také boli super, že podľa mňa ani origoš keď robiš sú nie také dobré, ale bola som aj hladná :-) sú na stránke dukanovadieta.com čo Ti vyššie spomínal niekto a inak baby dnes som si na zajtra urobila tuniak vo vlastnej šťave, kocka syrokrému, 1/2 tofu syra a 2 lyžice bieleho jogurtu, zmiešala, podlavila trošku a je to supeer, sa teším na zajtra :-) @luciaskorec ja keby si mám dať tyčinky tak by to bol celý sáčok, tak radšej neriskujem :-)
Odpovedať
baby uz som sa tu pytala ake sladidlo pouzivate lebo ja mam z billy diafan a moc mi teda nechuti tak ci nahodou nie je nieco lepsie.....
Odpovedať
čaute tak ja mam 1 den za sebou no neviem či to zvladnem ako vy.ale budem sa snažit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@asmk ja používam obyčajné z lidla :)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky zajtra to budú 2 týždne čo držím dukana a už mám dole 4, 2 kg + z pásu, stehien 2 cm dole a z bokov 1 cm dole :)... Tak držíím palce až to ide aj vám tak krásne dole ...a cvičte!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
luciaskorec gratulujem a drž sa len tak dalej a ked to zvládaš bez prehreškov tak klobúk dole, mne tu strašne chýba ovocie :-( :-(
Odpovedať
ahojte!Tak ja mam druhy den za sebou nejake 2 kila dole.Neviem to sice presne ,lebo mam starodavnu vahu s rucickou,ale vyzera to nieco cez dve kila.Stale myslim len na jedlo.Vcera som v mcdonalde krajala rajciny tak som si chcela dzobnut ,ale vydrzala som.Vsetci na mna tupo kukali ked som si dala na obed len grilovane kuracie prsko-no pri tych vonach to nebolo lahke.A mame zase nove hambace a ja ich nemozem vyskusat ]-( .No a v piatok mam objednavku na tortu tak dufam ,ze nevylizem misu :-D .Inac pise sa,ze mozem mliecne vyrobky len do 5% tuku ale ja som nenasla ziaden syr pod 8,5% moze byt?Je to mozarela, feta ma az 9% a tvrde syry az 17%
Odpovedať
@zabka88 Tak som na 58,4 kg a drzim taku modifikovanu tretiu fazu tj. stale nejem chlieb ale len dukan pecivo, davam si ovocie, a zeleninu jem kazdy den. Citim sa dobre a vyhovuje mi to. Dva krat do tyzdna by teda mohla byt uz hostina, tak to patricne vyuzivam - vcera Rumba a dva keksy. Moja najlepsia priatelka mi povedala, ze uz chudnut nemam, ale uvidim. @luciaskorec Si ma inspirovala s tymi fasirkami a vcera som robila a k tomu hlavkovu kapustu. Tiez som ich piekla na papieri v rure, len som este do nich pridala uvareny sojovy granulat - to sa mi osvedcilo, ked sa robi chude mlete maso, aby to bolo stavnatejsie :-)
Odpovedať
@lulian pekná váha :-) dobry napad s tou modifikaciou :-) rozmyslam ze sa necham inspirovat, aj ked ja som druhu fazu drzala aj s ovocim takze velka zmena to nebude :-) inak musim sa priznať veľmi som sa tešila že po svadbe budem môcť jesť opeť normálne a aj som sa tieto dva tyzdne priam objedala kolačikmi, orieškami , chlebom a inymi vecami čo som predtym nemohla (papa tretia faza) a zistila som že mi to vobec nevyhovuje.. váha sa chvalabohu drží stále +- 1 kg ale na pocit sa cítim horšie, nafuknuta, horšie travenie, pleť sa zhoršila.. zjavne si telo dukana oblubilo takže mu nebudem robiť zle a budem pokračovať i keď v jemnejšej verzii :-)
Odpovedať
@asmk Tak tie sladidla. Pachut takmer necitit v tabletkovom sladidle Kandisin - kupujem v Tescu. Do tvarohu rozpustim v malickom mnozstve vody. Do pecenia pouzivam SWEET Imber praskove z Billy. Mam aj xilitol (ale ta cena!) a ten najmenej meni chut varenych jedal, tak ho pouzivam do rajcinovych a slakokyslych privarkov a omacok, ked ich varim aj pre ostatnych clenov rodiny. Rozdiel nie je len v chuti, ale niektore su neenergeticke a u niekorych precitas aj nejake tie kJ.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian heej super tak nabudúce vyskúšam aj ja to tam pridať...mňam už sa teším na ďalšie fašírky...teraz fičím na údených makrélach to je mňamka.....
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula aj mne strašne chýba ovociee ale nahrádzam si to ovocnými jogurtami od jogobely-light alebo Ovofit tvarohový dezer
Odpovedať
Baby kakao a skrob mozem az od druhej fazy?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, dnes som čítala o tejto diéte a som taká nažhavená do chudnutia, že od zajtra vlastne od dnes začínam :-D nie je tu niekto, kto štartuje naraz so mnou? Ešte som sa chcela opýtať, či v jednotlivých fázach napr. aj v tej prvej je nejaké obmedzené množstvo prijímania stravy napr. 4 x denne atd...a môžu sa napr. ovocné jogurty alebo ovocné jogurtové mlieka? vďaka Po pôrode sa nalepili kilečká, tak môj cieľ je 15 kg. Koľko dní mám potom držať 1 fázu? díkes
Odpovedať
erikasadek ahojte baby ja sa nepridam ale chcem vam len povedat vlastnu skusenost kezde doktor dukan je francuz a jeho dieta tu bola hitom posledne roky ma ju za sebou prva bopla pred 6 rokmi vysledok schudla som ano lespie kao proteinove sacky ale ku koncu som nemohla nai maso ani kurcata citit co je horsie ze som otehotnela apocas celeho tehotenstva som nemohla skoro nic jest skor vsetko maso mi smrdelo azdvihalo mi zaludok!!!!! doktor dukan je tu v fr napadnuty aj na sude inymi lekarmi za skodlivu dietu pretoze ano schudnete ale pokial neurobote stabilizaciu tak rychlo naberiete vsetky kila malokto vydrzi stabilizaciu trva dvakrta dlhsie kao samotna dieta!!!!!! a kialm ide sialene rychlo hore a dokonca mate o par naviac ako ked ste zacali zacne sa vam zacarovany kruh; ako u mnohych ludi tu v fr je doslova uz za zlocinca dieta co sa jeho tyka zarobil strasn epeniaze ale narobil neskutocne problemy mnohym ludom .. a lekari biju na popalch!! preto ho aj zazalovali pred 2 mesiacmi!!!!! moj osbny biln je taky ze za malda som boal baculka chuda hore dolu vaha ,; pred svadbou 55 kil.. prve tehoptesntvo nabrala som neskutocnych 35 kil!!! ktore som zhodila vdaka proteinovej ale prisli znova hore kila druhe tehotenstvo a vaha mi ostala cez 100 kil kedze diety hore dolu a hlavne dukanova asi 6 krat telo uz nereaguje!!! vysledok ze telo uz nepustilo ani skoro gram aj pri najvatscej snahe!!!! myslim vazne aj pod lekarskou kontrolov tak ostalo tele uplne znicena vdaka dukanovy!!!! vysledok mojho nestastia v marci tohto roku som postupila operaciu zaludka... aby som schudla!!! konecne som schudla ale nemusela som zajst az tak daleko keby som ako mnohi nenaletela jeho blbje diete ktora dokatoval moj organizmus!!!! zelam vam vela odvahy vsetkym ale prosim davajte si pozor tato dieta je fakt super spohladu co sa stratenych kil tyka; ale vratia sa ako bumerang ba este aj naviac!!! drzte s avsetky!!! Včera o 10:28 • 2 deti • Odpovedz • Páči sa mi to • •
Odpovedať
tu na forach francuzskych mas tisice zien a muzov lekarov ktore dokazuju opak... v mojom okoli poznam vela ludi ktori pred rokmi tomu podlahli ako ja vysledok kazdy nadav po rokoch nikto ale nikto nepovie ze to bol dobry napad./ a teda tych ludi teda je dost len v mojom okoli ... prikald moj muz chcel schudnut len 5 kil vysledok za 2 roky nabral 15 a teraz idu ovela tahsie dolu , pritom nic nezmenil na jedalnom listku my jeme na slovensk epomery velmi zdravo salaty nad parou aine veci takze klasicka slovenska strava mastna nehrozi a po prvy krat moj muz konstatuje ze nieco take s amu este nikdy nestalo a takych je vela!!! staci ked idem ku svojej dietologicke a ked s apovie dieta dukan tak hned no ano najhorise co mozu ludia spravit ten lekar sa tak nabazil finan cne ze teraz mu je jedno ze kazdy ho kritizuje nemusi pracovat cely zivot a aj po zaplaten sudnych trov este moze psokojne zit ved sa aj tak vyjadruje!!!! vie ze je to zle ale zaraba sam to priznal nedavno tu v tv... Včera o 11:44 • 2 deti • Odpovedz • Páči sa mi to • •
Odpovedať
tu som vam skopirovala s MK nazor jednej čo ma tiež skusenost s touto dietou a som zmetena.čo na to hovorite? :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?