Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @cencula  dneska som vytesena jak leco mam -6kg dufam,ze sa to zase pohne. Ale inac okrem frajera zatial nikto nezbadal, ze som schudla 😠. Frajer povedal, ze uz nemam drzat, ze vyzeram jak smrt. 😃 ale skusim este -6kg ked nepojde aspom -2kg Prajem pekny den
    Inac ja si robim fajnu polievocku s krabikmi. Vyvarim vo vode s novym korenim a bobkovym listom nizkotucnu hydinovu salamu potom to vsetko vyhodim, sol, vegetu trochu frischkäse nohou rozmixujem a rozmiesam mlieko s lyzicou skrobu zahustim hodim krabiky prevarim- vynikajuca

• lokalistin gratulujem a odkedy ju držíš? ja mám veľké problémy hlavne večer a teraz sa neviem dať do kludu

• já jedu pořád na těch karbanátkách z kližky - nemůžu se jich nabažit... 😃 dneska jsem tam přimíchala kuřecí játra a opět vynikající... Jak psala už M. D. Rettigová: Cokoliv se dá sníst, když se to pokrájí na malé kousíčky... 😃

• Sponzor fóra
  • @lulian   Zdravim vsetky buduce nevesty,aj nenevesty,teba lulian som sa chcela spytat aky je to MW chlieb??diky moc!!

• @miruska15   + ovsene otruby do konca zivota..

• ahoj,ja som neni nevesta,ale ej tak by som chcela schudnut,uz dlhsie citam o tejto metode a chcela by som ju vyskusat,ale neviem ci zvladnem ten jedalnicek 😞

• @mosko  Pokial si neupeciem otrubovy chlieb v rure, tak narychlo v mikrovlnke preto MW. Da sa po rozkrojeni naplocho pouzit ako knedla napr k hovadziemu na hubach. Recept: 1 vajce, 1 bielko, dve lyzice acidka, stipka prasku do peciva, dve lyzice ovsenych a jednu lyzicu psenicnych (ja davam spaldove) otrub, sol. Zmiesame a dame do malej okruhlej plastovej misky na norm. ohrev na 4 min do mikrovlnky. Rozrezeme naplocho a opecieme v hriankovaci.
     Ncora tu niekde vpredu davala aj sladku variantu - pridame kakao a sladidlo, na to priamo do misky (moze byt trosku vacsia stvorcova) mozeme dat tvaroh ochuteny kys. citronovou a sladidlom, zatvorime a praci zjeme z misky lyzickou. Ked si sladke cesto pokrajas na kocky, mozes ho zaliat riedkym pudingom z jednej lyzice prasku a mas dukatove buchticky. Ale aj vycerpane skrob a otruby na cely den🙂

• @belatt  Ani ja nie som nevesta a zvladla som to a teraz sa vytesujem. Ale treba aj povedat, ze tato dieta nie je pre baby, ktorym sa nechce v kuchyni nic chystat. Kolegyna povedala - aj by som to drzala, keby mi to niekto chystal. Tak sa treba na to pripravit. Zas na druhej strane dat grilovat kuracie stehna je jednoduchsie ako miesit cesto na parene buchty🙂 Pod do toho!

• @cencula  dneska mam 25-ty den

• @lulian  dakujem,ja radsej varim dusene a na pare,sladke nemusim.

• @lulian  vytlacila som si par receptov,skusim,bola by som rada keby to zabralo

• ahojte, nenapisete sem nejake recepty? neviem najst vsetky v tejto diskusii..

• jaké používáte sladidlo? já jsem měla IBIS, ale ten měl takovou tu pachuť na konci, teď mi muj přinesl Huxol (tekuté) a to fakt chutná skoro jako cukr. Já jsem na sladké a když jsem si poprvé udělala tvaroh s kakaem a sladidlem, málem jsem to zhltla i s tou vaničkou.... 🙂

• aj ja používam huxol, ale v tabletách. Neviem, či ten tekutý neobsahuje fruktózu, ktorá nie je povolená. Skotnroluj si to

• @johanka76  je tam, ale asi nějaké minimální množství - kdyby jí tam bylo hodně, tak to má víc kalorií - fruktóza má víc kj než cukr, tohle má asi 5kj na celou flaštičku... 😉

• Sponzor fóra
  • @9ka  ja patrím k tým "ortodoxným" v tejto diéte. Čo je zakázané, tomu sa vyhýbam.😉

• Tak já to dobrovolně vyzkouším. Zatím to mám asi 3 dny a váha plynule klesá... Jak se to zastaví, dám vědět.

• Ahojte Dukanovky. Tak tri tyzdne za mnou, -6.5 kg. Som spokojna,aj na jedlo som si zvykla. Necitim ani hlad,dufam,ze sa to nezastavi😞

• zuzanka73 super len tak dalej

• ahojte,chcem sa k vam pridať čitam vaše prispevky už 2tyždne,tak som sa konečne odhodlala,že začnem konečne so sebou niečo robiť

• dnes ma 1deň 2fazy a dole-2,5kg,prvu fazu som mala 3dni chcela by som schudnuť aspoń10kg-dufak že vydržim

• ahojte, chcem sa opytat, je velky problem, ked som mala prve dni len acidka, jogurty a tofu . NO teraz druhu fazu mam cas, tak si budem normalne varit aj kuracinku a rybinku... 😃 Dakujem za rady... ; A ako je to stymi vlockami...ja som ich jedla... mam si dat nanovo zaciatocne dni a normalne aj smaskom a otrubami...???

• @dandyna  ovesné vločky určitě ne... jestli začít znova, Ti neporadim, záleží kolik se Ti podařilo za tu první fázi zhubnout... jestli něco jo, tak se to asi nastartovalo.

• No dievčatá, možno dám sprostú otázku, ale tie otruby sú ovsenné vločky? Chcela by som začať s nejakou diétou, len neviem, či to dokážem.

• Ahojte baby tak ja uz som v 2 faze /cca 3 tyzden/ a dnes som zhresila dala som si dva rohliky a trochu tyciniek. Ale zajtra dam bielkoviny tak dufam ze to bude ok. Stalo sa aj vam ze ste mali prehresky, to je zatial moj prvy.

• @katinka87  ja ti odporučam 90 dnovú Dukanovu som držala mesiac a schudla som s nou 1,5 kila neviem na mna nefungovala. 90 dnovú držím len7 dní a schudla som skoro 2 kila. A vobec to nie je také tiranie ako z dukanvu ani také stranš varenie a pečenie, otruby nie su ovsené vločky! otruby zoženieš v bio obchodoch alebo DM drogerke. Veľa štastia 🙂

• @winzy  Ďakujem za info, mám dosť náročnú prácu a keď mám pravdu povedať, moc sa mi vyvárať nechce. Pošleš mi nejaké info a recepty z tej 90 dňovej, prosím?Ďakujem

• @zuzu.zuzu_h  jasné...bez občasných prehreškov to nejde...drž sa

• ahojte ja mám dole 6,5 samozrejme som mohla mať viac, ale prehrešky a nerváky doma, , ale aj tak som spokojná váha sa mi pohla o 0,5kg a už to bude lepšie, lebo rodinná situácia sa ukludnila, takže znova a pekne do toho, a čo dnes varíte? ja som včera kuracie prsia na prírodno , dnes mám biekloviny čisté aj zajtra skúšam 2 a 2 dni striedať, tak sa držte a chválte pa

• Aj ja som začala práve 2. fázu a čítala som to tuna len neviem či som to urobila o.k. pretože som vynechala klasické mlieko a nahradila ho sojovým a teraz som v pomykove kedže soja patrí k strukovinám
    nevie mi niekto poradiť

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém