Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @vejania  , super..... sa som si dala tieto 3 d ni, len bez chleba a sladkosti+ cvičenie,idem pre tie otruby a budem si ,pripravovať jedálniček podĺa diety.

• @zuzka_zuzicka   ,super 😉

• @julinka_dukanka  ja mam zatial len psenicne otruby, ovsene maju dostat v pondelok, tak este budem musiet vydrzat. si dobra, aj take tri dni bez chleba a sladkosti su super 🙂 ja som sa k cviceniu este nedopracovala 😎 mozno po buducom tyzdni, teraz mam stresy so skolou a musim sa sustredit na skusky popri robote, tak som si nateraz cvicenie ospravedlnila 😃 inak, dnes rano som mala po 2 dnoch 1.fazy minus 1,7 kg, sa tesim 😎 a zatial to celkom zvladam, ale uz sa tesim na zeleninu 😃

• Sponzor fóra
  • @julinka_dukanka  juli a ako dlho chces mat prvu fazu? pozeram, ze sme na tom s cm a kg skoro rovnako...dufam, ze sa nam bude darit 🙂 ja planujem aspon do soboty vydrzat na 1. faze, to by bolo 5 dni..ale keby sa aj viac trosku zadarilo...no uvidime 😉

• @vejania   ahoj ja som už dietovala, s touto dietou, pridal sa aj muž - ten dal dole 16 kg,ale veĺký pozor na jojo efekt.Ja som schudla 7,0 kg- trošku pribrala...ale idem opäť do toho , hlavne aj cez sviatky.....aby sme sa držali a povzbudili , je to vždy dobre, keď je stôl plný dobrôt

• baby obdivuhodné, ako to stíhate pri mojom šialenom životnom tepme nechápem kedy by som si stíhala robit tie jedlá, niekde medzi prednáškami a robotou sa rada občas vyspím... budem musieť niečo vymyslieť
    julinka_dukanka chleba ani sladkosti nejedávam 🙂) čo mám k tomu dodať aby to išlo trošku dole, netreba veľa len nejako 5 kg, lebo mám až 180 cm tak na 65kg by som chcela ist 🙂 ĎAKUJEM

• @vejania  Ahoj , prvu fazu by som chcela aj tyždeń,musim si ale pripraviť potraviny,.... na tejto stenke pozri tesoro-blondinka,mala to fain rozbehnute, potraviny,jedalny listok,..... vyslovene sa na ten tyžden pripravila

• @julinka_dukanka  to mas pravdu, treba sa dopredu pripravit..a nie len psychicky 😉 ja mam dnes len treti den prvej fazy a tusim je uz krizovy 😃 pozeram do chladnicky, ze co by som si dala male a nic dobre tam nenachadzam 😃 jaaj musim ist aj ja na nakupy zas. tesoro je kapitola sama o sebe, ta je tu tusim vsetkym babam vzorom 🙂

• @zuzka_zuzicka  ono sa to da zvladnut, nie je to az take strasne na pripravu..dokonca aj tie receptiky na pecivo a placky a co ja viem co - netrva dlho spravit si takuto pochutku...len ozaj treba mat plnu chladnicku jogurtov, tvarohov, chudeho maska a mliecka a podobne 🙂 ale pri tvojej vyske to s chudnutim ozaj nemusis prehanat 😉

• tak dnes zacinam 4.den 1. fazy 🙂 po troch dnoch mam dole 2,1 kg, aj brusko mi poriadne splaslo 😃 zatial sa mi dari 🙂 julinka, uz si zacala?

• Ahoj ...Este nie, muž je mimo SR, mám o trochu viac roboty / snažim sa jesť striedmo..... chýba mi nákup a trochu viac času / ak začnem dám vedieť 😮 , práve tesoro ma inšpirovala.a ešte jednu vec, mám obyčajnú váhu- neváži dobre a ani presne/ keď sa na nej pohnem správnym smerom : 😃 , mám to už vyskúšané mám aj o 3 kg menej 😃 , musím si kúpiť digitálmu-a pri vážení odpadnem

• @julinka_dukanka   aj ja mam doma digi vahu, uz ale druhu, a ked som sa na nu prvykrat postavila, ked som ju kupila, veru, nebolo mi vsetko jedno, mala som asi o 2,5 kg viac ako na predchadzajucej vahe 🤔 ale to obvykle viaceri hovoria, ze digi vahy su potvory 😃 hlavne je vsak potom sledovat ten trend, ze ci sa vaha posuva dole...a naopak, vyhoda je v tom, ze ta povzbudi, ked ti ubudne aj par gramov 😃

• Tip na rychlý puding v MW troubě: na 1 dl mléka 10g puding. prášku, důkladně rozmíchat, pak minutu wlnit na max, promíchat a pak wlnit další minutu.
    Pak přidáte jen sladidlo a pokud možno necháte vychladnout - mně se to ještě nepodařilo vychladit, sežrala jsem to - ještě se z toho kouřilo.... 😃
    Doporučuji použít větší hrnek a hlídat. Ono to mléko - potvora - někdy vyběhne. 😠 Ale stojí to za to....
    A když do toho zamícháte tvaroh, máte termix... 😉

• Vy ste tu už dievčatá skúsené, ja som sa dnes o tejto diete dočítala na nete. Od zajtra začínam. 🙂

• Ahojte baby, takze po tyzdni sa opat hlasim... dalsie kilecko je dole ... 🙂 normalne sa tesim 🙂)))

• Sponzor fóra
  • lara gratulujem to je už kolké vporadí? a kolko ti zostáva?
    😉

• @lara320
    gratulujem len tak dalej
    inac babeny je to velmi tazke teraz vianocne obdobie drzat dietu
    ja som piekla stolu teraz mam strasne vela objednavok na torty a kazdu jednu musis odskusat ci je vsetko v poriadku, budem stastna ked nepriberiem,chcela som zacat piect vianocne kolaciky, ale asi to necham lebo neodolam a budem tlacit kazdy vecer 😃

• lokalistin no treba začať piecť asi tie čo máme povolené, čiže začneme bebe keksami, tiramisu, muffiny - inak priznám sa ešte som ich nerobila a dalej si musíme spraviť kapustnicu a ked príde hlad pri pečení koláčov tak si dáme tanier kapustnice a budeme pokračovať a to bude dva v jednom, za jedno nepriberieme a za druhé vitamín c sa nám teraz zíde 🙂

• @cencula  no ked si porovnam kapustnicu a vanilkove rozky tak neviem neviemco mi chuti viac 😃 a to tiramisu som ja uz robila piskota fajna ale ten rest - no prvy kusok mi chutil tie ostantne mi boli suche musela som to zapijat aby som to zjedla predsa len tvaroh a mascarpone su totalny rozdiel. Muffiny som jedny tiez skusala 😛

• lokalistin som neskúšala, ale robila som gulky a tie mi nechutili vôbec, beriem odvahu na tie bebe

• ahojte, veeeelmi dlho som tu nebola, dietu som zacala drzat cca koncom septembra, musim sa priznat, ze som ju nedodrziavala nejako extra poctivo 😬 , ale podarilo sa predsa schudnut a konecne som spokojna. doteraz som schudla 11 kg 😵 😵 😵
    drzim vam palce nech sa aj vam dari

• @cencula  tak daj potom vediet ake boli

• @silvia1983  ani ja to nedodrziavam poctivo a preto mi to trva trochu dlhsie ale dneska!!!!!!!!!! -8kg !!!!!!!!!! tesim 😃

• ja mám dole 7 - 8 kg stále mi to kilo kolíše, už ma to štve

• Ahojte dukanky,dnes mam presne mesiac čo mam DD a vaha -7,5kg,ešte 4kg a budem spokojna.Dufam že aspoň 2kg dam do vianoc,ale na vianoce to bude ťažka skuška len aby som nepribrala.Držim palce všetkym a majte sa

• Ahojte zienky.. 🙂 pri dukanovej diete bacha na jojo efekt...ako nahle bolo po diete isli aj kilecka znova hore 🙂

• baby ked si upečiem bebe keksy tak kolko ich môžem zjesť za den? a môžem si potom v ten den dať aj tvaroh s ovsenými otrubami? prosím prosím o rýchlu radu, lebo zajtra idem na školenie a chcem si to zobrať

• @marienka1703  ahoj to nie je velmi dobre povzbudenie,a ak sa smiem opytať to si pribrala hneď ako si začala 3-fazu alebo až v štvrtej?

• @cencula  ahoj,podla toho či idu do tych bebe keksov otruby,ak ano tak potom ich už nejedz s tvarohom.Zjesť ich možeš tieš podla toho kolko lyžic tych otrubov si tam dala,napriklad ak si tam dala 6 lyžic tak si ich rozdel na 3-dni

• @cencula  podla mna uz extra otruby nejedz a vypocitaj si kolko lyzic si tam dala a na den mas jest dve lyzice tak si vypocitaj kolko mozes.A chutili ti?
    Ja som ich vcera tiez robila,cerstve este jak tak , ale dneska sucharina-a nabuduce urcite nebudem davat kakao ak bude nejake nabuduce-tak len skoricu Pa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém