Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @atlantida  ja to robim stale tak, ze to skladujem normalne von a vydrzi mi to tri dni, v lete asi budem davat do chladnicky aspon......v mrazaku to podla mna vydrzi dlho....nema sa to tam preco pokazit...v takom mraze 😃

• @daniela_7  ja som skrob este do nicoho nepouzila....co by sa s nim dalo?

• @trupkake  asi len namocit ako hrozienka, vlastne aj dalej ako hrozienka 🙂

• Sponzor fóra
  • @daniela_7  jaaaaaaaaj 😃 ze na sladko sa to pouziva 😃 som ja trupka, bo sladke moc nemusim 😃 ale v poho, co uz, vyskusam niekedy 😃 😃 😃

• @trupkake  Ja som si najprv spisala zoznam surovin, ktore si mam na dietu kupit a bol tam aj skrob, ale pozor, len kukuricny, teda Gustin (maizena). Nie zemiakovy Solamil. Je viacero receptov so skrobom na zahustovanie, napr.:
    http://www.dukanova-dieta.cz/recepty-19-Tvarohovy_kolac.html
    http://www.dukanovadieta.com/products/tvarohove-kolaciky-od-nasej-citatelky-kvetky-1-2-a-3-faza/
    urcite ich je aj viac.
    Moze 1 davka = 15g skrobu od 2. fazy

• @daniela_7  🙂 🙂 hej škrob som mala na mysli 😛

@trupkake  🙂 🙂 noo ja škrob použivam dosť často, hlavne do sladkeho 😛 to ja rada

• @trupkake  jaj, aj tie recepty som ti dala sladke 😉

• @daniela_7  😃 😃 😃 ja mam skrob kupeny, az 2 balenia, len neviem co s tym, mozno raz urobim palacinky, ale asi naslano so sunkou a zeleninou 😃 😃

• @daniela_7  ta polievka vyzera fajn, skusim asik...no krabi chlebik sa vydaril asik, pekne narastol 😛 😛 😛

• @trupkake  daj foto!

• takto sa mi to kvazi podarilo 😛 chlebik z krabich tyciniek 🙂

• @daniela_7  dala som 😃 sranda takto fotit jedlo 😛

• @trupkake  Vyzera uzasne, ako syrek. Fakt ti pekne nakysol. Taky by som urobila na velku noc 🙂 , odkial mas recept?

• Sponzor fóra
  • @daniela_7  želatina se může, je to skoro čistá bílkovina, dokonce po ní jdou kila pěkně dolů... 😉 Zkus si udělat tiramisu, tam je taky - to je mňamka....!

• @9ka  zelatina v prasku alebo platky? ci to je jedno? alebo je nejaka specialna?

• @9ka  želatina ale asi bez príchute že? 🙂

• @martinka_martinka  no na tu vodu trosku zabudam 😐 mala zacala vymyslat, ze chce spat len pol hodku za den tak nemam na seba cas. predtym spala doobeda 2hod. a poobede este hodinu ale teraz je to uz treti den a som na nervy s nej 😉 ale inak sa drzim, dnes som mala bez zeleninky a zajtra sa tesim, ze si urobim kuraci vyvar, mnam zo zeleninkou. lenze mi je nieco cudne 😕 ja sa kazdy den rano odvazim a dnes rano som mala este viac ako som mala predtym ako som zacala. nedela a pondelok ta vaha klesala a potom bol utorok co som uz zacala pridavat zeleninku a ked som sa dnes odvazila tak som skoro odpadla 😞 je pravda, ze som dostala menzes ale to by uz mohlo tak vyzerat den predtym a nie len dnes...uvidime zajtra.

• @penelope111  ja som stratila po 6 dnoch 12cm z pásu,6 z bokov,6 zo stehien a 3 z rúk 🙂)

• @daniela_7  ma raz zabiješ s tými dobrotami🙂 ja som si dnes urobila bielu čoku

• @ninimini  Tak to je úplne super. Gratulujem, že ti to tak dobre ide. Ja som zvedavá ako ja dopadnem 🙂

• @penelope111  určite to pojde ja som tomu až tak neverila a naozaj to ide uvidíme ako to bude ked mi konečne skončia inak ma vobec nebolelo bruško ked mi začali až som bola v šoku vždy ma bolí a teraz nicht🙂))

• @ninimini  Takže samé pozitíva 🙂 Normálne sa neviem dočkať ako to bude pokračovať 🙂

• @tesoro  jeej gratulujem Ti 🙂)super ,že si vydržala ja tiež rozmýšľam nad touto dietou,ale stále niečo do toho príde oslavy atď..

• @ninimini  a to ako možné?aj ja chcem..
    😃

• @ketrin711  ja neviem ide to 🙂) ale bicyklujem doma a začala som aj behat 🙂) tak to možno pomáha 🙂)

• @trupkake  to je jedno, hlavně bez příchuti. Dělá DrOetker (nic moc), Labeta nebo Natura: http://www.natura.cz/katalog-vyrobku/zelatiny-konzervacni-pripravky/zelatina-cirC381-20-g.php
    @atlantida  
    jasně - musíš si to osladit sladidlem. Nebo se s ní dá udělat vaječná tlačenka, kdo má rád slané...

• @ninimini  jaj a kde je recept? 🙂

• @9ka  No to si ma potesila, tak idem nakupit zelatinu! S tvarohom, mnam, ... ja som sa tak bala diety, este nikdy som nedrzala presnu dietu, len take vlastne obmedzenia v strave, ale toto ma normalne bavi 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém