Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Ahojte, dneska som mala prvy den bielkovinovo-zeleninovy. Na obed som si dala zapecenu brokolicu. Ak mate chut mozte tiez vyskusat: Brokolicu uvarime vo vode alebo na pare,nakrajame na vacsie kusky, kuraciu prsnu sunku nakrajame na kocky, 1 cele vajcko rozbijeme do pohara, pridame stipku soli, 3 PL nizkotucneho mlieka a 1 PL nizkotucneho jogurtu, vymiesame vidlickoua zalejeme brokolicu so sunkou. Ja som to posypala este oreganom a bazalkou. Zapekame asi 10 minut. DObru chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula ty začinaš od znova prvou fazou??? ja mam dnes akosi stale hlad po včerajšku... :/ stale dačo musim jesť, samozrejme povolene potraviny ale riadne žerieM! :/
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Ja sa chystám na túto diétu už týždeň a za začiatok som si stanovila sobotu. Chcem dať dole 8kg a hrozne sa bojím či to vydržím, čo sa týka jedla, nemám pevnú vôľu :/ Takže mi držte prsty, budem potrebovať aj vašu podporu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes mám úspešný deň ]-( Chcela som si spraviť kakaové sušienky čo som našla recept. Pekne sa mi upiekli všetko ok, ale chuťovo hnus kyslé asi s tvarohu a úplne nechutne išli do koša. Dobre teda spravím si palacinky tiež podľa receptu hm hneď prvá sa nedala obrátiť bolo to ako puding dobre teda palacinky do záchoda. Na koniec som si spravila puding :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 :-D Tak tebe dnes to varenie ide! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dnes ako kobylka! :-p Nemam navarene a az teraz obedujem. Uz som si dala kopkovy a prave mam sunku v jednej ruke a v druhej mozarellu a chystam sa na jogurt :-D . No neviem sa dojest...
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 Veru ide :-) Ale puding bol dobrý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja plánujem zajtra začať, máte nejaké dobré rady? :)
Odpovedať
@penelope111 A prosim Ta, ktore palacinky si robila? nie nahodou z www.dukanovadieta? Lebo su tam da recepty a chcem nejaky skusit ale ak to mam vyhodit tak to na to kaslem...
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme Tie od Veroniky ešte som do toho dala aj otruby aby to zhustlo a nič. Možno som stým spravila chybu. Nevadí palacinky nebudú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby trapim sa tu uz hodnu chvilu, chcem prelozit Dukanovu knihu z AJ, ale je to PDF, takze to do translatora neviem dat. Neviete poradit??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby v reflexe davaju akurat niečo o anorektičkách .. je ot strašne, ale mylsim že mne ot nehrozí :D mne papať chuti, niekedy až moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D hehehe idem si ja urobiť lievančeky ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak nikto neporadi? Resp. nemate tu knihu vo worde alebo tak?
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 neviem ti pomocť :(
Odpovedať
Profilova fotka
@slimme @penelope111 baby ja som oba recepty ksušala a oba mi vyšli boli velmi chutne aj tie s tým pudingom čo ide do cesta ale aj tie obyčajne :) tie s pudingom boli chutnejšie .... ale nemala osm problem s otačanim ani palacinky sa neprilepovali, ale pre istotu robim radšej lievance než palacinky :)
Odpovedať
atlantida noneviem či by nebolo lepšie kým sa dáme do formy my čo sme riadne porušili dať si 2 dni aj zo zeleninou a potom pekne striedať bielkovinovo zeleninové,l ebo sme sa rozjedli a mna len bielkoviny nejako nezasýtia pri tej pažravosti, čo vy na to*?
Odpovedať
Profilova fotka
@cencula mylsíš normalne pokračovať v diete ano ?
Odpovedať
@daniela_7 To Ti nepřeloží celou knihu - max tak 20 stránek - já jsem to tam dávala po pár stránkách. Měla jsem to otevřené v Acrobatu a ⌘C +⌘V. Eventuelně si to můžeš pak kopírovat ještě do wordu, abys to měla pohromadě... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Ja mam MacBook Apple, mne sa text sa z toho neda kopirovat ani do wordu ani do translatora, prenesie mi to len ciarky. Ale ak pises, ze tebe sa to dalo, skusim to otvorit na inom PC, kde je Windows.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte este mám dotaz, ale uz zajtra si chcem ist aj ja kupit nejaku knihu o tejto diete, ked je bielkovinový den, nemôžem ovocie, ale ani zeleninu???
Odpovedať
Profilova fotka
O par dni vyjde kniha http://www.bux.sk/knihy/201490-dukano... Ale neviem najst, ktore to je vydanie. Kupujete?
Odpovedať
@kubikovi samozrejme, že nie a ovocie až v tretej fáze
Odpovedať
Profilova fotka
Doplnam: neviem ktore je to vydanie - original. Ten prvy z r. 2001?
Odpovedať
Profilova fotka
@kubikovi Studuj http://www.dukanovadieta.com su tam zakladne info pekne prehladne
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Ja som to skúšala 2 krát a ani raz mi to neišlo takže to skončilo v záchode :-)
Odpovedať
ahojte baby aj ja som sa dala na tuto dietu a preto sa vas chcem spytat ako robite ten puding ? pouzivate tam umele sladidlo cukor ci len tak mlieko a puding ? ja mam nehoraznu chut na sladkee
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyy celééé zle.. cez sviatky som polavila a proste som to nezvládla... od zajtra začínam od znova bielkovinovým dňom... držte mi palce.... veľmi som nepribrala... praveže skoro vôbec... a to ma teší, ale cítim sa horšie... baby držte mi palce... kvolyVám som to prvý krát vydržala okolo troch týždňov, tak verím, že ma Vaše príspevky znovu povzbudia a dodajú mi silu :-) idem si Vás študovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe Puding bez cukru, mlieko 0,5 a umelý cukor.
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka nápodobne :)
Odpovedať
Dneska som si objednala knihu dukanova dieta, mala by vyjst 15.4. tak som zvedava, uz sa tesim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?