Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @slimme  cottage sa moze v malom mnozstve, ja mam jedno balenie na viackrat....pripadne si to davam do buchticiek z otrub, ktorymi nahradzam pecivo... 😎

• @trupkake  Aha, dakujem, tak to som nevedela ja som si ho pred chvilkou dopriala cely 😃

• 🙂 ťažko sa mi ukludnuje po tých sviatkoch, moje chute su zblázdnene, dale spokojnosť tu je, kedže dnes prvý naozaj BIELKOVINOVY DEN je skoro za mnou ! 😃 aaa ohladom tých aktivii, nik nereagoval 🙂 jedavate ich? či ake jogurty kupujete? 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte baby 🙂 Som v prvej fáze 🙂 ešte zajtra.. 🙂 dnes je to prvý deň 🙂 je to troška náročnejšie ako som si myslela.. no spravila som si včera večer žemličky otrubové 🙂 a je to fajn 🙂 teraz ma klátil hlad.. a od obeda som nič nejedla.. tak som si asi pred 2 hodinami spravila super rýchlu mňamku: 1 vajíčko, 3 lyžice tvarohu, 3 tabletky sladidla, 1 lyžička kakaa.. a dala na 3 minúty do mikrovlnky 🙂 noo tak jedla som aj lepšie.. 🙂 ale dalo sa.. 🙂 Mám menšiu dilemu 🙂 zajtra plánujem rybičku 🙂 no neviem čo k tomu.. keďže som v prvej fáze.. dala by som si na to nejakú omáčku.. poraďte prosím 🙂
    ďakujem vám :* Pekný večer 🙂

• @atlantida  ja osobne jedávam bielu aktíviu.. 🙂 ráno.. do všetkých receptov dávam nízkotučný biely jogurt.. no dnes som si dala aj ananásovú activiu, akosi ma tam zaujala nízka hodnota tuku.. podľa mňa má biela aktívia veľmi veľa tuku 🙂 ale tak .. 🙂 uvidíme.. či sa váha pohne dolu 🙂

• @sabbi1693  🙂 urob si dresing, biely jogurt trošička horčice, nejake bylinky 🙂 🙂
    Dakujem za odpoved 🙂

• @atlantida  Aj ja ďakujem za odpoveď .. 🙂 Zajtra vyskúšam 🙂

• @atlantida  mne nikdy nechutila activia, preto ju nepapam, ale myslim si, ze je to dost dietne a vraj napomaha traveniu, tak by sa to myslim mohlo 😛

• @atlantida  Ja kupujem rajo nizkotučný biely jogurt 🙂

• @penelope111  Aj ja .. ten je fajn 🙂

• @penelope111  @sabbi1693  

fuha baby ten RAJO som si nikdy nvešimla a dokonca ma len 0,1%tuku 😃 teraz pozeram kks.. asi vyhodim tých 10 aktivii v chladničke čo najskor a zamenim za ten RAJO

• @atlantida  Mne osobne nejako nechutí ten RAJO 🙂 samotný 🙂 ale dávam ho do pečiva, do tých mňamiek naších 🙂 atd.. 🙂 a na raňajky si dám aj aktíviu 🙂

• Inak babizne.. 🙂 poraďte niečo, čo si zajtra môžem zobrať ako desiatu do školy 🙂 nič ma nenapadá 🙂 dnes som mala žemličku, šunku, syr 🙂

• @atlantida  ja tiez ficim len na rajo, a ked ma prepadne chut na sladke, kupim si rajo nizkotucny ochuteny 😛 😛

• @sabbi1693  😃 ja chodievam s acidkom bielym to hodiš do kabelky, daš si ked ta prepadne velky hlad, alebo vyskušaj si upiecť tieto http://www.dukanovadieta.com/products/cokoladove-kolaciky-1-2-a-3-faza1/ 🙂 ja ich pečiem ale v hrnčekoch teda šálkach na kávu, lebo nemam formy take velké, a ono sa to nadvihne 🙂 mne osobne chutia 🙂

• Sponzor fóra
  • @sabbi1693  skus tvarohovu natierku na tie zemlicky, na to sunku alebo vajicko natvrdo...alebo daj si tuniaka, alebo acidko nizkotucne...

• @trupkake  
    @sabbi1693  
    baby ja ked si jogurt biely osladim sladidlom a dam trošku kakaa tak mam taký dobrý čokoladovy 🙂 men to chuti 🙂

• @atlantida  Mňáááám 🙂 ďakujem veľmi pekne.. 🙂 Super nápad 🙂 toto určite vyskúšam 🙂 🙂 Vyzerá to úžasne 🙂
    Zajtra zostanem asi ešte na šunke, syre.. a uvarím si vajíčko 🙂 a žemlička 🙂 a v piatok to skúsim 🙂

• @atlantida  A koľko má tuku tá aktívia? Lebo som čítala že sa môže pri tejto diete do 5 percent tuku čiže aj nejaká kyslá smotana.

• @sabbi1693  och no nečakaj velke zazraky, ked som ich robila prvy krat chutili ako papier, som ich orbila v malych formičkach a bolo to strašne, daj si to do velkého pohara tak ako to je na obrazku asi o takej vyške 🙂 ono sa ti to nadvihne, peč to radšej pomalšie na nižšom stupni, a ešte tento recpet vyskušaj tento je uplne že najviac : http://www.dukanovadieta.com/products/kopkovy-kolac-od-nasej-citatelky-ingy-1-2-a-3-faza/ 🙂))

• Práve si pečiem pstruha 🙂 Dnes v obchode som pozerala dia výrobky že či sa tam niečo pre mňa nenájde a zistila som že to má viac cukru a tuku ako normálne veci a to nie umelý cukor ale normálny no tak zase nič 🙂

• @atlantida  Ďakujem veľmi pekne 🙂 Už mám nejaké nápady 🙂 super .. 🙂 budem vypekať a v škole papať 🙂 a aj doma samozrejme 🙂 som zvedavá, či ručička na váhe klesne 🙂

• @penelope111  Aktívia biela má 3, 4 g tuku.. a tá ananásová má 1, 7 g tuku 🙂

• @penelope111  3% tuku 😃 mallo by ot byť potom OK 🙂

• @sabbi1693  jj ale zase ma určite dosť cukru či? 🙂 ktovie čo je lepšie v tomto pripade sledovať či cukor / tuk 😃
    a jasne, treba poskušať, určite viac receptov 🙂

• @atlantida  No to pri niektorých potravinách ani nevieš 🙂 či je to dobré alebo nie 🙂 🙂 V ktorej fáze si? 🙂 Koľko si už schudla? 🙂

• @sabbi1693  no som v 2. faze, už som chela prejsť do 3. fazy no po týchto sviatkoch hnusných to ešte odkladam 🙂
    a shcudla som 6,5 kg 😃

• @atlantida  Noo šikovná 🙂 držím palce 🙂 ja som len na začiatku 🙂

• @sabbi1693  začiatky su ťažke 🙂 kolko hcceš schudnuť?

• @atlantida  Noo zatiaľ je to v poriadku 🙂 prvú fázu držím len 2 dni 🙂 noo tak chcela by som 5 kg maximálne 🙂 Mám 58 kg 🙂 a chcela by som dať na 53 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém