Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
no baby dnešný dník úplne v klídku, je môj prvý v prvej fáze :) uvidíme ako to pôjde dalej...
Odpovedať
@trupkake ahoj, mohla by som ťa poprosiť o recept? vyzerajú úžasne.
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe podarilo sa ti nieco dat dole?ja uz neviem co mam vyskusat lebo nie na kazdeho tieto diety vplývaju rovnako.
Odpovedať
@dafe ale nerucim, ze sa ti to podari, to je moj vymysleny receptik.... 2 lyzice psenic. otrub 4 lyzice ovsenych otrub 1 vajce 2 velke lyzice nizkotuc. tvarohu 2 male lyzicky cottage cheese s nejakou prichutou mlieko podla potreby (samozrejme nizkotucne) 1 balicek prasku do peciva rasca, korenie podla chuti, cibulka na ozdobenie alebo pazitka, alebo sunka Suroviny zmiesame, dolievame mlieko, aby zmes nebola tuha, ma sama spadnut z lyzice. Dame do kosickov alebo muffinovej formy, posypeme bud nadrobno nakrajanou cibulou, alebo sunkou....alebo hocicim povolenym....pecieme 20 minut pri 180°C Mne z tejto davky dnes vyslo 9 kuskov, teda budem mat po tri kusy na den pocas troch dni... Ja si ich nosim do prace na desiatu, prekrojim na 2 casti, dam na minutku do hriankovaca, teda polozim na vrch hriankovaca trocha priskvarit, naplnim si to nejakou natierkou, alebo natriem horcicou, dam sunku alebo uvarene vajce, alebo pocas BZ si dam zeleninu...a papam....ked je to bohato oblozene, je to velmi syte
Odpovedať
@lucia1683 mozem povedat ze tato dd je ovela ucinejsia ako 90 dnova lebo tu viem co mam jest a to ma nepusti ale hentam som musela kazdy den varit nieco ine a ked som mala chut na cestovinu musela som jest zemiaky a stale mysliet na to co budem varit takto si nakupim na tri dni bielkoviny na dalsie tri zeleninu s bielkovinou a mam pokoj
Odpovedať
@melbe a este mi strasne vadilo jest ovocie na ranajyk to ma vobec nezasytilo a citila som s avelmi unavena
Odpovedať
Profilova fotka
drzim tuto dietu presne 2 týzdne a mám dole 3,5 kg... je to podla vás málo?? chcela by som chudnut rychlejsie :-(
Odpovedať
@wikinka90 ahoj, neviem ti povedať či je to veľa alebo malo, lebo ja som este len druhy deň v prvej fáze, ale myslím že tie kilá zalezia i od tvojej výšky, začínajúcej váhy a aj od centimetrov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 tak ja este jem varene vajicka, cottage syr, tu v UK kupim aj light do 3% tuku, neviem ako u vas kocky tu pisali ze je tucny tak si rozdel jeden na poly, dalej rybu dusenu, citala som ze aj udenu makrelu, tie otruby si pridavam do jogurtu, ja zatial nepeciem, lebo chlieb mi nechyba ani nic sladke zatial, az to pride upeciem si aj ja, inak jem netucny tvaroh rozmiesany s trochou jogurtu, skorice a umele sladidlo, to je moja sladkost, robila som si aj prazanicu, dala som si asi 2 kvapky olivoveho oleja, sa to nema, ale ako urobis prazenicu. okrem toho si dam trocha kyslej uhorky k masku, a k sunke trocha horcice nech je to hutnejsie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prvý deň 2.fázy je skvelý :-D konečne niečo iné... na raňajky šalátik s tuniakom... len ma mrzí, že od včera nešlo dole ani deko, a to bola ešte prvá fáza :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@wikinka90 Je to dosť ked si to vezmeš tak že za mesiac 7 kg. To sa ti zdá málo? Viac by ani nebolo zdravé :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miskaf Nezúfaj ono sa to pohne :-) Trpezlivosť ruže prináša teda v našom prípade kilá odbúrava :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wikinka90 to je super úbytok každá chceme chudnút rýchlo ale najzdravie je kg za mesiac :)) tak to máš velmi pekné
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake aj tu formu vymastis? neprilepia sa? vyskusam niekedy, ale mne chlieb velmi nechyba, zatial az by som dostala cut tak si to upeciem
Odpovedať
Profilova fotka
@silvinkaaa je to v pohode, aj ked ty niesi v pohode, mne bolo o nicom dva dni a na treti mi bolo super, vydrz!!!!
Odpovedať
@meizy ja to peciem v silikonovej forme na muffiny, neprilepia sa vobec, pekne sa daku vybrat....
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake a podaria sa makke, alebo tvrdsie, z tych surovin predpokladam tvrdsie
Odpovedať
Profilova fotka
je to ztrocha zlozite, varit rodine a este aj sebe extra, asi by to chcelo menej visiet na nete, ale cez vikend si skusim upiect a dam vediet ako sa vydarili a este tu formu treba kupil, lebo nemam silikonovu
Odpovedať
Profilova fotka
@meizy no len ja ten cottagge neznasam. nemam rada ani jogurty a nic z kysleho mlieka.. tak to budem mat asi tazke.. uz som si sice kupila par activie bielej. ale jem to z velkou nechutou. Je sice pravda ze ked zjem studeny jogurt stiahne sa mi zaludok.. len neviem dokedy to vydrzim. naberam si najvacsou lyzicou aby som to mala rychlo v sebe.. chlieb nejem ani rozky. to mi zas tak nechyba. nahradzam to arabskym chlebom na ranajky. Nieje to kvaseny chleba a uz som raz schudla ked som pecivo nahradila arabskym chlebom. A je celkom chutny. Aj ked moj muz tomu hovori "podrážka" :-)
Odpovedať
@meizy ja si ich este hriankujem ked ich rozkrojim, maju taku ako keby chlebovu strukturu vo vnutri....neviem ci su mäkke ci tvrde, mne chutia...dnes som mala v praci na ranajky dve s tvarohovou natierkou....a fajne boli....mnaaaam :-p
Odpovedať
@meizy ked nemas silikonovu, skus to dat do paierovych kosickov na muffiny....a az ked poriadne vychladnu, az potom odlep kosicky...pomalicky stahuj ten papier....
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik85 to teda bude tazke, mne chutia mliecne vyrobky cottage zboznujem kupujem si s pazitkou, aj acidko mam rada biely jogurt nemusim, miesam si ho s um. sladidlom a skoricou, tak jedz vajicka a sunku a masko chude a a rybacie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake kazda rada - dobra rada dik x-) ked je niekto na DD dlhsie ma za sebou viac skusenosti moze podat dalej, nemam s kym o tom hovorit v mojom okoli som sa stretla z negativnymi nazormi na DD, nikto ma nepodporil a manzel radsej mlci napriek tomu im vsetkym chcem dokazat ze to funguje, kolegyne krutia hlavami v praci ked ma vidia jest tvaroh so skoricou... tak chodim tu a citam si skusenosti ostatnych dukaniek :-|
Odpovedať
@meizy ja som moc o tom nikomu nepovedala, moj priatel vie, ale on je u mna zvyknuty na taketo dietove vykyvy :-D , este mamka o tom vie, v praci o tom nikto netusi, lebo papam normalne ranajky aj obedy....nikto sa mi do toho nestara....ked sa ma niekto opyta co jem, tak trocha zaimprovizujem a poviem, ze daco take fajne doma urobene :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake ty si taka dost zbehla v tomto tak porad mozu sa pridat olivy do salatu a olivovy olej aspon 1kavovu lyzicku?
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake u mna si kolegyne vsimli, lebo som si obedy kupovala u nas v jedalni rozne dobroty a zrazu si nosim z domu same bielkoviny tak ocumuju a pytali sa ci som na DD kedze to poznaju, neklamala som ze nie tak ohrnali nosom ze to aj tak nefunguje, bla, bla bla
Odpovedať
Profilova fotka
@meizy pripravila som si super obedik, rybku s brokolicou a karfiolom na panvici udusena s porom a cesnakom k tomu salat ale teraz chcem vediet ci si to mozem poliat trochou oliv. oleja
Odpovedať
@meizy olej sa urcite nemoze ziadny, olivy neviem, zistim... tu je zoznam povolenych potravin http://www.dukanovadieta.com/zoznam-p...
Odpovedať
@meizy tak zavidia, nic ine ma nenapada, nie kazdy ma odvahu a volu sa na nieco take dat....
Odpovedať
@meizy bez toho oleja sa to neda?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?