Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @zuzkaxx4  Salat mozes aj viac krat. Ale mozes aj zeleninovu polievku, zeleninku zapekanu s vajickom, ale aj varenu zeleninu pokrajanu na kocky zaliatu s jogurtom a horcicou ako ,,zemiakovy salat." Pierko dostat v Bille a Carrefoure, kupujem aj viac, nakrajam na mencie kocky a zamrazim.

• @lulian  Dakujem strasne si ma potesila...

• jáj ahojte dievčatá.......bože akurát som doskušala všetky rifle ktoré som siobliekala naposledy pred dvomi rokmi našťastie osmich šupla do perináku a su mi všetky dobre až na jedny ale inak ...........super pocit...........baby ohladom druhej fázy začáínam ju od soboty dneska mám osmy den prvej zeleninka sa može ako často,
    a nie zakaždým ked som dobre pochopila ako to opisuje v knižke,

• Sponzor fóra
  • jaja4451 to je super, gratulujem len tak dalej 🙂

• @jaja4451  Taky už jsem zkoušela staré věci, je to super pocit oblect si neco co nam bylo male a zjistit ze se do toho zase vlezem 😃

• @atlantida  dakujem za rady, snad sa v 3. faze dokazem ovladat aby zhodene kilecka nenabehli spat 😉

• @lubenka1  Ahoj můžu se tě zeptat jak dlouho dietu držíš a kolik jsi zhubla, když už jdeš do 3.fáze?

• caje ....vcera som prvykrat pocas dvoch mesiacov od zaciatku diety zhresila...boli sme s buducimi svokrovcami na vinici cely den a aby som nebudila podozrenie, aby sa ma nikto nic nepytal, aby som nemusela vysvetlovat..... tak som jedla...kusok grilovaneho bravcoveho mäsa, dva kusky susienok esicka a 7zrny chlieb - 2 platky 😞 😞 😞 😞 som v depke z toho asi..... 🤔

• holky právě si dělám na zítra na oběd tortili s kurecim masem, mám doma mraženou mexickou zeleninovou smes.Jenze 😃 v te smesi jak sa tak na to divam je sem tam kukurice a sem tam fazolka, myslite si ze to bude az moc velký prohresek kdyz to snim?Neni tam toho moc, ani nedelam cely pulkilovy sacek, jen dve hrstky te zeleniny 🙂

• @locikaaa  ak si v tretej faze, tak to je ok....v prvej a druhej sa kukurica a fazulka nesmie...a tortilli su z muky? muka sa tiez nesmie.... 😢

• baby aby ste neboli take smutne ja som dnes spravila tiez prehresok 2 kopceky zmrzliny sak bielkovina nie 😃DDD

• @trupkake  No sem v druhé fázy, ale tak sním to kdyz uz to mám hotové 😃 A tortili nejsou z mouky 😉

• aj v DMke

• @locikaaa  ..a to mas ake tortily ????????.....to ak sa moze, tak to chceme vedieť aj my🙂)) 😉 😉 😉

• @hokejka111  to jsou takové "jakože" tortili 😉

Tortilly s kuracím mäsom (od našej čitateľky Innky) - 2. a 3.fáza
    POTREBUJEME ( pre 4 osoby ):
    Na tortillu :
    *3 celé vajcia
    *3 lyžice nízkotučného jogurtu
    *2 lyžice pšeničných alebo ovsených otrúb
    *soľ
    Na náplň :
    *300 g kuracieho mäsa
    *zeleninu ( môže byť čerstvá alebo mrazená)
    *diétnu majonézu Dukan nebo
    *kečup s umelým sladidlom

POSTUP :
    1. Zmiešame vajcia, jogurt, soľ a otruby. Dáme napríklad do polievkového taniera ( tenkú vrstvu, aby to vyzeralo ako tortilla ) a pečieme asi 5 minút v mikrovlnnej rúre na 800 W. Cesto by malo vystačiť asi na 4 tortilly.
    2. Mäso orestujeme na teflónovej panvici s korením.
    3. Tortilly vyberieme z mikrovlnky, potrieme kečupom, majonézou a do vnútra vložíme mäso a zeleninu podľa chuti.

• Sponzor fóra
  • @hokejka111  akorát teda nevím proč je tam psane pro 4 osoby, me vysly 3 tortili a budu mit dve dnes na obed a jednu na veceri, a recepty jinak čerpám na dukanovadieta tečka com, dukanova-dieta tečka cz , dieta-protal tečka sk a toprecepty tečka cz tam se musi zadat do hledání dukanova a najde ti to pár receptů , zkus projit je tam spousta a spousta lákavých jídel 😉

• ahojte, dnes mám -2,8 kg, len neviem či môžem chrumkať aj kaleráb, lebo ten mám rada

• @vandijan  jasně že můžeš 😉 pokud je to po česky kedluben 😃

• @vandijan  a pokud máš BZ dny 😉

• jéj môžem, je to kedlubna
    @locikaaa  ďakujem za tip našla som tam povolenú zeleninu v 2. fáze

• @locikaaa  áno dnes mám BZ deň, 2-3

• Dobre ranko,
    dnes som 6 den,2 den 2 faza, - 1,6kg, Bden
    vcerajsia zelenina ma postavila na nohy cely den som bola zaborena v tanieri zo salatom a jogurtovym dresingom nevedela som sa dozrat 😵 dnes som B a uz mi zelenina chyba,no velmi sa cudujem ze nemam chut na sladke ani na slane...Nikdy som nevedela vecer pozerat telku bez toho aby som nieco so seba cpala a teraz mi to nejako vobec nechyba, manzel je tak ohladuplny ze chipsy papa len za mojim chrbtom len aby som ho nevidela a nezjedla mu ich 😃 ale nic mi to nerobi aspon zatial....
    Utekam s malou na ORL pozriet nosnu mandlu,len dufam ze nas znova neposlu do nemocnice lebo uz toho mam dost,drzte palce.
    pekny den

• Ja mam dnes 4. bielkovinový den .....prvý krat som sa vážila a 3,6 kg dole ....ale vážila som sa na inej váhe ako na začitaku , tak mozno to troška skresluje , lebo sa mi nezda žeby až tolko !!či ?? 🙂

• @trupkake  
    @melbe  
    ja som tiež urobila prehrešok, ale potom sa to rozbehlo dolu 😉
    prehreškom sa asi nevyhneme 😐
    ja som hold mala predvčerom narodeniny, tiež som blbá, začnem diétovať pred narodkami

• dneska ranajky kavička potom o dve hodinky 10 dag fitnes šunka bezlepkova
    obed polovička tvarohu nízkotučného +1biely jaogurtumele sladidlo a otruby
    a večera su zavinááááááááááče jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    inak dala som si včera dva poháre vinka chardone neodolala som ...a tak ma prešvilo že osm bola o kilo lahšia hned xixixi
    dneska 9 den -6kg
    ešte zajtra vydržať a potom zeleninka jupiiiii

• heh baby akurát som omrkla kalendár 😃 v nedeľu 6. mája máme medzinárodný deň bez diét 😃 🙂

• 3 faza BZ den:
    ranajky: šunka, zelenina, plátok syra
    desiata: acidko
    obed: kapustova polievka
    večera: otrubová kaša
    neskôr si dam ešte asi mliečko 🙂

• @jaja4451  Ahoj prosim ta kolko si schudla v prvej faze? ja drzim prvu fazu dva dni ale zatial sa nevazim...

• @mimus265  zatial celkovo 9 den a sest kg
    uvidíme zajtra posledný den

• Baby tie ovsene otruby maju zasitit alebo maju vyprazdnovat creva akosi nemam jasno?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém