Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzkaxx4 Salat mozes aj viac krat. Ale mozes aj zeleninovu polievku, zeleninku zapekanu s vajickom, ale aj varenu zeleninu pokrajanu na kocky zaliatu s jogurtom a horcicou ako ,,zemiakovy salat." Pierko dostat v Bille a Carrefoure, kupujem aj viac, nakrajam na mencie kocky a zamrazim.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulian Dakujem strasne si ma potesila...
Odpovedať
jáj ahojte dievčatá.......bože akurát som doskušala všetky rifle ktoré som siobliekala naposledy pred dvomi rokmi našťastie osmich šupla do perináku a su mi všetky dobre až na jedny ale inak ...........super pocit...........baby ohladom druhej fázy začáínam ju od soboty dneska mám osmy den prvej zeleninka sa može ako často, a nie zakaždým ked som dobre pochopila ako to opisuje v knižke,
Odpovedať
jaja4451 to je super, gratulujem len tak dalej :-)
Odpovedať
@jaja4451 Taky už jsem zkoušela staré věci, je to super pocit oblect si neco co nam bylo male a zjistit ze se do toho zase vlezem :-D
Odpovedať
@atlantida dakujem za rady, snad sa v 3. faze dokazem ovladat aby zhodene kilecka nenabehli spat ;-)
Odpovedať
@lubenka1 Ahoj můžu se tě zeptat jak dlouho dietu držíš a kolik jsi zhubla, když už jdeš do 3.fáze?
Odpovedať
caje ....vcera som prvykrat pocas dvoch mesiacov od zaciatku diety zhresila...boli sme s buducimi svokrovcami na vinici cely den a aby som nebudila podozrenie, aby sa ma nikto nic nepytal, aby som nemusela vysvetlovat..... tak som jedla...kusok grilovaneho bravcoveho mäsa, dva kusky susienok esicka a 7zrny chlieb - 2 platky :-( :-( :-( :-( som v depke z toho asi..... =-)
Odpovedať
holky právě si dělám na zítra na oběd tortili s kurecim masem, mám doma mraženou mexickou zeleninovou smes.Jenze :-D v te smesi jak sa tak na to divam je sem tam kukurice a sem tam fazolka, myslite si ze to bude az moc velký prohresek kdyz to snim?Neni tam toho moc, ani nedelam cely pulkilovy sacek, jen dve hrstky te zeleniny :-)
Odpovedať
@locikaaa ak si v tretej faze, tak to je ok....v prvej a druhej sa kukurica a fazulka nesmie...a tortilli su z muky? muka sa tiez nesmie.... ;-(
Odpovedať
baby aby ste neboli take smutne ja som dnes spravila tiez prehresok 2 kopceky zmrzliny sak bielkovina nie :DDDD
Odpovedať
@trupkake No sem v druhé fázy, ale tak sním to kdyz uz to mám hotové :-D A tortili nejsou z mouky ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj v DMke
Odpovedať
@locikaaa ..a to mas ake tortily ????????.....to ak sa moze, tak to chceme vedieť aj my:))) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@hokejka111 to jsou takové "jakože" tortili ;-) Tortilly s kuracím mäsom (od našej čitateľky Innky) - 2. a 3.fáza POTREBUJEME ( pre 4 osoby ): Na tortillu : *3 celé vajcia *3 lyžice nízkotučného jogurtu *2 lyžice pšeničných alebo ovsených otrúb *soľ Na náplň : *300 g kuracieho mäsa *zeleninu ( môže byť čerstvá alebo mrazená) *diétnu majonézu Dukan nebo *kečup s umelým sladidlom POSTUP : 1. Zmiešame vajcia, jogurt, soľ a otruby. Dáme napríklad do polievkového taniera ( tenkú vrstvu, aby to vyzeralo ako tortilla ) a pečieme asi 5 minút v mikrovlnnej rúre na 800 W. Cesto by malo vystačiť asi na 4 tortilly. 2. Mäso orestujeme na teflónovej panvici s korením. 3. Tortilly vyberieme z mikrovlnky, potrieme kečupom, majonézou a do vnútra vložíme mäso a zeleninu podľa chuti.
Odpovedať
@hokejka111 akorát teda nevím proč je tam psane pro 4 osoby, me vysly 3 tortili a budu mit dve dnes na obed a jednu na veceri, a recepty jinak čerpám na dukanovadieta tečka com, dukanova-dieta tečka cz , dieta-protal tečka sk a toprecepty tečka cz tam se musi zadat do hledání dukanova a najde ti to pár receptů , zkus projit je tam spousta a spousta lákavých jídel ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes mám -2,8 kg, len neviem či môžem chrumkať aj kaleráb, lebo ten mám rada
Odpovedať
@vandijan jasně že můžeš ;-) pokud je to po česky kedluben :-D
Odpovedať
@vandijan a pokud máš BZ dny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéj môžem, je to kedlubna @locikaaa ďakujem za tip našla som tam povolenú zeleninu v 2. fáze
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa áno dnes mám BZ deň, 2-3
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, dnes som 6 den,2 den 2 faza, - 1,6kg, Bden vcerajsia zelenina ma postavila na nohy cely den som bola zaborena v tanieri zo salatom a jogurtovym dresingom nevedela som sa dozrat x-) dnes som B a uz mi zelenina chyba,no velmi sa cudujem ze nemam chut na sladke ani na slane...Nikdy som nevedela vecer pozerat telku bez toho aby som nieco so seba cpala a teraz mi to nejako vobec nechyba, manzel je tak ohladuplny ze chipsy papa len za mojim chrbtom len aby som ho nevidela a nezjedla mu ich :-D ale nic mi to nerobi aspon zatial.... Utekam s malou na ORL pozriet nosnu mandlu,len dufam ze nas znova neposlu do nemocnice lebo uz toho mam dost,drzte palce. pekny den
Odpovedať
Ja mam dnes 4. bielkovinový den .....prvý krat som sa vážila a 3,6 kg dole ....ale vážila som sa na inej váhe ako na začitaku , tak mozno to troška skresluje , lebo sa mi nezda žeby až tolko !!či ?? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake @melbe ja som tiež urobila prehrešok, ale potom sa to rozbehlo dolu ;-) prehreškom sa asi nevyhneme :-| ja som hold mala predvčerom narodeniny, tiež som blbá, začnem diétovať pred narodkami
Odpovedať
dneska ranajky kavička potom o dve hodinky 10 dag fitnes šunka bezlepkova obed polovička tvarohu nízkotučného +1biely jaogurtumele sladidlo a otruby a večera su zavinááááááááááče jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii inak dala som si včera dva poháre vinka chardone neodolala som ...a tak ma prešvilo že osm bola o kilo lahšia hned xixixi dneska 9 den -6kg ešte zajtra vydržať a potom zeleninka jupiiiii
Odpovedať
heh baby akurát som omrkla kalendár :D v nedeľu 6. mája máme medzinárodný deň bez diét :D :)
Odpovedať
Profilova fotka
3 faza BZ den: ranajky: šunka, zelenina, plátok syra desiata: acidko obed: kapustova polievka večera: otrubová kaša neskôr si dam ešte asi mliečko :)
Odpovedať
@jaja4451 Ahoj prosim ta kolko si schudla v prvej faze? ja drzim prvu fazu dva dni ale zatial sa nevazim...
Odpovedať
@mimus265 zatial celkovo 9 den a sest kg uvidíme zajtra posledný den
Odpovedať
Baby tie ovsene otruby maju zasitit alebo maju vyprazdnovat creva akosi nemam jasno?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?