Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
bože baby den začína druhu fazu dneska mám zeleniku bude obžerstvo už to vidím samozrejme v rámci normy na steppery od dneska minut/veklmi sa mi neche ledva vydržím krokovať dvadsať/ale...do dnešného rána - -7 kg... :-) :-) :-) :-) :-) :-) x-) x-) Takže Im Happy velmi pozdravujem vás neviete či zavináče možem ale asi hej však ?
Odpovedať
@jaja4451 ano zavinace se muzou, zrovna včera jsem je měla na večeři ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko baby, tak dnes 8 den, - 2,3kg a dnes ma caka B den chystam sa na nakup no a tie zavinace,uz teraz citim ako vonaju a este su v obchode x-) budu na veceru... baby pohankove krupy sa mozu, ja som to jedavala namiesto ryze tak neviem
Odpovedať
@katona ovsenne otruby maju v BA aj na zeleznicnej stanici v tom obchode so susenym ovocim...tam stoja 0,75 € za 250 g....kolko stoja v tom Avione?
Odpovedať
dnes akcia v Kauflande: psenicne otruby 250g za 40c. Kedze vo vela receptoch, hlavne pecivo sa spominaju a kombinuju s ovsenymi. 5. den 1.fazy -2kg
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..chcem sa spytat,nevedeli by ste mi poradit ,kde by som kupila ovsene otruby? :-) Dakujem :)
Odpovedať
dnesny BZ obed: placka, kuracie mäso s chili, veeela zeleniny :-p
Odpovedať
@vikinka2012 odkial si?
Odpovedať
@trupkake a recept na placku, mozem poprosit.... Dakujem :)
Odpovedať
Ahojte baby, mám veľkou požiadavku na Vás. Som s Poľská. čoskoro budem mať svadbu v Bratislave. Chcela by som na svadbe boli slovenské a poľské obyčaje. Môžete mi poradiť v niektorých bodoch: 1) prosím opíšte mi ako vyzerá typická slovenska svadba (myslím o obyčajoch)? 2) aké sú národné jedlá, ktoré sa podávajú na svadbe, 3) na niekoľko filmov, som uvidela, že nevesta a ženích sú oblečení v kostýmoch, kde si môžem prenajať tieto šaty a koľko to stojí 4) môžete mi odporučiť nejakého dobrého fotografa a DJ? Veľmi ďakujem za pomoc ! a ospravedlňujem sa za jazyk :)
Odpovedať
@paulina7 ahoj ,,pises na zlu diskusiu,,tato je o dukanovej diete........ :-) ,,,skus otvorit diskusiu, tam ti urcite poradi vela dievcat s radostou,,,,:))))pekny den
Odpovedať
@katkita recept na placku: 1 lyzica psenicnych otrub 2 lyzice ovsenych otrub 1 lyzicka skrob. prasku trocha prasku do peciva 2 ks vajcia Vymiesat, ma vzniknut redsie cesto, ak nie je, priliat nizkotucne mlieko. Z davky mi vysli 2 placky, pecie sa na panvici ako palacinka, lyzicou rozotrieme na rozpalenu panvicu az k okrajom, pecieme z oboch stran Vela zdaru prajem 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja tym pšeničným a ovsenným palckám a podobnm veciam neviem dajko príst na chuť
Odpovedať
@hokejka111 hmmm no to sa zblaznila :-D je pravdepodobne preto, že som na diétu a moc o tom myslím :) ďakujem za informácie!
Odpovedať
Ahojte baby, ja som na diéte druhý deň a nieje mi jasné, keď papám pečivo z otrúb, musím aj lyžicu a pol okrem toho, alebo stačí to pečivo? Na stránkach sa píše, že keď sa toho konzumuje viacej je to kalorické. Ďakujem za odpoveď :-N
Odpovedať
@michaliena spolu na den to ma byt 1,5 az 2 lyzice otrub, t.z. bud to zjes v pecive alebo v jogurte a pod. ;-)
Odpovedať
@trupkake Ďakujem :-)
Odpovedať
-5,5:)) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita ahojky..ja som z Ruzomberka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina7 Ahoj my sme mali ako predjedlo varený zemiak, na ňom bryndzová nátierka a upečený plátok slaninky - dokonalé, všetci pýtali dupľu :-D A "švédske" stoly pozostávali z grilovanej húrky, klobásky, dusenej kapusty a pod. Zjedlo sa to prekvapivo rýchlo :-) Menu sme mali kuraciu rolku a opečené zemiaky. Naše rodiny sú skôr za klasické dobré jedlá ako nejaké lososy, sushi a pod takže sme nemali najmenší problém z výberom jedál :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mbamb jáaaaj ja som odpovedala do zlej témy :-( ospravedlňujem sa
Odpovedať
@vikinka2012 DM drogerie. alebo skus internetoby obchod, prip. BIO obchod. Nasla som aj v Kauflande (psenicne). Osobne som ich hladala aj v TESCO, BILLA, LIDL, no nikde som nepochodila, mozno preto, ze islo o mensie prevadzky tychto predajni. Rozhodne sa popytaj personalu. Ked uz som bola zufala, rozmyslala som o pomletych ovsenych vlockach, co NIE JE TO ISTE, nakolko OTRUBY, obsahuju aj (hlavne) plevy, ktorych su ovsene vlocky uz zbavene.
Odpovedať
@vikinka2012 nasla som na nete: SYMPHYTUM - M. Oravský I. Houdeka 1923/36, 03401 Ružomberok milan.oravsky@centrum.sk http://www.zlatestranky.sk/firmy/Ru%C...
Odpovedať
Existuje nejaký nizkotučný tavený syr , ktorý je povolený ???? ak ano kde ho kupim ??
Odpovedať
@dudka1002 ..karicka ligt v kazdych potravinach ho maju,,,,,s tvrdym syrom je to uz tazsie...
Odpovedať
@hokejka111 a kolko 3uholnikov mozem denne ???
Odpovedať
baby, ktoré ste z BA, poprsím o radu, kde kupujete otruby? za koľko? a v akej gramáži? ja som totiž to z východu a tu jedine kde ich kúpim je DM a tam sú dosť drahé, v BA mám rodinu tak mi ich vedia či už poslať alebo priniesť :) Ďakujem za každú radu
Odpovedať
@mbamb Ďakujem :-D
Odpovedať
@dudka1002 co ja viem, kedze je nizkotucny tak neobmedzene,,,,
Odpovedať
...moze sa pri DD kokos?????????????????????????vdaka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?