Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • bože baby den začína druhu fazu dneska mám zeleniku bude obžerstvo už to vidím samozrejme v rámci normy na steppery od dneska minut/veklmi sa mi neche ledva vydržím krokovať dvadsať/ale...do dnešného rána -
    -7 kg... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 Takže Im Happy velmi
    pozdravujem vás
    neviete či zavináče možem ale asi hej však ?

• @jaja4451  ano zavinace se muzou, zrovna včera jsem je měla na večeři 😉

• Dobre ranko baby,
    tak dnes 8 den, - 2,3kg a dnes ma caka B den
    chystam sa na nakup no a tie zavinace,uz teraz citim ako vonaju a este su v obchode 😵
    budu na veceru...
    baby pohankove krupy sa mozu, ja som to jedavala namiesto ryze tak neviem

• Sponzor fóra
  • @katona  ovsenne otruby maju v BA aj na zeleznicnej stanici v tom obchode so susenym ovocim...tam stoja 0,75 € za 250 g....kolko stoja v tom Avione?

• dnes akcia v Kauflande: psenicne otruby 250g za 40c. Kedze vo vela receptoch, hlavne pecivo sa spominaju a kombinuju s ovsenymi.
    5. den 1.fazy -2kg

• ahojte baby..chcem sa spytat,nevedeli by ste mi poradit ,kde by som kupila ovsene otruby? 🙂 Dakujem 🙂

• dnesny BZ obed: placka, kuracie mäso s chili, veeela zeleniny 😛

• @vikinka2012  odkial si?

• @trupkake  a recept na placku, mozem poprosit....
    Dakujem 🙂

• Ahojte baby,
    mám veľkou požiadavku na Vás. Som s Poľská. čoskoro budem mať svadbu v Bratislave. Chcela by som na svadbe boli slovenské a poľské obyčaje. Môžete mi poradiť v niektorých bodoch:
    1) prosím opíšte mi ako vyzerá typická slovenska svadba (myslím o obyčajoch)?
    2) aké sú národné jedlá, ktoré sa podávajú na svadbe,
    3) na niekoľko filmov, som uvidela, že nevesta a ženích sú oblečení v kostýmoch, kde si môžem prenajať tieto šaty a koľko to stojí
    4) môžete mi odporučiť nejakého dobrého fotografa a DJ?
    Veľmi ďakujem za pomoc ! a ospravedlňujem sa za jazyk 🙂

• @paulina7  ahoj ,,pises na zlu diskusiu,,tato je o dukanovej diete........ 🙂
    ,,,skus otvorit diskusiu, tam ti urcite poradi vela dievcat s radostou,,,,🙂)))pekny den

• @katkita  recept na placku:
    1 lyzica psenicnych otrub
    2 lyzice ovsenych otrub
    1 lyzicka skrob. prasku
    trocha prasku do peciva
    2 ks vajcia
    Vymiesat, ma vzniknut redsie cesto, ak nie je, priliat nizkotucne mlieko. Z davky mi vysli 2 placky, pecie sa na panvici ako palacinka, lyzicou rozotrieme na rozpalenu panvicu az k okrajom, pecieme z oboch stran
    Vela zdaru prajem 😎

• ja tym pšeničným a ovsenným palckám a podobnm veciam neviem dajko príst na chuť

• @hokejka111  
    hmmm no to sa zblaznila 😃
    je pravdepodobne preto, že som na diétu a moc o tom myslím 🙂 ďakujem za informácie!

• Ahojte baby,
    ja som na diéte druhý deň a nieje mi jasné, keď papám pečivo z otrúb, musím aj lyžicu a pol okrem toho, alebo stačí to pečivo? Na stránkach sa píše, že keď sa toho konzumuje viacej je to kalorické. Ďakujem za odpoveď 😬

• Sponzor fóra
  • @michaliena  spolu na den to ma byt 1,5 az 2 lyzice otrub, t.z. bud to zjes v pecive alebo v jogurte a pod. 😉

• @trupkake  Ďakujem 🙂

• -5,5🙂) 😉 😉

• @katkita  ahojky..ja som z Ruzomberka 🙂

• @paulina7  Ahoj my sme mali ako predjedlo varený zemiak, na ňom bryndzová nátierka a upečený plátok slaninky - dokonalé, všetci pýtali dupľu 😃 A "švédske" stoly pozostávali z grilovanej húrky, klobásky, dusenej kapusty a pod. Zjedlo sa to prekvapivo rýchlo 🙂 Menu sme mali kuraciu rolku a opečené zemiaky.
    Naše rodiny sú skôr za klasické dobré jedlá ako nejaké lososy, sushi a pod takže sme nemali najmenší problém z výberom jedál 🙂

• @mbamb  jáaaaj ja som odpovedala do zlej témy 😞 ospravedlňujem sa

• @vikinka2012  DM drogerie. alebo skus internetoby obchod, prip. BIO obchod. Nasla som aj v Kauflande (psenicne). Osobne som ich hladala aj v TESCO, BILLA, LIDL, no nikde som nepochodila, mozno preto, ze islo o mensie prevadzky tychto predajni. Rozhodne sa popytaj personalu. Ked uz som bola zufala, rozmyslala som o pomletych ovsenych vlockach, co NIE JE TO ISTE, nakolko OTRUBY, obsahuju aj (hlavne) plevy, ktorych su ovsene vlocky uz zbavene.

• Existuje nejaký nizkotučný tavený syr , ktorý je povolený ???? ak ano kde ho kupim ??

• @dudka1002  ..karicka ligt v kazdych potravinach ho maju,,,,,s tvrdym syrom je to uz tazsie...

• @hokejka111   a kolko 3uholnikov mozem denne ???

• baby, ktoré ste z BA, poprsím o radu, kde kupujete otruby? za koľko? a v akej gramáži? ja som totiž to z východu a tu jedine kde ich kúpim je DM a tam sú dosť drahé, v BA mám rodinu tak mi ich vedia či už poslať alebo priniesť 🙂 Ďakujem za každú radu

• @mbamb   Ďakujem 😃

• @dudka1002  co ja viem, kedze je nizkotucny tak neobmedzene,,,,

• ...moze sa pri DD kokos?????????????????????????vdaka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém