Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • presne tak ako hovorí hokejka ...suoper papaničko

• Den 3 🙂
    BB: ranajky: acidko, obed: tuniak a sunka 🙂 celkom mi to ide 🙂 doma si spravim nejaku placicku na veceru 😃

• @hokejka111 PARADICKA SPENATOVA POLIEVKA
    zvladla som to, trosku prisposobila, ale obed za 5 minut
    500 g cerstveho spenatu
    500 ml vody (vodu som nezlievala)
    1 zeleninovy bujon
    150 ml mlieka
    1 ČL skrobu
    1 strucik cesnaku
    vsetko rozmixovat
    (nabuduce by som dala menej vody, je to skor polievkovejsie, ale chutilo mi, nalozila som si 2krat)

trochu spenatu som dala aj do dnesneho chlebika

• Sponzor fóra
  • Baby, neviete mi poradiť ...vždy ked pečiem otrubový chlebik , tak sa mi prilepi o papier na pečenie . Pečiem ho v srnčom chrbate . Ako ho pečiete vy ??? A ešte sa chcem opýtať existuje Acidko nizkotučne s príchutou???

• @dudka1002  acidko nizkotucne ochutene som videla raz uz davnoo,,,od raj,,,,ale, ci ich este vyrabaju neviem,,,,,
    ,,a ja chcelbim nepeciem,,,,,len otrubove zemle,,,,,,

• a na olovrant otrubove lievance 🙂

• ahojte ja drzim dukana dva mesiace som v druhej faze a uz tri tyzdne stojim na vahe ....tak som sa dnes najedla normalne a punktum....poradte ci je to normalne stat tak dlho na vahe, alebo robim niekde chybu?

• Holky moje dnešní večeře: Tofu lívance 😃 Bože jsou taaaak dobré..... 😃 Já dala místo nízkotučného mléka trochu nízkotučného kefíru aby byli nadýchanější a nemixovala jsem jen sem to tofu nastrouhala na jemno.A potřela jsem si je tvarohem se skořicí, a je jich docela dost(nejsou tam otruby takže se můžou sníst všechny) 😉Jak mi to tofu samo o sobě vůbec nechutná tak v tomhle je luxusní.
    100g tofu,1 vajce,
    1-2PL sus.mlieka,
    NT mlieko podla poteby,
    sladidlo.
    POLEVA: 1CJ kakaa,sladidlo a 1PL NT mlieka.
    POSTUP: vsetky suroviny rozmixujeme na jemnu hmotu a pecieme palacinky. Plnime tvarohom alebo dzemom z cukety alebo goji, navrch dame "slahacku" polejeme kakaom. Mozeme zjest kolko chceme. Dobru chut.

• @mmmmmm ,,,hm,,,,myslim, ze si dobre urobila🙂...mozno sa organizmus konecne spamata🙂) 😉

• @mmmmmm  myslim, ze to je normalne, aj mne takto stoji vaha uz dost dlho, ale idem na to opacne, nedam si hody, ale davam si v kuse 7 bielkovinovych dni a uvidim, ci sa to pohne...a ako si spokojna po 2 mesiacoch s vysledkom? ak je to ok, mozes dat tretiu fazu... 😎

• @dudka1002  Ano existuje ananásové, vanilkové aj jahodové.

• @michaliena a kde sa daju kupit ?

• tak skusim aj ja tie bielkovinove dni mozno sa to pohne ..noooo este potrebujem dat aspon 5mozno 8 kil a potom by som isla do tretej fazy inak po 2 mesiacoch je to super dala som dolu 10kg a je to aj vidiet...

• no dnes som zobrala os nasich vahu, musim sa priznat,dlho som sa nevazila, ale to co som tam videla, az mi zle prislo, myslimze to prislo v pravy cas...rano sa odvazim, ze co to bude a hadam dosvadby dam 10 kil dole !!!! jaka som vytocena, ani neviem kedy sa mi to podarilo sa tak vyzrat...

• @juanna  ahoj, aj moja neter ma svadbu 4.8. a ja chudnem prave na tu svadbu 😃 tak mame spolocny ciel 😎

• Sponzor fóra
  • @happysmile  ja chudnem s nevestou na 9.6. 🙂

• @locikaaa a v ktorej faze si?

• @mmmmmm  v druhé, chtěla jsem najet znova na první kvůli prohřeškům ale střídám 5B dní a 5BZ dní tak pokračuju dál 🙂 ted mám zrovna B dny

• @katkita  tak to uz mate za chvilocku 🙂 drzim palce, nech dosiahnete svoju vysnenu vahu 😉 ty aj nevesta, s ktorou chudnes 😵

• a ako ti to ide kolko si schudla?

• aj ja chudnem na svadbu ktora bude 29.6. ale ci sa to podari neviem...

• @mmmmmm  Držím ji od dubna, mám dole zatím 7kg, možná by bylo dole i víc, jenže jsem měla velkou spoustu prohřešků 😐 Ale na ty moje hříchy myslím je to ještě super výsledek, mohla sem dopadnout hůř 😃

• ja mam po dnesku - 2,5 kg (10 dni od zaciatku; 2. den 2 fazy)
    nevesta -5 kg (6 tyzdnov)

• takze dievcata, po 3dnoch 1F je -1,6kg 🙂 a dnes konecne zelenina! uz som spraskala na ranajky chleba s rajcinou 😃 na obed si idem urobit brokolicovu polievku a na veceru asi rybu so zel.salatom...

• ahojte, ja mám teraz svoje dni takže som stále na -3,2 kg, ale aspoň som nepribrala 😉

• ja zacinam dnes prvy den

• Dievčatá musím sa aj ja pochváliť, dnes mám 4. deň prvej fázy a - 4 kg 🙂 tak sa teším 😃

• prosim vas mozu sa jest parky? ja som totiz zavislak🙂

• @vanilka123  ak niesu bravcove, ale hydinove a co najviac masa aspon 85% a viac... tak mozes 😉 😃

• @vanilka123 ,,co viem parky nie,,jedine, ze najdes nejake bez muky pre celiatikov,,,,,ale asi ani tie by sa nemali,,treba pozriet zlozenie,,,,

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém