Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
17 den,,,,,-6,,,,,celkom to ide,,,,,moja kamoska to uz vzdala,,,rano pucila biele pecivo a parizsky salat ,,,a to predo mnou,,fuu,,,,ale v pohode,,,,,,,a tak strasne mne vykladala, ze nech to neporusim,,,co uz idem dalej,,sama:))..vsak ja budem nevesta:))))..... ,,drzim vsetkym palce,,,pekny den:)))) ;-) ;-) ;-) :-)
Odpovedať
Holky moje dnešní jídlo Snídaně :pizza z tuňáka(tuňákové těsto, troška pórku, domácí šunka, půlka mozzareli light) Svačina :Hrnek NT kefíru Oběd:Palačinka s tvarohem Svačina:Hrnek NT mléka Večeřě: Hrnek NT kefíru Mohl by mi někdo říct zda jím jakž takž v pořádku, já mám totiž pořád strach že jím moc :-D
Odpovedať
ahojte dukanky :-) Tak ja sa k Vám pridávam od pondelka (aj s mm). Chcem sa opýtať, na koľko st.a ako dlho pečiete otrubové žemličky(muffinky)?
Odpovedať
Jinak jsem dneska měla velké pečení(dávám si to do mrazáku), kopkový koláč, tvarohové piškoty, toustový chléb v mikrovlnce, všechno se povedlo a je to moc dobré.... ;-)
Odpovedať
@zuzana17 U receptů je většinou napsané na kolik stupňu péct, ale musíš si to přispůsonit podle svojí trouby, já třeba musím péct na míň jinak to mám zvrchu spálené a vevnitř ještě mokré...Musíš to vychytat :-|
Odpovedať
@locikaaa ja si chcem tiež napiecť a dať do mrazáku ;-) , uvidíme či sa podaria
Odpovedať
@locikaaa aha, ok vyskúšam, ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 to aj moja kolegynka sa ráno tlačila čokoládou a šalátom a vraj či si nedám, to isto ......... ešte stále nie som v cieli........., kamoška ochutnala tie cibuľové žemličky a pýtala recept, lepšie sú však na papieri na pečenie ako vo forme na muffinky, nie sú vnútri také vlhké :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa budem to musieť aj ja vyskúšať napiecť si na viac dní , lebo dnes som si robila tú ovsenú placku, lebo som včera nestihla piecť, najprv sme sa učili so synom a potom som bola na korčuliach, a večer KO pri telke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://beforeandafterweightlosspics.t... link na inšpiráciu 8-)
Odpovedať
Ahojte ja mám 6 den druhej fázy a zatialnejako stojím ....už dva dni nič...neviemprísť na chuť tých ovsenných otrub tak ichjednoducho nejem...nemožem sa premocť ale zistila osm že ked pijem čaj a nie cokacolu light tak to ide rýchlejšie.. takže veľa šťastia a baby aby sme boli v lete cicušk yv bikinách na kupku.....dúfam že sa toho dočkám pre moje komplexi som naposledy bol an akupku teda na dovolenke rok 2009 xixixi potom sa to pokašlalo
Odpovedať
@vandijan Mozem recept na tie cibulove zemlicky? dakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dnesny nakup : Bion 3 a brezovy cukor :) kolegyna sa mi smeje ze to berem nejak vazne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna 12 lyzic otrub (ja davam mix ale mozes daj aj iba jeden typ) 2 vajcia 1/2 balenia tvarohu 1 lyzicka prasok do peciva sol rasca rozpucene dva cesnaky velka cibula na mini kocecky sol takych pat dobrych stipiek Vsetko spolu vymiesas a nezlakni sa je to tekutsie urobis v rukach 5 guliciek vacsich a das na papier Ja ich z vrchu trosku pritlacim aby mali formu zemliciek a ked mam tvrdy syr dam po 10 minutach pecenia pasiky syru do X. ale ak nedáš šunku a ani syr nič sa nestane, sú chutné aj bez toho ;-)
Odpovedať
@jaja4451 nepotesim ta ale tie otruby treba lebo spaluju tuky !!! skusala ti rascove lievance? oficialny nazor je iny, ale toto je moj pracovny : otruby psenicne 1l, ovsene 1l, vajco, rasca, 2 lyzicky jogurtu, a trosku soli.. ja ich uz odmienam cesnakove korenie, paprika, a podobne :)
Odpovedať
@happysmile dufam ze ma moje nadsenie do august neprejde :) drzim palceky obom :)
Odpovedať
@juanna takže musím ? žeby som preto stála s váhou lebo som ich vynechala dva dni?
Odpovedať
tak ja som mala dnes jogurt a uvarene prsicka na vode ..som zvedava ci sa to pohne ...vcera som od jedu spraskala co sa dalo, tak dnes idem pokracovat strasne ma to stve ze to ide pomaly zo zaciatku to islo skvele teraz to stoji a nie a nie sa pohnut...
Odpovedať
@juanna co je bion 3 a brezovy cukor kde dostat kupit a moze sa?
Odpovedať
@jaja4451 pozri link :) http://www.dukanovadieta.com/products... tiez som z nich nebola nadsena, ale ked musim tak musim :) ked tak ich skus do jogurtu tam by sa mohli tiez stratit... taky s kakom by to mohol zakryt :) ja som si kupila teraz Bion 3, ten ma probioticke kultury na lepsie travenie a brezovy cukor, ktory pomaha dietkach...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete nahodou, ci mineralka Budis ochutena sa moze? Zlozenie na flasi nie je, akurat tam pisu, ze obsahuje glukozovy sirup. Inak Toma Natura ochutena neobsahuje a cukry, tuky ani sacharidy... :) Cista voda mi velmi nechuti. :(
Odpovedať
@mmmmmm bion 3 je vyzivovy doplnok - 3 probioticke kultury, 12 mineralov, 12 vitaminov :) A ten brezovy cukor, no hladala som prirodne sladidlo a nasla som toto... kukni stranku : www.brezovycukor.sk.. ci ho mozme neviem, ale je urcite zdravsi ako normalny a podporuje travenie :)
Odpovedať
@dudka1002 Aj v tescu, v bille a u nás ho mávajú aj v coope .
Odpovedať
ahojte dukánky .. mám dcéru je jej 15 .. je velmi nízkaa a váži až 76 kilo .. sme s toho obidve zúfalé ..pretože ešte minulé leto vážila 55 kilo !!!! ..myslíte že by jej dukanova dieta pomohla aspon ku 60 kilo ??? a nieje to nevhodné ?.. výzorovo síce vyzerá staršie ale mám obavy ..
Odpovedať
bože toto že mi váha stojí na jednom čísle ma zabíja ak trubka sa vážim každú hodku.......juujj vrrrrrrrrr jasné že je to pomože
Odpovedať
Holky zkoušela jsem tofu knedlík, ale vůbec se mi nepovedl ]-( , možná tím že jsem neměla celou půlku tofu ale jen půlku z půlky :-D ale chuťově se dá jen není takový vyběhlí a úhledný :-N Jo a kdyby ste ho náhodou někdo dělali tak určitě ne v malém hrnku, tak pullitrový minimalne nebo nějaký vyšší hrnek páč to bylo v te mikrovlnce jak hrnečku vař :-D
Odpovedať
@mama248 ...myslim si, ze vzhladom na jej vek tato dieta nie je vhodna,,,vravim to ako doktorka,,,,,poradila by som vam zajst s nou k obezitologicke,,,,,,ktora vam pomoze,,,,,,,,,bude musiet jest pravidelne a 3 hodiny, budete jej musiet pocitat kj a k tomu pohyb,,,,,,,vzhladom, k tomu, ze je to dievca a raz bude z nej zena je potrebne brat ohlad aj na hormonalnu stranku,,,,,zajdite najprv za detskym lekarom a dajte jej vysetrit krv, ci nie je niekde inde problem,,,napr, so stitnou zlazou,,,,,,,, ,,,moj nazor,,,,,,na tuto dietu som sa dala aj ja, to je pravda, no myslim si, ze v jej veku to nie je moc zdrave......najlepsie by sa chudlo pod dohladom lekara,,,,,ako som uz spominala je to moj nazor, no rozhodnutie je na vas...... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mama248 neviem či pre 15 ročné dieťa by tato dieta bola najvhodnejšia, pretože 15 ročne človek sa ešte vyvíja a v jedalničku by mala mať všetky zložky potravy, dieta by jej určite pomohla, touto by dosiahla 60tku, ale myslim si že vhodnejšia by bola( vzhladom na vek) úprava jedálnička... kľudne na spôsob tejto diety, vylúčiť pečivo, mliečne produkty nahradiť nízkotučnými, jesť menej tukov, sladkostí... :) a halvne pravidelne jesť :) aj ked neviem, niesom odborník :) ale ten nárast kg za rok je dosť velký, mala nejake zdravotné problemy, či to prišlo s tou pubertou? Ja som v jej veku v čase dospievania pribrala tiež ale nie až tolko...
Odpovedať
@juanna Ahoj..v prvej faze sa ovocne nizkotucne joguty nemozu ....ale ked mas rada ovocne tak si kup sumienky BOLERO sugar free a mas rozne prichute a trosicku nasyp do bieleho nizkotucneho jogurtu a mas lepsi ako ovocny a hlavne mozes neobmedzene:):):):)
Odpovedať
dnes moj stvrty ocistny B den, este tri a uvidim, ci sa mi podarilo pohnut vahou smerom nadol. Moj dnesny jedalnicek: R: tuniak, kava Des.: jogurt O: kuracie na cesnaku Vecera: kuracia sunka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?