Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • melon sa moze od tretej fazy a to polovica, nie cely 🙂

• @juanna  niekde som citala,ze melon az v tretej faze,kludne mozes polovicu zjest 🙂 kazdy den 😃 😛

• @diwa
    @lubilu17  tak si kupim aspom 12 kilovy,aby som si tych 6 mohla dat 🙂 ale na 3 fazu si este pockam 🙂 vy ste na tom ako?

• Sponzor fóra
  • @juanna  mnaaaaaam ani nehovor,ja chcem tak strasne ovocie,ze som si myslela,ze mi vobec nebude chybat a teraz ked ho vidim,tak normalneee 😞(hotovo,no mne chybaju este 2kg do tretej fazy,ale kedze sa to vobec nehybe,skor iba hore ,potom sa to vrati naspat na to iste,tak si asi este pockam dost dlho 😞 ale zas jem vela,tak nie sa comu cudovat,dodrzujem,ale zjem dost toho 🙂)

• baby tie čo kupujete bolero sugar free, chcem sa opýtať kde kupujete všetky ostatné príchute??? pretože u nás v jednote majú, len multivitamín, pomaranč, lesné ovocie a citrón...

• tolko to je ich, ja mám z nich len štyri...wrrr, kde nájdem aspoň polovicu z tohto? 😃

• @atlantida  nemala žiadne zdravotné problémy ..tak neviem :/

• @hokejka111 ánoo .. problémy zo štítnou žlazou nemá .. ale dakuejeme za radu .. určite pojdeme k lekárke 🙂

• @lolitqa  ahoj. no ja som ich kúpila v takom malom obchode - volá sa FRESH a majú tam zakaždým iné príchute....a kedysi som ich vychytala aj v TESCU...väčšinu z nich som už skúsila...sú super 😉

• @lucky3  ahoj môžu sa tieto ochutené nizkotučné acidká aj keď obsahujú cukor?

• zuzka ja ich pijem a v lidl máš Kefír ochutený a je tam síce 1,5 ake mne to neva.....aj tie s probiou kulturou nápoje od raja su fajn..v norme
    A ten melon je podla mna fajn lenten cukor čoobsahuje treba vedieť..ale prečistí močové cesty takže podla mna trošku zamrškrtiť simožeme aj v druhej fáze....nemohla osmodolať

• Dievčatá prosím Vás v ktorej fáze sa môžu šampiňóny a iné hríbiky? ďakujem 🙂

• @minka22  v druhej počas BZ dni 🙂

• @jaja4451 ďakujem za radu 🙂

• jam ám dbneska BD tak ale neodola som a odjedla z melonu ale nestresujem lebo má 5kg melon 26 kaloriii a aspon sa prečistím
    takže nestresujeme dievčence....

• Sponzor fóra
  • Holky včera jsem si dělala to tiramisu dnes na večeři, no neodolala jsem a rýpla jsem do něho už teď na ochutnání.Je strašně dobré.... 😃 Už aby byl večer😃 Doporučuju... A včera jsem našla recept na tiramisu kde nejdou do piskotu otruby 😉To zkusím příště, protože mi pak zbydou otruby třeba na snídani 😉
    TIRAMISUbez otrub
    Potrebujeme:
    Piškóta:
    4 vajcia
    1 lyžica kukuričného škrobu
    1 lyžica sladidla
    1/2 sáčku kypriaceho prášku do pečiva
    rumová aróma
    Tvarohový krém:
    500 g odtučneného tvarohu
    veľký jogurt odtučnený
    2 lyžice sladidla
    vanilková aróma
    Postup:
    Piškóta:
    Žĺtky vymiešame so sladidlom
    Pridáme škrob a prášok do pečiva.
    Pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame.
    Pečieme 20 až 25 minút pri teplote 180°C.
    Po upečení a vychladnutí piškótu zvlhčíme silnou kávou a rumovou arómou.
    Tvarohový krém :
    Rozmiešame s tvarohom a jogurtom.
    Piškótu nakrájame na pásy a niekoľko pásov uložíme na dno nádoby.
    Potom na piškótu pridáme časť tvarohovej plnky a znova uložíme pásy piškóty.
    Postup opakujeme pokiaľ neminieme všetky pásy piškóty a plnku.
    Na vrch koláča dáme plnku, posypeme kakaom a necháme na niekoľko hodín odstáť v chladničke.
    RADA : Tiramisu môžeme dať do väčšej nádoby alebo do pohárov.
    Perníkové mufínky

• ahojte baby, tak ja mam dnes 2 den druhej fázy, dnes ešte zeleninka a zajtra zas len bielkoviny budem striedať 2/2. moj dnesny jedalnicek pre inšpiráciu
    ranajky- jogurt s otrubami + sladidlo
    desita- kuracia polievka so zeleninou
    obed- šalát ( rukola, ladovy šalat, uhorka paradajky) + šunka + olomoucke syrečky
    olovrant- tuniak
    večera- ešte sa uvidí bud udene krevety alebo cottage

• Ahojte,
    dnes som začala DD, v prvej fáze chcem byť 5dní.
    Chcem sa opýtať, že keď skončím ten 5.deň a pôjdem do II.fázy, tak mám začať BZdňom, alebo Bdňom? Chcem mať1BZ/1B.

• @zuzana17  Bz den

• @locikaaa ďakujem 😉

• @prezidentka  Kde kupujes tie udene krevety? Aka znacka?

• @lulian  v kauflande majú taký pult s čerstvými rybami a tam majú tie krevety, sú trochu drahšie, ale je to neskutočná dobrota

• @locikaaa  to tiramisu moze byt naozaj mnamka aj ja si ho urobim zajtra kupim suroviny uz sa tesim beztak mam stale na sladke chut...dakujem za recept...

• Môže sa cez BZ dni , kyslá kapusta a zavárana cvikla ??

• @dudka1002  kapusta áno a cvikla, ked je s cukrom tak asi nie

• @mmmmmm  ja som si dnes piekla muffiny, nemam este formu, tak boli len take toliariky 🙂 3 PL otruby, 3 PL jogurt alebo tvaroh, vajce, ja som si dala vanilku a skoricu, trochu sladidla 🙂 ale boli mnam, skoda ze som musela polku nechat na zajtra 🙂

• Ahojte, ja držím Nepdiet - diétu s hadičkou- ale bez hadičky a dnes som 4 den a mám 3 kilá dolu! Našla som článok v časopise Zdravie a je to zázrak! Tak šup šup do šiat 😉 , vyskúšajte! V Anglicku ju volaju Ken diet a všetky nevesty ju držia pred svatbou.

• @zuzana17  normálne začni BZ dnom jasné obžerstvo zeleninkove ja to volám aj ja mám dneska ...ale 22 den

• @sposafelice  No přečetla jsem si to přijde mi to podivné s tou hadičkou...To mi vysvětli jak to držíš bez ní, mě to přijde jako obdoba dukanovy diety bez te hadicky 🙂

• @jaja4451 ďakujem 😉 , ja mám dnes ešte len 2.deň I.fázy, ale zvládam to ok 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém