Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
melon sa moze od tretej fazy a to polovica, nie cely :)
Odpovedať
@juanna niekde som citala,ze melon az v tretej faze,kludne mozes polovicu zjest :) kazdy den :D :-p
Odpovedať
@diwa @lubilu17 tak si kupim aspom 12 kilovy,aby som si tych 6 mohla dat :) ale na 3 fazu si este pockam :) vy ste na tom ako?
Odpovedať
@juanna mnaaaaaam ani nehovor,ja chcem tak strasne ovocie,ze som si myslela,ze mi vobec nebude chybat a teraz ked ho vidim,tak normalneee :((hotovo,no mne chybaju este 2kg do tretej fazy,ale kedze sa to vobec nehybe,skor iba hore ,potom sa to vrati naspat na to iste,tak si asi este pockam dost dlho :( ale zas jem vela,tak nie sa comu cudovat,dodrzujem,ale zjem dost toho :))
Odpovedať
baby tie čo kupujete bolero sugar free, chcem sa opýtať kde kupujete všetky ostatné príchute??? pretože u nás v jednote majú, len multivitamín, pomaranč, lesné ovocie a citrón...
Odpovedať
tolko to je ich, ja mám z nich len štyri...wrrr, kde nájdem aspoň polovicu z tohto? :D
Odpovedať
@atlantida nemala žiadne zdravotné problémy ..tak neviem :/
Odpovedať
@hokejka111 ánoo .. problémy zo štítnou žlazou nemá .. ale dakuejeme za radu .. určite pojdeme k lekárke :)
Odpovedať
@lolitqa ahoj. no ja som ich kúpila v takom malom obchode - volá sa FRESH a majú tam zakaždým iné príchute....a kedysi som ich vychytala aj v TESCU...väčšinu z nich som už skúsila...sú super ;-)
Odpovedať
@lucky3 ahoj môžu sa tieto ochutené nizkotučné acidká aj keď obsahujú cukor?
Odpovedať
zuzka ja ich pijem a v lidl máš Kefír ochutený a je tam síce 1,5 ake mne to neva.....aj tie s probiou kulturou nápoje od raja su fajn..v norme A ten melon je podla mna fajn lenten cukor čoobsahuje treba vedieť..ale prečistí močové cesty takže podla mna trošku zamrškrtiť simožeme aj v druhej fáze....nemohla osmodolať
Odpovedať
Dievčatá prosím Vás v ktorej fáze sa môžu šampiňóny a iné hríbiky? ďakujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@minka22 v druhej počas BZ dni :)
Odpovedať
@jaja4451 ďakujem za radu :-)
Odpovedať
jam ám dbneska BD tak ale neodola som a odjedla z melonu ale nestresujem lebo má 5kg melon 26 kaloriii a aspon sa prečistím takže nestresujeme dievčence....
Odpovedať
Holky včera jsem si dělala to tiramisu dnes na večeři, no neodolala jsem a rýpla jsem do něho už teď na ochutnání.Je strašně dobré.... :-D Už aby byl večer:-D Doporučuju... A včera jsem našla recept na tiramisu kde nejdou do piskotu otruby ;-)To zkusím příště, protože mi pak zbydou otruby třeba na snídani ;-) TIRAMISUbez otrub Potrebujeme: Piškóta: 4 vajcia 1 lyžica kukuričného škrobu 1 lyžica sladidla 1/2 sáčku kypriaceho prášku do pečiva rumová aróma Tvarohový krém: 500 g odtučneného tvarohu veľký jogurt odtučnený 2 lyžice sladidla vanilková aróma Postup: Piškóta: Žĺtky vymiešame so sladidlom Pridáme škrob a prášok do pečiva. Pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame. Pečieme 20 až 25 minút pri teplote 180°C. Po upečení a vychladnutí piškótu zvlhčíme silnou kávou a rumovou arómou. Tvarohový krém : Rozmiešame s tvarohom a jogurtom. Piškótu nakrájame na pásy a niekoľko pásov uložíme na dno nádoby. Potom na piškótu pridáme časť tvarohovej plnky a znova uložíme pásy piškóty. Postup opakujeme pokiaľ neminieme všetky pásy piškóty a plnku. Na vrch koláča dáme plnku, posypeme kakaom a necháme na niekoľko hodín odstáť v chladničke. RADA : Tiramisu môžeme dať do väčšej nádoby alebo do pohárov. Perníkové mufínky
Odpovedať
ahojte baby, tak ja mam dnes 2 den druhej fázy, dnes ešte zeleninka a zajtra zas len bielkoviny budem striedať 2/2. moj dnesny jedalnicek pre inšpiráciu ranajky- jogurt s otrubami + sladidlo desita- kuracia polievka so zeleninou obed- šalát ( rukola, ladovy šalat, uhorka paradajky) + šunka + olomoucke syrečky olovrant- tuniak večera- ešte sa uvidí bud udene krevety alebo cottage
Odpovedať
Ahojte, dnes som začala DD, v prvej fáze chcem byť 5dní. Chcem sa opýtať, že keď skončím ten 5.deň a pôjdem do II.fázy, tak mám začať BZdňom, alebo Bdňom? Chcem mať1BZ/1B.
Odpovedať
@zuzana17 Bz den
Odpovedať
@locikaaa ďakujem ;-)
Odpovedať
@prezidentka Kde kupujes tie udene krevety? Aka znacka?
Odpovedať
@lulian v kauflande majú taký pult s čerstvými rybami a tam majú tie krevety, sú trochu drahšie, ale je to neskutočná dobrota
Odpovedať
@locikaaa to tiramisu moze byt naozaj mnamka aj ja si ho urobim zajtra kupim suroviny uz sa tesim beztak mam stale na sladke chut...dakujem za recept...
Odpovedať
Môže sa cez BZ dni , kyslá kapusta a zavárana cvikla ??
Odpovedať
@dudka1002 kapusta áno a cvikla, ked je s cukrom tak asi nie
Odpovedať
@mmmmmm ja som si dnes piekla muffiny, nemam este formu, tak boli len take toliariky :) 3 PL otruby, 3 PL jogurt alebo tvaroh, vajce, ja som si dala vanilku a skoricu, trochu sladidla :) ale boli mnam, skoda ze som musela polku nechat na zajtra :)
Odpovedať
Ahojte, ja držím Nepdiet - diétu s hadičkou- ale bez hadičky a dnes som 4 den a mám 3 kilá dolu! Našla som článok v časopise Zdravie a je to zázrak! Tak šup šup do šiat ;-) , vyskúšajte! V Anglicku ju volaju Ken diet a všetky nevesty ju držia pred svatbou.
Odpovedať
@zuzana17 normálne začni BZ dnom jasné obžerstvo zeleninkove ja to volám aj ja mám dneska ...ale 22 den
Odpovedať
@sposafelice No přečetla jsem si to přijde mi to podivné s tou hadičkou...To mi vysvětli jak to držíš bez ní, mě to přijde jako obdoba dukanovy diety bez te hadicky :-)
Odpovedať
@jaja4451 ďakujem ;-) , ja mám dnes ešte len 2.deň I.fázy, ale zvládam to ok :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?