Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@alore gratulujem, však to je mega super úspech zhodiť tolko kíl, ja som tiež viac krát začínala, ale bez úspechu nič som neschudla. Teraz som mega namotivovaná tak snad to tento krát vyjde :-) fakt uprimne v dobrom ti závidím :-) no a ten menzes, neviem čo s tým. som si 100% ista, že ak pôjdem ku gynde s tymto mi povie, že nech nedržím diétu, že to mam z toho. Aj v telke včera v Reflexe hovorili, že zvýšení príjem bielkovin ( čo dukanka je) spôsobuje vynechanie menzesu, migrény, ladvinový záchvat až infarkt..táákže tak..
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 ja som to hladala v Bille, v Tescu, v Terne a nic. vsade mali len Tang. Ked je tu niekto z Ba a kupil to, nech mi prosim napise, ze kde...Ja si vyrabam ovocnu chut malinovou aromou a crpnem trosku cerveneho potr. farbiva - davam si to acidka aj s xylitolom.
Odpovedať
@prezidentka prezidentka fuuuha tak to si ma nepotesila. A to mam pred sebou este 3 mesiace 3 fazy do ktorej sa bojim ist aby som nepribrala. Ale to s tym menzesom sa mi stalo aj pri 90 dnovke, ze mi meskal aj 2-3 tyzdne ked som mala tiez okolo 63 kg.Asi je to moja minimalna vaha alebo co. Telo sa asi brani. JA by som chcela na 62 kg potiahnut nech mam rezervu keby som v tretej faze pribrala. Po 90 dnovke som zacala normalne jest. za dva roky som pribrala spat co som schudla. Tak som isla na dukana. Teraz som aj spokojna s 63,8kg pri vyske 183cm Ku gynde sa bojim ist rovnako ako ty, si myslim ze povie ze je to sposobene dietou. Ach mali by sme vyskusat nejake babske recepty :D a ty od kedy si zacala aku mas vysku, vahu kolko chces schudnut ?
Odpovedať
@lucky3 nie nemozes uz. Denne mas zjest 2 lyzice povinnych ovsenych otrub plus 1 lyzicu psenicnych. Nie viacej-spomalis si chudnutie. Toto plati pre druhu fazu. V ktorej si?
Odpovedať
Profilova fotka
@adaja skoro v každom obchode to majú pri dia výrobkoch, teda nie pri džúsoch a šumienkach a z tých väčších obchodov to zaručene nájdeš v Hypernove ;-) samozrejme tiež pri dia
Odpovedať
@alore moj posledný pokus začal minuly štvrtok ( predtym pokusy neuspešne a vaha sa tiež nepohla) meriam 170 a ked som začala mala som 66kil, chcem schudnuť 8 ak sa podarí 10 bude to ideál ideálov. S tym menzesom ja tom také zapeklité, pretože mne už mešká dva mesiace, kedže beriem HAK ani ho v inych dnoch dostať nemôžem a tehotná nie som ( robila som si test). Držať chcem dukanku do 6 juna, potom idem na dovolenku, kde nebudem mať podmienky ju držať, tak dufam, že aspon dovtedy dám 3 kilá dole nech mam motiváciu po dovolenke pokračovať. Jediné v čom robím chybu je podla mna pohyb, pretože ten teraz absolutne nemam :-(
Odpovedať
aj ja som si robila test tehotna nie som . HAK neberiem vyse dva roky- svinstvo :) to fakt ti meska dva mesiace? nestras, bojimsa ze aj mne bude pohyb je dolezity, co takto beziaci pas to je uplne v pohodke nastavis si ako budes vladat a postupne budes pridavat. A uplne top je pitny rezim ja aj 3 flase vody 1.5 litrovej vypijem denne a co papas napr dnes skus jedalnicek napisat
Odpovedať
@prezidentka
Odpovedať
@alore pijem velmi vela a tak chodím aj vela na záchod, tak si hovorím, že aspon to je pohyb ked furt chodím na wc :-) moj dnešny jedalniček ranajky- tvaroh+škorica+ sladidlo desita- kuracie placky s mozzarelou obed- olomocke syrečky+ šunka olovrant - jogurt a večera ešte neviem- pravdepodobne steak z lososa. Aky je tvoj jedalniček?
Odpovedať
@adaja V Hypernove v Avione som kupila vcera. Mali jahodove, broskynove,citronove, pomarancove, cervene hrozno a multivitamin a este mali cherry.
Odpovedať
no dnes zaujimavy jedalnicek : kedze som neskor vstala desiata dnes nebude ranajky- som porusila inak nezvyknem ,mala som ananas potom som hodinu cvicila- vycitky :) obed- zapecne kuracie prsia so sparglov (odvodnuje super) a syrom nizkotucnym platkovym olovrant- 3 platky syra vecera-pecivo otrubove nizkotucna pazitkova pomazanka, asi este neviem presne @prezidentka
Odpovedať
@prezidentka podla mna mas super jedalnicek-sikulka ,mozno len by som obed s vecerou vymenila. V tych plackach si mala otruby? A mozarellu mas nizkotucnu? Skus este pridat ten pohyb aspon tu chodzu 30 minutovu a kilecka pojdu urcite dole ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@daniela_7 ja som to u nas nenasla ani v tescu, ani v kauflande, lidli ci bille. nakoniec som ich nasla v jednote :-D skus tam
Odpovedať
Ahojte kocky, ja drzim DD od 2.4. a dodnes som schudla 11kg a pri tom vsetko jem neobmedzujem sa casom ani velkostou porcii.Ja nejem hydinu,lebo ju nermozem ani citit od malicka. Jem ryby ,br. masko,hov. masko a samo -zrejme tie povolene potraviny. Snazim sa chodit 3x do tyzdna po 30 minut a kilecka krasne idu dolu,nemam ziadny zdr. problem. Mala som 81 a teraz 70,este 6 kg a bude to parada.
Odpovedať
@alore tie obedy s večerou mi nejdu vymeniť, bo v tom čase som v práci a ja nerada veci zohrievam v mikrovlnke, takže večera je robena večer...placky bez otrub, tie si davam iba do jogurtov, ale už sa mi začína zunovávať to jedlo, príde mi to strašne monotónne a ja sa potom rýchlo jedného prejem... no skusim pridať pohyb a snad to pôjde už dole..ked čítam, kolko tu baby schudli za mesiac strašne ma to motivuje...a hlavne fotkyyyy!!! skúste baby dávať ked sa nehanbíte, ja tiež určite časom pridám ked bude vidno rozdiel...to je najväčšia motivácia
Odpovedať
@prezidentka, tak rano si dam aspon dva pohare vody a kavu s mliekom a jogurt s otrubami cez den sa snazim vypiť aspon 3litre vody potom na obed trebárs rybu na vode, alebo kuracie prsia atd. na olovrant cotage a kazdy druhy den zeleninu ovocie som nejedla odkedy som zacala a tak by som si dalaaaaaaa.....no niekedy som mala žraví den a porusila som ,ale nepribrala som iba stale stojim na vahe a vlastne cele tri tyzdne som neschudla vobec nic a tak by som potrebovala dat dolu este aspon 5 kil minimalne ....
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Vdaka. V druhej faze som.
Odpovedať
Moj dnesny jedalnicek BZ den: Ranajky: jogurt + lyzica otrub Obed: zapekana brokolica s kuracim mäsom a dukanovskymi palacinkami nakrajanymi na rezance Vecera: acidko Otruby teraz papam ako pride, ale na zajtra si uz peciem pecivo, nejak nestihacka posledne dni :-D :-D
Odpovedať
@nelka55 11 kg za 6 týdnů? To jsi tedy dobrá! 8-)
Odpovedať
@trupkake mozem sa spytat z akej ides vahy? dakujem a gratulujem k super vykonu :) dufam ze sa tam aj ja dostanem..
Odpovedať
no zahrade mame jahodky... tak som si dala 2 :) ach ta vona a chut :) no hadam zo mna neodpadne
Odpovedať
@juanna zo 72kg, teraz mam 63 kg :-) po dvoch mesiacoch a desiatich dnoch :-)
Odpovedať
@adaja v hypenove to maju , ale musiš ist do dia oddelienia :)
Odpovedať
Ahoj locikaa, je to odvodene od Bluckburnovej diety, ale podobne Dukanovej..bielkovinovy rezim. Da sa to pit namiesto hadicky a nemam hlad, lebo vdaka ketoze hlad zmizne, takze v pohode. Samozrejme potom je dolezite kila si udrzat.
Odpovedať
@nelka55 a bravčové mäsko by sa nemalo, pekne chudneš? pýtam sa, lebo ja tiež kuracinu nejako nemusím a ryby tiež v poslednom čase.... a hovädzie stále jesť.... dala by som si nejaké bravčové na prírodno :D
Odpovedať
@minka22 bravcove by sa nemalo :-p
Odpovedať
@trupkake no ja viem, len..... mi to chýba :)
Odpovedať
@minka22 tak treba vydrzat nejak a pockat na III. resp. IV. fazu ;-)
Odpovedať
@trupkake no ja som na tom podobne, resp. ked som zacala mala som 74,5 :) a po tyzdni a pol tam vidim malinku jednotku :) ciel mam tych 63... som zvedava ako to pojde... predtym som sportovala, takze sa na mna pomaly lepiii :)
Odpovedať
@juanna ja dam este tri kila, mozno 4 dole a idem do tretej fazy, nejde mi ani moc o vahhu, skor o vyzor a uz teraz som celkom spokojna, najtesnejsie rifle velkost 29 su mi volne....som fakt spokojna, DD je asi najlepsia dieta zatial...moc neobmedzuje a funguje 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?