Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@prezidentka hups preklep 2 lyzice ovsenych a 1 lyzicu psenicnych otrub :) ja som truba - otruba :D uz mam asi tie otruby v hlave :-N
Odpovedať
@alore fííha aj s trenerom trenuješ..no pekne ty to bereš fakt vážne. ja som tiež behávala podla tepovej frekvencie, ale mala som elektronického trenera od adidasu micoach, ten mi urobil presne rozpis jak mam behať a tie fázy sa striedali cca po 5 min. ale teraz sa fakt chystám začať behávať vonku. Od júna budem nezamestnaná tak budem mať času a času :-) celkom sa na to teším, jak si ránno vstanem a vybehnem do prírody
Odpovedať
@alore a díky za radu, skusim aj tento tvoj chleba dnes v mikrovlnke...ako inak už vieš že je asi hotovy..nejaky vizuálny tip?
Odpovedať
@prezidentka ja cvicim s trenerom uz asi rok a pol sice to tak na mne nevidno, predtym som normalne jedla a cvicila s nim 2 krat v tyzdni, teraz od polky januara DD a asi mesiac cvicim bez trenera uz viem cviky aj ako mam dychat a som v inom meste a s inym trenerom cvicit nechcem. Co som vo fitku videla trenera ake daval cviky ma neoslovilo velmi. Radsej cvicim svoje zauzivane. PReto chodim do fitka 3 krat v tyzdni na pas a doma mam kupenu bosu loptu, fitloptu, cinky a s tym si odcvicim co potrebujem. Mam aj posilovaciu vezu a orbitrec ale nevyuzivam ich. To ma nebavi. Uvazovala som o kupe beziaceho pasu ale trener ma odhovoril- udrzba atd. Takto aspon vypadnem medzi ludi do fitka. Skor mi chyba kamoska na chodenie do fitka :-(
Odpovedať
@prezidentka fuuu vizalne neviem. proste ked ho chytis nesmie byt vlhky ale zase neprezn to lebo sa ti ususi. Pocitaj s tym ze prvych par krat sa ti nepodari. Proste musim najist vhodne minuty ja vlnim na maximum asi 800v ci kolko to je, neviem presne. Skus dat na take 3-4 minutky a pozri ho a potom pridaj 1-2 minutky a nakoniec ho otoc a daj este na minutku . Zospodu misky bude vlhky preto ho dovln este tu minutku. Mozno menej fakt to zavisi od mikrovlnky. Aj by som pofotila jedla a poslala obrazky len mi ukradli book a na tento sa nedaju z mobilu poslat obrazky. A nechce sa mi fotit a stahovat fotky. Mozno ked budem mat viac casu. Nehnevaj sa :-|
Odpovedať
@alore dikes aj tak vôbec sa nehnevám :-) dnes to skusim a uvidíme jak sa zadarí :-)
Odpovedať
drzim palce nech ti vyjde pecivko a nech ti chuti , necakaj od neho zazraky mne najprv tie nesmakovalo, ale teraz si bez neho uz neviem predstavit ranajky s pomazankou philadelpia ma malo tuku a nejakym platkovym syrom a rajcinkou almaaazia :D potom daj vediet ako ti vyslo
Odpovedať
http://lesk.cas.sk/clanok/98293/sladi...
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Jaaj, ty si uz aka chuda :-N Blahozelam! A z kolko si isla?
Odpovedať
baby, baby ja som ju videla... 70 a nejake drobneee..... tesim tesimmmmm.... hlavne na tu 9 :)
Odpovedať
ahojte poradte mi prosim vas kde kupujete tu aromu a ako to vypada nemam ani sajnu..diky
Odpovedať
Ahojte holky, počuli ste o programe Slim Belly? Všetky kamarátky mi o tom básní ako je to super, že schudli cez 10 cm v páse. Ja som si zaplatila už tú štúdiu a od budúceho týždňa začínam. Skúsili ste už tento program? Zaujímali by ma názory. Díky moc! Ida
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alore http://www.nasezdravi.ic.cz/hlavni_ji...
Odpovedať
@locikaaa už si robila ten seitan? chutí to dobre?
Odpovedať
dievčatá, konečne som v obchode našla acidko malinové a vanilkové s 1% tuku, len neviem, či sa môže piť, lebo v tomto acidku je až 34 g cukru a v bielom je len niečo okolo 13. A mám na to malinové takú chuť :)
Odpovedať
@zuzana17 Ahoj..seitan je cista rastlinna bielkovina..vyraba sa z muky ...da sa kupit uz aj urobeny ale doma ta to vyjde velmi lacno..v podstate za cenu 1kg muky mas tak 0,5kg seitanu... :-) Tu je postup ako sa vyraba...je to jednoduchy postup..zvladne to kazdy...a hlavne je spestrenim jedalnicka pri DD:):) http://www.nasezdravi.ic.cz/hlavni_ji... http://ivanbella.blog.sme.sk/c/39600/... A este niejake foto z mojho seitanu....
Odpovedať
@ncora ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 no ano, z 56,5 :) tak nejak to bolo :) len nemam to spevnene, čiže sa trasem ako huspenina, chce to spevniť :D :D moja vina moja vina :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
baby ten sejtan je chuťovo dobrý? ako to asi chuti,?? a je nejake obmedzené množstvo denne?
Odpovedať
@atlantida Seitan chuti ako sojove masko a ked je dobre namarinovany tak sa podoba chutou na masko...aj sa pouziva ako masko.....treba skusit..nie kazdemu to zachuti:):) Mozes ho neobmedzene..tak to pise Dukan v knihe:):)
Odpovedať
@zuzana17 - mě to chutná...je to podobné na sójové maso takové je to pórovité ;-)Dělala jsem to včera jen na zkoušku z 250gramu mouky a povedlo se ale určitě bych to dělala nad nějakým větším sítkem mě se to trhalo ze začátku a kdybych to dělala jen v misce tak z toho nemám nic :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ten seitan je čisto z múky a múka sa pri DD nemôže, či?
Odpovedať
Profilova fotka
@ncora @penelope111 ved toto sa mi nezdá že ked sa to robí z múky, ale čitala som že tam sa odplaví škrob a ostava len lepok, či niečo take, čo je asi pri DD povolené :D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Aha :-) ja som si myslela, že keď je to z múky tak je to jedno čo je s toho a ako spravené :-)
Odpovedať
Právě tím že se odplavý z mouky ten škrob(to je to co mi nesmíme ;-) ) nám zůstane jen ten čistý lepek což je ta pšeničná bílkovina a pak už to z moukou nemá nic společného aspoň já to tak chápu :-D Dneska nakoupím mouku a udělám si toho víc ať mám do zásoby, je to lepší jak jíst pořád maso :-S aspoň pro mě :-)
Odpovedať
@alore si poklad, ten chleba je bezkonkurenčný, predtym to boli nejedlé patlaniny...tento sa nedá ani porovnať. dikes za recept
Odpovedať
chcem sa Vás opýtať kedy môžem jesť napr. puding, tvarohový koláč a pod.sladké jedlá čo sú v DD? Zajtra idem do II.fázy, môžem to jesť počas B dní alebo len BZ dní? Alebo aj aj???
Odpovedať
ináč, dnes som konečne zohnala tú vanilkovú arómu :-D , v Tescu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana17 Sladké jedlá s DD môžeš hocikedy aj v prvej fáze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby na tejto stránke je napísane že sa môže čočka čo je podľa mňa šošovica. Neviete ako to je? http://www.dukanova-dieta.cz/dieta/5/...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?