Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Babenky, nič v zlom, ale ono tie kilečká pôjdu hore, pri tehotenstve určite ;-) a ja by som už aj brala keby to bolo vplyvom toho tehotenstva a bábatka a vecami s tým súviaciacimi :-p
Odpovedať
ja som zistila že musim stale niečo robit akonahle sadnem hned myslím len na jedlo no do porazenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jenn aj ja, a už pozeram na hodiny že o kolkej dačo zhltnem :D
Odpovedať
@atlantida ty dodržiavaš čas??? ako ranajky desiata obed olovrant a večera a medzitym nič??? teraz som ostala v pomykove som čitala že možeš jest v neobmedzenom množstve kolko chceš a kedy chceš ale len to čo možeš...či? ja jem ked sa mi chce ked mam chut ..alebo si dam pohar vody a ked nestači jeden dam aj druhy :-D
Odpovedať
@atlantida ahoj ako robis tu pudingovo ovsenu kasu? Gratulujem k super vahe a je velmi pozitivne ze si schudla aj v tretej faze. Ja na nu naplno prejdem 12.6. Dovtedy len ovocie budem mat pridane. A kazdy den BZ okrem stvrtku ten mam BD a tiez vtedy neviem co jest. Zvacsa si dam palacinky s tvarohom, alebo kura, pizzu. Este otazocka, kedy naposledy jes? Myslim tym veceru.
Odpovedať
@pupatko1 ahojky dakujem, ale mne sa to zda malo lenze na druhej strane som uz starsia a to spalovanie je uz horsie ...tak ja som mesiac stala na vahe co ma vytacalo do porazenia tak som to porusila a jedla som vlastne vsetko co som navarila pre mojich chlapov a v stredu som znova nabehla na 1fazu a kilo je dolu chcela by som to drzat tak do soboty a potom pojdem do 2fazy a uvidim este by som potrebovala dat dolu aspon 6-7 kil. V juni ideme na svadbu a chcem dobre vyzerať v satach....ked som sa o nej dozvedela to bolo v marci tak som zacala a drzala som ju vlastne do maja a to je tých 10kil co som schudla ,lenže už na začiatku mája mi váha ostala stáť a bolo to až doteraz ale mozem povedať že co som sa prežierala tak som nepribrala ....a ty si v ktorej faze a kolko chceš schudnut?
Odpovedať
@pupatko1 chcem ti povedat ,ze tesoro už nedrží ona paradne schudla a vlastne pri nej som sa inspirovala aj ja a mnoho jej príspevkov som čitala..bola to fajn baba...
Odpovedať
@mmmmmm všetko pôjde len sa musíme zatnúť a vydržať :-) ale dosť sa bojím toho,že keď mi váha nepôjde dole nejak rýchlo alebo budem stáť tak ma to odradí... no nič,hlavné je vôbec začať,keďže ja som ešte ani nezačala... mám teraz pred sebou skúškové,ja viem,že to znie a aj je výhovorka,ale jednoducho musím začať keď už budem mať -kľud a budem s amôcť naplno venovať iba tomu :-) chcela by som schudnúť takých 7-8 kíl,teraz mám 65 kg... ja idem v lete na dovolenku a predsa len nechcem chodiť po pláži stále zahalená v osuške... to môžem rovno zostať doma na balkóne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jenn ako kedy, niekedy mi stači toto, ale niekedy som nenažrata a jem častejšie, ale tak zavisi to aj od velkosti porcii. :) A samozrejme, nie je to obmedzene časovo, kludne jedz každu hodinu aj, myslim že je lepšie jesť viac než menej, lebo zbytočne by sa ti iba zmenšil žaludok, čo sa ti dietou určite zmenši, no ked nabehneš na normalnejšiu stravu....
Odpovedať
Profilova fotka
@alore http://www.dieta-protal.sk/pudingova-... ale mlieka davam trošku menej :) a tak ako kedy, podla toho kedy idem spať, niekedy mam posledne jedlo aj o pol 10 večer, niekedy skor, ale po 10tej som ešte asi ani nejedla :) ja som sa do 3 fazy bala isť tiež , ale som rada že som šla a nezdržiavala to, lebo teraz aspon skor skončim :-P
Odpovedať
@atlantida ja mavam posledne jedlo o siestej najneskor o pol siedmej, bojim sa ze keby si dam nieco neskor tak priberiem :D
Odpovedať
@prezidentka ahoj, tak vcera som si fajne zabehala aj ja :) spalila som kopec kalorii jupiii Dnesne menu: ranajky- klasika- otrubove pecivko, pomazanka, platkovy syr, rajcinka, paprika desiata-jablcko obed- cesnacka, kuracie prsia, salatik olovrant- babovka vecera-cuketove placky s tofu Ty mas ake vikendove menu? Co dobre uvaris? krasny vikend vsetkym
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alore :) no podla toho kedy ideš spať, ak sa naješ a hned aj zalahneš do postele, tak to nie je celkom spravne, ale tak ked idem spať o desiatej, tak večeriam okolo osmej- pol deviatej :) možem poprosiť recept na tu cesnačku?
Odpovedať
@atlantida cesnacku robieva mama, je to recept po mojej prababke. Neviem ci ti ho spravne napisem, ked tak sa jej opytam a potom ti ho doplnim. Figel je v tom ze mama uvari cestoviny k obedu tu vodu nevyleje a do nej da cesnak korenie cervenu papriku a zasmazku. Pre mna to bude bez zasmazky. Este ti to upresnim
Odpovedať
@tamaska Ďakujem....idem si to pozrieť :)
Odpovedať
@mmmmmm Ahoj...nie je to ani tak o boji,ale o tom ako sa naučíš stravovať....porušujem to aj ja z času na čas,ale ryžu,zemiaky a cestoviny doma nevarím vôbec a chlieb a pečivo kupujem len výnimočne.Naučila som sa žiť aj bez toho a ak si to aj dám tak vždy len na nejakej rodinnej oslave a to mi stačí.Pekný deň ti prajem :)
Odpovedať
@alore helou, a čo váha nepochválila si sa či stojí alebo zas klesla, mne trošku vyhupla na63,6 ale to preto, že som si včera dala dva kúsky pizze..ale psst nikomu ani muk :-) doteraz to lutujem, inak by som zas mala odačo menej ako včera. no dnes ranajky bude dukan chleba s pomazankou a šunkou, desiata jogurt a obed ešte nemame vymyslený..niekde sa musím inšpirovať :-) inak minule som čitala, že jedavaš zavináče. to normálne tie kyslé? a to s čím ješ? či len tak samotne to dokážeš?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dukanky, tak dnes 29 den -5,7kg tyzden sa mi vaha ani nepohla zasekla som sa na 63,5kg ale dnes uz to islo dole ;-) Vcera som si spravila dukan pizzu,fakt super este aj mala mi s nej jedla tak jej chutila,baby je nutne pouzivat sladidlo pretoze ja ho vobec nepouzivam.Uz mi to nedalo tak som chytila meter a odmerala som sa prsia -5cm pas-4cm brucho-6cm boky-3cm zadok-5cm stehno-3cm tak som natesena pretoze si to vsimlo aj moje okolie ale este musim vydrzat 57kg je daleko.... Drzim vam prsty a ake mate ubytky v cm vy?
Odpovedať
@prezidentka no jasne ze ich zjem samotne, tiez som si to nevedela predstavit, raz som si ich tak same dala na veceru a nevedela som sa dojest. Ta kysla kapusta..ach na zabitie :D vyskusaj mozno ti zasmakuju :) ach na vahu sa ani nepytaj 63,1 ach a este vcera som sa vytesovala zo 62,9. Ale to bolo po bielkovinovom stvrtku. Vcera som mala vela zeleninky asi z toho poskocila, inak som neporusila dietu. Uvidim co vaha zajtra ukaze.
Odpovedať
mnam dnes jaky luxusny obed, nenormalny, nechala som si aj na veceru...placky sa odkladaju na inokedy :-p
Odpovedať
Ahojte dukatky, dnes som ju videla 9 :) 69,5 skoro som padla z tej vahy, a mucko mi povedal ze mi ozpadlo z bokov a z brucha :) chodim teraz na bike, len sa bojim ze z neho neberem stehna, aj tak ich mam dost :( ale to som mala vzdy... len skoda ze mi ubuda aj z hora :)
Odpovedať
ahojte babulky tak dnes idem k synovi gratulovat tak porusim a este som aj moravske buchty upiekla tak som si dala no nech nezerem...ale uz sa vidim ako v nedelu budem na seba nadavat ale ta moja slaba pevna vola....len tolko som vam chcela povedat....drzte sa ...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute žienky. Dnes som začala s diétkou... A chcem sa opýtať, to aj vám bolo to blbo? A hlavne z vajec a tých vaječných koláčikov?
Odpovedať
@alexis9 ahoj no neviem ake vajecne kolaciky myslis , ale ten prvy den je taky kruty a hlavne mna strasne susilo vypila som strasne vela vody....a este aj v noci som musela ist sa napit strasne sucho v ustach drzim ti palce, aby si vydrzala a pridala sa k nam do dukanovskeho spolku...
Odpovedať
@prezidentka ahojcek, ako? Babovka upecena? Vcera vecer som si fajne zacvicila pri telke, spala som potom ako babatko :) Dnesne menu: ranajky- lečo+dukanovska zemlicka desiata-melon obed-hovadzi vyvar+ segedin (neukamenujte ma chude bravcove stehno, bez smotany, iba s kapustickou) olovrant-zvysok babovky vecera-zeby konecne zavinac ?
Odpovedať
@alore ahoj, no na babovku som sa ešte neodvazila, ale už som zohnala formu na nu, tak snad cez tyzden to skusim. Dneska váha 63,3 a to som bola včera večer v meste na tequilách tak snad to nevyskočí zajtra..chcela by som konečne sa posunuť nižšie, bo tolko to som mala minulý pondelok. ja dnes rano klasicky jogurt..desiata bude pečivko a cottage a obed hovädzí vyvar a druhe neviem. Včera sme boli so psami na prechadzke tak som nebehala ale aspon aky taky pohyb bol. Asi aj dnes ich vytiahnem, aj ked ma ten menší včera riadne vytočil bo klasicky sa vyválal v skapatej ryba..šmakina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mmmmmm Dakujem ;) take boli,ze 1vajce,otruby,tvaroh a sladidlo.na styl cookies.ale uz ich nebudem piect :D
Odpovedať
@prezidentka to je super ze mas psikov, aspon mas aky taky pohyb... ja teraz nemam ziaden pohyb, tak som rada ze aspon 3 krat v tyzdni dam fitko. A sem tam doma pri telke vecer pocvicim. Zajtra idem do Hainburgu na nakupy, dochadzaju mi zasoby :D sa tesim, rovno si dam po nabrezi spacirku
Odpovedať
@alore ahoj, ako dlho si piekla tú bábovku? Ja som ju dnes robila, ale úplne mi klesla :-| . Asi som ju mala dlhšie piecť
Odpovedať
ahojte spolubojovníčky ;-) tak ja som si včera spravila palacinky a na podiv boli chutne až moc :-) a dnes som sa odvažila na dake chrumkave žemličky a tie su tiež paradne ... som inak postrehla aj včera napriklad som si dala dve palacinky a bola som plnaaaa dnes jednu tu žemličku prešla som do druhej fazy tak aj zeleninkuuuuu a to mi uplne stačilo ....včera mi jedna vravi na tuto dukanku že jej znama to držala a pokazila si žalúdok... moc tomu neverim čím si tu môže pokaziť žalúdok? =-) a čo sa tyka vahy mam od začiatku dolu -4kg tak sa tešim, prve dva dni to išlo dole ako nič teraz sa to akosi spomalilo, snad to pojde pekne dalej :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?