Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@alore ,,co je to ta dula??:))....u nas v porodnictve viem, co resp, kto je dula,,,,,,,ale na jedenie nic take nepoznam:)))
Odpovedať
@ika_nika ..ja jem otruby jedine v pecive,,,a to je ok...alebo si varim otrubovu kasu
Odpovedať
som mala chut na sladke tak so robila pribinaka,tvaroh,jogurt,kakao a US-mnam a vonaju mi tu jahody, do kelu tak by som si dala.
Odpovedať
@hokejka111 http://www.kohaplant.sk/2007080055-dula chuti podobne ako jablko skrizene s hruskou :D
Odpovedať
@alore dakujem,,a to sa moze jest???pri DD???
Odpovedať
ahojte, poslednu dobu som browsovala tieto stranky a odnes som sa rozhodla ist na dukanovu dietu. Kupila som si ovsene otruby, zatial mam len tie z DM s klickami a taktiez psenicne otruby, kedze som videla ze vela receptov obsahuje aj tie. (zajtra vsak skusim zohnat este ciste ovsene otruby). papkala som dnes morcaciu sunku s minimalnym obsahom tuku, plus dva cottage cheese, a teraz ked som dosla z prace som si spravila chlebik z mikrovnky...veeeelmi dobry. Chcem sa spytat, mozem ten cottage cheese jest v takom mnozstve aj sunku? dnes z skor 300 gramov...kedze sa pise z povolenych potravin kedykolvek a v akomkolvek mnozstve. Pls poradte a dufam ze sa aj mne bude takto darit ako som sa tu od vas docitala .. :-) toto forum velmi pomaha ;-)
Odpovedať
@myskkaa ahoj a vitaj medzi nami dukankami tie otruby mas dobre psenicne, ale ovsene musia byt ciste aspon si myslim ze s klickami sa nemozu ja ju drzim od marca a este som o nich nepocula , ze by sa mohli ja si myslim ze mozes hlavna vec ze nebudes hladna ja som si dnes urobila salatik s uhorkou cottage a cibulka mnamka , ale ty ho mozes az v druhej faze ...drzim ti palce ....
Odpovedať
@ika_nika :-D :-D ale neplač stále nad tými otrubami :-D vieš ako to robim ja ? dám si rovno dve lyžičky do úst a zapijem vodou a mám to hned za sebou :D inak ani mne to nechuti a podľa mňa na to sa nedá zvyknúť ale teš sa z úspechu :))))
Odpovedať
@hokejka111 podobá sa to na zelené jablká, ale nie sú to zelené jablká, u nás sa tomu hovorí bižalma
Odpovedať
@domid14 presne toto som skusila pred chvilkou a ostala som milo prekvapena že to ani tak ,,nebolelo,,ako ked si to dam do jogurtu :-D išlo to pekne dole krkom ani neviem ako , už viem teda ako na otruby :-D
Odpovedať
baby ja som dnes daka nemožne pažrava od obeda by som stale len jedla stale mi niečo pride na chut no koniec snad už, ved takto to dalej nejde namiesto chudnutia budem priberat a to kde sme potom akože? :-p :-N
Odpovedať
@mmmmmm juuuuj, tak ja som to takto poplietla, neviem preco som si myslela ze cottage mozem v prvej faze, ze bielkoviny, asi si to musis este raz nastudovat lebo so teraz trosku zmetena ze co vlastne v tej prvej faze mozem. A preco cottage az v druhej, ved to su bielkoviny, ci? diky a tesim sa ze som tu s vami ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a este jedna otazka :-N ked si spravim chlebik z psenicnych otrub mozem ho zjest kolko chcem :-D ? v bielkovinovy den v prvej faze...
Odpovedať
@myskkaa ahoj, cottage môžeš už v I.fáze, ale bez zeleniny ;-) (myslím, že bolo spomínané, že ho jedla s uhorkou)
Odpovedať
@myskkaa cottage mozes,akurat je dost slany a sol zadriava vodu, chlebika z otrub tolko aby ich bolo za den 1,5 pol.lyzice.
Odpovedať
Profilova fotka
baby keby som sa odhodlala na to kde mam zacat?
Odpovedať
@ika_nika ďakujem pekne :) snažím sa :) a keďže plánujeme svadbu na rovnaký deň, tak sa budeme o to viac podporovať :D času je ešte dosť :D
Odpovedať
@nika19918 skús stránku www.dukanovadieta.com alebo daj do googlu dukanova dieta a vyhodí Ti to určite plno stránok. Prečítaj si hlavne pravidlá, nakúp si potraviny a ideš na to :)
Odpovedať
Prisla som sem az dnes :) tak sa chcem este opytat k pravidlam... ako to je s casom ... ako casto jest a ake davky a tak... ved pozname tie diety :P po kolkej nejest a tak... ci je nieco striktne alebo ako... Dakujem :)
Odpovedať
@akdalv mozes jest kolkochces a kedychces ale len povolene potravin. Ja som si vcera o 20,30 este urobila lievance s pibinakom, spavat chodim o polnoci a zaspim tak pred jednou hodinou rano.
Odpovedať
ahojte dukanky, takze dnes mi vaha ukazala 63,1 takze stale drzim vahu, co je velmi super :) dnesne menu: ranajky- tuniakovy salat desiata-ananas obed-pizza olovrant-limetkovy tvaroznilk, jogurt vecera-neviem,mate nejaky napad? Asi si dam zavinace :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba no myslela som ze ci je nieco v kocke nemam cas to googlit ale kuknem tu hlavnu stranku
Odpovedať
@alore...ahoj tak ja mam za sebou 2 dni maximalneho porušovania, dala som si tatarak s topinkami, bryndzove halušky, palacinky sladke aj slane a pukance..pche :-) tak o kilo mi to zas vyhoplo hore..musím sa namotivovať zas byť poctová..bo ide to so mnou dole vodou :-)
Odpovedať
Baby, ten chlebik z mikrovlnky je uuuuuzasny, velmi mi chuti, skoda ze ho nemozem zjest kolko chcem, ale parada aj tak. Inak vcera som zacala. vcera rano vaha 70,7 dnes rano 69,6 a teda -1,1 :-D veeelmi sa tesim, lebo chodim pravidelne cvicit do fitka cca 3 az 4 krat tyzdnenne, a zacinala som s vahou 71,7 a pri pravidlenom cviceni mi zislo en kilo dole, tak dufam ze teraz to pojde uz aj s pravidelnym cvicenim a touto dietkou. Vcera som si dala fitko, plus vecer kurz latino lady stylingu...som nakopunuta velmi, tak dufam ze to nezakriknem s tou vahou... drzte sa zatial ... ;-)
Odpovedať
@nika19918 tam nájdeš toho dosť, pravidlá nie sú náročné a ťažké a nie je ich veľa :)
Odpovedať
@myskkaa kde najdem recept na ten chlebik? je ich tolko na nete ze radsej upecem odskusany.
Odpovedať
@natalka13 naty ja robim tento, nasla som ho tu niekde na fore: Dukanov chlebík za 4 minúty POTREBUJEME : *1 vajíčko *2 lyžice pomletých ovsených otrúb *1 lyžicu odtučneného tvarohu *1 lyžičku prášku do pečiva *koreniny POSTUP : 1. Otruby rozmixujeme v mixéri a vymiešame s ostatnými surovinami. 2. Cesto dáme piecť do mikrovlnnej rúry na 4 minúty. 3. Vzniknutý bochník rozrežeme a ohriankujeme v hriankovači ochut ako chces, trosku soli korenie napr oregano a pod. ja to davam na asi 4a pol minutky do mikrovlny a potom vyberiem otocim a este asi minutku- minutku a pol...Davam to do pastovej misky/krabicky na uskladnovanie potravin, nejaku malicku nie s velkym priemerom cca12cm (miska 7x10cm, chelbik ti trosku vyrastie a mozes si ho rozkrojit na dve polovicky po dlzke, a supnem na chvilku do hriankovaca, je fakt dobry, rychlo sa spravi a napriklad na ranajky mas stale cerstvy a je to sup sup. Daj vediet ako vysiel ;-)
Odpovedať
@natalka13 a este tolko ze ja som len raz pouzila mixer, dnes som to normalne len lyzickou vymiesala a staci, nemusime vyberat a spinit mixer :-D
Odpovedať
@prezidentka no pekne :D mna si tym vobec nenamotivovala- vsetko co nelubim- tatarak, halusky bryndzove,pukance xixi. Ja ani neviem ci by som porusila, ani nemam na nic chut. Mne toto stravovanie vyhovuje, to nieje ani dietka. Ved das 2 bielkovinove dni a mas kilo dole, takze pohodicka,pokracujes :)
Odpovedať
@myskkaa v receptoch by sa mali mliet otruby len vynimocne (piskotove cesto), lebo inac nemaju taky efekt, ked z nich urobis muku. preto papame otruby, lebo nie su muka a pohlcuju toxiny, ktorych sa Dukanom zbavujeme. Chlebik nebude mat vyrazne inaksiu chut, ked sa otruby nepomelu, ja ich nemeliem :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?