Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
inaaac ta tuniakova pizza je bozska skuste to
Odpovedať
@zuzana018 tofu sa moze aj v prvej faze .Je to povolena potravina a mozes z nej jest kolko chces .Tofu a seitan su na zozname povolenych potravin od 1 fazy. Ostatne vyrobky zo soje uz nie
Odpovedať
@lajba lajby dakujem, si zlata, prave obedujem salatik, nic nestiham. Jedine so stehnami som neni spokojna mam ich tucne a z nich sa mi neda schudnut ,akurat sa mi uz netrasu ked cvicim, bolo to s nimi aj horsie. Ale tak co uz, nemozeme byt dokonale :-D
Odpovedať
@niki1979 vies co ja mam znacku Greenpan, ale dalo sa to uplne v pohode opiect, bolo to este lepsie ako s olejom, mnam x-)
Odpovedať
@popuska no ja som si to skratila na 5, lebo uz som to nevydrzala bez zeleniny x-) ale schudla som 4 kg, sama som bola prekvapena, ako rychlo to ide dole, ale asi to bola len prebytocna voda, lebo uz 2 tyzdne stagnujem, a to som nemala ziadne prehresky :-(
Odpovedať
@katkita obcas tak zavidim tym, co im staci dat dolu 10 kg... ale mozem si za to sama, nemala som sa napchavat :-D
Odpovedať
@alore vyzeras uzasne...aj ja chcem taaaaaaaak :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@daisy5 no ja mam dneska prehresok, dala som si jeden kokosovnik... tak som si povedala ze za trest ziadna vecera!!!! a idem si zacvicit... kurnik tak sa hnevam na seba ze dovidenia.. ale nevadi.. idem si upiect a pripravit jedalnicek na zajtra nech sa mi to nestane :))) tak ja neviem.. musim si kupit niekde vahu lebo ani neveim ci chudnem :D
Odpovedať
Profilova fotka
Babizne, neviete cim mozem nahradit maizenu? alebo je vobec tak strasne potrebna? som v anglicku a ja fakt netusim kde tu zohnat maizenu alebo neco podobne teraz :D chcem si upiect chlebik.. alebo neviete recept kde neni maizena ani kvasok prosim? neco take co si mozem upiect sama v trube teraz. mám dve vajicka, take neco ako tvaroh, neco ako kypriaci prasok, prasok do peciva, mlieko.. a co este? skuste mi poradit prosim? lebo oni tu neco take ako tvaroh nas nepoznaju tusim :D :D diky
Odpovedať
@cherrymania no neviem čo stým aj ked dávam len bielkoviny tak mi stojí teraz váha tak už neviem čo robím zle možno to že sa vážim každý deň tak mi z toho šibe ale ked ja to nevydržím nevážiť sa :-N
Odpovedať
@zuzana018 neviem čo v takomto prípade robiť ;-(
Odpovedať
@zuzana018 zuzi ja idem do obchodu a už neviem čo mám jesť tak nič nekúpim a dám si len vajcia alebo jogurt :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 ja som nikdy nemala zápchu asi preto že pijem vela mlieka a acidka
Odpovedať
@olovo80 už som to tu písala a opakujem túto dietu vymyslel doktor Dukan čiže doktor asi nebude vymýšlať niečo čo škodí treba si prečítať jeho knihu... :-D
Odpovedať
@dajana23 všetky ryby sa možu
Odpovedať
ahojte tak ja uz robim prehresok jeden za druhym, ked ta vaha stoji a nejde dolu nemam motivaciu a som nemozna stale sa vazim a potom sa jedujem a stale dookola fuj je mi zo seba na nic a tak to pekne zacalo..
Odpovedať
@niki1979 myslim ze ryby sa mozu
Odpovedať
baby mozno robim chybu s tym chlebom ja ked si ho upeciem dokazem sa s nim napchavat a to asi nie je dobre ci?
Odpovedať
Ahojte dukanky!!! 16 deň a - 4,3kg aj sa teším ale mohlo by to ísť o troška viac, ale zatial sa držím. Pôvodná váha 86,1 a dnes večer 81,8 ešte -17kg a budem naj naj naj štastnejšia!!! Držte sa papa
Odpovedať
Ahojte tak sa hlásim po dlhšej odmlke takmám dneska 57 den a baby -15kg ránečko.....moji spolubojovníci su hlavne acidko kokakolalight a kuracie prsia a zeleninka tak sa mjte prajem pakný veek
Odpovedať
@popuska ja si robim taku placku a poriadne ju rozotriem po peciacom papieri, cim vacsia, tym opticky viac jedla, rozkrajam na viac kusov a mam to k roznym jedlam pocas dna. tvaroh (je jedno, ci jemny alebo hrudkovy: soft cheese / quark) 250 g 2 vajcia (alebo len bielky, ak jes vajicka vickrat za tyzden) 6 (8) PL ovsenych otrub (na kazdy den 2 PL, cize to budes mat na 3, resp.4 dni) (aby toho bolo viac pridavam 2 PL psenicnych otrub na celu chlebo-placku; ked nezozenies, tak nic) prevarena voda (nie vela,na rozriedenie, aby sa dala hmota vyliat a rozotriet na papier) sol bylinky podla chuti (ja si davam bazalku) prasok do peciva (baking powder) (ja ho nedavam, ale ked to chces mat vyssie/nadychane, mozes dat) (ked mam BZ dni pridavam susene paradajky)
Odpovedať
@vericka54 pokial to bude davka len z 2 PL otrub na den, tak je OK :)
Odpovedať
@daisy5 ked budem leniva, tak to pri 10kg stopnem mozno aj ja, ale ked sa mi zapaci, tak idem dalej, co to da... ale to by boli len 4 kg k cielu a to sa mi zda skoro a malo atd. Nechavam si rezervu, tak spokojnejsia by som bola asi radsej s -20kg :)
Odpovedať
Profilova fotka
@niki1979 nemusim citat jeho knihu,mozem si ho pozret na youTube,tam vsetko vysvetluje ,plno videa tam ma,mam vyhodu ze viem po francuzky,ale dnes ma strasne boli brucho vlaste od vcera vecera,nikdy som nemala taketo bolesti,a neviem od coho,lebo na bielkovinach nie som prvy ani druhy den,ale roky,a moje telo to stale dobre znasalo,tak neviem co sa stalo,asi dnes nebudem nic jest a ani na nic nemam chut,vaha 65kg este 8kg a bude ok
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 tak-tak mila zuzanka mas pravdu,nadvaha organizmu viac skodi,hovor mi o tom nieco,dam fotku jaka som bola pred tym a jak som vyzerala asi tak pred 10-mi mesiacmi
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 chcela by som takto vyzerat zas,ale je to velmi tazke,aktualna vaha 65kg,na starej fotke57,tak drzte mi palce,a na tej prvej fotke som mala 82kg
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 sama neverim ako som mohla tak velmi pribrat,je to neskutocne
Odpovedať
@zuzana018 no viem presne o com hovoris , aj mne sibe a stale sa vazim ale co uz, hlavne nestracat motivaciu, ono pri kazdej diete pride do fazy kde stagnujes, a to moze trvat aj dva tyzdne, cize to treba len ''pretrpiet'' a pptom to pojde zase dole. ja som si povedala, ze mam cas , neponahlam , saty si chcem isk skusat na jesen a chcela by som schudnut este 7 kg, ak sa podari budem velmi rada, takze motivacia je silna, saty-svadba, krasne sv. fotky ;-)
Odpovedať
@olovo80 wau paradna zmena, drzim ti palce v chudnuti nech cim skor dosiahnes svoj ciel :) takze moje dnesne menu: R- zemlicka+ bryndza + cherry paradajky D-2 nektarinky O- kelova polievka , ,,vyprazany syr ˇˇ rajcinovo cibulkovy salat Ol- jogurt + 2 kiwi V- asi zvysok syra robila som dnes aj tiramisu ale dam si ju zajtra na ranajky :) Vcera vecer som bola vo fitku, dnes odychovy den ziaden pohyb, len vecer kratka prechadzka s priatelom 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?