Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko chudnem zo 79 kg (resp. z 80kg) ale v prví deň som mala tých 79 kg. Dnes je to presne 2 týždne, čo som na DD a dnes ráno 76,3 :-) V prvej fáze som bola 6 dní. Rokov mám 34 ;-) |-|
Odpovedať
@zuzana018 super, dik...pekne...ja mam 35 r., zaciatocna vaha 75,5, dnes rano 71,9, 21. den, chcem 65 kg, alebo aj niceo pod, ak sa zadari :-D
Odpovedať
@alore @lajba tak babyyy, videla som vaše fotky...wau..krása...alore ty si už fakt vychrtlina, máš dokonalú postavu nemáš už viac čo riešiť..asi jediné čo ta tipujem trapi, teda čisto teoreticky sú boky, ale to sú tak krízova partia, že aj cvičením idú ťažko dole..hold sme ženské :-) ja mam to isté, ja to robím tak, že mam taký neoprénový pás na ne a ked idem cvičiť si hod dám, nech sa tie boky rychlejšie prehrejú a pak idú o niečo rychlejšie dole. a lajby tak ty si nový človek, okolie musí byť určite prekvapené z teba... ešte raz gratulujem obom
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko Tak pekne ti to ide, super. ;-) Vraj po 30.ke sa chudne ťažšie |-| :-D ja chcem ísť tiež na 65 kg, ale ak to bude aj 60 kg, isto sa hnevať nebudem. Som skôr krpec, meriam 165 cm.
Odpovedať
Profilova fotka
@prezidentka ako vravia chlapi - žena musí mať aj rici aj cici, no ne? :-D a boky mať musíme, veď sme ženy, máme to dané od prírody ;-) nebudeme ploché a hranaté ako chlapi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslíte, že si dnes môžem dať špenát (pretlak) v "závodnej" jedálni? ???? varia nám tu dobre, ale netuším veru, ako taký špenát pripravujú :-.
Odpovedať
@zuzana018 ooo dakujem, par dni som stala, dokonca boli aj dni, ked vaha ukazala nieco malo aj viac, ale dnes rano uplne super pocit, ked vidim, ze dufam co nevidiet, bude prva 6 na vahe :-D inak vidim, ze sme na tom nejako rovnako ;-), to dame, neboj! ja mam 170 cm...aspon sa budeme motivovat, ktora je lepsia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko jasnačka, to dáme ;-) ty si na tom lepšie, ale veď počkaj, ja ťa doženieeeeeeeem :-D :-D :-D a potom uvidíš tie preteky x-) ale nie, ja doprajem každej, ktorá sa snaží, aby to šlo krásne a rýchlo dole, viem o čom to je :-) a mňa veľmi motivuje, keď vy všetky ostatné chudnete, vždy ma to naštartuje a poviem si, keď oni, tak aj ja! A je úplne super, že sa na to dala aj moja kolegyňka, tak sme v tom spolu a máme top tému :-D
Odpovedať
@zuzana018 to mas uplne super, ked mas s kym chudnut a kto Ta chape...ja ked sa ma niekto v praci spyta, preco nejdes na obed, preco nejes hento ci ono, no vysvetluj, ze drzis DD, ktora ma 4 fazy a pod...no na porazku niekedy, hlavne, ak to ti ludia nepoznaju, hned prevracaju oci a pod...ale nic si z toho nerobim, som max nabudena a nastartovana a tu 65 poraziiiiim/e!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko jasnéééé, porazíííííímeeeeeee :-D Ja som akurát dorazila z obedu - ten špenát bol famózny, v ňom dve polky uvareného vajcia a doniesla som si z tomu kuracie mäsko - teta kuchárka mi to dala do hlbokého taniera, juuuuuuj, však som sa ja konečne výýýborne najedla x-) x-) x-) Aká som ja rada :-x
Odpovedať
@prezidentka jej dakujem ti za pekny komentik, vychrtlina rozhodne nie som a od dokonalej postavy mam tiez daleko :-D holt modelka zo mna nikdy nebude :-D dufam ze aj ty pridas nejake fotecky, nech aj my ta mozeme pochvalit, lebo si to zasluzis ;-) tie boky neriesim, ja mam proste taku postavu ako ,,kim kardashian ˇˇ (len s tym rozdielom ze nemam umely zadok) -presypacie hodiny :-D - osi driek sirsie boky, a kosti sa mi nezmensia a speky tam uz nemam, kedysi ked som zapla rifle mi previslo vzadu na bokoch sadlo a teraz nic, a to mam rifle z 32 -teraz 27 . Mojmu priatelovi sa to velmi paci a mne postupne tiez zacina. Akurat ma skor trapia sirsie stehna, z nich neviem schudnut, skor mam pocit ako cvicim ze spevneli a tym padom zhrubli. Nevadi ked nie su chude tak aspon budu vysportovane, dufam. Na odstatie tuku z vnut. a vonk. stehien sa este necitim. To si nechavam az ked budem mamicka :-D a nebudem mat cas cvicit :-D
Odpovedať
fuuuu baby idem si dat poobedny slofik :-D nejaka som prejedena... milujem koprovku :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@zuzana018 no ja som prave dnes prvy den v 2. fáze... a normalne sa bojim aj jesť lebo som bola rano sklamaná...
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 prečo? čo ukázala váha???
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ved dnes mi ukázala váha + 0,3 kg... preco?? vsetko som dodrzovala... nechapem tomu... strasne zle je to ked neukaze váha to čo očakávam, motivácia sa stráca :-( ale musím vydržať
Odpovedať
@dajana23 moja, hlavu hore a zahod smutok, ten dukankam nesvedci :-) nic si z toho nerob, nie kazdy den sa kazdej zadari mat cislo mensie ako predchadzajuci, ja som tiez par dni stala, dokonca niekedy aj bola vaha vyssia ako u TEba...takze usmev posim, motivacia je velka, pozri kolko nas je t u, sme s Tebou :-)
Odpovedať
@dajana23 ja ked som dnes rano videla na vahe cislo 71,9 kg, vies kolkokrat som na nu stupila za sebou??? 6x, ci to tak naozaj je, manzel sa rano na mne smial a hned som utekala si to zapisat do tabulky (vediem si pre seba taku malu evidenciu ) :-D
Odpovedať
@dajana23 a dnes si idem ako este vacsie motivacne kupit nejake pekne saty ! jupiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko podávam ruku - ja tiež vediem evidenciu, a s radosťou píšem hlavne to, keď váha klesá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 neboj moja, + 0,3 to nie je vôbec nič, proste plnší mechúrik, aelbo plnšie črevo ;-) :-D hlavu hore, zajtra bude menej. Ja som mala jeden deň dokonca +1,1kg 8-( a na druhý deň tam to kg už nebolo....spláchlo sa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko ja potrebujem letné nohavice ale rada by som si kúpila už menšie číslo, tak čakááááááááám a dúfam, že sa dočkám ešte toto leto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som sem chcela vložiť tabuľku, nech máme prehľad,a nedá sa to :-S
Odpovedať
@zuzana018 evidovane kilecka smerom nadol musia byt niekde zaznamenane predsa, no nie? super, ze nie som sama taka "svihnuta" (prepac, myslim v dobrom) :-)...tak ja som fakt zvedava, ake cislo obleciem...je pravda, ze necele 4 kg su v podstate nic, ale ja to citim na obleceni velmi, co ma tesi viac, ako kila na vahe
Odpovedať
@zuzana018 aku tabulku si chcla vlozit? svoju evidenciu? to neviem, jedine normal skopcit a dat sem do textu
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko jasnačka, že nie moju tabuľku ale taký základný prehľad, lebo neviem teda ako ty, ale ja mám chaos, ktorá koľko dala dole, koľko dní, v ktorej fáze a vyhľadávať sa mi to nechce tak som chcela takú excel-tabuľku, ale sem berie len klasický text a fotky v jpeg. formáte ale však nevadí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby radost citat ake ste / sme vsetky vyhecovane :-) tabulku si sice nevediem, ale mam svoj osobny plan :-D tak nech sa nam dari tak ako doteraz a este lepsie. krasny huruci den vsetkym !
Odpovedať
Profilova fotka
@amslniecko dakujem za podporu... :-) no ja som tiez stupila 4 krat po sebe lebo mi to nesklo do hlavy... dnes mám prvy den druhej fazy mám BZ den a bojim sa ze zajtra bude na váhe + ešte viac ako dnes... no uvidíme... nechcem to hodit za hlavu chcem bojovať...len keby to islo rýchlejšie...
Odpovedať
juj, uz tyzden stojim, po 8 tyzdnoch... a to i chyba 1,5 kilecka :( kedy sa to pohne? a pohne sa to este? ake mate skusenosti?
Odpovedať
@locinkaaa , @zuzana018 baby idem z váhy 130 kg...dosť extrém, nabrala som to ani neviem ako a mávala som 75 kg, tak som sa rozhodla s tým niečo urobiť...1. fázu som držala 9 dní, a sama som bola prekvapená ako to išlo rýchlo dolu, chodím každý deň plávať tak to k tomu možno trošku pomohlo ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciacia21 držím velmi palce... myslím, že z vačšej váhy to ide asi lepšie, nie??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?