Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 tak to sa teším že možem ale tuk asi použijem li olej za lyžičku lebo inak neviem ako by som udusila cibulku a to masko :-) alebo máš iní nápad ??? porad !! :-))
Odpovedať
@winzy dakujem, vyskusam
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby mám strasnu chut uvarit si parku... ale neviem ci urcite mozem.. som v 2. fáze, co myslíte?? ak mozem tak mi napíšte prosim vas ake, aku znacku a kde ich kupim???
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 no ak su bravčové tak nemožeš :-( ja som si tiež kupila a nič z toho . možeš len kuracie a bez lepkové kde to keby si vedela daj vedieť :-)
Odpovedať
@dajana23 ja somsi nedavno kupila normal kuracie parky v Kauflande, mala som an ne max chut, neriesila som to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@winzy @amslniecko dakujem baby a neviete mi povedat znacku alebo tak?? lebo vobec neviem ake presne su to a je ich vela druhov
Odpovedať
@dajana23 to si uz fakt nepamatam, normal som videla ze kuracie parky, zobrala a potom ugrilovane spapala aj so zeleninkou:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dajana23 Ja jedávam normálne kuracie párky kúp si tie kde je najviac percent mäsa. Ja mám okolo 70% :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@penelope111 @amslniecko dakujem baby... nejake dnes pohladam....
Odpovedať
Profilova fotka
Nedávno sme to tu rozoberali, aj linky som na nejaké posielala. Ja som si v stredu kúpila morčacie párky bez lepku a dnes mám v chladničke od Hyza kuracie párky, čítala som zloženie, mäso 70% a zvyšok voda a kadejaké tie somarinky, ale o múke tam nič nepíšu, viem, že zvyknú napr. do tých bezlepkových dávať sóju, ktorú mi dukanky v podstate môžeme :-))))
Odpovedať
@alore pozerala som si tie recepty, mne sa to páči :) podľa mňa super stravovanie. Tiež si chcem potom stravovanie upraviť...už nie klasická strava, ale trošku iná. Keď si budeš rátať kalórie, tak nepriberieš a môžeš si dať aj tú prílohu :) potom pôjdem aj ja na tú stránku :) včera som si zacvičila Julian tiež :) a dnes som konečne pod 82 :D to trvalo :D
Odpovedať
@prezidentka Ďakujem Ti pekne za pochvalu :))) Nuž cítim sa ako nový človek, ale ešte to nie je úplne ono :) ešte makám...mám za sebou len polku :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lajba lajby ja este vydrzim takto na Dd a pockam na teba so stobu a zdravou stravou. Super ze sa ti vaha klesla len tak dalej, som na teba pysna a velmi obdivujem tvoje odhodlanie ;) ja mam dnes miernu svalovicu na paziach a stehnach z Jillian xi a to vecer idem do fitka, nech klin sa klinom vybija, dam si do tela :))))
Odpovedať
@rriana Tak ja idem z 71,8 a moja výška je 174 ale ide mi to ako z chlpatej deky :D
Odpovedať
@amslniecko za 9 dní už som v druhej fáze a ide to stále dole aj keď trošičku pomalšie, ale vždy sa teším ráno keď sa budem môcť zase odvážiť :)
Odpovedať
@locikaaa aj ja ti moc držím palce ;)
Odpovedať
@winzy Ahoj prosím Ťa, ten recept na tú pizzu - môže sa v prvej fáze, keď je tam to paradajkové pyré? Ďakujem. :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, ja som na tom stale rovnako 62,1 :))) vcera vecer som bola klasivky vo fitku. Dnesne menu: R- otrubove pecivko+ chrenova pomazanka + 3 platky ementalu+ paradajka + paprika D- melon O-cesnacka+ moravske kolace Ol- jogurt+2nektarinky V- este netusim mate nejaky tip? pohyb- vecer dame spacirku s drahym....:D
Odpovedať
@rriana ahoj, ja mam 165 cm mala som na zaciatku 71 kg a teraz, po 17 dnoch diety mam 67 kg, uz to klesa pomalicky, ale nevadi...tento tyzden som zacala bicyklovat, skoro kazdy den tak 40 min , to spravim tak 15km, uvidime ci pomoze.. brucho mi uz uplne splaslo, ale moje problemove partie su stehna, zadok a boky :-( a to nejde tak lahko dole, vcera som tu videla to cvicenie s Jilian, ci ako sa to vola, idem to skusit stiahnut a mozno my taky pohyb pomoze viac...tak drzim palce :-)
Odpovedať
baby, no prave som docvicila ten level 1 s Jillien.. to je ina makacka... cvicis len pol hodku, ale citim sa jak po hodine odcvicenej, ak toto nebude mat efekt tak uz neviem co... idem do sprchy, som hotova :-D ale kolko endorfinov... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll možeš ale len to čo tam je napísané nesmieš dať toho viac som to našla medzi receptami v 1,2,3 faze :-) dobru chuť
Odpovedať
@alore ahoj Alore :) to nemyslíš vážne, že počkáš :D veď ja mám ešte také tri, štyri mesiace pred sebou ešte :D vrrrrrrrr, dosť :D inak chcem sa Ťa spýtať ako často cvičíš tu Julian? Lebo ja mám stiahnutý ten body revolution a to sa má cvičiť 6x do týždňa a v nedeľu voľno :D ja to cvičím tak 3-4krát...vadí to? dám si vždy cvičenie 1, 2 a kardio, vždy si vravím, že dám to znova, ale "jaksik" to nevyjde :D ale uvažujem, že budem posilňovať štyrikrát...že si dám vždy posilňovanie 1, kardio, posilňovanie2 a kardio :) čo povieš? okrem toho chôdza a iný šport ak vydá :)
Odpovedať
@cherrymania ahoj, je to skvelé cvičenie :) tiež ju rada cvičím :) ktoré si si stiahla? body revolution?
Odpovedať
@lajba ahoj , este som nic nestiahla, lebo som nenasla ziaden fungujuci link , musim pockat na drahosa nech mi to nikede najde a stiahne dnes som cvicila toto, vraj to musim cvicit mesiac vkuse ( teda aspon myslim) a vraj je to super , tak uvidime to je nejak tak ze su 3 levely a kazdy level mas cvicit 10 dni http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-Ni...
Odpovedať
@lajba ak mas nieco lespie , porad, alebo daj link.. ;-) ja som to len vcera vecer objavila, moc som po inych nepatrala...
Odpovedať
@lajba Ahooooj Lajby ;-) Tu Jullian cvicim doma, cize v dni ked som neni vo fitku, do fitka chodim pondelok, stredu a v piatok, cize jullian v utorok a stvrtok-ako doplnok. Teraz sa ucim na skusku, cize buduci tyzden pondelok a stredu fitko vynecham, nestiham, pojdem do fitka vo stvrtok alebo az v piatok. Cez vikendy necvicim odychujem, resp. si najdem nejaku pracu okolo domu atd kde mam pohyb ;-) popripade prechadzka. Uz sa tesim na ,,prazdninyˇˇ budem sa viacej hybat ako teraz ked sedim cely den nad knihami, teraz ma ani to fitko a jilian z biedy nevytrhne :-D ale lepsie nez nic :-D Ja vzdy bez ohladu ci Jilian alebo fitko, davam najskor minimalne 5 minut kardio na zahriatie (tak mi to aj trener daval vo fitku) a potom posilovanie, a najlepsie je na konci dlhsie kardio kolko vydrzis , lebo vtedy spalis najviac tukov (trener mi tak radil) ;-)
Odpovedať
mnam dnes sa mi tak podarili moravske buchty ...paradicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Ja cvičím jilien už nejaký ten deň teraz som prešla do druhého levela ale ti poveim je to makačka fuj na kondičku. Prvý level je ľahký to je malina ale tento druhý uf uf. Nepočula som ale že by sa mal len 10 minut cvičiť musíš to odcvičiť celé tých 27 minut. prvý lelevl máš cvičť 2 týždne ptom prejdeš do druheho levelu , a potom zasa po dvoch týždňoch do 3 levelu. stiahneš tu tu http://www.ulozto.sk/xtj1nJz/jillian-... to je prvý level su tam aj tie 2 a 3. Daj vedieť ako sa ti páčilo
Odpovedať
@winzy no ved ja som to cvicila celu pol hodku teda tych 27 min :-) napisala som ze kazdy level musis cvicit 10 dni, nie 10 min :-D ja som to niekde citala, ale tak budem to teda cvicit 2 tyzdne, ako hovoris ty, ked uz s tym mas skusenost... idem pozriet ten link, dakujem ti ;-) a ty si uz ako dlho v druhom ? je to fakt take tazke? ach boze , radsej ani nehovor , aby si ma neodradila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania :-D ja som trdlo no vidíš ani čitať neviem :-D mudrujem a takto to nakoniec vypáli :-D. No ja som v druhom od dnes :-D. Inak to môže byť tých desať dní leb hovorí že nemusíš cvičiť každý deň. Ja mám cd z prvými dvoma levelmi . že vraj pri jednm cvičení spáliš cez 400 kal ;-) nebolo by zlé ak by ;-) to bola pravda. Pri prvom cvičení som mala takú svalovicu že som si nevedela ani na záchod sadnuť :-D asi 3 d ni :.-D ale teraz to už so mnou nič nerobí len to že musím vydržať. ja do fitka nehodím nemám kedy tak aspoň takto sa musím dokopať k cvičeniu a ešte sem tam korčule kolieskové. tak idem na to držím palce :-)nech sme také chudé ako si to predstavujme
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?