Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • a inak uz som s nou pri levele 1 dala -4cm z pasu 🙂 samozrejme plus DD 🙂

• @cherrymania  tak ja vôbec nepochybujem o tom , že to DÁŠ 🙂 😵

• @zuzana018  ten bike ma zas ukecal 🙂 idem skusim novu tasticku co som vcera kupila 🙂 julian pocka 🙂

• Sponzor fóra
  • dievčatá, ja tiež cvičím jullian a teda svalovica poriadna 🙂
    to som si myslela, že po roku Zumby v cykle 3x týždenne mám celkom dobrú kondičku. Jullian má zrejme Duracel baterky 🙂 🙂 🙂

• Ahojte babulky, dnes mam rekord 61,1 kg ani neviem ako 😃 Vcera som sa napchavala na desiatu aj olovrant cervenym melonom 😃 k tomu 2 sladke jogurty,na obed 5 palaciniek a na veceru namiesto zavinaca grilovana cuketka zapecena so syrom. Tak ma to namotivovalo ze si chcem nie 62 ale 61kg udrzat popripade do konca augusta este dat na rovnych 60kg. A potom uz fakt koncim s chudnutim. Ostavam nadalej v mojej 2-3 faze.
    Vcera vecer som bola aj vo fitku. Dnes podvecer odcvicim Jillian.
    Dnesne menu:
    R-2 zavinace co mali byt vcera na veceru
    D- polovica melonu zlteho
    O- salat s kozim syrom
    Ol-3 kiwi, jogurt
    V-pocitam ze ostane salat, ak nie tak otrubove pecivko to isti
    Krasny vikend prajem vsetkym Dukankam 🙂 😎

• Holky včera jsem byla na oslave a krome zmrzlinoveho poharu,ledové kávy se šlehačkou, zeleniny a plněného řízku jsem to jakž takž zvládla 😉 a váha jde krásně dolu, dnes ráno rovných 92.Po dvou týdnech přerušení 😞 jsem měla 94,7 😠 a než jsem přerušila jsem měla 92,3 takže už mám míň než před přerušením a to jen za 5 dní 😃 🙂smiley:okonalá dieta....Co nevidět budu pod 90kou 😃 No dnes po té oslavě si dám takový lehčí den,bude asi opět vedro tak aspoň nebudu muset nic chystat 😉
    Snídaně Ledová káva
    Svačina Mléko
    Oběd Cibulové placky, volské oko
    Svačina Ledová káva
    Večeře Mléko

• @alore  co je to za cvicenie jillian?

• @lucyfuk77  jillian michael pozri si na youtube 😉 je super na kondicku a spevnenie celeho tela

• babyyyy, mne sa nechce cviciiiiit podte ma niekto nakppat do prdele 🙂 odvcera cvicim level 2 no konecna.... 😛

• mnaaaaaam miska vychladeneho zlteho a cerveneho melona, a sup sa opalovat 😎 😃

• baby, vazne papate vsetky ten melon, aj ja by som si dala, ale celkom to dodrziavam a hovorim si,ze ak to porusim melonom , bude zle... vsak to nema ziaden vplyv na to,ze chudnete?ci?

• @cherrymania
    ak mas chut na sladke kludne si daj. melon ma len 25kcal na 100 g urcite lepsie akoby si porusila s cokoladou ktora ma 300 kcal. ja papam ovocie skoro 2 mesiace a vaha ude dole. najprv som len po troske pridavala iba v doobednajsich hodinach teraz si doprajem aj na olovrant. ak by som zacala priberat tak sacharidy necham len na desiatu ale to nehrozi.

• fuuu jillian odcvicena spotila som sa jak slak aj pri pustenej klime 😃 😃 😃

• @alore  uz som to kukala, vyzera to zaujimavo. Ako dlho treba cvicit level 1? Kazdy level 30 dni??

• ahojte babulky,dnes kedze som neskor vstala tak zabijem dnesne menu ze:
    R+D- prva tohtorocna kukuricka,no nedaj si plus polovica ananasu , viem cele zle ziadne bielkoviny, ale zijeme len raz 😃
    O-brokolicova polievka,kuracie masko zapecene s brokolicou a syrom + skusim sparvit cuketovo-tofu kasu, akoze zemiakovu, prvy krat ked som ju robila letela do kosa, ale to bola z bieleho tofu, to nemusim, dnes bude z udeneho
    Ol-2 jogurty+ 3 kiwi
    V- otrubove pecivko, natierka, 2 platky syru, rajcinka, paprika

• Sponzor fóra
  • mala zmena na obed bude kuraci vyvyar a zajtra brokolicova polievka 😃 a cuketu nakoniec robim ako zemiaky v tefal actifry
    Cez vikend je to tu strasne mrtve 😃

• baby 🙂 tie čo cvičite tú Jillian, máte aj činky doma?

• @atlantida  jasne 2kg ale su mi lahke musim kupit 3ky s tymi cvicim aj vo fitku

• babyyyyyyyyyyyy...chcem sa spytat,robili ste niektora tu tvarohovu zmrzlinu????ako dlho vam tuhla??ja ju mam prave v mrazaku...

• @arwikaaaa  ja som ju robila a vobec nebola dobra 😠 😒 a kollko tuhla si nepamatam....

• @cherrymania  sakra,robila som tri druhy,puncovu,jahodovu a vanilkovu a uz mi tuhne hodinku a pol a chodim to miesat kazdu pol hodinku...skoda vajicok,mohlasom si urobit prazenicu🙂

• @arwikaaaa  ved uvidis , tebe možno bude chutit... A to s tými vajickami som si vtedy aj ja povedala 😃

• @cherrymania  no ved dam echo🙂))))v najhorsom to rozmrazim a budem mat roztopeny vajecny tvaroh🙂

• Ahojte babulky, ako ste vikendovali, ked tu bolo tak pusto? 😃
    Dnesne menu:
    R-otrubove pecivko+ bryndza+ cherry
    D-nektarinky
    O- kuraci vyvar, masko zapecene s brokolicou+ skvele ,,zemiacikyˇˇ z cukety 😃
    Ol- planujem poobede nieco upiect
    V- asi makrela alebo hamendex

• @alore  ahoj alore 🙂 no bolo tu mrtvo, ako kazdy vikend, ja ten svoj stravila v praci , vcea ma pustili o 16tej domov, tak som predsa len odcvicila, lebo som mala mat pauzu kvoli tomu ze budem v praci do 20:00 . dnes mam bielkovinovy den , tak na obed losos na grile, na veceru palacinky s tvarohom...

a inak babay, minus 6 kg na vahe a - 6 cm na pase 🙂 krasne pondelnajsie rano prajem 😉

• @alore  Ahoj Alore a dukanky 🙂 Bola som mimo pc celý víkend a nemám sa čím pochváliť 😞( Boli sme na oslavách celý predĺžený víkend...jedla som všetko možné...síce som pribrala za týždeň (posledné váženie minulý pondelok) len necelé polkilo, ale vrrrrrrrrr...to jedlo, toho bolo dosť a hlavne sladkého....tak buď sa mi zlepšil metabolizmus alebo nechápem 😃 samozrejme, že netreba to robiť stále 😃 od dnes tri bielkovinové povinné dni a rozhodla som sa, že už bez prehreškov to dotiahnem do úspešného konca 🙂 Stále som namotivovaná 😃

• Včerejěí a dnešní menu 🙂
    Snídaně Zavináče s cibulí , ledová káva
    Svačina Mléko
    Oběd Kuřecí plněné prsa, cibulové placičky,ledová káva
    Svačina Kysané podmáslí
    Večeře Polévka drožďová
    2 plátky sýra 12%, plátek šunky

Snídaně Karamelové želé, ledová káva
    Svačina Mléko
    Oběd Kuřecí plněné prso, placičky, ledová káva
    Svačina Jogurtovo mléčný koktejl
    Večeře Tofu pizza

• Vážit se budu ve čtvrtek to mi skončí 10 dnů 1 fáze, po pěti dnech bylo rovných 92 -2,7kg tak snad to bude po dalších pěti co nejblíž k 90, ale kdyby už to bylo pod 90nezlobila bych se 😃

• Ahojte baby...tak dnes sa k vam pridavam aj ja..mám prvý den 1.fazy,uvidime co to urobi 🙂
    Vahu mam:61,ciel 52
    Ranajky-activia,3 platky kur.sunky
    Obed-pecene kur.prsia
    Vecera-activia

musim si este niekde kupit tie otruby....

• @panthera  ahoj vitaj medzi nami

Baby super kolacik som upiekla, nektarinkovy mnam, bude na olovrant namiesto jogurtu 😃
    Cesto som si vymyslela taketo:
    2 vajicka odelit zltok od bielka bielok vyslahat. K zltku pridat 2 lyzice suseneho mlieka, vanicku tvarohu, 1 lyzicu zlateho klasu, 1 lyzicu kukur. skrobu-gustin, kypr.prasok, sladidlo podla chuti, vanilk. aroma, nakoniec pridame vyslahany bielok. Zmes som vyliala na papier na pecenie na vrch poukladala na mesiaciky nakrajane 4 nektarinky, pecieme 20 min na 180 stupnov spodne vyhrievanie rury plus fukanie. Bomba kolacik 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém