Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Ahoj, asi som sa zle vyjadrila, chcela som link, kde by som to nasla.........pekny den!
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkamt Kati, za málo, na to sme na fóre nie? Ale nemáš ty toho pohybu dosť aj bez jillien ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte prvý krát som to nejako nezvládla a tak som sa musela nakopnúť znova, a našťastie mi to vyšlo a šlapem znova od začiatku. :-|
Odpovedať
Tak dnes 53,3kg, ale už som mala aj o kg menej, cieľ 51. Je to asi tým, že ozajstný BD mávam tak raz za 2 týždne, vždy sa mi podarí zobnúť aspoň kúsok zeleniny alebo ovocie (hlavne melóooon). Dnes: R - káva s mliekom D - mozzarella s paradajkami O - dusené mäso (žiaľ bravčové - zostalo od nedele) a zelenina O - tvarohový koláč a asi káva V - párok s horčicou alebo 1 kukurica
Odpovedať
@pinetka26 děkuji Ti za odpověď ;-) já už jsem taky shodila. Mám 75, 74 Kg a před otěhotněním jsem měla 78 :-) takže mám méně než předtím. Kojení je super. Můžu jíst, nepřiberu, ale ani moc nechudnu. Teda né tak, jak bych si představovala. Chtěla bych mít tak 65-69 kg. Ale snad to půjde zatím i bez dukanky. To by bylo asi nezodpovědné, kvůli mlíčka. Protože už teď, jak jsem trošku upravila jídelníček--vynechala hory sladkostí a přílohy, se mi zdá, že mám o něco méně mlíčka (díky Bohu i tak je to pro malou dostatečné).. Tak přidám pohyb,otruby, nebudu se přejídat a jíst sladké a snad to zatím bude stačit :-) Přeju hodně sil při hubnutí a dosáhnutí vytyčeného cíle!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 Evi, ja by som pri kojení tiež radšej nepokúšala s diétou, predsa len, sú tam obmedzenia a tvoj drobec potrebuje takmer všetko ;-) Schvaľujem tvoju voľbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne je dneska pekne nafigu, vôbec sa necítim dobre...a aj tá váha ma ráno nepotešila :-( ..kde sú zázračné účinky Tarmisu???? x-) dnes papám veľmi veľmi divne R. jogurt s otrubami D: káva s mliekom O : 4 trojuholníčky syrokrému Karička od rána som vypila už liter mlieka, dnes ma z vody normálne napína :-o žeby nejaká kríza????
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj začala som DD a hneď na to mi nabehli za tri dni tie moje dni, tak som za 6 dní 1F dala dolu 1,8 kg, až sa divím ;-) , inak vidím že ste veľmi šikovné, ja som si konečne aj poctivo prečítala knihu a nie ako predtým preletela. Dúfam že do dovolenky to bude - 5 kg. Robím si tie dukanovksé placky z knihy ale nejdú mi moc krkom , sú žemličky lepšie? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@vandijan mne chutia Cibuľové žemličky, ale ako som tu už písala, ja si ich robím s cesnakom, sú výborné hlavne v ten deň, keď sa upečú, úúúúplne že mňamky ;-)
Odpovedať
dnes mě ráno váha opět potěšila,včera 89,6 a dnes že 88,9 :-D Dnešní jídlo zas nic moc nechce se mi nic vařit :-| Snídaně Krůtí šunka,sýr, otrubové placky, káva Svačina ---------- Oběd Volské oko ze dvou vajec Svačina Mléko Večeře Ještě nevíííím není na nic chuť dneska :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 cesnak mám aj ja veľmi rada, urobím si ich aj ja, lebo tie placky....., alebo ich skúsim dochutiť , ale tie žemličky si dám, teraz ale mám nachystané placky na 5 dni v chladničke. :-|
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzi, daj si colu ked ta z mineralky napina kludne mozes do 0,5 l vypit. Budes mat zmenu. Sa mi vidi ze mas toho dnes malinko v jedalnicku, skus viac bielkovin papat a aj vaha pojde dole. Dnesnu ranu vahu neviem , prave som prisla z BA. R- tvaroh vymiesany s 2 nizkotucnymi broskynovymi jogurtmi+ 2 nektarinky do toho, mnamka velka a nadlho zasyti D- 1/2 melona quadaloupe O- kuraci vyvar s mrkvickou, kuracie prsia, biely jogurt+ otruby+ citronova aroma- osviezujuce Ol- prave dopekam cuketovy pernik V- kuracie prsia Dnes cvicim Jilian, vecera vecer som bola vo fitku :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ajajaaaaj dnes sklamanie velkeee +1kg nic moc ked isli 2dole a 1 je zrazu spat, snad to nebude mat stupajucu tendenciu a pojde vaha aj dole :-( dnes je9.den
Odpovedať
prave čítam všetko možné o tejto diéte, samozrejme aj recepty a na polskej stranke takýchto receptov, ked si to dám prelozit tak mi tam napíse ze homogenizovaný syr, čo je to? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá:) :-) mne váha stoji,na mna asi táto dieta nezabera... :-) ranajky-cottage,dukan chlebik obed-malej som robila zemiakovu polievku na kyslo s koprom,tak som si dala len stavu,kur.prsia zapečene s mozzarelou light olovrant-práve pijem škoricové mliečko-mnaaaaaaaaaaaaaaaam :-D
Odpovedať
dievčatá aj mne sa to bežne stáva že uppps + 1 aj dva kilečká ale to treba prečkať ap toompríde odmena že -3 to mám najradšej a vážte sa len raz denne a toráno po vycikaní ešte najlepšie bez pižamka a to budete mať naj naj naj lepšie
Odpovedať
@jaja4451 super, tleskááááám ;-) :-D Skoro 20kilo....... :-) Už musíš být kočka ;-)
Odpovedať
chcem sa opytat ako je to s dietou pri kojeni?moze sa dietatku uskodit?ja sice este kojim, ale mam uz 16 mes.babo takze nejsom jeho hlavne jedlo ale dufam ze mu nemozem urobit zle :-( tak ak hej ,radsej este s dietovanim pockame |-|
Odpovedať
@jaja4451 inak sa ani nevazim aby som nebola sklamana :-D
Odpovedať
Kto by to bol povedal, ze popri diete si budem moct pochutnavat na takejto torticke :-) Poviem Vam, ze chutila vyborne a nehanbila by som sa ju ponuknut ani navsetve, ktora nedietuje :-D Bol to mnou vymysleny prekombinovany recept :-) Este amm kusok v chladnicke na zajtra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania daj recept... :-D
Odpovedať
@cherrymania vypadá luxusně, dáš nám receptík???? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
receeeeeeeeeeeeeeeeeeeeept
Odpovedať
@kubikovi @locikaaa @panthera baby, zajtra poobede sem dam recept, drahy tu uz pri mne spi a nechcem tu sustat a tukat do klavesnice nech sa nezobudi :-p zajtra to tu bude, slubujem ;-) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko prajem ;-) Chery - tak tá tortička vyzerá veľmi, veľmi jedlo :-D Tak dnes sa váha umúdrila a včerajšie + kg tam dnes vôbec nebolo, dokonca zasa bolo o niečo menej, jupí, hneď je deň krajší. x-) x-) včerajšie menu BD: R. jogurt s otrubami D: káva s mliekom O : 4 trojuholníčky syrokrému Karička Ol. pečené kuracie, 1/2 mozarella light, cesnakovo-otrubové pečivko 2 ks V: 1/4 tvarohu za celý deň som stiahla liter mlieka x-) dnes aj zeleninka, mňamky ;-)
Odpovedať
pekne ranko kocany....prvy den uspesne za sebou...vaha -1,2 kg............... :-D :-D :-D uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na dnes a zajtra a........................ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ozaj babulky.............nemate dajaky dobry receptik na pecivko? a mozem ho vobec v prvej faze?
Odpovedať
Profilova fotka
@domiq ahoj, na stránke je veľa receptov na pečivo, už si len vybrať - ja osobne som robila "perfektný dukanov chleba", "rascový chlebík" a najčastejšie robím "cibuľové žemličky"... Ono v podstate je to všetko na podobný spôsob, už len skúsiť, ktoré budú vyhovovať najlepšie tebe. Ja ich robievam v silikonových formičkách na muffiny, tak mi to vyhovuje, tie žemličky normálne na plechu s papierom na pečenie (také placky).
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera prosím ťa, ako si robievaš škoricové mlieko??? pretože klasická drvená škorica sa mi v mlieku nie a nie rozpustiť a plávajú tam zrniečka.. :-|
Odpovedať
@zuzana018 diky moc..... a ozaaaaaaaaaaaaaaaaaj....ešte som sa chcela opyat na otrubove susienky.....dajako recept na ne sa mi nedari najst....... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?