Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @cherrymania  Ahoj, asi som sa zle vyjadrila, chcela som link, kde by som to nasla.........pekny den!

• @katarinkamt  Kati, za málo, na to sme na fóre nie? Ale nemáš ty toho pohybu dosť aj bez jillien 😉

• ahojte prvý krát som to nejako nezvládla a tak som sa musela nakopnúť znova, a našťastie mi to vyšlo a šlapem znova od začiatku. 😐

• Sponzor fóra
  • Tak dnes 53,3kg, ale už som mala aj o kg menej, cieľ 51. Je to asi tým, že ozajstný BD mávam tak raz za 2 týždne, vždy sa mi podarí zobnúť aspoň kúsok zeleniny alebo ovocie (hlavne melóooon).
    Dnes: R - káva s mliekom
      D - mozzarella s paradajkami
      O - dusené mäso (žiaľ bravčové - zostalo od nedele) a zelenina
      O - tvarohový koláč a asi káva
      V - párok s horčicou alebo 1 kukurica

• @pinetka26  děkuji Ti za odpověď 😉 já už jsem taky shodila. Mám 75, 74 Kg a před otěhotněním jsem měla 78 🙂 takže mám méně než předtím. Kojení je super. Můžu jíst, nepřiberu, ale ani moc nechudnu. Teda né tak, jak bych si představovala. Chtěla bych mít tak 65-69 kg. Ale snad to půjde zatím i bez dukanky. To by bylo asi nezodpovědné, kvůli mlíčka. Protože už teď, jak jsem trošku upravila jídelníček--vynechala hory sladkostí a přílohy, se mi zdá, že mám o něco méně mlíčka (díky Bohu i tak je to pro malou dostatečné).. Tak přidám pohyb,otruby, nebudu se přejídat a jíst sladké a snad to zatím bude stačit 🙂 Přeju hodně sil při hubnutí a dosáhnutí vytyčeného cíle!! 😉

• @evicka333  Evi, ja by som pri kojení tiež radšej nepokúšala s diétou, predsa len, sú tam obmedzenia a tvoj drobec potrebuje takmer všetko 😉
    Schvaľujem tvoju voľbu 😉

• mne je dneska pekne nafigu, vôbec sa necítim dobre...a aj tá váha ma ráno nepotešila 😞 ..kde sú zázračné účinky Tarmisu???? 😵
    dnes papám veľmi veľmi divne
    R. jogurt s otrubami
    D: káva s mliekom
    O : 4 trojuholníčky syrokrému Karička
    od rána som vypila už liter mlieka, dnes ma z vody normálne napína 😮
    žeby nejaká kríza????

• Ozaj začala som DD a hneď na to mi nabehli za tri dni tie moje dni, tak som za 6 dní 1F dala dolu 1,8 kg, až sa divím 😉 , inak vidím že ste veľmi šikovné, ja som si konečne aj poctivo prečítala knihu a nie ako predtým preletela. Dúfam že do dovolenky to bude - 5 kg.
    Robím si tie dukanovksé placky z knihy ale nejdú mi moc krkom , sú žemličky lepšie? 😐

• @vandijan  mne chutia Cibuľové žemličky, ale ako som tu už písala, ja si ich robím s cesnakom, sú výborné hlavne v ten deň, keď sa upečú, úúúúplne že mňamky 😉

• dnes mě ráno váha opět potěšila,včera 89,6 a dnes že 88,9 😃
    Dnešní jídlo zas nic moc nechce se mi nic vařit 😐
    Snídaně Krůtí šunka,sýr, otrubové placky, káva
    Svačina ----------
    Oběd Volské oko ze dvou vajec
    Svačina Mléko
    Večeře Ještě nevíííím není na nic chuť dneska 😐

• @zuzana018  cesnak mám aj ja veľmi rada, urobím si ich aj ja, lebo tie placky....., alebo ich skúsim dochutiť , ale tie žemličky si dám, teraz ale mám nachystané placky na 5 dni v chladničke. 😐

• @zuzana018  ahoj Zuzi, daj si colu ked ta z mineralky napina kludne mozes do 0,5 l vypit. Budes mat zmenu. Sa mi vidi ze mas toho dnes malinko v jedalnicku, skus viac bielkovin papat a aj vaha pojde dole.
    Dnesnu ranu vahu neviem , prave som prisla z BA.
    R- tvaroh vymiesany s 2 nizkotucnymi broskynovymi jogurtmi+ 2 nektarinky do toho, mnamka velka a nadlho zasyti
    D- 1/2 melona quadaloupe
    O- kuraci vyvar s mrkvickou, kuracie prsia, biely jogurt+ otruby+ citronova aroma- osviezujuce
    Ol- prave dopekam cuketovy pernik
    V- kuracie prsia
    Dnes cvicim Jilian, vecera vecer som bola vo fitku 🙂 😉

• ajajaaaaj dnes sklamanie velkeee +1kg nic moc ked isli 2dole a 1 je zrazu spat, snad to nebude mat stupajucu tendenciu a pojde vaha aj dole 😞 dnes je9.den

• prave čítam všetko možné o tejto diéte, samozrejme aj recepty a na polskej stranke takýchto receptov, ked si to dám prelozit tak mi tam napíse ze homogenizovaný syr, čo je to? dakujem

• Ahojte dievčatá🙂 🙂 mne váha stoji,na mna asi táto dieta nezabera... 🙂
    ranajky-cottage,dukan chlebik

obed-malej som robila zemiakovu polievku na kyslo s koprom,tak som si dala len stavu,kur.prsia zapečene s mozzarelou light

olovrant-práve pijem škoricové mliečko-mnaaaaaaaaaaaaaaaam 😃

• Sponzor fóra
  • dievčatá aj mne sa to bežne stáva že uppps + 1 aj dva kilečká ale to treba prečkať ap toompríde odmena že -3 to mám najradšej
    a vážte sa len raz denne a toráno po vycikaní ešte najlepšie bez pižamka a to budete mať naj naj naj lepšie

• @jaja4451  super, tleskááááám 😉 😃 Skoro 20kilo....... 🙂 Už musíš být kočka 😉

• chcem sa opytat ako je to s dietou pri kojeni?moze sa dietatku uskodit?ja sice este kojim, ale mam uz 16 mes.babo takze nejsom jeho hlavne jedlo ale dufam ze mu nemozem urobit zle 😞 tak ak hej ,radsej este s dietovanim pockame 😴

• @jaja4451  inak sa ani nevazim aby som nebola sklamana 😃

• Kto by to bol povedal, ze popri diete si budem moct pochutnavat na takejto torticke 🙂
    Poviem Vam, ze chutila vyborne a nehanbila by som sa ju ponuknut ani navsetve, ktora nedietuje 😃
    Bol to mnou vymysleny prekombinovany recept 🙂
    Este amm kusok v chladnicke na zajtra 🙂

• @cherrymania  daj recept... 😃

• @cherrymania  vypadá luxusně, dáš nám receptík???? 🙂

• receeeeeeeeeeeeeeeeeeeeept

• @kubikovi  
    @locikaaa  
    @panthera  baby, zajtra poobede sem dam recept, drahy tu uz pri mne spi a nechcem tu sustat a tukat do klavesnice nech sa nezobudi 😛
    zajtra to tu bude, slubujem 😉 😮

• Dobré ránko prajem 😉
    Chery - tak tá tortička vyzerá veľmi, veľmi jedlo 😃
    Tak dnes sa váha umúdrila a včerajšie + kg tam dnes vôbec nebolo, dokonca zasa bolo o niečo menej, jupí, hneď je deň krajší. 😵 😵

včerajšie menu BD:
    R. jogurt s otrubami
    D: káva s mliekom
    O : 4 trojuholníčky syrokrému Karička
    Ol. pečené kuracie, 1/2 mozarella light, cesnakovo-otrubové pečivko 2 ks
    V: 1/4 tvarohu
    za celý deň som stiahla liter mlieka 😵

dnes aj zeleninka, mňamky 😉

• pekne ranko kocany....prvy den uspesne za sebou...vaha -1,2 kg............... 😃 😃 😃
    uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na dnes a zajtra a........................ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ozaj babulky.............nemate dajaky dobry receptik na pecivko? a mozem ho vobec v prvej faze?

• @domiq  ahoj, na stránke je veľa receptov na pečivo, už si len vybrať - ja osobne som robila "perfektný dukanov chleba", "rascový chlebík" a najčastejšie robím "cibuľové žemličky"...
    Ono v podstate je to všetko na podobný spôsob, už len skúsiť, ktoré budú vyhovovať najlepšie tebe.
    Ja ich robievam v silikonových formičkách na muffiny, tak mi to vyhovuje, tie žemličky normálne na plechu s papierom na pečenie (také placky).

• @panthera  prosím ťa, ako si robievaš škoricové mlieko??? pretože klasická drvená škorica sa mi v mlieku nie a nie rozpustiť a plávajú tam zrniečka.. 😐

• @zuzana018   diky moc.....
    a ozaaaaaaaaaaaaaaaaaj....ešte som sa chcela opyat na otrubove susienky.....dajako recept na ne sa mi nedari najst....... 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém