Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • Baby,ja si myslim,že až tak striktne sa nemusi tato dieta dodrziavat...aj tak ju vacsina nedrzime podla pravidiel,papame jogurty ovocne,niektore aj ovocie...podla mna nas DD naucila,jest ZDRAVSIE!!!a preto chudneme.Ako nehovorim,ze by som sa aj nepobila s poriadnym gulášom či bravčovým reznom,ale naučila som sa ovladať a myslim že aj vačšina z nás...papame zdravšie,maska,syry,nejeme chlieb,zemiaky....a myslim si ,že to je to čo sme potrebovali....jedlo sme povýšili na životny štýl...a ked budeme mať želanu vahu,tak možme zhrešiť aj viac🙂)))))))ja som si k tomu hermelinu včera dala namiesto hranoliek kysle uhorky a feferonky a dala som si aj male čapovane,pekne vychladene pivečko a olalala,vaha klesla....a nechápem ako niekto može napisať,že olovrant-kava.....ved to nie je jedlo!!!!!!no nič,prave som mužovi dopiekla babovku a sebe,tvarohovo-škoricove keksiky-dukan🙂)))))aloha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• @panthera   aj ja si myslím 😬 ....................
    inááááááááááááááááááááááááč...kočany, tak ma napadlo....môžem v prvej fáze kakao? no a aj taky melón vodný v 2.fáze bude až taký hriech? Akožeeee....zatial som v druhom dni, celkom sa mi darí nemysliť na maškrty....aj keď...... 😶

• @panthera   hmmmmmmm...a možem ťa poprosiť o recept na tieto dukan keksíky....znie to neodolatelne....

• Sponzor fóra
  • @domiq  kakao sa podla mna moze,ved samotne kakao,nema ziadne tuky ani cukry,ked sa moze mlieko tak aj kakao...

• @zuzana018  sprav si palačinky, neviem sa dočkať, kedy vypadnem z roboty, aby som si ich urobila...🙂

• @alore  ďakujem, recept opísaný, vyskúšam cez víkend 🙂

• @panthera  
    na paradu...... som si práve dopiekla dukan mufinky....... 🙂 tak bude dajaká ta nesladená mňamka... ja moc nelubim umele sladidlo....je fakt také umeléééééééééééééééééééééééééééééééééé.......ale tak.....dala som sa na boj......nebudem sa sťažovať....... 😃 😵

• ja sa asi nudiiiim 🙂 tak ma napadlo na zajtra na obed,kuracie špizy.....prekladane s cibulou,paprikou,cuketou.....mnaaam,vecer namarinujem masko 🙂
    dnes:
    RANAJKY:cottage s chlebikom
    OBED:to iste,nechce sa mi variť 🙂

• @domiq  ani ja ho moc nemusim,chut na sladke mam malokedy,tak tie keksiky som šupla do dozy a ked bude kriza budu aj tie dobre 🙂 ale ako sladke sa moze a taky ten komunsticky sojovy struk....

• @panthera  
    Hmmmmmmm....nechám sa inšpirovať............. ale až v nedelu...........

• ja dnes
    R: Jogurt
    D: acidko
    O: kuracie prsko na vlastnej šťave s korením a jogurtom
    Ol: dajaká tá muffina
    no a V: ešte uvidííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím..........asi tvaroh s pažítkou...................

• @panthera  
    ten sa fakt môže?
    Lebo včera mi ho kúpil miláčik.....a iba sa tak akurát naň pekne pozerám..........................................

• @lajba  lajby ten recept mas o stranku dozadu dala som omylom odpoved sama sebe, tak len aby si vedela

• @lajba  skúšala som ich dva krát a nechutilo mi to..ale možno som mala na figu recept
    máš nejaký overený prosím ťa?

• Sponzor fóra
  • baby jakooooo.....
    mufiny dopadli horšie než zle..... nechutia mi ale teda vôbeeeeeeeeeeeeeeeeec.....................

• Dnes som prvykrat skusala JILIEN......ludia ja som skoro skapala 🙂 🙂 🙂 vydrzala som asi len 15 min.... 🙂 ale namiesto ciniek som mala 2l flase 🙂 🙂 🙂 🙂 nenasla som činky 🙂 ale leje zo mna statocne....

• @domiq  neviem či ťa ľutovať, či sa smiať 🙂
    to si ktoré robila????
    ale len tak medzi nami...mne tiež kopa veci nechutí....hlavne tie otrubové somarinky 😉

• asi to bude tým, že som tam dala steviu rozdrvenú na prášok...............................
    Kočky tak ma napadlo.....čo ten javorový sirup? alebo taký trstinový cukor?

• No ništ..................vyskúšam dajaký ten chlebik.....možno to lepšie dopadne 😃

• @panthera  
    ja tak na podobne...len s činkami...mokra jak myš........ale tak....tých 20 min som dala...... mám na nohách fajnovú svalovicu........a pri cviku ležmo s činkami...... 😃 akožeeeeeeeeeeeeeeeeeee ruky mi už na konci padali na zem..... 😶 no čo vám poviem...... 😎

• ok baby.........idem na vzduch.....zatial paA 😬

• @domiq  ja som bola psa vencit a tak sa mi triasli kolena,ze som mala co robit ho udrzat 😃 😃 😃 😃 😃 ale tak k mojmu dobru je,ze mam pittbulku a nie yorkshira,to aby ste si nemysleli ze som az taka padavka 🙂 🙂 🙂 🙂

• @panthera  Ahoj, prosim ta, kde najdem recept na tie keksiky? 😎

• @domiq  skus tie cibulove žemličky,su lepšie! 🙂

• @domiq
    CIBULOVE ŽEMLIĆKY

6lyzic otrub ovsenych
    3 lyzice otrub psenicnych
    2 vajcia
    1 light cottage alebo tvaroh
    1 lyzica jogurtu
    sol, korenie, vela cesnaku
    1 velka cibula na drobne kocky.
    Vymiesame a urobime takych 9 zemliciek. Na pec. papiery pri 200 stupnoch cca 20 min.

• @domiq  a ak máš chuť na sladke,odporučam toto,zdaleka to nepripomina Dukana a predsa je 🙂 😉

SUPER DE LUXE LIEVANCE
    -dve cele vajcia sa vymiesaju s vanilkovym pudingom (tristvrte sacku, najlacnejsi z Lidlu)
    -prida sa pol tvarohu odtucneneho (este lepsi pred bio z Billy vyhrava odtucneny z Lidla)
    -sladidlo a 2 kvapky vanilkovej prichuti ak mate po ruke
    Lyzicou som davala na horucu panvicu a vyslo mi ich 15, mala hned bastila s nutelou a ja si ich zajtra na obed prelejem cokoladovym pudingom

• Baby, kedze som v zivote nepisala ziaden recept, budem sa snazit to napisat co najjednoduchsie a zaroven najpodrobnejsie 😃

REBARBOROVA TORTA a LA cherrymania.

Na piskotu:
    - 5 vajec,
    -4 lyzice gustinu
    -4 lyzice sladidla
    -1 lyzica kypriaceho prasku
    -vanilkova aroma

Na plnku:
    -2 zvazky rebarbory
    -6 lyzic sladidla
    -1 odtucneny tvaroh
    -2 baliky zelatiny

Postup:
    PISKOTA:

1. Žĺtky vymiešame za pomoci mixéra s umelým sladidlom a vanilkovou arómou.
    2. Pridáme škrob a prášok do pečiva.
    3. Na konci do cesta pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame.
    4. Pečieme 20 až 25 minut pri teplote 180 stupnov
    (skoro tak isto ako na tiramisu)

PLNKA:
    Rebarboru nakrajame na 1-2 cm kusky .
    Nakrajanu rebarboru povarime so 6 lyzicami sladidla , cca 20-30 min, az kym nie je rozvarena ako detska vyziva .
    Nechame vychladnut.

Urobime jednu zelatinu tak so 150 ml vody , nechame vychladnut, nie stuhnut! (podla chuti, ja som dala malinovu)
    Potom asi 100 ml zelatiny rozmixujeme s tvarohom a asi 3/4 uvarenej rebarbory.
    Natrieme to na piskotu.
    -Zvysnych 50 ml zmiesame so zvyskom rebarbory a rozotrieme jemne na vrch tvarohoveho kremu (ako dzem).

pripravime si druhu zelatinu podla chuti (ja som dala limetkovu , bola vyborna)
    Nechame trochu stuhnut a zalejeme celu tortu.

Nechame stuhnut v chladnicke, najlepsie urobite ak vydrzite s ochutnavanim na druhy den 😉 😃

DOBRU CHUT!!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém