Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@cherrymania Ahoj, prosím Ťa, na ktorej strane nájdem recept na Tvoju zmrzlinu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja fakt teraz neviem, otázne je, že kde to nabrali tie baby, čo to písali, že sa to nemá prekračovať - či to je overený fakt, alebo to len usúdili napr. podľa svojich vlastných skúsenosti. Ja som si prečítala knihu a nespomínam si, že by som tam natrafila na niečo také, ako liter a dosť...ale možno som to len prehliadla. Tým samozrejme nechcem povedať, že to tak istotne nie je....ale ja tiež pijem mlieko, niekedy aj miesto vody :-p a myslím si, že keď je doporučené príjimať bielkoviny prostredníctvom tvarohu a jogurtu, tak mlieko je tiež povolené - a má to byť tak, že čím viac bielkovín príjmeš, tým lepšie. Môj svokor a svokra dali už dole cez 20 kg, majú naštudované všetko možné, tak sa ich na to spýtam, či niečo také vedia. Ja v každom prípade mlieko neobmedzím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 ani ja ho nechcem obmadzit:))))neviem to:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som včera skúšala aj tie langoše podľa receptu - noo, bolo to celkom jedlé - nebolo to úplne ako langoš, ale bolo to dobré, odporúčam skúsiť ;-)
Odpovedať
@sophiesxoll ahoj :-) no recept :-D to ja som si sama len tak vymyslela, dala som pol litra odtucneneho mlieka, usypala dobrych 200 gramov odtucneneho suseneho mlieka a dala sladidlo podla chuti dobre rozmixujes a das zamrazit...@panthera ale pisala ze sa jej to zdalo moc praskove, tak asi zalezi od toho suseneho mlieka, mne sa tam rozpustilo jak som to mixovala, tak neviem , ak chces skus, ja som ju uzcelu zjedla :-D straaasne mi chutila, ozaj , sem tam ju premiesajte babay jak vam tuhne... to som predtym zabudla napisat.
Odpovedať
@cherrymania Ďakujeem vyskúšam, aj keď asi v menšom množstve pre istotu, ináč to zjem príliš rýchlo určite. :-D
Odpovedať
@sophiesxoll ano ja som ju zjedla na 3 krat :-D mam svoje dni, tak sa na to vyhovaram :-D vcera vecer ma napadlo, ze si kupim take tie formicky na domace nanuky, aspon sa toho nebudem prezierat ale dam si taku normalnu ludsku davku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a aby som neporušila tradíciu, zvlášť, keeď tu nie je Alore :-D moje menu: dajte prosím aj vy svoj, nech sa navzájom inšpirujeme, mne osobne to dosť. hlavne na začiatku pomáhalo ;-) včerajší B-deň R: jogurt + otruby D: káva + mlieko O: kuracie prsia dusené na nízkot. bujóne, horčica + 1 kyslá uhorka (neodolala som) Ol: 2 langoše s cesnakom sušeným; káva s mliekom V: nebola som hladná, ale pár lyžičiek tej "zemiakovej kaše" som si dala, lebo mi faaakt chutí dnešné menu BZ - deň R: jogurt + otruby + trocha zapekaných čokomüsli D: káva + mlieko; 2 paradajky O: zeleninový šalát, plátok syra, možno mäso, ak v jedálni bude x-) Ol + večera - ideme grilovať kuracie stehná, rybu + zelenina + spomínana kaša
Odpovedať
@cherrymania :-D :-D Ešte, že sa máme na čo vyhovárať. :-D Ja zas tú nutellu pučím do hlavy vkuse, niežeby bola až taká dobrá, ale je sladká, tak musí stačiť. :-D Tak určite musím vyskúšať túto zmrzlinku - a možno si to podelím a dám si viaceré príchute - kakao, banán, punč a budem mať úplne zmrzlinu ako z cukrárne, waaw...už nech som doma. :-D Ako dlho, že to tuhne? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja som si kúpila takú silikonovú formičku, asi je to na ľad, budú teda z toho malé kocky :-) aj ja to skúsim, ale myslím, že mám blbé to sušené mlieko, lebo napr. v nutele mám stááále hrčky, nech to miešam ako miešam.
Odpovedať
@sophiesxoll tak tuhne podla toho do akych velkych nadob to das... s tymi prichutami, super napad! @zuzana018 daj to do mixeru ak mas! potom by si hrcky nemala mat....
Odpovedať
@cherrymania Okii, podelím to do maličkých. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 - A ako chutia langoše? Sú dobré? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll aby rýchlo stuhli :-D :-D sa už nevieš dočkať, že? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll chutia...no, k čomu by som to prirovnala..k takému palacinkovému posúchu :-p :-D ale keď som si tam dala cesnak, už to bolo zasa iné...chcela som si dať aj kečup a nastrúhať syr, ale bola som taká hladná už a taká lenivá, že som to zjedla len tak, nasucho, s tým sušeným práškovým cesnakom :-p x-)
Odpovedať
@zuzana018 A ešte sa možem spýtať, kde nájdem receptík? Je na dukanovej stránke? Asi som ho prehliadla... :-( Och, také so syrom a kečupom by som si hneď dala, ale neviem tu v ČR zohnať nikde Pierko. ;-( Ale tak aspoň mozzarellu, to by šlo. :-)
Odpovedať
@zuzana018 No samozrejme, žiaden iný dovod to nemáá. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll recept na LANGOŠ: 2PL sušeneho odstředěneho mleka 2PL maizeny/gustinu¨ trochu sušenych kvasnic 1 vejce 2PL tvarohu nebo jogurt Vše smichat dohromady, pect na pečicim papiru při 180 stupnich 10 minut ja som dala do toho jogurt, nie tvaroh
Odpovedať
Profilova fotka
baby takze po skumani je to tak...toto e na broninej stranke.....http://dukanovadieta-forum.bb-fr.com/n419-news
Odpovedať
@zuzana018 Ďakujeem, vyskúšam aj toto určite. :-)
Odpovedať
@arwikaaaa Hmm, tak 250 ml mlieka rozhodne nedodržiavam. Hocikedy si dám do šejkeru tak 400 ml a spravím si fajne kakavko.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 zuzik,dala som sem linka na broninej stranke a je to tak...:(
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll mi nehovor,ja som aj liter mlieka vypila a na veceru plus cely tvaroh skoricovy a este aj v praci jogurt a divim sa ze som pribrala:(
Odpovedať
@arwikaaaa No ja práve to svoje kakavko si robím večer a ráno si skoro vždy robím pohár teplého...A k tomu denne na desiatu a olovrant jeden tvaroh alebo 2 jogurty... Ale zatiaľ s tým nemám problém, chudnem...no ja mám z čoho poriadne. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Odtucnene mliecne vyrobky (max 2% tuku) max 1kg za den odtucneny cottage cheese odtucneny tvaroh odtucneny grecky jogurt odtucneny jogurt odtucnene mlieko (obmedzene na 250ml ale ako sucast toho 1 kilogramu)
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll no len mozno ti to spomaluje chudnutie a keby si ombmadzila tak by si uz mala dole viac:((ja nechceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem aby to tak bolo,ja som nonstop ficala na salku dukanovskom a pralinkach a tvarohu:(
Odpovedať
Profilova fotka
@arwikaaaa áno, ´dakujem, už som si to pozrela a vytlačila :-| no, dosť striktné, že? ale veď sme rozumné a poznáme svoje telo, podľa mňa si to ustriehneme Ja toľko jogurtova tvarohov nejem, už mi to po dvoch mesiacoch čo som na diéte ani neberie :-p , takže ja sa asi zmestím do tolerancie. juuuj, ako mi teraz škvrčí v bruchu x-) ešte ma zarazila poznámka pri zelenine, že v jeden deň neopakovať rovnaký druh zeleniny, hmmm, to sa mi nepáči :-(
Odpovedať
@arwikaaaa Nooo... to je síce možné, ale to už fakt kašlem na to. :-D Ale to, čo tam píšu, že max. 1 kg, tak do toho sa zmestím, len toho mlieka mám často viac ako 250 ml. @zuzana018 - Hej s tou zeleninou je to zaujímavé...ja zeleninu veľmi nemusím, tak ja si aj tak veľa nedávam. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no tak ja sa ucim pit kavu bez mlieka:(lebo vypila som denne aj pat aj kakao,aj tvarohy a stale som piekla nieco kde islo minimalne pol tvarohu:(
Odpovedať
Profilova fotka
@sophiesxoll hmmmmmmmmmmmmmm,ak by to nebolo obmadzene tak by to bolo obzerstvo a nie dieta:(idem si dat kafe-bez mlieka:(lebo na ranajky som mala kasu a tam uz bolo 250 ml mlieka a chladi sa mi ta coko biela a tu si uz nedam,lebo zas tam je mlieka a plus kolko suseneho......aaaaaaaaaaaaaaach
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?