Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lilkam Jj máš pravdu, že to určite nebude na škodu. Tak už sa tam len znovu dokopať. Alebo skúsim možno to cvičenie doma. :-) A cm si vobec nemerám, škoda, to by bol možno ešte lepší ukazovateľ. :-)
Odpovedať
zuzi kľúúúúúd, to bola voda :-) :-) a ešte veľa závisí od veku. Lilkam, koľko máš rokov? Veď Dukan píše vo svojej knihe, čím si mladšia, tým je chudnutie ľahšie...... atď. Str. 152 " 1. na prvom mieste je vek. Ďalej tehotenstvá, hrúbka kostry, vplyv dedičnosti.....etc. Ja stojím s váhou tri týždne a .... pohoda. Striedam dva a dva dni, ale je pravda, že ja som bez zeleniny úúúúplne death, takže tie bielkovinové dni nie sú až tak úúúúúplne bielkovinové.....nevadí, teraz sa váha pohne, mám svoje dni ..... sa tešííííím :-) :-) :-)
Odpovedať
Moje dnešné menu: ranajky : jogobella light desiata : banan obed : kuraci vývar , 2 vajička na tvrdo , šunka , syr kleopatra light a pol cottagu olovrant : pohar mlieka večera : asi žemličky cibulove s tuniakovou natierkou :-)
Odpovedať
@pinetka26 ahojik no mam 25 a som rok a pol po porode (cisarsky,preto az teraz na sebe makam),ale je pravda, ze aj mna to prekvapilo, no urcite sa to ubudanie coskoro zastavi, lebo aj ja si myslim, ze isla dole voda,ale tie kila nic moc no :-( ...mohlo by ist nieco dole aj z toho, tak uvidim ako to pojde dalej,ale budem informovat :-)
Odpovedať
@sophiesxoll odmeraj sa to nebude na skodu, mne to tiez povedala nejaka kocka odtialto a urobila som to po dvoch dnoch od kedy som drzala dietu a som rada, ze som tak urobila,lebo ak by som sa mala posudzovat len podla tej vahy tak som z toho dost nestastna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE DUKANKY :-) Tak ako pokracujete?U mna veeelmi vela prehreskov,tak som dnes vyvarala,nech musim hresit :-S A musim sa s vami podelit o tuto fantasticku polievocku.Zeleninkova s krutonmi z chlebika z mikrovlnky.Oooohromna dobrotka :-D
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Oprava,nech nemusim....a este aj zapekany karfiolik ala Dukan
Odpovedať
Profilova fotka
A tieto spiziky sme grilovali cez vikend :-)
Odpovedať
@bambi2424 Kráása. :-) A čo išlo do polievočky? Už by som si nejakú dala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sophiesxoll @ http://www.mimibazar.sk/recept.php?id... Robila som ju podla tohto receptu,len s upravami ala Dukan.Nedavala som zemiaky a trosku som ju riedila nizkotucnym mliekom.
Odpovedať
ahojky lilkam, tak som tipovala :-) do tridsiatky to ide celkom v poho...., a keď pridáš pohyb, je to paráda. Treba sa aj vážiť, aj merať. Ak stojí váženie, hýbu sa centimetre, alebo naopak. U mňa to tiež funguje, s váhou stojím, ale cm ubúdajú jedna radosť. Veľa pomáha cvičenie, lebo aj doktor píše: " Už oddávna sa vie, že pravidelná telesná aktivita uvoľňuje endorfíny a napĺňa nás radosťou. Ale v súčastnosti sa prišlo na to, že pôsobenie je omnoho zásadnejšie. Pri pohybe sa uvoľňuje dopamín a sérotonín, dve chemické látky centrálnej nervovej sústavy podieľajúce sa na tých najvyšších mozgových funkciách. Dopamín - zvyšuje hladinu životnej energie, motiváciu, formu, chuť do života, túžbu po pohode, snahu prijímať a realizovať plány. Dodáva chuť do života. Sérotonín poskytuje radosť a potešenie zo života. Nedávne štúdie vo veľkom meradle ukázali, že fyzická aktivita pôsobí pri veľkých depresiách rovnako blahodarne ako antidepresíva. Nejde o maličkosti, ale o zásadnú vec, keďže ľudia s nadváhou častejšie podliehajú depresiám ako ostatní.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby neviete mi poradiť nejaké účinné vitaminy proti vypadávaniu vlasov ??? Vždy mi vypadávali , ale od kedy som na na DD tak sa bojim že budem plešata :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkoo Mam presne ten isty problem :-|
Odpovedať
na vypadávanie vlasov: tip od mojej kaderníčky - časté prestrihávanie vlasov (raz mesačne), dlhý alebo ťažký vlas veľmi zaťažuje vlasovú cibuľku, keď nemá dostatok výživy (cibuľka). Preto ju treba odľahčovať - pravidelne. Zvnútra ju musíme dovyživiť - multivitamíny (mega dávky) a vyrovnať hormonálnu činnosť - Jodis. Užívať podľa návodu. :-) :-) :-)
Odpovedať
@sophiesxoll presne tak :) inak, ak vam vsetkym mozem poradit, pridajte sa na fb do skupiny Dukanky, ide o uzavretu skupinu a je to tam supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :-N
Odpovedať
@zuzana018 no ja pevne dufam, ze zajtra tam bude menej :) som presvedcena, ze keby som vedela ist normalne na toaletu pri DD, vaha by ukazovala menej :D
Odpovedať
@laura_simanic a do ktorej, lebo su tam dve ... jedna ma okolo 100 clenov a druha okolo 400.... :-)
Odpovedať
@lilkam ta, kde je nas 424 :)
Odpovedať
@zuzkoo mne pomohol jedine forcapil+ vichy ampulky + vichy energising sampon, revalid a revalmax mi nepomohli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
BAMBI - nooooo, to tvoje vyváranie vyzerá veľmi, ale fakt že veľmi dobre a jedlo x-) BAMBI a ZUZKOO a LAURA- mne tiež akosi začali padať vlasy a aj aftu a herpes mám momentálne v ústach, tie to pripisujem DD, musíme jesť oveľa viac vitamínov, ako pred diétou. Ja som sa dala na Bion3, sú to probiotika, ku ktorým sú pridávané minerály a vitamíny, poradila mi to jedna dukanka,ktorej veľmi pomohli. Mne zatiaľ úspešne pomáhajú čo sa WC týka, a to som mala už také stavy, že aj týždeň nič, myslela som, že skončím s DD, ale potom som ti ich kúpila a som spokojná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aby som nezabudla na súhrn :-D včerajší BZ deň: R: jogurt + otruby, neskôr káva + mlieko D: dva paradajky posolené O: kapustovo-mrkovový šalát, kuracie mäso v akomsi náleviku (jedálen v práci x-) ) Ol: káva + mlieko + pudingový koláč - bol supeeeer, len som vám ho zabudla odfotiť :-x x-) Ol2 : asi 4 reďkovky, jeden dukanov muffin (chleba) V: čaj, morčacie mäso, kyslá uhorka a 1 chlebík dnešná váha 70,1 kg, úbytok -9,9 kg, v DD niečo cez 2 mesiace
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkoo Zuzi, a v ktorej že si fáze???? bo ja som bola v tom, že banán nesmieme =-)
Odpovedať
@zuzana018 @alore Ďakujem za rady musim niečo vyskušat , lebo je to už fakt hrozne :-( @zuzana018 no ja som v druhej fáze , viem že banán nesmieme ..ale kedže som prisla v nedelu z dovolenky z Tuniska tak stale mam nejake črevne problemy tak potrebujem zapiect :D ...a inaa aj tak váha ide dole , to čo som nabrala na dovolenke ( a to som jedla fakt že skoro všetko ) tak už len 800 g a je to dole ...dokonca včera som neodolala horalke :-D :-D :-D ja viem som hrozna , neberte si zo mna príklad !!! ;-)
Odpovedať
Ahojte dukanky :) ahoj Zuzka a Alore :) Mám smutnú správu, ale končím s druhou fázou nadobro. Pozriem si pravidlá v tretej fáze a popridávam si aj tak iné veci ešte do stravy. Rozhodla som sa včera večer po tom, čo som zistila, že mám o polovicu vlasov menej. Pre mňa to už znamená veľká stopka!!!! upravím si stravu, nebojím sa nechudnutia, veľa teraz cvičím. Baby dávajte pozor na tuky, niektoré vitamíny sa rozpúšťajú len v tukoch...takže darmo si jeme nejaké vitamíny, keď sa nemajú ako uvoľniť. Všetkým Vám držím palce :) nech sa darí, len si dávajte pozor :) Budem tu stále samozrejme :) a budem písať o výsledkoch aj tak :) strava bude podobné niečo ako má alore :) len pridám si aj ryžu a zemiaky občas :) Môj dnešný jedálniček: R: otrubová kaša s jablkom (jablko som varila s kašou) D: hrsť orechov, broskyňa O: zeleninový šalát (dala som tam dve lyžice olivového oleja) a kuracie mäsko Ol: acidko alebo jogurt V: tuniakový šalát so zeleninou a vajíčkom
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba ahoj moja - ja ti to schvaľujem, rozhodla si sa správne, zdravie je oveľa potrebnejšie a dôležitejšie ako štíhla postava! Si rozumná. A vlastne, dala si dole 20 kg a to je krásny výsledok, pre tvoje telo je to veľká strata. Ja sa tiež sledujem a pri vedľajších negatívnych účinkoch som rozhodnutá tiež prestať, alebo lepšie povedané, rozhodnúť sa tak, ako ty, prejsť do 3.fázy a pridať istú skupinu vitamínov. Zatiaľ okrem tej afty a herpesu to vyzerá byť OK, a ak to Ok aj bude, chcem dať dole ešte 5 kg, aby som mala 65 kg a to mi stačí, nepotrebujem byť ako modelka ;-) Tak ti Lajba držím moc moc palčeky, aby sa ti darilo aj naďalej a aby sa ti zdr. stav čo najrýchlešie napravil - podľa jedálnička to vyzerá veľmi veľmi sľubne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurát papám svoju syrovú pizzu a la dukan,...no a že je dobrá, mňamky..dobrú chuť :-) dnešné menu B-deň R. nízkotučný kefír vanilka D. káva s mliekom, pudingový koláč O. pizza O:otrubové pečivo so syrokrémom a 1 vajce na tvrdo V. asi mlieko so škoricou, mňamky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba Vela ludi ma take iste problemy :-\ mne pomohlo jest viac ryb a vselijake orechy a jadierka.a este mi pomohli tabletky hairclinic.a zihlavovy caj.a kadernicka mi odporucila tekvicovy olej ale ten zatial nemam...
Odpovedať
@zuzana018 Ďakujem Zuzka :) samozrejme, že tu stááále budem :) Chcela by som ešte dať dolu niečo, nie som spokojná zatiaľ, ale tak už asi pomalšie :) uvidíme :) Tiež dávaj na seba pozor :) a neprovokuj s tou pizzou furt :D
Odpovedať
@lajba Ahoj, to ma mrzí. :-( Možem sa spýtať, ako dlho si držala DD a kedy sa začali prejavovať tieto problémy? :-S Ja ináč pravidelne 2x do týždňa jedávam údenú makrelu, tak myslím, že nedostatkom tukov netrpím. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?