Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lilkam aha, prepac, nemyslela spm to zle, pis kludne vysledky... vobec som nevedela, ze cvicis, z tej tvojej spravy predtym, som pochopila , ze iba tyzden dukanujes,ale tak pochopila som zle, preto mi to bolo velmi divne....takze v pohode, ja sa s nikym nehadam, tu urcite nie ... 8-) peace 8-)
Odpovedať
@cherrymania .......... ja si myslim, ze je dobre ak popri DD aj cvicis, lebo to cele urychlis a este si aj spevnis telo....moja skusenost je zatial taká: som na DD od 7.8 ( a este stale v prvej faze),ale od zaciatku fakt poctivo kazdy den cvicim a na kilá som dala dole len necele 2 a na cm z bruska uz 6cm a zo stehienka 5cm, co ma tesi este viac ako kg, lebo je to dost viditelne hlavne na obleceni.....ale ja si myslim, ze aj tie kilá sú ovplyvnené tým, ze sa ti vytvára svalová hmota,ale vraj to potom pojde dole naraz (myslim tie kilá), tak som zvedavá. No kazdopádne cvic, nic tým nepokazís Včera o 13:24 • Svadba bola v auguste 2009 • Odpovedz citala si tuto spravu?? lebo len v nej (aspon sa mi zda) som pisala o cm....ani ja sa nechcem hadat, len mi to padne zle, ked niekto pochybovacne na mna upozornuje....ale v pohode...som rada, ze je to vyriesene :-) .... ani ja sa nechcem hadat ;-)
Odpovedať
@lilkam ano ano, ako hovorim, uz dva dni som sa poriadne nevyspala, mozno som unavena a .....kaslime na to uz. super vysledok anyway!
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam carnitin som brala aj ja min.rok,robila som denne 500 brusakov a neslo mi to tak ako tebe a za kolko si to dala?2 dni?ci kolko?idem kuk...
Odpovedať
Profilova fotka
@lilkam tyzden...neeexistuje,moj muz robi thajsky box a ani ten to neda za tyzden,ale hadat sa nebudem :-) kazdej drzim palce :-) :-) :-) @cherrymania-od pondelka idem na to :-) s tvojou podporou hadam zvladnem :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) budeš ma musieť podporovaaaaať siiilnooooooooooooooooooooo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dobré ránko všetkým Tak som rada že sa nehádate - no, však sme už veľké tety, no nie? hádam sa nepatrí :-) x-) x-) x-) Mne sa dnes váha vrátila k vytúženému číslu 6 na začiatku, tak ako v nedeľu tak sa na na tú váhu usmievala, akoby sa na mňa z nej Brad pitt usmieval :-p :-p takže dnes ráno 69,9, do 8.septembra by som chcela veeeeľmi ísť aspoň na 68,5, ideme na svadbu tak nech som kočena v šatočkách :-D x-)
Odpovedať
Ahojte babulky zase vas nestiham citat, vcera som vyletovala a vecer som bola este aj vo fitku -400kcal. Lajby ako sa mas ? ako ti to ide? Ja dnes 60,4. Dufam ze uz konecne uvidim 5ku na vahe. Do dofce necely mesiac. To hadam dam. Potom budem udrziavat 61,0 nechcem vyzerat jak z koncentraku :-D Vcera dalsi dvaja ludia na mna pozerali ze ty uz preboha nechudni :-D a to ma dlllho nevideli. Asi mali mensi sok :-D Dnesne menu: R. otrub pecivko + cottage+ mozarella light D- jablcko O-palacinky s luxusnym slivkovo rebarborovym dzemikom domacim mnamky Ol- 2 jogurtiky V- zavinace
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky Alore....tak ti to ide pekne dole, vidíš, vraveli sme :-) Prosím ťa, kde a akú mozarellu light kupuješ? viem, že v BA máte viac možnosti, ale ja ju tu neviem akosi zohnať a ani tú, čo mávali v Lidl už niekoľko dní nemajú, a chýba mi, mám rada mozarellu.
Odpovedať
ahojte, dobre ranko, no , kavu som vypila, otrubovu kasu prave dojedla , vyvencim psa a za hodku pojdem cviicit, ten vcerajsi kremes mam stale v hlave, sakra , ale aj v chladnicke :-D ale nedam si , nech ho zje moj mily. :-) s vahou som stale medzi 62.4 dnes rano 62.8 id eto hore dole raz tak raz tak dufam, ze na konci tyzdna tam bude 61 cela nieco :-) chcela by som :-D @panthera aaale ty to das, podla mna aj lahsie ako ja.. ja som mala po prvom cviceni taku svalovicu 3 dni, lebo ja som nikdy nejako extra necvicila, len som kedysi behavala ale to bolo daavno... takze,neverim, ze by si s tym mala mat nejake problemy... @zuzana018 ahoj :-) no super, konecne tam mas naspat tu 6tku :-) snad sa ti tam uz udrzi.. a nebude to kolisat.. ale uz len klesat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania jáááj ty náš krémešik :-D :-D :-D tvoje bueško už ani nevie, že ho zjedlo x-) ja tiež dúfam, že už to bude len 69 a nižšie....asi to bude nejako tak, ako mi odpísala Alore - keď sa tam raz ukáže ,tak sa aj vráti, kým si telo zvykne a váha sa stabilizuje...takže hurá, hor sa ďalej, nech sa tam už črtá 68, 67, 66, 65 :-)
Odpovedať
@zuzana018 ano, @alore ma pravdu , aj u mna je to tak, raz ked mi uz klesne vaha, kolisam hore dole tyzden na tom cisle a potom sa to pohne zase.. preto dufam, ze na konci tyzdna vam budem moct napisat ze tam je 61 :-D a ty cvicis? ci nie? prepac, je nas tu tolko, ze sem tam sa mi to pomiesa a potom neviem kto a co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania jasné moja, mne sa niektoré tiež miešajú a pletú, a zasa naopak, niektoré si pamätám celkom presne..ako napr. teba :-D neviem, či sa to dá nazvať cvičením, občas brušákujem, "váľam" sa na zemi a dvíham nohy, zadok, kliki a tak podobne, pár krát som jillien, ale to mi nevyhovuje, niektoré cviky vďaka natrhnutej šľache na zápästi pravej ruky sa mi robiť nedali buď vôbec, alebo len s bolesťou, tak som to radšej nechala tak, občas si idem zabehať, ako včera napr., ale ako vravím, nič také aktívne a pravidelné, ale snažím sa hýbať ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana018 hahaha sa smejem , ze valam sa na zemi :-D :-D dobre si to napisala, jasne, ked sa neda , tak sa neda... podla mna sa chudne uplne v pohode s touto dietou, aj bez cvicenia... a ked tak, staci ta rychla chodza ako sa odporuca... ja som sa chcela zbavit mojich pomarancovych stehien a vdaka Jillien sa mi to podarilo.. ach jaj... behavat som chodila sto rokov dozadu aj ja a teraz sa do toho nejako neviem dokopat..hlavne ze som si na to kupila tenisky.. hahaha :-D takze tebe zavidim, ze si sa na to dala... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ale tak zasa aby si ma pochopila správne - ani ten beh nie je taký že hodina, ja proste nevládzem dýchať, mám aj problém s dutinami často a jednu nosovú prepážku cvaknutú, a keď športujem tuho, tak ma vždy začne bolieť hlava, pichá má v nej, takže ja všetko robím s mierou, proste light. Veľmi závidim všetkým vám, čo cvičíte, beháte a robíte to pravidelne a s radosťou :-) Áno, chudnúť sa dá aj tak, ale tá koža potom nevyzerá moc vábne...predsa len, ochabne po strate toľkých tukov, ja už to na sebe vidím a cítim, takže budem musieť spävňovať
Odpovedať
Jooj baby, ja by som tak rada vyskúšala tú Jillien, keď ju tak odporúčate, lebo do fitka teraz nechcem zas začať chodiť, hrozne to žerie čas...Ale vlastne nemám kedy a kde, ráno odchádzam prvá do práce, večer prídem s priateľom alebo až po ňom domov a momentálne ešte pár mesiacov budeme v jednoizbáku. :-D
Odpovedať
ach jaj, no prave som docvicila. dnesne cvicenie som venovala vcerajsiemu kremesu :-D na biku som dala 350 kcal a potom Jillien , to je cca 400 kcal , tusim to @alore pisala.. tak to tak pocitam.. cize to mame pre dnesok -750 kcal... ono v podstate toto mam kazdy den takto.. ale dnesok som venovala kremesu :-D idem si dat proteinovy drink a sprchu, ach to je pocit, tecie zo mna, ale tie endoriny!!!! :-)
Odpovedať
Ahojte dukanky :) oddnes idem na Jilian zasa a znova :) Už sa vykašlem na váhu, dnes som sa pomerala a uvidíme ako to bude v cm :) Mám dosť svalnaté nohy, hlavne lýtka :D tie mám nehorázne svalnaté :D to keby ste videli, jak Arny :D takže asi tam mám aj váhu svoju :D kolegyňa mi dnes tipla o 10kg menej ako mám :D žeby tie svaly? :D :D :D Jedálniček: R:otrubová kaša so škoricou a jablkom D: nektarinka a hrsť orechov - zmes O: kuracie stehno, varený zemiak, zeleninový šalát poliaty lyžicou oliv. oleja Ol.: jogurt smotanový V: asi niečo s cuketou a tofu :)
Odpovedať
inak baby, este som vam tusim nikdy nepovedala, ze vas mam vsetky rada, hlavne vas, verne dukanky , alore, zuzka lajba, pantherka moja, bez vas by som to urcite nedala. takze za moje vysledky vdacim aj vam :-) ;-) :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania veď aj my teba máme radi, že baby? všetky sa máme radi :-) teeeeda, si si riadne zamakala, a to ideš dnes ešte aj do práce? no, ja idem dnes asi zasa behať, lebo ma už "štvete" s tým, aké ste šikulky aktívne x-)
Odpovedať
@zuzana018 :-) zlata :-) ja si v podstate takto maknem kazdy den , teda nie 7 dni v tyzdni , mavam kvoli praci jeden alebo dva dni v tyzdni pauzu , ked kvoli praci nestiham, napr. zajtra nebudem stihat tak si dam pauzu, lebo budem v praci od 11tej do 21:00 tak to nebudem cvicit urcite.. ale snazim sa co najvac .. vzdy, ked sa da a najradsej cvicim rano, ked mam viac energie... ano ano, idem do prace dnes od 14:00 do 22:00 ale ako sa mi nechceeee :-| co uz, ked musis , tak musis... :-( ty si pekne pobezkaj , budes mat dobry pocit zo seba ;-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzi, ja nie som z BA, chodim kupovat do Hainburgu alebo Viedne- billa, metro, mozarellu kupujem zn.galbani light je vynikajuca ;-) nieco kupujem aj u nas v metre, inak u nas inam nechodim, tak ti neporadim kde ju zozenies :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@alore aha...no, tak nič...ale však ja ju niekde ešte vysnorím :-))) aj tak díky
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania fúúúha, tak to máš dosť brutál takto stále v práci :-N =-) ja robím našťastie len ranno, v lete chodievam na 06.00 do 14tej, mimo leta chodím tak od 07.00 do 15.00 x-)
Odpovedať
@lajba Ahoj Lajby ja som mala tiez problem s padanim vlasou strasne mi padali, tiez pomaly v chumacoch, asi polovica mi zostala. Ale teraz je tu uz ok odkedy mam forcapil, vichy ampulky a vichy sampon. Toto mi zabralo aj pred cca 2-3 rokmi ked som bola na 90 dnovke a schudla som 12 kg tiez mi vypadali a este viacej ako teraz. Ja som asi taky typ ze ked nejem normalne a telo nema vsetko co potrebuje tak vlasy su hned su v keli. O zaradeni orechou som uvazovala aj ja ale su strasne kaloricke a to nechcem riskovat. Preto jem casto aspon 3 krat v tyzdni makrelu,zavinace, alebo tuniaka.Telo si proste musi zvyknut na inu stravu a ja chcem takto ostat navzdyy. Vyhovuje mi to. Ja uz to ani jak dietu neberiem. Skor je to tym ze nam chybaju tuky zivocisne a nema namaj nam ako drzat vlasova cibulka samotny vlas, tak padaju :-( Neboj Lajby ono sa to zastavi a vlasky dorastu, budes kocena ;-)
Odpovedať
@alore Ďakujem za rady a za podporu :) Už som si niečo v lekárni zabezpečila :) Keď mám pravdu povedať, tak už som bola frustrovaná z tej diéty, furt to isté dokola. Tak vieš, päť mesiacov robí svoje :))) Teraz sa cítim volnejšie, ale budem si dávať pozor na jedlo a prílohu si budem dávať tiež, ale len každý druhý deň a máličko :) orechy sú kalorické, ale keď si ich dám len za hrsť doobeda, tak je to ok podľa mňa :) uvidíme...včera som začala s tou stravou a dnes som mala o 300g menej, ale tak to sa uvidí po čase. Idem hlavne cvičiť Jilian, nech si spevňujem telo a keď už váha nič, tak aspoň cm budú :D veľa teraz športujem, tak potrebujem dať telu aj nejaké tie kcal navyše :D lebo sama uznaj, ak mám príjem zhruba do 1400kcal a večer spálim vyše 700kcal, tak telo nemá na čom fungovať :D to dlho nevydrží :D a asi to prvé vzdali vlasy a nechty :D stále tu budem, budem Vás podporovať a samozrejme budem dietovať, len trošku inak :D ale budem tu!!! sa ma nezbavíte :)))
Odpovedať
@cherrymania milujem toto diskusné fórum. Aj keď sem neprispievam, určite si každý deň čítam Vaše príspevky :) Páči sa mi, ako sa podporujeme a radíme si :) A ty mňa nakopávaš riadne s tou Jilian. Už aj dnes idem na ten 30dňový level, čo si cvičila. Dnes som sa pomerala a uvidíme aké budú zmeny :D Si jednička :)))
Odpovedať
@zuzana018 Ok, ty behať, ja cvičiť jilian, zajtra si povieme, ako sme na tom boli :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lajba tak Lajby, zmeny budú krááásne, to som si istá...musím sa aj ja nakopnúť...len si musím nájsť niečo iné ako Jillien ;-(
Odpovedať
@lajba @zuzana018 inak, ked hovorime o tej Jillien , dnes rano som sa merala , naposledy som sa merala pred 10 dnami a zase mam kazde stehno o nejaky cm mensie :-) tusim to bol rovny centak, neviem , musim pomerat lepsie, zajtra ak bude cas, teraz sa uz idem najest a za hodku do roboty papapapa pekny den baby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania som premýšľala, že keby som si kúpila taký ten sťahovací obväz na zápästie, že by som to hádam zvládla , ide o to, že na zápästí, tá časť od prstov na ruke, tak tam mám natrhané šľachy a nejakú tekutinu čo tam nemá byť a mám si dávať pozor na zaťaženie aby sa mi neroztrhla...a tam pri tom cvičení je dosť cvikov, kde sa vlatne držíte na rukách (ako napr. kliky, a pod.) a tie mi práve spôsobujú bolesť.. Chery, gratulujem a vieš čo?? hoď zasa nejaké foto, ako predtým, nech sa inšpirujeme a motivujeme :-) takže lajby - áno ty cvičiť, ja behať :-D a daj foto, ako si sa zasa zmenila :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?