Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lekvarovabuchta nemoze :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej schvalili mi foto
Odpovedať
dakujem za odpoveď :=)
Odpovedať
uz som spat z vyletu , vsetko povybavovane, bola som aj v Hainburgu doplnila som zasoby :-D a prave sa mi chladi ,,torticka´´ a moze sa ist na oslavu :-D
Odpovedať
Ahojte baby, tak som zacala teda prvou fazou.. dnes II. den. Jedalnicek: R: dukan chlebik - sunka- olom.syrecek D: Pohar cmaru s citron. prichutou O: Kuracie s cottage syrom O: Kava s mliekom, jogurt so skoricou V: Kuracie s light mozzarelou Vecer oslavaaaaa, drzte place. Asi by som si deci vina nemala dat co??? :-|
Odpovedať
@alore co fajneeeho si nakupila? :-)
Odpovedať
ahojte, dobre ranko :-) no vcera som dostala uplnu chut na palacinky, tak som si ich proste musela spravit na veceru , zjedla som 4 alebo aj 5 neviem :-D dnes vaha rovnaka 62.3 uz mi z toho sibe, ale vcera som jedla nieco male este aj 8 tak co sa cudujem ]-( :-D namiesto cvicenia som mala hodinovu prechadzku v parku so psom , a dnes mam na plane umyt okna a poutierat prach vsade, ach jaj , radsej by som dala hodinu s Jillian ako umyvat okna cez celu stenu a a ktomu utierat zaluze jednu po jednej ..co uz ... ked musis tak musis... Prajem vsetky pekny den...
Odpovedať
@cherrymania Ahoj cherry neboj uvidis ze sa ti vaha pohne, ja sa stale drzim na 60, nieco , ale som spokojna, a budem rada ked sa mi este nieco podari schudnut do dovolenky. Dnesne menu: R- 2 platky ozajstneho tmaveho celozrnneho chlebika ( z Hainburgu je vynikajuci iny nejedavam, len skoda ze taky nie je u nas) tak ho mam len obcas, philadelphia, rajcinka ,paprika, 2 platky syra D- 2 kukurice- mnam davno som nemala uz teraz slintam :-D O- este netusim Ol- torta zo vcera V-otrubova kasa Dnes idem do fitka plus Jillian
Odpovedať
@alore ahoj alore, no davam na tvoje slova :-) dufam, ze mas pravdu :-) aku si robila tortu? ja by som tiez uz chcela mat 60 :-D bola by som ovela spokojnejsia, viem , ze chces chces schudnut kvoli ''rezerve''na dovcu , ale nestresuj aj ked neschudmes, pri tvojej vyske a vahe si krasne stihla uz aj teraz! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania CHERRYYYYYYYYYYYYYYYYY kde siiiii??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????potrebujem radu zlatko :-) mna ti tá Jilian tak chytila,že sa obavam že ked budem v robote ,nebude to mat taky ucinok....ked nebudem cvicit...myslis,ze mozem cvicit rano aj vecer?ako nahradu za ten den ,ked nebudem moct?a este otazka,viem ze si to tu uz raz pisala,ale neviem to najst,tie tvoje miery kolko islo dole....?ja som sa dnes merala ,no a hanba -nehanba dam to sem:) Pás-69-ciel 60 Boky-94 ciel 90 Stehno-50 ciel 45 Ruka-28 Ciel 25 dam?????či?
Odpovedať
@panthera Jezis ahoj moja, ja som ti zabudla odpisat , sorry uz som si dala za to facku :-D :-D ta Jillien chyti asi kazdeho kto ju skusi :-) mne normalne chyba :-( ja by som necvicila rano aj vecer, , podla mna to bude mat ucinok aj ked budes mat nejake dni pauzu, predsa len , ked budes cvicit aj rano aj vecer, nebudes podavat taky vykon , pretoze budes unavena a cvicenie tym padom nema taky efekt, teda, taky je moj nazor...cize radsej s pauzami a kvalitne ako cvicit vela a neucinne ... neviem teraz presne ale za 3 tyzne som dala tusim z brucha 7 cm zo zadku 4 cm a zo stehien 3 cm teraz je to uz viac zo zadku mam dole tusim 6cm zo stehien tiez tusim dole 6 cm a z brucha 9 cm moja, ja som cvicila aj s takym tym neoprenovym pasom na bruchu , vdaka ktoremu sa mi brucho uuuplne spotilo a viac odvodnilo.... mat tvoje miery tak som namyslena a chodim si jak najvacsia caja :-D ten moj ma odfotil , ako vyzeram ,ale v nohavickach .... a sem to z pochopitelnych dovodov nechcem dat, bohvie ci nas necitaju nejaky uchylovia :-D ale sama sa na tie fotky neviem vynadivat :-) ze aka zmena :-) musim sa odfotit v leginach aspon alebo tak :-)
Odpovedať
@panthera a ozaj, tie tvoje cielove miery das hravo, pozri, ked som to dokazala ja, a natrasala som sa tu v obyvacke s mojimi vtedajsimi 66.5 kilami a dala som to, teraz sa mi naskakuje v obyvacke (ale aj v spalni :-D :-D :-D ) ovela lahsie :-) :-D :-D :-D prejdi vsetky 3.leveli a uvidis, ze budes mat pekne vypracovane telo, ja som z brucha dala dole tolko tukov, ze uz nemam ziadne speky a mam pekne vypracovane ruky, ze ked nieco dviham alebo tak , mi tam aj taky zensky biceps vyskakuje :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@panthera @cherrymania no ahojte baby,vy ste super s tymi cm,ja som mala pas 82cm,teraz mam 76,ja ani neviem kolko je normalne,dajte mi vediet ze priblizne kolko na tych 158-160cm,diky
Odpovedať
@cherrymania cherry super ubytky v cm ;-) sak daj aspon foto v plavkach ako ja, nech baby namotivujes :-D :-D :-D Tortu som robila klasicky piskot zo 4 vajec, ten som potrela mojim domacim dzemikom dietnym, nato som dala ricottu vymiesanu so steviou a cvanilk. a citron. aromou, navrch poukladala nakrajane platky kiwi a zaliala som to zelatinov, mnamka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania a to musim vsetky 3 levely cvicit?ja ze ten 1 -30 dni,potom 2....atd---lebo mam stiahnutu len jednotku... a veru daj foto aspon v leginach ci plavkach,potom dam aj ja:))))) @olovo80-tak ja neviem,ja mám 168cm a take tie modelkovske miery su 90-60-90:) to horee asi nedám,možno po druhom dietati mi pomoze chirurg,takže o 10 rokov:))))
Odpovedať
@panthera hej hej , vsetky 3 , ja som isla kazdy level 10 dni, alebo ked som este vedela , ze nie som pripravena na narocnejsie cviky, potiahla som dlhsie ten jeden , v druhom levely som bola tusim skoro 2 tyzdne, neviem , nepamatam presne...baby, vy si ale myslite, ze jaka som ja chuda alebo co, ja vobec nie som stihla :-D :-D haha od toho mam daleko, len hovorim, ze to je velka zmena oproti tomu , aka som bola rozkysnuta.. ja mam boky a zadok stale, ale krajsie a pevnejsie , mam take geny proste... a myslim, ze s tym nic nenarobim... ale to nevadi, hlavne , nech to vyzera pekne, aj ked nie anorekticky :-D @olovo80 olovo, idealne miery?? neviem ti povedat... pocitala si si uz BMI? to ti aspon povie , ako si na tom s vahou a tie miery uz budu asi zodpovedat vysledku toho BMI ci?
Odpovedať
@alore ty si sem davala foto v plavkach?? to si napamatam :-| nepamatas na ktorej stranke to je? ze by som ta okukala trosicku?? :-D
Odpovedať
@cherrymania @panthera jéé, dejte fotečky pro inspiraci ;-) A nemáte i foto před DD a po? To by bylo super.. @alore taky jsem si nikde nevšimla fotečky a jsem zvědavá.. Pamatuju si jen krásné bříško od cherry a tu štíhlou dupku a nohy od panthery :-)) Jste šikuly holky, fakt!! No, já jsem dnes odcvičila JM po šesté, a je to super, už mi tak nedává zabrat. Baví mě to, strašně. A normálně se se cvičením ke mně přidal i manža, ten už má za sebou 4 dny, tak ho obdivuju. Celý den v práci a pak si ještě zaskáče. Tak se podporujem navzájem ;-).. Příští pondělí začíná u nás na gymplu zas Zumba (kdysi jsem chodila), tak už jsem domluvená s kamarádkou, že budeme chodit. To se taky těším.. Sice to tam je jen jednou týdně, ale k JM, to asi pro začátek stačí, když kojím..:-) A jaké je holky to 6 týdnové cvičení na břicho od JM? Určitě se na něj pak chystáme..;-) Když se bavíte o mírách, no, tak u mě jsou teď hrůza.. Já jsem kdysi mívala 58 kg při 180cm, míry témeř ideál (60-90-60), ale během půl roku po svatbě jsem se vyžrala na 78kg.. No mazec.. A pak jsem čekala malého, a to jsem před porodem měla 98,5 kg! Síla. Před porodem dcerušky jsem měla 93,5kg. Dnes ráno jsem měla 73,2kg, tak teda nic moc, ale než jsem koupila stevii (v červenci- jůli :-)) jsem měla 76kg.. Tak snad to půjde pomalu dolů i svičením;-)) Jsem se trošku rozepsala, snad nevadí:-) Měla bych jít spát, malí jsou nemocní, Sofinka mi včera v noci moc nenaspala, tak ať jsem na zítra fit ;-) Dobrou noc holky!!!!!!!
Odpovedať
chceli ste fotky? paci sa , stare nemam , lebo jak jak naschval , asi dva tyzdne dozadu sme popresuvali vsetko z notebooku na taky ten externy disk alebo co to je... a teraz mam prazdny pocitac..tak som stiahla nejake z facebooku , take na ktorych je najlepsie vidiet aka som bola siroka a hlavne ritata.... :-D :-D :-D vyzlecena je teraz ... par dni dozadu fotene..ked som si robila kavu tak ma cvakol :-) a ta posledna, je z dnesneho rana..strasne blbo sa foti samu seba, lepie mi to neslo :-| no ja ja vam hovorim, ze ja nie som spravny vzor ja proste stihl anie som..... vaha 62.2kg vcera som mala na obed tortilu... dnes bude bielkovinovy den :-) dam si peceneho lososa :-)
Odpovedať
mal by tam byt rozdiel 10 kg urcite, tie stare foto su asi z pred dvoch rokov...
Odpovedať
davam to sem preto , lebo chcem ukazat, aka je Jillian ucinna... tak rychlo kuknite, nech to mozem vymazat... :-D teda, dufam, ze sa to bude dat :-)
Odpovedať
@cherrymania no paráda!!! Moc Ti to sluší, jsi pěkně chuďučká. A taková pevná! Žádná celulitida, a žádné boky! Závidím!! ;-) A to bříško, krásné! Pěkný pearcing;-) Též jsem měla v pupíku, ale při prvním těhu jsem ho vyndala a zatím nedala. Ale jestli budu mít taky takové bříško ;-) tak mě to bude lákat si ho zas dát;-)
Odpovedať
@evicka333 ahoj , dakujem ti, ale ako vravim, ja stihla nie som, zatial, :-D neviem ci niekedy zhodim tie stehna a zadok, ale myslim skor, ze nie, pretoze to boli vzdy moje problemove partie, mam to to babicke a aj po mamine, mam to v genonoch ako som uz spominala... fotkami som chcela iba ukazat, ze som sa vdaka cviceniu zbavila celulitidy, a nie som uz taka mlandrava, netrasem sa cela ked chodim, pretoze, telo je pevne :-) piercingov mam viac , mam ich 5 :-) ked budem tehu, (snad buduci rok po svadbe) budem si ho tiez musiet vybrat ... a potom pri kojeni si budem musiet vybrat aj dalsi :-| ak ta prave napadlo kde je :-D :-D este by ti tam isiel do pupiku> nezarastla ti dierka po takej dobe????
Odpovedať
@cherrymania nevím, kde jsi přišla na to, že nejsi štíhlá :-) vždyť jsi pěkně štíhlá!! Nejsi vychrtlina, že kost a kůže a však to není zas až tak krásné. Ale takové pěkné pevné tělo jen tak někdo nemá. Jde vidět, že fakt na sobě makáš!! Já se bojím, že boky nedám dolů, nějak se furt drží. Zadek se mi trochu zmenšuje (jsem zvědavá na zítřejší měření, bude to po týdnu s JM, jestli je něco dole), ale ty boky.. Asi zásobárna tuku na kojení, jinak si to fakt neumím vysvětlit, že se to nehne :-)) No, tak ten pearcing asi budeš muset vybrat už při těhu, protože např. mě hroozně bolely prsa už ze začátku těhu a bradavky jsou strašně citlivé, že se pomalu na ně nedá šáhnout, tak nevím, jestli, jak bys třeba zavadila při oblíkání nebo tak, jestli by Tě to nebolelo, ale to uvidíš, třeba ne.. No, mi pearcing zarostl, musela bych znovu píchat, ale to bych šla, až bude hl. malá větší, protože mojí kamarádce její malá pearcing vytrhla a to musela být bolest. Tak bych do toho šla, až jí tak nebudu tahat;-) a tetování nějaké máš? o tom já už dlouho uvažuju..
Odpovedať
@evicka333 no vies ako to je, ked chudnes chudnes najprv na prsiach, potom brucho a az potom to co chces najviac, boky a zadok, tak to teda je u mna... stihla je podla mna @panthera, ona ma taku postavu ako by som chcela, ale to neviem ci niekedy ja budem mat... ]-( vcera som si pocitala BMI uz je v norme, nie je to nadvaha, ale moja idealna vaha je vraj 57 , cize by som mala zhodit dalsich 5 kilo , ale ak mi to pojde takymto tempom, udem si tu s vami pisat a vymienat recepty este ako 60 rocna :-D :-D nie nie, tetovanie nemam, chcela som , dozadu na krk , ale nastastie som si ho nedala piercing ked ma omrzi, proste vyberiem a je to, zbavit sa tetovania je horsie ...a bolestivejsie a neviem , ci by som to za par rokov nelutovala... tak som sa rozhodla radsej ze bez tetovania... a este aj @alore je stihla, len skoda , ze som nevidela tie jej foto v plavkach :-(
Odpovedať
@evicka333 a ozaj, drzim palce, aby si bola s vysledkami merania spokojna :-)
Odpovedať
hahahaaaaa az teraz som si vsimla, ze mam na tej fotke s bruchom este poslel otlacenu :-D :-D to som sa fotila jak som sa zobudila, a isla si kavu spravit :-D :-D
Odpovedať
ahojte ..dnes som si kupila nizkotucne jogurty asi 12 :D boli v akcii :D ..dostala som chut na nepecenu piskotovu tortu, nevedeli by ste poradit ci by som tam mohla dat piskoty a tie jogurty ? ...allebo nieco podobne a chutne ako supiskoty ?
Odpovedať
@barcitka ahoj, sprav si piskotu ktora sa robi pri tiramisu..ja by som tak piskoty urcite nedava, ak si dukanka...tu je receot na dietnu pskotu http://www.dukanovadieta.com/products... a jogurty tam kludne daj, aj ked neviem ci ti stuhnu..ja by som ich asi v tom pripade skusila zmiesat so zelatinou rozrobenou, vdaka nej by to podla mna drzalo pokope ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania co si pindula?????Uz nechudni,si vyborna,perfektna postava,uplne ze sexi,super super super,fakt,nemusis byt kost a koza,je to nieze parada,ale krasne telo,asi sa dam na jillian,hoc uz dnes mam za sebou zas kardio a poobede zas peso domesta s malou na ockovanie,vaha 63kg,a chcem dat do nedele 62,dufam ze sa mi to podari,ale ty uz prestan,si viac nez ok,zavidim(v dobrom),si sikovna ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?