Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@panthera diky za odpoved,presne jak pises ze tych 90-60-90,ja mam hore 95(v minulosti mi to dost vadilo,hoc mam dva deti,nikdy som nekojila,no po viacerich dietach mam popukanu kozu na prsiach,co uz si nepomozem nijak),pas 76(zatial :-| )a dole presne100,cm mam 158,cize nie som ze tlsta a tie miery by sa dali zvladnut(aj na tom pracujem)ale kde je potom chyba ze mam 63kg a to mi aj hovoria ze nie som tlsta,ze by kosti tazke,a na toto zas neverim,takze ostava mi chudnut
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no bmi som pocitala,idealnu vahu by som mala mat 53kg,presne 10kg dole,a obvod pasa by som mala mat 64cm,vypocitala som to na stranke Mira Veseleho,ale priblizne je to tak :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte moje herečky :) Trvalo mi hodnú chvíľku, než som všetko prečítala. Ste milé Alore a Cherry, že som Vám chýbala :) Som tu :) Aj vy ste mi chýbali, preto som si všetko prečítala :))) Cherry, teda vyzeráš úžasne, skutočne výborne a kašli na váhu, sleduj oblečenie a cm, to je asi lepšie, keď cvičíš :) Alore nooo ty si už podvýživená..dávaj na seba pozor :) Ale ako vždy pozitívne naladená :) A kedy ideš na dovču? ja za tri týždne oddnes vlastne :D takže váha je aktuálne 78,2 :) Konečne som sa dokopala a začala som cvičiť Jilian (30day shred), už cvičím 4 deň. Dnes ráno som vstala o šiestej a odcvičila som :))) Včera som si kúpila rifle s konfekčnou veľkosťou 40 :) predtým 46 :), tak si ma viete predstaviť ako sa vytešujem :) Asi sem dám neskôr foto, skúšala som si nohavice, v ktorých som bola minulý rok napasovaná a teraz sú mi totálne veľké :D Čo sa týka jedálnička, tak sa držím, dnes však trošku poruším :D ale nevadí :) Stále chodíme aspoň 3x do týždňa "palicovať" a obvykle prejdeme 10km :) Dnešný jedálniček: R: otrubová kaša s jablkom, sušenými slivkami D: hrsť orieškov a ananás čerstvý O: zeleninový šalát s olivovým olejom a polka diétneho camemberta Ol: jogurt V: ryžové rezance s kuracím mäsom (to je to zhrešenie, ale tak tomuto neodolám :D) Pekný dník želám Vám všetkým :)
Odpovedať
Ahojte baby, tak už som aj ja online - bola som pár dní v Tatrách bez prístupu na net. :-) Bolo výborne, aj keď väčšinou som obedy mala v reštikách, no snažila som sa dodržiavať DD. :-) A prechodila som toho toľko, že snáď mi neuškodilo. :-D @lajba Blahoželám, to je krásny úspech a určite skvelý pocit. :-) Ja som síce ešte len tak v tretine cesty, ale už vidím výsledky ja aj moje okolie a tiež mám z toho veľkú radosť. :-)
Odpovedať
@sophiesxoll Ďakujem pekne, ešte nie som v cieli :) ešte sa snažím, ale už nie som na DD dá sa povedať, alebo som niečo ako v tretej fáze :) Držím palce, nech sa Tvoje sny stanú skutočnosťou :)
Odpovedať
@cherrymania Ked sa to tak zoberie,aj prd DD a cvicenim si bola kocka.Krasne nohy,pekne telo,skratka-pekne dievca.A vyzeras omnoho mladsie,ako na foto pri linku. x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@cherrymania @evicka333 ahojte babulky, dnes som bola na pohrebe takze som sa sem skorej nedostala. Cherry vyzeras vyborne velmi ti to sekne, kocka si jak hrom, uz nechudni len udrziavaj, a zacvic si sem tam. Krasne sa ti vyrysoval zadocek s Jillian, rovnako aj mne, predtym som taky nikdy nemala. Akurat ja mam tu smolu, ze som mala celulitidu, ale teraz ju mam oooovela menej viditelnu, nuz som zmierena s tym , ze sa jej nikdy uplne nezbavim. Moje fotecky su na 268 ,ale vtedy som mala 61,9 teraz ma 60kg plus cvicim castejsie ,ako vtedy (nehovorim, ze vtedy som necvicila, ale dnes cvicim viacej) Cherry bola si na Bradle, ze? :-) ;-) Dnesne moje menu: R- pecivko, bryndza, rajcinka, jogurt D-2 neketarinky O- kvasnicova polievka, kuraci perkelt Ol- piskot V-makrela Doobeda som odcvicila Jillian
Odpovedať
@lajba Lajbyyyyyy ahoooj , chybala si nam tu kocka :-) Kde sa tolko flakas? :-D Lajby super vysledok ;-) , ten pocit pri skusani nohavic poznam, to som bola asi najstatnejsia na svete ked z 32 bolo cislo 27 :-D Ty si to zaslusiz, vela si obetovala diete a obdivujem ako davas tych 10 km. Fuuu. Ja uz za dva tyzdne som na plazicke s mojitkom v ruke, strasne sa tesim , potrebujem uz relax :-) A ty sa kam chystas moja? S priatelom ci kamoskami? Tu bude jak mrtvo bez nas, babam bude smutno :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania zlatooooooooooooooo ja chceeeeeeem a chceeeeeeeeeeeeeem a chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem tvoje brucho:)))))ja sice som chuda,ale po porode sa trasem jak zelatina:)))))a veru aj mne zarastol piercing v pupku a tetovania ja mám 3 a idem dalej:)))))) a krááááásnu máš postavu veru,neviem ci aj mne sa to podari s Jillian:(cvičim treti den,vsetko ma boli,ale nadsenie ma neopusta....drzte palce...o mesiac sa znova pomeram a dam aj foto:)
Odpovedať
@lajba ahoj lajby, zaujímajú ma tvoje vlasy .... už nepadajú?
Odpovedať
Profilova fotka
@alore fuuuuuuuuuuuuuuuu,no veruze som kuk fotky a odpadla soooom,aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
ahojte dievcata :-) no tak som vazne velmi prekvapena z vasich reakcii... ved ja nie som stihla!!! to tak mozno vyzera , ze som chuda na fotkach... no ved ja spravim nejake lepsie a potom to sem dam :-D ale kazdopadne vam dakujem , za krasne slova, velmi ma to tesilo ked som to citala..neviem , ci mi niekedy niekto dal take lichotky, vacsina ludi ani nereaguje na to ze som schudla, no a zenu uz vobec nie.... iba jedna moja kamoska mi hovori, ako skvele vyzeram...a chlapi v robote.... co uz zenska zavist :-D :-D s dietou neprestavam, viete ako to je, tazko vyvetlis chudnucej, ze staci :-D mam to v hlave, este to nie je na 100% ok... prepacte, ale nebudem kazdej z vas odpisovat osobone, moje slova idu kazdej z vas , mam len malu chvilku na to , aby som sem napisala, tak fofrujem , babule, takze velmi pekne dakujem , ale nie je to az take super ako ste mi popisali :-D teda nie pre mna :-) @alore uz si spominam, tvoje foot som videla, si chudaaaaaa, kasli na chudnutie! @panthera @lajba @olovo80 dievcata , dnes ku mne prilieta na prazdniny moja sestra s jej 2 rocnym synom, mojim krsniatkom... vcera som piekla pre nich tortu , ach ani som neolizala z kremu :-D neviem ako budem mat cas sem chodit, ale ja si kazdy den aspon chvilku najdem ;-) potrebujem od vas poradit, 12.9 letim na Slovensko na tyzden a vobec netusim , kde tam zozeniem otruby a aku znacku mam hladat a este aj tvaroh 0 % prosim vas kde najdem ??? v akych obchodoch?? Dakujem vam babulky a prajem krasny den ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vancouver dakujem moja, sprava vyssie parti aj pre teba :-o ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania neviem ti poradit,nezijem na slovensku :-D :-D :-D ,takze sorry
Odpovedať
@olovo80 ozaj , teba som sa chcela sptat, ked vies tak super po francuzsky , ty si vo Francuzsku?? ja som bola v Parizi a a milujem to mesto, hned by som tam sla zit, prec z Irska...ale s Anglictinou mi nestaci tam tam ist :-(
Odpovedať
@cherrymania Tvaroh nájdeš snáď v každých potravinách, resp. v reťazcoch určite, v menších obchodíkoch neviem. :-) A otruby si vezmi so sebou a máš po probléme, nie? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania no neni to francuzko ale belgicko,a ver mi ze by si nechcela zit vo francuzku,zivotna uroven je hodne zla,mi sme tiez sa chystali aj do anglicka aj do irska,lebo vieme po anglicky ale kvoli synovi co uz ide do tretieho rocka a aj sa tu narodil tak zostavame,a vonkoncom uz mame poziadane aj o obcianstvo,takze ostavame,hoc nemam rada tutu krajinu no co uz zivotna uroven je ok,vsak vies to sama velmi dobre ;-) ,a tak som sa musela naucit po francuzky co je hodne tazkeeeeee, ]-(
Odpovedať
@cherrymania v PN mas obchod pri poste oproti mestkemu uradu, vedla byvalej restiky Radnicka, vola sa prirodna lekaren, je to bio obchod tam maju ovsene aj psenicne, psenicne inak aj v tescu zozenies ;-) nemas za co dakovat, pochvaly za zasluzis makala si tvrdo na sebe, a vela kompimentov urcite dostanes na SR ked prides, ti co ta dlhsie nevideli si najviac vsimnu zmenu a vychvalia ta do nebies, uvidis :-)
Odpovedať
@panthera dakujem , pantherka potesila si ma velmi, ale este to nieje tip- top, ale je to neporovnatelne lepsie, ako na tych foto co si videla. Ved ty mas prekrasnu postavu, chcela by som mat taku postavu ako ty po babatku. Si sexi mamicka ;-) :-D
Odpovedať
@cherrymania tvaroh rajo nizkotucny maju v PN v Tescu, ale ja kupujem v Metre olesnicky je chutovo lepsi, a uplne naj maju v Rakusku :-)
Odpovedať
@alore no krásnéé fotečky! Úplná modelka! Já jsem si říkala, že už bych tak hodně štíhlá ani nemusela být..No, ale když si vzpomenu, že jsem měla taky takovou postavu(180 cm/58kg) a pak vidím ty Tvoje krásné fotky, tak nevím nevím, jestli se spokojím s mojimi naplánovanými 69 kg :-D (teď mám necelých 74kg- na těch si ty začínala, že? za jak dlouho si to dala na těch 60? nebo třeba 65kg nevíš? ;-)) Ale jinak alore taky si myslím, že už bys na sebe nemusela být tak přísná, že si fakt hodně chudá a už víc nepotřebuješ dávat dolů.. @cherrymania cherynko, no, jsem strašně smutná, protože mě včera ráno začalo bolet koleno, zatla jsem zuby a JM odcvičila, ale večer jsem už ho měla trochu oteklé. Bolí mě. A to jsem s koleny nikdy žádný problém neměla. Tak nevím, asi jsem si natáhla vazy či co, ale manžel mi říkal, že si musím dát pauzu, že s tím kolenem nemůžu cvičit, aby mi tam nevznikla voda. Tak jsem z toho fakt na nervy! Konečně se pustím do cvičení, které mě strašně baví a toto!! ;-( aspoň na břicho a s činkama ty cviky z JM budu dělat, ale to je tak málo..Snad mě to co nejdřív přejde, ať můžu jet zas naplno :-(((((((( Jinak moje váha po týdnu s JM vůbec neklesla, lítá mi to +- 0,5 kg, moc nechápu, že se nehne, když nejím sladké ani tučné, nepřejídám se (jím jen dukan pečivo, sladím stévií), no ale míry se pohly: pas, boky a lýtko -2cm, stehno -1cm, a zadek - neuvěřitelné 4cm :-) (nevím, jestli jsem se nemohla změřit špatně, ale tepláky mi začaly skoro padat, tak asi je to možné) @olovo80 dívala jsem se na tu stránku, co jsi psala a ten chlap dobře shodil, že? mi vyšlo, že bych měla mít pás 74cm a 67 kg :-)) @lajba klobouk dolů, tý jo, to si hodně shodila. Kolik si měla před DD? už se těším na fotečky. To musí být krásný pocit dát tolik dolů..Jsi šikovná!!!!!!!
Odpovedať
@evicka333 Ahoj Evi dakujem, ti za komplimenty, ale chcela by som este schudnut na 58kg nakolko idem na dovolenku a isto tam priberiem (neplanujem jest zakazane ani sa prezierat, mam dobru sebadisciplinu, ale tak ina krajina, kuchyna , nieco sa isto na mna nalepi), a potrebujem mat urcitu rezervu, lebo idem odtial do NY na shopping, tak aby som si spravne velkosti pokupila. Potom chcem udrziavat 60 kg. To mi maximalne vyhovuje. Ja som zacala asi 17.1 s 74 kg a na 61,9 som sa dostala niekedy v maji, datum si pozri pri tych foteckach odvtedy som aj v ,,akoby tretej faze´´ pridala som ovocie do jedalnicka, ale nejem celozrny chlieb (iba obcas ked som v Rakusku na nakupe potravin tak si kupim taky ozajstny, nie ako tie grci u nas ,co sa tvaria ako zdravy chlieb, ale to si dam len 2 trojuholnicky chlebika) a nemam ani slavnostne jedlo, tiez prilohy ako zemiaky, ryzu , nemam potrebu ich jest. Ani ma to nelaka, sama ani neviem, ake by som si dala slavnostne jedlo, pretoze ja tuto dietu uz neberiem ako dietu , ale novy stravovaci rezim, navyk. Inak pri tych 69 isto neostanes, kazda sme tu mali nejaky ciel, ale nezostali sme pri nom, isli sme este nizsie s vahou. Moj prvotny ciel bol63 kg. A teraz mam 60 :-D Inak aby si sa nepremotivovala a neprestalo ta to bavit je lepsie dat si mensi ciel napr tych 69 kg u teba a potom uvidis ako ti to pojde, ci ti vaha nebude stagnovat, lebo cim blizsie si k cielu tym to ide tazsie a tasie, tak aby ta to potom neflustrovalo. Tolko moja rada ;-) :-) Pekny den ti prajem
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 ahojky,myslis Miro Vesely,no hej,zhodil dobre,a hlavna vec ze jeho rady a tajomstvo chudnutia je platene :-D :-D :-D :-D ,a nezabudaj ze latkova vymena u chlapov je raz taka rychla ako u zien,takze ja si myslim ze to zvladneme aj bez neho a bez jeho rad,len musime sa posnazit
Odpovedať
@alore Ahoooj :) aj vy ste mi chýbali dukanky moje :) Nuž ale ako cherry, stále nie som spokojná so sebou, takže stále makám. Dnes som zasa ráno vstávala o šiestej a odcvičila som si Jiian :D Už piaty deň po sebe, tak uvidíme :D Idem so snúbencom na dovču a ideme tiež do Ameriky, na Hawaii :) Tak sa teším a aj som "nasratá", lebo cieľ nie je splnený a nebudem mať super fotky v plavkách :D (pohoda, to je len také malé vnútorné nasratie, inak pohoda :D) a bude tu naozaj potom úplne smutno, ale potom všetko doženieme :) Dnešné menu: R: otrubová kaša s broskyňou a slivkami D: ananás čerstvý a hrsť orechov (dostala som aj minikoláčik dnes a zjedla som) O: zapečené kuracie stehno s koreňovou zeleninou a k tomu ryža natural Ol: acidko a jogurt V: netuším, idem k budúcej svokre, niečo dobré hádam (varí zdravo) :)
Odpovedať
@pinetka26 Ahoj, nuž zatiaľ nič moc...dávam si vodičku každý večer, mám šampón a jem vitamíny a samozrejme som upravila stravu. V stredu idem na krv, tak uvidíme čo mi chýba :) Je to také striedavé, raz sa mi zdá, že ich veľa vypadlo a raz menej...ale nie je to dobré rozhodne...chce to čas :) a ty ako?
Odpovedať
@evicka333 Ďakujem pekne :) začínala som s váhou 99,1 :D a teraz mám tých 78,2 :) ale ešte nie som spokojná a bojujem, síce už nie dukanovsky, pretože som mala menšie problémy s vlasmi...ale som tu rada a všetko čítam dopodrobna :) na dukanke som bola 5 mesiacov, teraz som akože v tretej fáze, ale takej svojej :) zatiaľ váha klesá, takže žiadny problém :) s tým kolenom, tak to by som tiež radšej vydržala, lebo to by nebolo dobré, ak by si ho ešte viac presilila...iné je svalovica a iné už takéto niečo...opatrne :)
Odpovedať
@alore to je jasné, že ať Ti říká kdo chce co chce, jen ty sama víš jak se cítíš, jestli ještě potřebuješ nebo už dobré.. A jasné, že rezervu mít je fajn, aspoň člověk může něco přibrat a furt se bude cítit dobře.. Hmmm, tak jdeš takto nakupovat, to si jistě užiješ, nakoupíš na svoji skvělou postavu mnoho skvělých věcííí!! ;-) Já si taky myslím, že až uvidím, že to jde, budu chtít víc a víc :-D Už se na tu dukanku těším, nejradši bych začala hned, ale s tím kojením asi nemůžu.. No, snad to v tom lednu už půjde (že malá nebude až tak velká přísavka :-)) @olovo80 :-D jsem ty jeho stránky moc nepročítala, ale všimla jsem si, že vydává knihy, snad chce točit i film a tak :-)) tak holky máme inspiraci jak vydělat, až shodíme :-D @lajba super! musíš být na sebe strašně pyšná a Tvůj snoubenec taky! jsi machr! a fotečky budeš mít krásné, i když cíl splněný nemáš, určitě!! ty vlasy, to je nepříjemné, mi zas po porodu začaly padat, teď je to trošku lepší, jak jsem je trošku zkrátila, ale padají furt, to mám asi z kojení, tak snad mi nevypadají při dukance ještě víc :-), ale já se nechystám na tak velký úbytek váhy, tak snad ne. Jinak Lajby, jen jsem povysávala a už nemůžu skoro chodit, takže cvičení musím vyřadit :-( Ale je mi to líto, protože to fakt zabírá.. Tak holky cvičte cvičte, fakt to pomáhá. Normálně, jak cherry psala, že se má na rukou svaly, tak to je musí mít už hodně pěkné, já jen po týdnu už vidím, jak se tam cosi malé rýsuje :-D
Odpovedať
@evicka333 ďakujem pekne za kompliment :) išlo zo mňa dosť kg dolu, to je pravda :D doteraz nechápem prečo som to tak dlho nosila a vôbec nooo hrúza :D ale už som sa uvedomila :D vlasy padajú aj pri kojení, to sa potom napraví. Radšej som trošku upravila jedálniček, nech nie som úplne vypelichaná :D lebo mám už polku vlasov fuč... neboj, chvíľku si oddýchni s kolenom, skús nejaké cviky na ruky v sede, je ich plno :) zatiaľ zaťažíš ruky aspoň :) furt lepšie ako nič :)
Odpovedať
@lajba Lajbus budes kocka v plavkach, kasli na vahu, hlavne ze sa skvelo citis ;-) :-) uzi si poriadne dovolenocku a potom hor sa spat chudnut a cvicit. Nacerpame novu energiu a pojde nam to potom jedna radost. Ja idem do Dominikanskej republiky na 10 dni a potom na 4 dni do New Yorku, handry pokupit. Minule leto som tak isto skombinovala Bahamy a New York, ale ja nejdem s priatelom ale damska jazda :-D Mas krasne vyvazeny jedalnicek. Moje menu: R- otrub. pecivko, pomazanka, tuniak, par orieskov D- 2 mandarinky O-salatik s kozim syrom, polievka Ol- 2 jogurtiky V- salatik s kozim syrom Aj dnes si zacvicim Jillian level 3 plus fitko, na pase dam aspon 400 kcal Zlato a co tvoje vlasky je to uz lepsie? Lajby bez nas tu budu baby stratene :-D :-D :-D ale nie robim si srandu kazdy je nahraditelny :-D
Odpovedať
@olovo80 Toto nepatri sice k teme DD,ale neda mi neodpovedat.Kedysi davno mi povedal jeden znamy: "Ked raz odides z krajiny ,kde si sa narodil,nikde na svete sa ti nebude pacit,ale doma najmenej."A je to zial pravda.Ked deti odrastu,su uz doma tam,kde sa narodili a aj ty ,kd prides domov,uz nie si tam skutocne doma.Nuz a skutocnych priatelov,je v cudzine tazko najst.Preto si vzdy vazim priatelov,ktorych mam. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?