Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • Ahojte 🙂 ako čítam tak si samé dobroty vyvárate 😉 ja som mala dnes škvareničku a večer si dám jogurt a zacvičím si 🙂 a vy máte dnes aký dník ? 🙂

• @15nisa  bielkovinovy,bohuzial 😒

• Ja som dneska mala na raňajky pizzu. 🙂 A cez víkend som si kúpila hokkaido tekvicu tak už som mala hokkaido hranolky, včera som spravila kooopec hokkaido polievky a stále polovica tekvice v chladničke. 😃

• Sponzor fóra
  • @sophiesxoll  a ako robíš tu polievočku ? 🙂

• @olovo80  ja zas zajtra 😐 akurát som si pochutila na šaláte a tuniakovi 🙂

• @15nisa  Len som popražila cibuľku na troške olivového oleja, pridala nastrúhanú tekvicu, potom zaliala vodou a osolila, trochu okorenila a nechala zmäknúť, ani nie polhodinku. Potom som to už len rozmixovala. Čo som ochutnala, tka to chutilo fajn, ale uvidím zajtra, že či naozaj. 🙂

• @sophiesxoll  tak to vyskúšam 🙂 a ako sa ti darí ? koľko už máš dole , ak sa môžem spýtať 🙂

• @15nisa  Vyskúšaj, som zvedavá, či bude chutiť. 🙂 No mne to teraz ide veeeľmi pomaličky. Začala som 23. 6., odvtedy mám dole necelých 15 kg.

• dobré ránko kočeny, tak ako sa dnes máte???
    Dnes budem mať ťažký deň, čo sa stravy týka, v robote budem dlhooo, lebo idem ešte na nemčinu, takže domov prídem cca 17.20 hod, a keďže som včera nič nestíhala, tak tu mám dnes so sebou v práci mlieko, to som práve dopila s otrubami, a ešte som mala doma tvaroh, ten si dám na obed a ešte som si kúpila také tie hotové pudingy, čo je hore šľahačka, vanilkový aj čokoládovy, viem, že to by som moc nemala, ale našťastie je tam nízkotučné mlieko🙂
    No a to je tak všetko, pomooooooc už teraz 🙂

sophiesxoll - to máš pekný úbytok, ja som na DD od 7.6. a dole mám 12 😉 No a ešte mi povedz, ako chutili tie hokaido hranolky??? ja som to vyskúšala z klasickej cukety, jedlé to bolo, ale s hranolkami to nemalo teda spoločné nič 😛 -

• @sophiesxoll  že pomaličky 😃 veď mať tak toľko kg dole ako ty za taký čas som majster 😃 gratulujem , si musela mať pevnú vôľu 🙂

• a prosím vás, kde ste všetky??????? to prečo je tu tak mŕtvo????
    či ste už tak schudli, že ste sa stratili ??? 😃
    no šup šup, pekne na fórum dievčence 😉

• @olovo80  Prepáč, že tak neskoro, hádam, Ti aj niekto napísal. Bravčové sa nesmie, ale ja som si dávala chudé už aj v prvej a kilá išli aj tak dolu 🙂

• Ahojte dukanky 🙂 Zajtra idem na dovču, tak sem nebudem chodiť 🙂 Takže nech sa Vám darí. Bola som u lekára. Brali mi krv. Moje výsledky sú úžasné 🙂 Všetko v najmenšom poriadku. Padanie vlasov je vraj normálne pri takom úbytku kg. Takže mi lekár odporúčal zastabilizovanie váhy a potom pokračovať. Stabilizáciu mám teraz, lebo furt len hreším 😃 a na dovolenke ani nehovorím ako budem 😃 ale baby po dovolenke idem na to na 100%, jednoducho do konca roka budem vymakaná a hotovo 😃
    Držte sa tu 🙂

• @zuzana018  
    @15nisa  

No baby, ale ja ešte takých 20 potrebujem dať dole. 😃 A išlo to hlavne zo začiatku, tak 6/mesiac, to boli super časy. 🙂 Teraz som asi 3 kilá dala dole od pólky augusta. 😦 Ale však čo, hlavne, že to ide dole a nie hore...a pevná voľa no neviem, pravidelne si dopriavam večer dukanovskú nutelu. 😃 Som hrozne na sladké no. 🙂
    Som hlavne zvedavá, keď sa vrátim z dovolenky, čo to bude. 🤔
    Zuzi, no na hranolky sa to až tak nepodobalo, veru. 😃 Ale dala som si tam korenie na americké zemiaky a kúsok olivového oleja... Plus kečup a bolo to ok. 🙂 Určite lepšie ako z cukety, tá tekvica je dosť tvrdá, takže to malo v pohode tvar a všetko, robila som to aj so šupkou. 🙂

• @lajba  ahoj moja, si tu nejaký čas nebola 😞
    Uži si dovolenku, zaslúžiš si ju, bude vám krááásne a my ti tu budeme tíško závidieť - samozrejme, že v dobrom.
    Som myslela aj na alore, tá sa už vypeká a shopuje 😃
    Ty to kam ideš???? my akosi pamäť prestáva slúžiť..ach bože, a to mám len 34..čo bude potom??? 😬 🤔 🤔 😵

• Sponzor fóra
  • @lajba  Uži si dovolenkuu. 🙂 Ja si užijem tiež a po dovolenkách začneme obe zas intenzívne! 🙂 🙂

• @sophiesxoll  moja, na teba by som aj zabudla...jasnačka, aj tebe prajem krásnu dovolenku, užite si to, veď ste krásne štíhle dukanky 😉
    a ty to ideš kam??? pýtala som sa už? vravím...pamäť mi neslúži .-)))

• @zuzana018  @sophiesxol
    Ďakujem baby 🙂 Ideme na Havaj, tak sa teším a mám aj stres už 😃 ešte stále trčím v robote a ráno o siedmej letíme z viedne, nie sme pobalení nič 😃 to bude stresu a nadávok 😃 ale takých dovolenkových 🙂
    Držím Vám palce, nech Vám to pekne ide a keď prídem, chcem si čítať samé pozitívne príspevky 🙂))
    Alore sa už opeká, to je pravda, som zvedavá na ňu ako sa má 🙂 a aj Cherry so svadobnými prípravami...potom chcem vedieť o všetkom 🙂

• @zuzana018  Ďakujeem. 🙂 Nevadí, ja sa tiež pýtam všetkých dookola to isté, ale myslím, že si sa nepýtala. 🙂 Ale už som to tu asi spomínala, ideme pochodiť Turecko, žiadne povaľovanie na pláži (no, trošku 😬 ), takže dúfam, že tam veľmi nepriberiem. Ale užijem si to určite, už sa neviem dočkať. 🙂

@lajba  Waaw, exotika. 🙂 No tak po robote rýchlo domov a šup-šup zbaliť všetko ako v Cestovinách. 😃 Hlavne nezabudni doklady a peniaze. 🙂

• @lajba  diky za odpoved,hoc som si myslela ze sa nesmie,to mam este z atkinsonovej diety,nevadi,len viem ze bravcove maso nepatri k bielkovinam a zaludok prave toto masko vie najtazsie spracovat,ale pre mojho muza stale robievam a jak si pisala ze si to ides dat som si myslela ze sa smie,ale diky

• @zuzana018  babika moja,nebolo ma cely den,ale zajtra tu uz budem,tak ti napisem

• @sophiesxoll  i ja milujem sladké 😉 dávam si 70% horkú čokoládu , ale není to ono 😐 tak čo už ..a dovolenky sa neboj , len si uži 🙂 ja som pribrala 1,5kg na dovolenke 😬 ale už je to dole..ale stálo to za to 😃

• @15nisa  Ja ešte niekedy DIA čokoládu. 😃 Ale to len výnimočne, keď som niekde dlhšie bez toho, aby som si mohla spraviť nutelu. 😃 Užijeem, však sa tej dovolenky neviem dočkať už viac ako 3 mesiace. 🙂 To bol vlastne jeden z motorov, prečo som sa dala na Dukanku, sme objednali dovolenku a povedala som si, že do tej doby niečo so sebou musím spraviť. 🙂

• @sophiesxoll   i mňa poháňala myšlienka na dovolenku 🙂 teraz zas to , že do Silvestra to bude už tak akurát ,ešte by som chcela takých 5 kg dať dole 😉 uvidím ako to pôjde 😃 minule som pozerala v Bille , že dia milka aj takú môžeme ? 😉

• @15nisa  No neviem, či sa môže, asi nie, ale lepšie ako normálna, nie? 😬

• lajba - tak super, taká dovolenka, to už áno 😉 Juj, za hodinku ti to leetí, už asi stepujete na letisku, ale nevadí, čo nevidieť sa budeš promenádovať po náááádhernej pláži 🙂

sophiesxoll - áno áno, cesta po Turecku, už si spomínam, som sa raz aj pýtala, či nestretneš Šeherezádu a Sultána 😵

15nisa : ja som si dala prvotný cieľ na 65kg, a musím sa priznať, že som v to vôôôbec nedúfala, že sa mi to podarí, akosi som si neverila 😕 😴 Dnešná váha ráno 67,4 kg, a to mám aj svoje dni a veru, nie všetko čo zjem je OK, tak som veľmi rada a prekvapená. Do Vianoc by som chcela mať určite tých 65 kg, a som sa rozhodla, že ak sa bude ešte dať, tak na tých 62 - 60???? kg by som chcela ísť - ale to by som už vážne že bola super, lebo tak som sa neprekonala ešte nikdy v živote 😛

olovo: budem čakať..a kde si sa flákala celý deň, ha?

• dobré ránko prajem úplne všetkým 😉
    dnešná váha 67,4 kg tak jupii, teším sa, pomaličky to klesá 🙂
    všerajšie menu, B-deň:
    R: mlieko + otruby
    D: vanilkový puding, káva s mliekom
    O: pečenié kuracie stehno, baranie rohy, 1 kyslá uhorka (viem, je to zelenina, ale bez toho by som to mäso nezjdela)
    Ol: kakaový puding 😵
    V: pečené hydinové párky, kečup Fit, uhorka kyslá 😵

• @zuzana018  Áno, aj ja si už spomínam, že si sa na to pýtala. 🙂 A ináč, tiež mám dnes v jedálničku pečené stehno a párky a na raňajky mlieko. 🙂

• @sophiesxoll  
    Myslim,ze 70% na cierna cokolada je lepsia ako biela dia.Ale to je len moj nazor.Teda zdravsia.Tu tekvicku som dnes robila,nakrajala na kocky,posypala vegetou,trosku olivoveho oleja/malo/,nakrajala pol cibulky a ku koncu som nechala zapiect 2 platky chudej sunky.Bolo to vynimocne chutne./Vegeta bez MSG/. 😛 😛 😛

• @zuzana018  ahoj zuzi,som tu,ako sa mas,gratulujem ku vahe tvojej,ja sa dnes odvazim dam vediet,dnes bielko den u mna

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém