Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,vitaj,sladidlo sa moze hoc jaky,a bez otrub ani nezacinaj,mne tak isto radili na zaciatku a mali pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
oki,idem do sprchy,zachvilku som naspat,dnes 800cal dole za hodinku
Odpovedať
@olovo80 ahoj, dakujem :) tak te otruby musim pozhanat...nikde ich nemaju. ty si v akej faze? neni to tazke? aj sestra to drzala ale ona ked sa zapre tak ide aj cez mrtvoly...to ja som uplne ina kava :D Nejde to moc do penazi? Frajer ide prec na cca mesiac tak nebudem mat pokusenie vyzierat sladkosti a kadejake blbosti, z kt. som pribrala od dovolenky (1mesiac) + 4 kg :(
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no ja tiez velmi rychlo viem pribrat,a do penazi to neide vobec,aspon si to nemyslim,nezijem na slovensku tak neviem ze v jakom obchode maju tie otruby,popytaj sa ostatnych,hovori sa ze kazda dieta je tazka,ja co som mavala diety kazde som porusila a prejedala po case,ale pri tejto dukan vobec ma nelaka nic,ja som bola v prvej faze 10dni,a islo to moc dobre a bola som velmi motivovana lebo videla som ze kg ide dole rychlo,teraz mi to stoji trosku na 59-ke ale urcite sa to pohne,a nezabudaj hlavne to mas v hlave,takze pevna vola,drzim ti palce aj tvojej mamine
Odpovedať
Profilova fotka
ok,vaha to iste 59.2,jaj-jaj
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania diky za napad,ze otrubova kasa,teraz som to robila,chuti moc dobre
Odpovedať
Profilova fotka
tak kolac sa pecie som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 podarilo sa?
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 nie ]-(
Odpovedať
@mona12071 A čo nevyšlo? Ktorý recept si robila?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby mozte mi niektore poslat recept na palacinky z otruuuub? Prosiiiiiim:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 ok,ja robim kolac takto,2lyz otrub,2lyz jogurtu,1 vajicko,sladidlo podla chuti,a je to hotove,ktory recept si skusala?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som teraz urobila tu falosnu majonezu s vajickom,vlastne na jedno pokrajane vajicko som dala tu falos majonezu,celkom je to ok
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 POTREBUJEME : *1 lyžicu vanilkového pudingu *prírodné sladidlo Stéviu *1 vajíčko Na plnku : *odtučnený tvaroh *nízkotučný jogurt 0,1 % tuku *sladidlo Stéviu *citrónovú arómu Na polevu: *1 lyžicu sušeného nízkotučného mlieka *1 lyžicu kakaa bez cukru *trochu nízkotučného mlieka POSTUP : 1. Všetky suroviny zamiešame a pripravíme 2 hrubšie palacinky na miernom ohni. Vtedy sa ľahko otáčajú. 2. Palacinky naplníme tvarohovo-jogurtovou plnkou a polejeme kakaovou polevou. Viac tu: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 POTREBUJEME : Na cesto: *2 vajcia *3 lyžice kukuričného škrobu *130ml mlieka *škoricu *umelé sladidlo Na plnku : *odtučnený tvaroh *umelé sladidlo *vanilku *1 žĺtok(nemusí byť) Na polevu: *kakao bez cukru *umelé sladidlo *kvapku vody alebo mlieka POSTUP : 1. Všetky suroviny na cesto vymiešame. 2. Vyhrejeme teflónovú panvicu a pripravíme palacinky. 3. Vymiešame prísady na plnku, naplníme ňou palacinky a polejeme kakaovou polevou. Viac tu: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 Lievance (od našej čitateľky Veroniky) - 1., 2. a 3.fáza POTREBUJEME : *2 celé vajcia *3/4 vanilkového pudingu *1/2 odtučneného tvarohu *umelé sladidlo podľa chuti *vanilkovú arómu Na polevu : *kakao bez cukru *umelé sladidlo *kvapku mlieka POSTUP : 1. Vajcia vymiešame s vanilkovým pudingom. 2. Pridáme tvaroh, umelé sladidlo podľa chuti a vanilkovú arómu. 3. Lievance pečieme na horúcej teflónovej panvici. 4. Kakao, umelé sladidlo a trošku mlieka dobre vymiešame. Touto polevou polievame hotové lievance. Viac tu: http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 z otrub som nenasla,dufam ze budes spokojna :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 4 lyzice otrub,jeden jogurt.4 vajicka ,sladidlo,prasek do peciva ale ja mam taky velky jogurt tak som tro asi neodhadla a malo to byt na 2 dni nakolko su tam 4 lyzice otrub a vajcia neva spravila som si tu omeletu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a zajtra si spravim nieco morske musim ale do obchodu
Odpovedať
@olovo80 Ahoj, no mas pravdu, že to nie je na cely zivot zivotny styl, ale ja som schudla pred dvomi rokmi 15 kil a este som ich nenabrala. Vychylka je max 2 kila ked sa prejedam. Ja som zila v Taliansku a poznam to odtial, vymysleli to v univerzitnej klinike lekari tak ako Dukan, takže to nie je len taky internetovy blud. Obe su zalozene na proteine a to je jedine z coho sa chudne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 dakujem ti pojdem to vyskusat lebo som hladna jak vlk a toto mozem v prvej fazeee ze ?:)
Odpovedať
Profilova fotka
@mona12071 vies kde bola chyba,v tom ze si tam dala az 4 vajicka,podla mna,no nepoznam recept,ale podla mna vajicka boli privela
Odpovedať
Profilova fotka
@fiorellino ok
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 ty asi hej,klikni na ten link,tam je to napisane
Odpovedať
Profilova fotka
@fiorellino nechudnes z proteinov,chudnes z toho co nezjes,toto prislovie nepoznas,mala by si :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 dobré ráno :-) ma napadlo , akej konzistencie máš tu kašu ? ja ju mám plne riedku :-| koľko dávaš mlieka ? pohár alebo cca koľko ? dnes mám bielkovinový deň , a ty ako ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ja si ju robim hustu vazdne tam cvrknem len malinko mliecka a dam si o do mikrovlnky plus sladidlo mnam teras som to zjedla dala by som si este :((( inak -1kg dolu
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ty zijes na slovensku ? ak hej teraz ich dali do hypernovy ako novinku s uvadzaciou cenou 0,89e tak si ich bez tam kupit ja som uz tiez bola na nakupy :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ahoj,uplne malo mlieka,nedavaj vela lebo bude riedke,cca :-D od oka :-D ,idem urobit palacinky,aspon vyskusam
Odpovedať
Profilova fotka
normalne ze palacinka sa vydarila,neverim,a este k tomu aj chutne,takze toto su moje ranajky,este k tomu senseo kavicka a idem robit kardio
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?