Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @radushkaa  ahoj,vitaj,sladidlo sa moze hoc jaky,a bez otrub ani nezacinaj,mne tak isto radili na zaciatku a mali pravdu

• oki,idem do sprchy,zachvilku som naspat,dnes 800cal dole za hodinku

• @olovo80  ahoj, dakujem 🙂 tak te otruby musim pozhanat...nikde ich nemaju. ty si v akej faze? neni to tazke? aj sestra to drzala ale ona ked sa zapre tak ide aj cez mrtvoly...to ja som uplne ina kava 😃 Nejde to moc do penazi? Frajer ide prec na cca mesiac tak nebudem mat pokusenie vyzierat sladkosti a kadejake blbosti, z kt. som pribrala od dovolenky (1mesiac) + 4 kg 😞

• Sponzor fóra
  • @radushkaa  no ja tiez velmi rychlo viem pribrat,a do penazi to neide vobec,aspon si to nemyslim,nezijem na slovensku tak neviem ze v jakom obchode maju tie otruby,popytaj sa ostatnych,hovori sa ze kazda dieta je tazka,ja co som mavala diety kazde som porusila a prejedala po case,ale pri tejto dukan vobec ma nelaka nic,ja som bola v prvej faze 10dni,a islo to moc dobre a bola som velmi motivovana lebo videla som ze kg ide dole rychlo,teraz mi to stoji trosku na 59-ke ale urcite sa to pohne,a nezabudaj hlavne to mas v hlave,takze pevna vola,drzim ti palce aj tvojej mamine

• ok,vaha to iste 59.2,jaj-jaj

• @cherrymania  diky za napad,ze otrubova kasa,teraz som to robila,chuti moc dobre

• tak kolac sa pecie som zvedava 🙂

• @mona12071  podarilo sa?

• @olovo80  nie 😠

• @mona12071  A čo nevyšlo? Ktorý recept si robila?

• Baby mozte mi niektore poslat recept na palacinky z otruuuub? Prosiiiiiim🙂

• @mona12071  ok,ja robim kolac takto,2lyz otrub,2lyz jogurtu,1 vajicko,sladidlo podla chuti,a je to hotove,ktory recept si skusala?

• ja som teraz urobila tu falosnu majonezu s vajickom,vlastne na jedno pokrajane vajicko som dala tu falos majonezu,celkom je to ok

• @denka7483  POTREBUJEME :
    *1 lyžicu vanilkového pudingu
    *prírodné sladidlo Stéviu
    *1 vajíčko
    Na plnku :
    *odtučnený tvaroh
    *nízkotučný jogurt 0,1 % tuku
    *sladidlo Stéviu
    *citrónovú arómu
    Na polevu:
    *1 lyžicu sušeného nízkotučného mlieka
    *1 lyžicu kakaa bez cukru
    *trochu nízkotučného mlieka
    POSTUP :
    1. Všetky suroviny zamiešame a pripravíme 2 hrubšie palacinky na miernom ohni. Vtedy sa ľahko otáčajú.
    2. Palacinky naplníme tvarohovo-jogurtovou plnkou a polejeme kakaovou polevou.

Viac tu: http://www.dukanovadieta.com/products/palacinky-z-pudingu-od-nasej-citately-elenky-1-2-a-faza/

• @denka7483  POTREBUJEME :

Na cesto:

*2 vajcia

*3 lyžice kukuričného škrobu

*130ml mlieka

*škoricu

*umelé sladidlo

Na plnku :
    *odtučnený tvaroh
    *umelé sladidlo
    *vanilku
    *1 žĺtok(nemusí byť)

Na polevu:
    *kakao bez cukru
    *umelé sladidlo
    *kvapku vody alebo mlieka

POSTUP :
    1. Všetky suroviny na cesto vymiešame.
    2. Vyhrejeme teflónovú panvicu a pripravíme palacinky.
    3. Vymiešame prísady na plnku, naplníme ňou palacinky a polejeme kakaovou polevou.

Viac tu: http://www.dukanovadieta.com/products/palacinky-od-nasej-citatelky-veroniky-1-2-a-3-faza/

• Sponzor fóra
  • @denka7483  Lievance (od našej čitateľky Veroniky) - 1., 2. a 3.fáza

POTREBUJEME :
    *2 celé vajcia
    *3/4 vanilkového pudingu
    *1/2 odtučneného tvarohu
    *umelé sladidlo podľa chuti
    *vanilkovú arómu

Na polevu :
    *kakao bez cukru
    *umelé sladidlo
    *kvapku mlieka

POSTUP :
    1. Vajcia vymiešame s vanilkovým pudingom.
    2. Pridáme tvaroh, umelé sladidlo podľa chuti a vanilkovú arómu.
    3. Lievance pečieme na horúcej teflónovej panvici.
    4. Kakao, umelé sladidlo a trošku mlieka dobre vymiešame. Touto polevou polievame hotové lievance.

Viac tu: http://www.dukanovadieta.com/products/lievance-od-nasej-citatelky-veroniky-1-2-a-3-faza/

• @denka7483  z otrub som nenasla,dufam ze budes spokojna 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• @olovo80  4 lyzice otrub,jeden jogurt.4 vajicka ,sladidlo,prasek do peciva ale ja mam taky velky jogurt tak som tro asi neodhadla a malo to byt na 2 dni nakolko su tam 4 lyzice otrub a vajcia

neva spravila som si tu omeletu 🙂

• a zajtra si spravim nieco morske musim ale do obchodu

• @olovo80  Ahoj, no mas pravdu, že to nie je na cely zivot zivotny styl, ale ja som schudla pred dvomi rokmi 15 kil a este som ich nenabrala. Vychylka je max 2 kila ked sa prejedam. Ja som zila v Taliansku a poznam to odtial, vymysleli to v univerzitnej klinike lekari tak ako Dukan, takže to nie je len taky internetovy blud. Obe su zalozene na proteine a to je jedine z coho sa chudne 🙂

• @olovo80  dakujem ti pojdem to vyskusat lebo som hladna jak vlk a toto mozem v prvej fazeee ze ?🙂

• @mona12071  vies kde bola chyba,v tom ze si tam dala az 4 vajicka,podla mna,no nepoznam recept,ale podla mna vajicka boli privela

• @denka7483  ty asi hej,klikni na ten link,tam je to napisane

• @fiorellino  nechudnes z proteinov,chudnes z toho co nezjes,toto prislovie nepoznas,mala by si 😃 😃 😃 😃 😃

• @olovo80  dobré ráno 🙂 ma napadlo , akej konzistencie máš tu kašu ? ja ju mám plne riedku 😐 koľko dávaš mlieka ? pohár alebo cca koľko ? dnes mám bielkovinový deň , a ty ako ? 🙂

• @15nisa   ja si ju robim hustu vazdne tam cvrknem len malinko mliecka a dam si o do mikrovlnky plus sladidlo mnam teras som to zjedla dala by som si este 😞((
    inak -1kg dolu

• @radushkaa  ty zijes na slovensku ? ak hej teraz ich dali do hypernovy ako novinku s uvadzaciou cenou 0,89e tak si ich bez tam kupit ja som uz tiez bola na nakupy 🙂))

• @15nisa  ahoj,uplne malo mlieka,nedavaj vela lebo bude riedke,cca 😃 od oka 😃 ,idem urobit palacinky,aspon vyskusam

• normalne ze palacinka sa vydarila,neverim,a este k tomu aj chutne,takze toto su moje ranajky,este k tomu senseo kavicka a idem robit kardio

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém