Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • moje včerarajšie menu - bielkovinový deň:
    R: mlieko + otruby
    D: káva s mliekom
    O: pečené morčacie párky, trocha horčice, chilli, chren
    Ol: káva s mliekom, Ego vlákninová doboška, 1ks
    V: kuracie na leči - samozrejme včera bez leča, len plát mäsa, mozrarella light, 1/4 červenej cibulky 😵
      neskôr kúštik bryndze, neodolala som, bryndzu mám fakt veeeľmi rada 😵

• ahoooojte tak 7mi den a dnes som sa postavila na vahu a -4,1 kg hipiiiiiiii a to som si vcera stazovala ze sa to zastavilo a dnes o 1,5 kg dole 😃 😃 😃 😃 😃
    vcera som mala-ranajky-otrubova kasa
    neskor troska bieleho jogurtu
    obed -pecena ryba posypana bylinkami
    vecera -to iste nechcelo sa mi nic ine varit bola som velmi zaneprazdnena tak na obed som tho spravila viacej

• @mona12071  jaj ani nehovor,fakt ze si dala perfektny napad,ja by som sama na to nikdy neprisla 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @mona12071  super ti to ide dole,aj mne tak islo v tej prvej faze,je to uplne motivujuce a clovek ma chut to robit,keby sa mohlo ja zasa by som sa dala na 10 dni na tu prvu fazu 😃 ,no musim zostat v druhej,teraz idem robit kardio lebo 2 dni som vynechala,v nedelu som mala odpocinok a vcera hoc som velmi chcele,no casovo mi to vobec nevyslo,tak idem teraz

• ja som akurat urobila pecienku v trube

• ja som prišla akurát z obeda, a som napálená - zlá voľba, vôbec som si nepochutila, nedobre spravené, nedobre nakombinované...a som hladná....
    musím to napraviť našľahaným kafe machiatom 😛

• @mona12071  ako to robis tu pecienku v trube ? ja mam dnes bielkovinovy a neviem co na obed 😞

• Ahojte 🙂 @zuzana018   ten jedalníček je super nápad 😉
    dnes:
    R: kaša otrubová
    Ol:jablkova tyčinka (z drene jabĺk a bez cukru ) som neodolala 😐
    O:morčací závitok +tvaroh ako dezert 🙂
    V : ? buď jogurt alebo párky

• @15nisa   A ty si v ktorej fáze? my to už akosi uteká, lebo v jednej dobe sa vás tu viac nových pridalo a strácam prehľad - prepáč 😵

• @denka7483  bez nicoho len som ju dala do truby a troska podliala vodou a chutilo mi to ja sa snazim nedavat vobec olej ani troska

• @zuzana018  ja ešte v druhej 🙂 až do Vianoc a ptm uvidím 😉 aj ty si v 2 hej , však ?

• baby co je tu taky utlm dnes ? 🙂 ste busy ?? 😛 ja mam na veceru dnes len acidko ale na zajtra s ami pecie kuriatko a budem mat aj so zeleninovym salatikom 🙂 a zajtra idm prvy den do roboty tak mi drzte palce nech to zvladnem s nadhladom heh 🙂))

• @denka7483  jej ty si dala fotecku,super

• @zuzana018  ahoj,ako?som unavena a ospala este stale,unavena som sa zobudila 😃

• ahojte kočeny 🙂

tiež som ospala, u nás v noci riadne pršalo, stále ma to budilo, keďže spálňu máme pod šikomou strechou a počuť to...a budila sa aj malá...raz WC, raz kakao, raz zapchatý nos...ach jo....a dnes dlhý a ťažký deň, ešte poobede aj do jazykovky...pomooooooooooc
    na obed som si pripravila dukan - pizzu, mňam, ale okrem nej nemám nič iné len mlieko a kávičku 🤔 🤔 🤔

• Sponzor fóra
  • Ahojte kocky, ake papate maso? citala som, ze bravcove sa nesmie ale v mojom pripade si to neviem predstavit...ako ste natom vy?

• @mona12071  ahoj,....ak sasiem pridat,par vyrobkov najdes aj na slovenskom dukan shope,natierky a chrumky do lieka a podobne...aj steviu sladidlo rozne formy,netrva todlho ky sa toobjedna a pride zo zahranicia??na ta tiezpar veci zaujalo...ale take veci ako lievance a tak vie urobitaj doma ,to mi jezbytocne,ale taka tycinka musli do prace je fajn....aj prichute do jogurtov ozu byt dobre,doteraz pouzivam zo stranky peceniehrou ci ako sa vola...pekny den...

• @arwikaaaa  ja zijem v Londyne 🙂

• akurát papám moju obľúbenú dukan pizzu 🙂
    len som si zabudla kyslú uhorku vziať 😛
    čo dnes papáte vy?

• Ahojte,..aj ja by som chcela začať len neviem ako. Pômôžete mi? 😐

• Ahojte 🙂 ako sa Vám darí ?
    R: otrubová kaša
    O: zelen. polievka a kur , špíz a zelenina
    Ol: tvaroh
    V : jogurt
    A aký ste mali jedalníček ?

• @hamajka  a čo by si potrebovala vedieť ? 😉

• @15nisa  trebarz čo presne jest prvý den,..každý začal niečim iným tak neviem

• @hamajka  v prvé dni držíš len bielkovinové dni 😉 koľko dní záleží od toho , koľko chceš schudnúť 😉 a vtedy papáš : nizkotučné mliečko, nízkotučné sýry, vajíčka, kur. mäsko , kur. šunka,a hlavne si kúp otruby 😉 kukni si aj spätné stránky tam sú jedalníčky celé 🙂

• @15nisa  dakujem krásne, 🙂 ...pustím sa do toho e víkend,..ešte zohnať tie otruby 😉

• @hamajka  v zdravej výžive alebo v Tescu ich zoženieš 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém