Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@hamajka som rada, že si rada :-D :-D :-D Sojová tyčinka sa nesmie. Prv, keď som o tom nevedela, tak som si ju kupovala Dia v Zdravej výžive. Mala som asi 3. Ale žiaľ nemôže sa . Vieš čo som spravila, aby mi zmizli chúťky na mls? Kúpila som si 78% horkú čokoládu. Je neskutočne prepáč hnusná. Viac ako jednu tabličku nemáš šancu zvládnuť. Po nej ťa prejde chuť :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj, tak ja zase ndrzim ziadnu dietu, lebo mne by mozno naraz suplo viac kg a to nechcem, lebo by som vyzerala strahne , rano si zjem normalne ranajky naobedujem sa a hlavne nie zjem, ale zozeriem vela zeleniny, ovocvia, to je moje, vela pijem vody caj s citronom a trochu cukru, som nizsej postavy, pas asi 67 myslim, nejem vobec sladke nemam rada, ale za syrom sa idem zabit, mozno by som mohla vyskusat tuto dietu, ale nechcem vyzerat strhane, toho sa bojim a kazdy vecer cvicim na fitlopte a navyse ma caka skuskove obdobie, takze ked zacne stres tak kg pojdu asi samy dole kupim si stahovacie pradlo a bude, lebo ked som bola chora a drzala som dietu, velmi rychlo som zoslabla, nevladala som, tak sa toho dost bojim, ale vyskusat ju urcite niekedy vyskusam, len si nechcem ublizit, ake mate s tym skusenosti????
Odpovedať
ahoj, babenky prosim vas hodila by mi niektora z vas tu dukanovu dietu, tie fazy a vsetko co sa ma dodrziavat pre moju maminu,??? ja som buduca nevesta, ale dietu sa bojim drzat, nechcem si ublizit zbytocne, snazim sa zdravsie zit a stresy zo skoly aj zo svadby to bohato asi staci. prosim vas len mi napiste postup a vsetko co ma byt chcem jej pomoct, lebo uz je starsia a nemoze to nikde zohnat, ak by ste boli take dobre velmi by ste mi pomohli dakujem :-)
Odpovedať
Ahojte, dnes tu este nikto nebol? Hlasim stav: Dnes rano nemile prevapenie +1,2kg ale tak vazila som sa po zeleninovom dni a navyse mam pred svojimi dnami...tak dufam, ze to je preto. Inak vcera som mala na obed varenu brokolicu + karfiol s vajickom a zeleninovu polievocku, a ako dezert som urobila tortu z mikrovlnky (som nechcela verit jak sa urobilo to cesto), upiekla som si toliare a urobila do zasoby pralinky...mozem to zhodnotit ako nedelne poobedie s DD :D
Odpovedať
Este ma napadlo, ze som tu videla, ze papate nejake kysle ryby...to ste mysleli klasicke zavinace? Je tam k tomu aj cibula - mozem ich jest aj len v cisto B dnoch? A ten nalev? Pit ho sice nebudem ale predsa su v nom tie ryby namocene...alebo kupujete nejake specialne? Diky baby za radu, lebo uz neviem co jest cez tie B dni...
Odpovedať
@11xena11 Ahoj ďakujem za radu,.. pri tejto diéte som si uvedomila že som asi závislá na sladkosti no snažím sa to vždy nejako zamaskovať. Takže také čokolády môžem? Minule som si dala takú a poviem pravdu bola pre mňa sladká. Aj keď pred tým som takéto čokolády nemusela keďže neboli sladké ale teraz keďže mám nedostatok sladkého mi príde aj táto sladká :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@hamajka ahoj . Jasné, že ju nemôžeš. Ja ju mám už druhý mesiac a keď mi je na zbláznenie, vtedy z nej uzobnem. Ona sa mi ani nezdá sladká ale straaaašne nechutne horka. Po nej ma hneď prejde chuť na sladké :-D :-D
Odpovedať
@radushkaa ahoj.S cibuľou môžeš len na BZD. Ale predávajú aj bez cibule, tie môžeš hocikedy. To, že sú namočené v náleve nevadí, veď ho piť nebudeš.
Odpovedať
@julichen ahoj.tu si to môžeš všetko naštudovať: www.dukanovadieta.com
Odpovedať
11xena11 ahoj, dakujem ti...akurat som dosla z obchodu, tak aspon viem ze ho mozem zjest... este by som sa chcela spytat na tu tuniakovu pomazanku co robievate...kupila som tuniaka vo vl. stave a tak ho chcem zuzitkovat :) Diky
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň kočeny, ako sa držíte??? ja hodlám od tohto týždňa začať niečo cielene cvičiť, tak please, držte palce, lebo bez podpory, neviem, neviem... :-)
Odpovedať
Ahojte kočandy , tak ja mam dnes uplne hrozný den ...zjedla som už asi dva stlpčeky milky jogurtovej .....mam svoje dni tak sa neviem ovladat a ešte k tomu mam hrozne krče a bolesti brucha :-( Inak neviete nejaký babský recept na tieto bolesti ??? alebo uččine tabletky čo zaberaju ... bo mne už asi nič nezabera :-| .....inak na ranajky som mala pohar mlieka , potom omeletu so sampionami a cibulkou a na večeru ešte neviem čo (asi krabie tyčinky ) .... popri tom popijam čajiky , takže tekutin mam dostatok :-) ....dufam, ze dnes sa Vám lepšie dari ako mne ..prajem pekný začiatok týždna :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 jezin vdaka to je pre moju maminu ako stvorene, mas to u mna velmi pekne dakujem :-)
Odpovedať
@zuzkoo Ahoj tak to sme dve čo máme svoje dni a ktoré sa nemôžeme udržať bez sladkého :-(
Odpovedať
@11xena11 No len teraz to je ťažko, prišli ,,moje dni,, a to je veľký problém bez sladkého :-( :-( :-( inak včera som nabehla na 2 fázu takže som papala zeleninku. :-) :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 prosím ťa daj nejaké rady čo si urobiť papať lebo už niečo by som spapala čo som ešte nemala. Čo si papala ty?
Odpovedať
@11xena11 Prepáč že toľko otravuje ale mám otázku. Len tak som hľadala nejaké recepty a našla som na jednej stránke hotový jedálniček ale trošku ma prekvapilo že trebárs ráno si dala žemľu ktorá obsahovala otruby a na olovrant lievance ktoré taktiež obsahujú lievance. To sa môže? Toľko jedál z otrúb za deň? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby,ako ste na tom?U mna je este tma,uz som si dala kavu s mliekom,no neviem co spravit na dnes,mam bielko den,tak dajte napady,recepty prosim
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 breee ranko aj ked uprsane. Som tu len tak nahodou. Ja ranajky kafe s mliekom, jogobela + otruby, obed zeleninove leco s hydinovym parkom, vecera syr, sunka - olivy mozno. Skus na obed rybu pecenu alebo makrelku. Taky lososik zapekany zo syrom, to by slo. ;-)
Odpovedať
@alore @lajba, @cherrymania ahoj holky!! kde jste? vás už jsem tu dlouho nezahlédla! ;-) jak se daří? @olovo80 ahojky, gratuluju ke zhozeným kilečkům, jde Ti to pěkně! Já vždy nakouknu, jak se vám vede a už jsem to nevydržela. :-)) Chtěla jsem začít až od ledna, ale začala jsem včera :-)) Tak už též patřím mezi vás dukanky :-) a manžel taky :-) dnes by se k nám měla přidat i má švagrová.. Já sice ještě kojím, ale malá má 13m., a jí normální jídlo, mlíčko má hlavně na uklidnění.. Hledala jsem si o tom strašně moc info a nemělo by to malé nijak uškodit.. Jen já můžu být víc hotová, ale jím celý den hodně, nasadila jsem vitamíny, tak doufám, že to bude ok. Kdyby se mi tvořilo míň mlíčko, nebo jsem to nějak nedávala, tak to budu trošku porušovat (př. víc otrub denně, možná taky něco ze třetí fáze-nějaké semínka a tak).. Uvidíme, držte mi palce, moc si přeju zhubnout.. Chci jen 8 kg, tak budu v první fázi jen 3 dny, tak jsem to vyčetla na dukanovadieta.com.. Vítám všechny další dukanky a přeju mnoho úspěchů!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@evicka333 ahoj Evi,moja mala bude mat 15 mesiacov,sice ja som nekojila,no sunar jej este davam,ale len raz denne,do 1 roka a 8 mesiacov je dolezite aby dostavala bud mliecko od mami alebo sunar,ked chces prestat kojit daj sa na sunar,aby nebolo neskoro ze aj ked bude vacsia aby chcela cicku,no takze,rozhodnutie je na tebe,ale kazdopadne ti drzim palce,aby sa ti to podarilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch neni zly napad,pocuvaj,jaka si fesanda na tejto fotke co si dala ;-)
Odpovedať
@hamajka ahoj.Najskôr k tým lievancom. Veď tam nejdú otruby. Ja mám dva recepty bez otrúb.A ak v tom jedálničku boli, tak sa tie otruby rozdelili na lievance a na žemlu. Lyžicu tam a lyžicu tam. Nesmieš prekročiť 2PL denne. Väčšie množstvo je už kalorické. Ja som dnes mala špenát, namiesto zemiakov cukyňu na kocky a 2volské oká. Zajtra plánujem kur.mäsko a sviečkovú. Zahustíš ju kukur. škrobom. Môžeš si upiecť rybu, alebo ugriluj si údené kuracie stehno s udusenou kapustou, potom nejaký prívarok(kapustový, kelový,zelená fazulka...)s kuracou fašírkou. Sladké skús kinder rezy alebo tiramisu. Toho tiramisu som sa prejedla. Vraj na také chúťky sú dobré trúfle guličky. Ak tie recepty nenajdeš, tak ti ich sem hodím. Ak máš bielkovinový deň, daj si pizzu, langoš s kuracím mäskom(kebab), rybu,pečené kura, zajaca. Neviem čo si ešte také nemala. :-) :-) :-)
Odpovedať
@radushkaa ahoj.ja robím tuniakovú natierku takto: tuniak vo vlastnej šťave, tavený syr karička, cibuľka, koreniny, uvarené posekané vajíčko, horčica. ;-)
Odpovedať
@hamajka a ešte niečo. Var si polievky. Tie zasýtia tiež dosť, a máš ju raz-dva uvarenú. ;-)
Odpovedať
@11xena11 dakujem pekne, uz som si tuniaka kupila, jednu malu konzervu som si otvorila len tak ku vajicku ale moc mi nechutil bol akysi neslany cico...dnes urobim tu natierku a budem ju jest s toliarikmi:)
Odpovedať
@11xena11 Ahoj, ok idem teda pozerať nejaké tie recepty. A ak by si bola taká dobrá hodíš nejaké aj tu? Dnes mám bielkovinový deň a vôbec neviem čo budem papať keďže už teraz utekám k lekárovi a prídem domov až o pol piatej. Ďakujem a ahoj :-)
Odpovedať
@11xena11 , @olovo80 , @zuzana018 Ahojte :-) ako s :-) Vám darí , ide Vám váhička dole ;-) ja som mala naposledy v nedeľu 62,5 kg a najbližšie sa budem vážiť až v sobotu , lebo som na internáte :-| tak bežím si ja pomaličky spraviť otrubovú kašičku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 dik, to je svadobna :-) z albumu (kludne popozeraj) sak tych minus 17 kil je dobre vidiet :-) este dalsich minus 15 a budem spokojna. ale dik, komplimentik potesiiiii :-D
Odpovedať
@hamajka ahoj, takže aspoň zopár, aby si sa nemusela kutať :-D :-D :-D : Mäsové fašírky: 0,5 kg mleteho mäska, 1 cukina, 2 mrkvy, 3 strucky cesnaku, 1 cibula, 2 vajicka, 2 PL psenicných otrub, 1 PL gustinu, 1 PL horcice, sol,korenie,paprika,mleta rasca Tiramisu : těsto: 4 vajcia 1 lyžica kukuričného škrobu 1 lyžica sladidla 1/2 sáčku kypriaceho prášku do pečiva rumová aróma Krém: 600 g jemného nízkotučného tvarohu 150 – 200 g nízkotučného jogurtu ½ pohára horúcej vody 2,5 lyžičky želatíny 15 – 20 tabletiek sladidla Piškóta: Žĺtky vymiešame so sladidlom Pridáme škrob a prášok do pečiva. Pridáme tuhý sneh z bielkov a zľahka premiešame. Pečieme 20 až 25 minút pri teplote 180°C. Pripravíme si silnú kávu, do ktorej po vychladnutí pridáme 5 kvapiek rumovej arómy (alebo ešte lepšie arómy tiramisu, ak zoženieme). Kávu dáme do chladničky a pustíme sa do prípravy krému. V horúcej vode rozpustíme sladidlo a želatínu. Necháme ju trochu vychladnúť a za stáleho šľahania pomaly prilievame do jogurtu zmiešaného s tvarohom. Piškót pokrájame na asi 1 cm široké pásky dlhé cca 5 cm. Každý kúsok namáčame v káve, zľahka vytlačíme a ukladáme na dno pripravenej formy/nádoby. Keď je zakryté celé dno, prilievame časť krému. Potom ukladáme ďalšiu vrstvu piškótu a opäť krém. Pripravené tiramisu zľahka posypeme kakaom a vložíme na noc do chladničky KINDER REZ - od I.fázy 5 vajíčok, sladidlo, 50g kakaa, 1 tvaroh Vajíčka rozdelíme. Žĺtka vymiešame so sladidlom do peny. Bielka vyšľaháme na sneh. Do žĺtkov pridáme kakao, bielka a dáme na plech . Plech vyložíme papierom na pečenie a dáme si vyhriať rúru na 190°C. Hotovú masu vylejeme na plech a pečieme asi 15 minút. Medzi tým si vymiešame tvaroh s troškou mlieka, pridáme citrónovú arómu a sladidlo. Vychladnuté cesto rozdelíme na polovicu, natrieme tvarohom a zlepíme. TRUFFLE KAKAOVE : pol salky nizkotucneho mlieka dame na slaby ohen, pridame umele sladidlo podla chuti a dala som aj rumovu prichut pridame 1 lyzicu kakaa pridame 3 lyzice ovsenych otrub a 3 lyzice psenicnych otrub a stle miesame na miernom ohni kym nam nevznikne taka mazlava hmota (ked sa napiju otruby)cca 3-5 minut Formujeme do mini guliciek a sups do papierovych kosickov a na noc do chladnicky. Vyjde cca 10 kúskov Vlašský šalát 30 dkg šunky, 1 väčšia cibuľa, 4 kyslé uhorky, 2 varené vajíčka, 2-3 lyžice jogurtu, horčica, kečup, worčester, korenie, soľ. Všetko nakrájať, zmiešať a nechať stáť do druhého dňa. Hamajka skúšaj, uvidíš čo sa ti osvedčí. :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?