Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@radushkaa pleť sa ti upraví po užívaní klíčkového oleja. Dostaneš v tobolkách ....myslím aj firmy Klas to má... pohľadaj. :-)
Odpovedať
@11xena11 ale som rada že aj napriek tomu to funguje a tešííííííííííííím sa veeeeeeeeľmi :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 čao, čao. no čo ti ukázal tvoj čarovný pás?
Odpovedať
@radushkaa ahoj. dávaj si pozor na predávkovanie vitamínmi, to tiež nie je OK. Bože aj tie točáky?! Nemala by si zájsť k lekárovi? Nie si meteosenzibilná? Jesenné počasie dá niekomu riadne zabrať. :-|
Odpovedať
@11xena11 moja, no ...... tipni si ]-( môj čarovný pás ukázal - 630 cal :-D :-D :-D a ty ako, čo cvičíš?
Odpovedať
@15nisa ahoj.Kde si sa stratila? Ja mám momentálne svoje dni, takže som nafúknutá ako lopta. Na váhu sa postavím až v pondelok, keď mi skončia. Cítim sa celá nejaká naliata. Zajtra dúfam trocha odpuchnem :-( , mám bielkovinový štvrtok. Po ňom vždy trocha splasnem ;-) Zajtra plánujem studený odchov: jogurt,údenáč, acidko,cottage,tvaroh. 15.11. mám polovicu 3.F.Počas tej prvej polovice mám zatiaľ -1,5kg. :-D :-D :-D musím sa pochváliť, v to som nedúfala, ale teším sa tomu :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 Ja som dnes hodinu plávala-to neviem koľko som spálila, 45min.infrasauna- -800cal, a 30min som sa nechala vytrepať v perličke, zo všetkých strán ako selátko. Cítim sa príjemne ubitá :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 mňa Zumba bavila asi mesiac. Keď ma tam neustále fackali moje prednosti, tak som s tým prestala :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 dakujem, buducu sobotu mam ist na ples...dufam sa mi to dovtedy upravi. zajtra sa opytam v lekarni, dufam to budu mat :)
Odpovedať
@11xena11 jasne, vcera som si supla viac to len aby sa mi upravila rovnovaha :-| dnes mi tie tocaky stale neprechadzali a tak som sa nastvala a otvorila si bonbonieru, dala som si par kuskov a uz na vecer mi bolo uplne dobre - takze som mala asi privelmi znizeny cukor. Kedze predtym som cukru prijimala priam dost a teraz nic asi to je pre telo privelky sok...meteosenzitivna nie som...teda aspon o tom neviem 8-) jedine pocitujem jesennu lenivost ci unavu :-D
Odpovedať
@11xena11 Ahoj :-) mala som teraz veľa učenia a ešte aj budem mať :-| že 800kcal za 45 minút ? ja som bola na stepperi dnes tiež 45 minút a -500kcal a ešte som mala 30 minút beh a tam sa neukazuje že koľko som spálila ..zajtra neviem ešte čo budem jesť , ráno asi jogurt, alebo tvaroh ale na obed neviem čo mám vajíčka tam buď škvarenicu alebo natvrdo a k tomu mozarellu také čosi , na intráku sa tu nedajú robiť jedlá de luxe :D a gratulujem ti k tým kilám čo si zhodila v tretej fáze :-) to je inak super x-) ja som zvedavá na sobotnajšiu váhu , kedže mám pred ,,dňami,, tiež som ako balón :-D no čo už ..tak nech máš zajtra pekný deň , ahoj :-)
Odpovedať
Ahojte, v poslednej dobe to tu nejako flakate :-D :-D kde sa tulate? Ja som vcera na obed zjedla len 2 vajicka, potom som otvorila tu bonbonieru, ktora zabrala a na vecer som robila pizzu. Dnes rano konecne toliare - po 2 tyzdnoch, taka pochutka ze az. Pri robeni cesta som tam hodila jedno cele vajicko, som sa akosi zabudla ale su ovela lahsie, lahodnejsie a maksie uz ich budem robit len tak. Dnes na obed? tazko povedat, stihnem asi veceru...A vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby,som tu,len v poslednej dobe mam strasne malo casu,dnes mam za sebou jednu kavu ranajsiu a jednu terajsiu,v chladnicke nemam nic co by bolo pre mna,jedine jogurt a tvaroh 0%-ny,no neviem,vobec neviem co si mam dat
Odpovedať
@olovo80 cavko a cvicenie stihas? urob si ten domaci milacik z tvarohu to je celkom chutne aj sa z toho celkom najest.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočeny, ako sa mi máte? ja som ešte stále seknutá a už ma to značne otravuje a znervózňuje...až natoľko, že som včera doslova zožrala kebab a večer syrovú pizzu :-p
Odpovedať
@zuzana018 :-D :-D to neva ... aj tak si uz daleko a vela si schudla...mala by si asi navstivit doktorku alebo aspon ist na masaz....ja som akasi cim dalej viac prechorena a vtedy sa to tazko dodrziava a este tazsie cvici...tato jesen ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no, už to aj mňa napadlo, len neviem, čo by mi s tým spravili a kde by som s tým mala ísť okrem všeobecného lekára......včera som sa aj nahrievala s teplými soľnými obkladmi, ale žiadna zmena..... k tým prehreškom : tak ako schudla som, to áno, ale ešte mi treba a takéto prehrešky....hned bolo ráno + 1 kg - baby, týmto chcem povedať, že ma berte ako odstrašujúci príklad :-D
Odpovedať
Ahojte :) tak dnes ráno som si dala jogurtík a pohár mlieka a doteraz som ešte mala tuniaka, pol cottage cheese, 1 vajco, a jogurt na mňa prišla akási pažravosť :-D idem do posilky o hodku a potom otrubovu kašu ;-) a dovečera si dám len mlieko max jogurt/ tvaroh ;-) asi veľa jem , že ? :-| ale že aspoň povolené veci inak neviem neviem :-D bolí ma akosi hlava idem si čaj spraviť :-) a vy ako ?
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,ze cvicit?uplne som to zanechala,ale zajtra uz by som mala mat viac casu,a hned calanetika a kardio,bohuzial v chladnicke co som mala jogurty sa pokazili :-D ,aspon vidis jak som dietovala,a nemam doma ani otruby,len psenicne co som este kupila v septembry a odvtedy som ani neotvorila,a tak som si vymyslela ze na dva lyzicky dam do 2dcl tepleho mlieka a sladidlo,uz to jem,ale mam pocit jak keby som jedma sacok natrhane na male kusky :-D ,ale citala som zaujimavy clanok akurat o tychto otrub,tak uvidim jak zaposobia
Odpovedať
@olovo80 a pocas prestavky od dietovania si aj pribrala? ja idem na vikend k sestre a uz teraz viem ze DD bude v haji :-| Ale od pondelka si zas dam aspon 4 dni cisto B. ja som tiez dva dni necvicila...v posl. dobe je to cim menej casto co mam cas...mam z toho vycitky ale co narobis ked o 22,30 sa ti uz fakt nechce cvicit...
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ze pribrala????Jasne ze som pribrala z 58 na 64,dobre co?brucho mam jak v 5-tom mesiaci tehotenstva,to mi pojde dole za dva tyzdne ked budem vsetko dodrziavat,ale nie som nahnevana az tak,lebo na ine partie mi neprisli naspat faldy ani tuky,len brucho mam nafuknute a zostatok je voda,tak uvidime,ale uz sa nechce dotoho ale vobec,ja neviem co sa somnou deje
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 +6 kg???? fuuu, tak to by ma teda naštvalo :-p ale ako ťa poznám, čo nevidieť to dáš zasa dole, že? ;-)
Odpovedať
@olovo80 ahoj. No bodaj by to bolo len v tom bruchu. Krkolomne dávame faldy dole, a pozri 6kg. Ako sa ti to podarilo? Len jo-jo nie. Skutočne som tejto diéte verila. Dúfajme, že si len naliata a stečie to z teba :-|
Odpovedať
Kočky ja neviem čo sa to s nami deje. Nie je v tom JESEŇ? Veď my to porušujeme len taký fikot. Neviem na čo ešte by som to zviedla :-( :-( Dnes som pekne začala bielkovinový štvrtok a krásne, pohodička až do 18hod, a trt ho opekané rezance z ázie reštiky.Moje nervy.Toto sa mi ešte nestalo. Vždy ten štvrtok pretrpím, ale raz do týždňa sa to dá. Ale čo to malo dnes znamenať, nechápačky ]-( ]-( ]-( Takže robím to nerada, teraz si nadávam, ale zajtra si ten bielkovinový štvrtok zopakujem a ako trest si dám tento týždeň žiadne hody ]-( ]-( ]-( .Myslím, že je to dostatočný trest, a druhý krát si rozmyslím, či zožeriem vo štvrtok rezance. Ťapa strelená!!!! ;-( ;-( ;-( Musím takto natvrdo, lebo by to išlo dole vodou. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré rýnko kočeny, dnes som sa potešila, moja váha konečne kúsok klesla, takže dnes ráno čo sa celého obdobia DD týka najnižšia váha = 65,8 kg :-) Chcem si vstúpiť do svedomia, a držať sa čo najviac na uzde, veď zo začiatku, tie cca 2-3 mesiace som to zvládala fakt ukážkovo, neporušovala som princíp diéty, a ak, tak fakt len máličko a nič katastrofálne. Zato táto streda ma asi zasa nakopla, veď som v jeden deň zjedla obrovský kebab a večer celú pizzu ]-( A veru, kočky moje, akási kríza nás postihla :-p čo tak sa dať v pondelok znovu pekne svorne do boja??????
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 juuuuj, len prosím prosím prosím, JO JO efekt nieeeeeeeeeeeeee, tohto sa strááááááááášne desím :-N ale viete čo? moji svokrovci sú už dosť dlho v 3. fáze a ešte aj tam sa im podarilo schudnúť nejaké tie kg, a svokra začala aj každé ráno trocha cvičiť, a fakt je to už pekne vidieť. No a aj môj ocino je v 3.fáze, ten síce neschudol, ale ani nepribral a to teda aj zhreší. Tak už len dúfam, že práve MY budeme patriť tiež do skupinky, čo nás JO JO obíde ;-) ZVLÁDNEME TO SPOLU!!!!! SÚHLASITE???? ;-)
Odpovedať
Baby co ste v 3.faze neblaznite uz to ze ste sa dostali do tej trojky svedci o vasom sebazapreni a dokazali ste zhodit kilogramy no len co my co sme v druhej faze to je horsie ked clovek porusuje ...
Odpovedať
holky, prosím, může se toto? připomíná mi to trošku ty shirataki, ale složení je jiné-vaječné bílky a brambor. škrob. děkuju za radu ;-) http://www.smacker.cz/produkty/stihle...
Odpovedať
@evicka333 co je to smakoun a je tam zemiakovy skrob tak neviem
Odpovedať
@melbe ahoj ako si na tom? ja no som momentalne na vazkach ci robit dalej. Bola tu sestra nechcela som aby niekto z rodiny vedel,ze to drzim, lebo mi to zakazali.Samozrejme to zistila a poriadne mi vynadala. Mala zakaznicku minuly tyzden,ktora si touto dietou skazila zaludok bola u doktora a ten jej to vyslovene zakazal,ze je to velmi nezdrave. Schudla 8kg a pribrala 16kg.A sestra praxuje teraz v nemocnici a stale mi rozprava co vsetko sa mi moze stat. Tak ja neviem. V utorok som sa drzala a na vecer som zaviezla sestru do roboty a jej kolegyna robila pyrozky a este nieco a nabalila mi tak som to zozrala mnam,v stredu poctivo a vcera ma chytila taka chut na sladke (mam svoje dni) mala som so sebou dukanove keksiky tak som zjedla dva a stale chut na sladke tak reku dam si jeden cukrik no po nom este väcsia chut na sladke a zozrala som celu horalku a normalne som chcela zjest este jednu,ale som sa zastavila.A dneska furt myslim len na sladke uz som zozrala za lyzicku dukanovej nutely a upiekla som nejake citronove briosky ale este sa chladia. Dnesna vaha 68,4kg-celkom dobre na to, co som pojedla a mam dni ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?