Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 musím sa k vám pripojiť aj ja priberám zo vzduchu a tiež som mala problem zhodiť čoby len deko. :-( no teraz som našla spôsob ako sa s kilami popasovať a som šťastná :-D len sa bojím toho čo vy že ked prejdeme do konečnej fázy tak sa to naberie späť. Dufam že nie a budem robiť všetko preto aby som už nebola tučná lebo to ma dosť deprimuje :-S
Odpovedať
@11xena11 celý týždeň som makala v posilke, tak min. 1,15 minút kardio + posilňovacie cviky ;-) a áno mala som pred menštruáciou a teraz ju už mám :-D tak dúfam že aj po nich pôjde niečo dole ..a dodržiavala som cviky, ale horká čoko musela byť x-) však ty máš super váhu a ešte aj pri tej výške jednoducho skvelu ;-)
Odpovedať
zdravím vás dievčatá, zlá správa :-( Posledné rifle, čo mi ako tak sedeli, sú mi veľkééééé :-D :-D :-D YES !!!! A to aj včera aj dnes som neodolala.... robila som lokše mňam, mám pred MS a všetko na mne lieta .... príjemný pocit. Ale aj iné som vám chcela napísať. Včera som mala stretnutie s mladou holkou (26 r.) a medzi rečou uviedla, že od januára dala dolu 50 kg !!!! Áno, päťdesiat kilogramov. Vyzerala normálne, žiadna anorexička, pýtam sa z akej váhy. Ona vraj zo 120 kg..... cíti sa fajn, nepriznala dietu, ale pochopila som z jej rozprávania, že niečo ako 90 dňová alebo delená strava. Mení šatník, chlapa, prácu, vzala to riadne od podlahy :-D :-D :-D
Odpovedať
@lokalistin ahoj. Myslím si, že robíš veľkú chybu, že neješ pravidelne aspoň 5krát. Ak budeš jesť len sem-tam, telo si začne robiť zásoby , a začneš stagnovať alebo priberať.Jedz aj keď nie si hladná. Zvykni žalúdok na pravidelný prísun jedla. Aj ja som sa to musela naučiť. Jedávala som asi 2-3krát za deň a to 2krát toľké porcie ako teraz a pila som fľašu minerálky celý týždeň. Teraz mám nachystanú 1.5l fľašu a musím. Okrem toho ešte aspoň 2čaje a 2kávy. Nedovol, aby si mala prázdny žalúdok, začne si robiť zásoby.A to bol ten náš problém s priberaním. Zlé stravovanie. :-| :-|
Odpovedať
@15nisa ďakujem . Ja keby som mala parťáčku do posilňovne, tak chodím tiež. Sama sa nedonútim. :-( :-(
Odpovedať
@pinetka26 je mi ľúto tvojej zlej správy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D .To je radosť, že? Ja som len trocha rozladená z toho, že mám v šatníku 10riflí a oblečiem len jedny. Musím si ešte aspoň jedny kúpiť, lebo tie jedny za chvíľu zoderiem :-D :-D Tie ostatné sú o 3 čísla väčšie :-D :-D :-D Wau, že 50kg.
Odpovedať
@hamajka moja, keď uvidíme potom na váhe, že to ide dole vodou, môžeme znova nabehnúť na všetky fázy. :-| :-| :-|
Odpovedať
@11xena11 ja chodím sama tiež :-( mala som parťáčku ale ona prestala, tak som si kúpila pernamentku do Vianoc a kedže som dala za ňu veľa peňazí tak aj to ma tam donúti ísť :-D ale ja sa tam odreagujem ., rada tam chodím , i keď to znie asi čudne x-)
Odpovedať
baby hlaste vysledky je koniec tyzdna ako ste na tom? potrebujem trochu motivacie:)
Odpovedať
@11xena11 děkuji moc za odpověď ;-) Já jsem si nebyla jistá, protože šmakoun jsem četla, že se může, tak jsem nevěděla, uzda to vlastně není to samé jen ve formě těstovin. Ještě jsem u nás objevila nějaké skleněné nudle, které se skládají z hrachového, fazolového a kukuřičného škrobu, tak jsem si říkala, že kdybych měla strašnou chuť na těstoviny, mohly byýt takové menší "zlo" než nějaké klasické.. Ty shirataki u nás nikde nemají.. Jinak se přiznám, že jsem čočku jedla, i když jsem četla různé názory, zda je povolená nebo ne. Ale s váhou to nehlo nahoru, ale dolů, tak snad dobré. Ty čočku jíš, nebo ne? @melbe Já držím dietu od 15.10., včera jsme se s manželem domluvili na zhřešení, protože jsme si řekli, že zhřešíme, až manžel dosáhne 90kg :-) a měl 89,6kg (začínal taky 15. 10. na 86,8kg) a ikdyž jsme zhřešili, tak mi váha zatím nahoru nešla!! jupí! a dnes už zas poctivě ;-) Začínala jsem na 73kg a ráno jsem měla 66,7kg.. Jsem fakt spokojená. Taky jsem si musela koupit nové kalhoty a i trička, bunda na mě už plandají, bohužel i podprsenka :-D
Odpovedať
@11xena11 no moj najväcsi problem je ta pravidelnost v jedeni ja mam posunuty den vstavam normalne o 11:00 o 14:30 zacinam v robote a robim v takej miestnosti, ze ked odtial vyjdem von musim sa vyzliekat zo specialneho odevu a potom zase obliekat a cela sa dezinfikovat takze to minimalizujem,ale teraz som si zvykla vzdy o takej piatej -siestej vyjst von nieco zjest a potom o 19:30 zase. domov chodim asi tak 23:45 a spat okolo 3:00 a ked mam dni ,ked robim aj v mcdonalde tak vstavam o 10:00 skoro vzdy zaspim tak len narychlo letim tam jest nestiham(ked nezaspim tak nieco zjem) robim do 14:00 a o 14:30 uz musim byt v tej druhej robote tak zase nestiham jest ja viem,ze to je moj najväsci problem,ale jednoducho sa to niekedy neda :-(
Odpovedať
@evicka333 to mas uzasne vysledky to ja nemam take ani zdaleka a zacala som 8.10. a mam rovnaku pociatocnu vahu ako ty :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@melbe děkuju. Jsem ráda, že mi to jde hezky dolů, se divím..Ale jsem ráda, že budu moct za chvíli do třetí fáze, protože kojím. Malé se snažím dávat víc sacharidů a tuků, když ode mě má v mlíčku víc bílkovin, tak snad jí to nevadí. Jak jste tu teď holky řešili, zda je ta dieta zdravá, tak to já taky furt řeším a myslím,že to není až takové hrozné.(rozhodně lepší než sladkosti, smažené, bílé pečivo, bílý cukr, nepravidelnost v jídle-to se člověk musí bát o zdraví) Bavila jsem se s kamarádkami, co taky ještě kojí a říkaly mi většinou, že jí maso, salámy, pečivo a sladkosti, skoro žádnou zeleninu, ovoce nebo mléčné výrobky, a že nikdy neřešily, jestli to je pro děťátko při kojení vhodné. Tak si říkám, že ty bílkoviny a zelenina by i když ve zvýšené míře, škodlivé být nemusely :-) (já držím 2 dny BZD a 1 BD, většinou i v BD si dám jednu porci zeleniny, překračuju povolenou dávku škrobů, jsem schopná za den sníst třeba půl pekáče koláče, který si upeču :-) a tam je třeba 6 lžic škrobu). K tomu se mi stalo, že jsem nakoupila přes 20 pudinků, abych měla zásobu a nevšimla jsem si, že tam není kukuřičný, ale pšeničný škrob, tak jsem jedla ten :-o a dobré :-)))). Zařadila jsem i aspoň lžičku medu denně (ale já si to takhle mírně upravuji kvůli kojení, jinak bych držela přesně podle pravidel, ale naštěstí to u mě funguje i tak..) Jen doufám, že se váha bude držet stále dole, taky se bojím jojo efektu.. Můj cíl je 65kg. A Tvůj @melbe ? a kolik měříš? @lokalistin ta nepravidelnost v jídle, stres, to je určitě problém.. Tý jo, to jsi pěkně vytížená. Drž se!!! a zkus fakt jíst, co nejčastěji-to je základ, aby tělo dobře spalovalo;-)Držím palečky, ať se daří!!
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny, nestíham vás dočítať, tak dúfam, že sa všetky máte dobre a všetky krásne chudnete. Mne sa váha konečne zasa pohla smerom dole a dúfam, že bude klesať ešte aspoň 2-3 kg :-p , nech môžem prejsť konečne do vysnívanej 3 fázy :-) Dnes ráno. 65,2 kg..napísala by som vám aj včerajšie menu, ale ani nie je moc aké, muž doniesol domov brušnú vyrózu, tak som pre istotu vypila len 3 šálky čierneho čaju s normálnym cukrom, na obed kuraciu polievku, len šťavu so zeleninou, a večer Kinder Pinguin, lebo som už fakt že bola hladná. x-) :-x Dnes na ráno som vypila 0,5l nízkotučné acidko, na obed som si doniesla dukanovský rascový chlebík a vajíčkovú nátierku z cottage, a potom neviem, mám pocit, že ma začína bolieť žalúdok..ale dnes mám aj krámy dostať :-( ..ach jo,veselo bude |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 eee, tomu neverím, že musíš celý život držať diéty.....treba jesť rozumne a hlavne pravidelne, zabudnúť na McDonald a podobné papanie a isto nepriberieš...a nezabúdaj zlatko, veeeeeľa je v hlave!!! :-)
Odpovedať
@evicka333 ja meriam 170 cm a chcem dat na 58 kg takze hor sa do prace dlhyyy boj pred nami :D
Odpovedať
Krásny deň všetkým :-) :-) :-) Hor sa do cvičenia, dám si Jillian aj Kalanetičku a potom musím obehať sekáče a hodiť na seba dáke handry x-) x-) x-) Keďže mám v pláne dať dolu ešte min. 4 kg, nebudem nakupovať drahé kúsky :-D :-D :-D Váha sa mi plandá stále okolo 61-62 kg, ale cm idú krásne dolu. ..... a v páse......yes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 ja som sa včera merala, a mne akosi cm zastali :-( Ale napríklad v bruchu cez 14 cm dole, prsia 12 cm...a aj dvojitá brada je fuč, jupiiii ale obchodíky by som veru mala aj ja pobehať, ráno som si obliekla sveter, ktorý sa mi veľmi páči, ale nenosila som ho, lebo ma moc obťahoval - a ráno som si ho dala, s voľný mi bol vpredu, vzdau aj na bokoch - náááádherný pocit :-D
Odpovedať
@zuzana018 ahojky 8-) áno, je to krásny pocit ..... ja mám silný pocit, že tá Kalanetika robí zázraky. Sú to brutálne jednoduché cviky, ale...... to musíš iba vyskúšať. Knihu máš? Tú istú čo som fotila aj ja? Cvičím ju dva a pol týždňa ...asi ... krk ma bolí stále, ale menej a menej a brucho sa mi trasie no jedna báseň....hlavne že úbytky sú xi xi
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 áno, áno, presne tá istá kniha to je - ale ona je dobre stará, že? ja si ani nepamätám, kedy som ju kupovala. Ja si dám tento týždeň ešte pokoj aj od mojeho milovaného manbintonu, a potom chcem začať s kalanetikou - preto pokoj, lebo už týždeň som seknutá v krku, síce je to už lepšie, ale stále to bolí, tak nechcem riskovať, pred tým ma boleli kríže a ruka...tak tento týždeň ešte nič, a potom idem na to, lebo tuky sa mi len tak trasú, ako huspenina :-p :-p
Odpovedať
@zuzana018 a ešte som zabudla pripomenúť, voda 3l denne!!!! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 och kdeže, toto u mňa nehrozí...dnes mám v sebe tak akurát 0,3 dcl cola light, a 0,5l zakysanky..to je všetko :-x
Odpovedať
ahojte kocky, takze ozyvam sa po vikende stravenom u sestry...samoska ze DD bola v keli. Ale pozitivne je ze mam sice troska vacsie brucho ale i tak som chodila na wc stale - na velku :o co u mna nie je zvykom. Na vahu som sa nepostavila (mam mierne obavy, lebo v posl. dobe som to dost porusovala). Tento tyzden si davam cisto BD pretoze v sobotu idem zase na ples :-| Ale v sobotu mam dostat, tak sa trocha hadam vycistim a uvidim co ukaze potom vaha...Dufam vy ste natom lepsie ako ja...
Odpovedať
Ahojte bambulky - dukanky :-) tak ja nemam dobre správy ....bol to náročný vikend , priatel oslavoval , takže sme boli na obede ..dala som si cestovinky s lososom a smotanovou omačkou ( ale fajnys boli) potom nejake tie chipsiky , vinko a tak dalej ....takže váha isla hore ...teraz mam pred svojimi dnami , tak sa nevážim radšej ...a uvidim ako to bude vyzerat po nich ....ale dala som si dva dni čisto bielkoviny ...včera som papala omeletku so šunkou, cottage, cesnakovu polievku , párky ...a dnes som si konečne upiekla chlebik a urobila krabiu natierku , na obedik budem mat ešte polievočku cesnakovu ... a do večera ešte nejaký ten chlebik spapam , jogurt , acidko a tak ... potrebujem ešte nejake dva kila a idem do tretej fazy ...už ma to nebavi ....ved od maja v 2 fáze .....ach ide mi to hroooozne pomaličky :-( dufam, že vám to ide lepšie kočany ..
Odpovedať
@15nisa moja nič čudné na tom nevidím. Ja to cítim pri plávaní. Pri tom mám hlavu úplne prázdnu. Úžasný pocit, a ešte aj príjemne unavená. ;-) ;-)
Odpovedať
@evicka333 ahoj. Ako ste to s manželíkom zhrešili????? :-D :-D :-D :-D :-D Ja už čočku môžem. Som v 3.F .Môže sa raz za čas , tak ako keď je škrobový deň. Aj ostatné strukoviny. V knihe je, raz do týždňa buď škrobovina alebo strukovina. ;-) ;-) ;-) Ale zloženie tích tvojich cestovín sa mi páčilo. U nás som ich ešte nevidela.
Odpovedať
@lokalistin ahoj. A ty čo si??Spidermann???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D To ako stíhaš??? Raz padneš dole nosom ;-( ;-( ;-( ;-( Tak za toto ťa obdivujem. Ja som z úplne iného cesta. Pohoda, klídek, len bez toho tabáčku :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@evicka333 takže ty ešte kojíš??? Tak to máš protekciu ;-) ;-) ;-) ;-) kľudne hreš. Bábeno potrebuje všetko. Preň len to najlepšie ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Ahojte dukanky. Dnes som si urobila radosť. Kúpila som si rifle č.36 a stavím sa, že keby som nemusela dýchať, tak zapnem aj 34 :-D :-D A objednala som si do plavárne plavky. Top č.40 a shortky č.38. Tak som zvedavá, či ich navlačiem. Hlavne ten vrch. Tento týždeň mám polovicu 3.F. Takže v piatok ráno(po bielkovinovom štvrtku) sa vážim a celá sa pomeriam. Potom podám info :-D :-D :-D |-| A konečne mi skončila MS, takže už mi všetko nafúknuté splaslo :-D :-D :-D To je sila. Týždeň pred a celá MS sa cítim ako balón. Takže za celý mesiac sa len nejaké slabé 2 týždne cítim ako normálny človek. To je nespravodlivé ]-( ]-( ]-( ]-(Čo my ženy musíme všetko vydržať ]-( ]-( ]-( ]-( !!!!! Dnešné menu: R-cereálie+mlieko, káva,čaj D-po ôsmich mesiacoch som si dala jeden banán(aj keď sa nesmie), jablko, čaj O- miešaná zelenina s mozarellou, káva Ol- nestíhačky, nakupovala som V- párky,cviklový šalát, chlebík a neskôr acidko
Odpovedať
ahojme, hlásim výsledky môjho dnešného nakupovania. Kúpila som si dvoje rifle, jedny sú fakt že suprové :-D :-D :-D za 6 € a značkové!!!! Som k nim ladila dáke svetríky, normálne ma to bavilo, keď už slaninky ubudlo :-) :-) Dnes som spapkala asi 100 gr. gumenných medveďov, ale už mi prišli moje dni, tak to sa nepočíííítaaaaa!!! Zajtra čisté bielkoviny :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?