Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
dobreé ránko všetkým a vítam nové "kusy" :-) :-) :-) Viktory cvič toľko, koľko vládzeš, Xena ty si bola unavená? Ja som bola na začiatku zasa plná energie :-D :-D :-D Buchty v mikrovlne som zatiaľ nerobila, ale určite vyskúšam. Cesto je veľmi podobné ako na knedle, urobím to na sladko a budú buchty. Včera som robila tvarohové guličky/knedličky, mám aj na dnes. Príjemne ma prekvapili, vôbec sa nerozvarili a sú celkom dobré. Dala som do nich asi polovicu Gustinu, čo je veeeeľa škrobu, tak som si ich rozdelila na tri dni. Zajtra: meranie + váženie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočeny, viete niektorá, čo je to BULGUR??? dnes to máme na obed (ako jedna z možností) že pečená zelenina + petržlen, bulgur a syrová omáčka - na fotke to vyzerá skoro ako fašírka, ale netuším, čo to je :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aaa ,tak som si to už našla : Zdravý aj „štíhly“ Aj takto by sa dal bulgur opísať. Je naozaj cennou potravinou, pretože obsahuje množstvo zdraviu prospešných látok ako fosfor, horčík, selén či železo a z vitamínov najmä A-čko. Je tiež bohatým zdrojom vlákniny a má veľmi nízky obsah tuku, preto je tiež skvelou súčasťou jedálnička všetkých z nás, ktorí bojujú s nadbytočnými kilogramami. Základom bulguru je pšeničné zrno a ide vlastne o predvarenú nalámanú celozrnnú pšenicu. Chuťovo vám možno bude pripomínať nielen pšenicu ale tiež oriešky. Existuje tiež špaldový bulgur. no, a teraz babo raď - môžeme ho v DD alebo nie???? ale som sa rozhodla, že keď je taký zdravý a "štíhli" že si ho dám a basta x-)
Odpovedať
Profilova fotka
musím sa smiať a povedať vám to - kolega má 50 r. a doniesol obrovskú škatuľu zákuskov, kráásnych, od výmyslu sveta..tak sme sa do nich pustili :-p A po treťom koláčiku ma začali kolegovia milo vyhadzovať, že nech neblbnem, že nechudnem taký čas preto, aby som sa tu teraz napchávala takými bombami....a že hoci mám elestické rifle, tak nech nepokúšam...no nie sú zlatí???? veď ja tu ani hrešiť nemôžem :-D :-p x-)
Odpovedať
@zuzana018 nooo, podľa mňa by sa Bulgur nemal, veď to je čistý škrob (pšenica), ale zase na druhej strane si to daj ako odmenu, veď ako tak počítam, my už ťaháme šiesty mesiac Dukanku :-) a za tie zákusky..... no no no! Hajde cvičiť min. hoďku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 och ,že hodku cvičiť x-) ..nemôžem, ja ten krk mám ešte stále seknutý a boľavý..ale včera som cvičila na zadok a akúsi svalovicu mám :-p ja mám ten problém, že keď som v strese, strašne by som žrala...a v strese momentálne som :-S a ešte aj svoje dni mám :-N :-N čo bude ďalej???
Odpovedať
@zuzana018 ahoj. Je to celozrnná pšenica. Vyzerá to ako pohánka alebo kuskus. ;-) ;-) ;-) Zahusťuje sa ním. A celozrnné veci sa môžu v 3.F. Ty sa už blížiš, tak čo!
Odpovedať
@11xena11 Ahoj , tak trošku neskoršie ale predsa odpisujem , tak tie halušky sa strašne lepili ked som ich šulkala a tak , tiež som pouzila vela toho gustinu , ale snazila som sa robit take väčšie a hned hadzat do vody aby som ich nemusela nikde medzitým ukladat , lebo potom sa hned prilepili ....určite vyskušaj , stoji to za to ;-) A inak baby chcela som sa vás opýtat, či nemáte skusenosti s tým, žeby vam trpli nohy ??? Mne sa to v poslednom čase velmi často stáva a neviem či to nema súvis aj s DD ...neviete čo to sposobuje , pripadne ake vitaminy na to ??
Odpovedať
čaute baby,...dlhšie som tu nebhola a nemôžem sa dočítať som vpráci takže len tak na skok. Ako vám to ide? vidím že ste tu rozoberali baby ktoré sa akosi stratili,..ja sa hlásim :-) som tu a určite by som s tým len tak neskončila ked to konečne funguje tak ako som si vždy priala. Moja váha 70 kg :-D :-D tešíííím sa pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka tak super moja, snaž sa ďalej...a dúfam, že sa neohlásiš zasa, až keď budeš mať 60 kg :-) ale skôr
Odpovedať
@11xena11 vysku mam 165cm takze som celkom nizka tych 58kg by bolo tak akuraat. Ale ako vieme dolezitejsie ako vaha su cm... to mi pripomina ze by som sa mala zmerat .. :-D Inak co sa tych vitaminov a mineralov tyka viem ze sa to mnohokrat na forach preberalo ale ake vy beriete vitaminy, dievcata?
Odpovedať
@zuzkoo miláčik chýba ti magnézium a máš trošku podvyživenú krv. Nutne doplniť vitamíny a minerály!!! Choď si kúpiť cviklovú šťavu, vypi denne 1 dcl šťavy + 1 dcl vody. Je to najrýchlejšia pomoc v tvojom prípade :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pinetka26 ja vladat vladzem len som potom hladnaaa ako vlk..:D Dnes dam power jogu ta nie je az takeee kardio. ja ked necvicim mam pocit ze som bez energie.. @zuzana018 zuuuzik, no ty mas teda zlatych kolegov, mna tu iba napchavaju. vcera sa kolegyna lucila a doniesla kolaacik...to bola odolavacka! inak co sa tyka toho BULGUR tak ja ho mam v sufliku akurat v robote lebo sa mega rychlo uvari -zaleje vodou, Ake teraz mozem na to zabudnut ako xena povedala je to psenica... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@vvictory takže bulgur mi vôbec nechutil, zjedla som len časť...dnes mám hrozný deň, tak, ako dnes, som nerušila hádam celú diétu....musím sa dať dohromady, znova naštartovať :-|
Odpovedať
@zuzana018 fakt nie? tak vidis aspon o jeden problem, kedze tomu nemusis odolavat.. :-D treba to brat z lepsej stranky. Co si dnes take jedla? hlavne je nepolavit este mas stale polku dna pred sebou.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vvictory takže: raňajky káva, nízkotučné mlieko + otruby do obeda 6 zákuskov (nie sú také veľké, sú také ako na svadby, domáce) na obed grilovaná zelenina, bulgur a syrová omáčka, kapustový šalát poobede nebudem mať nič, lebo budem mimo dosahu jedla, a okolo 18.00 ideme ku našim gratulovať, tak tam ma bude čakaťšunka, vajcia a zelenina. Moja mamina tiež drží DD, tak už vie čo áno a čo nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vybrala som si fit loptu a rozhodla sa že budem na nej sedieť hodinu v kuse :-) aj to sa ráta, nie? x-)
Odpovedať
@zuzana018 tak to s maminou mas mega super... ta moja - to bude iste reciii ked pridem na Vianoce a nebudem chciet "normalne" papat..
Odpovedať
@pinetka26 dakujem za radu , jedným časom som pila 100 % cviklovu štavu , mne to velmi chuti :) ...a ani neviem prečo som prestala , tak si pojdem kupit .... Inak ja som aj chudokrvná , takže žiadna sláva ... bežne mam take točky v hlave , že neviem kde som :-| ....ale som sa zlakla či to nie je niečo važnejšie ale tak skusim cviklu a vitaminy :-)
Odpovedať
@vvictory ahoj. tak ty si taký drobec? To vysvetľuje tú nízku váhu :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ja beriem klasika CENTRUM vitamíny + vápnik, horčík, zinok(3 v jednom). To mám zvlášť na vlasy, nechty, pokožku.
Odpovedať
@hamajka no super. To už máš 6kg dole šelma :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kočky prosím píšte jedálničky, dochádzajú mi nápady a mám pocit, že jem stále to isté. Niektoré veci mi už lezú ušami :-| :-| :-| . Dnes bielkovinový štvrtok: R-acidko, čaj, káva D-cotagge O- tvarohové gulky so škoricou, čaj Ol-kyslé ryby V- ja neviem pomóóóóóc Dnes nechcem nič tolerované, zajtra ráno mám veľké meranie a váženie. Zajtra prechádzam do druhej polovice 3.F. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 som zvedavaaa na tvoje vazenieee! no ja este stale I. faza xena, neviem ci ti pomoze jedalnicek R: Otrubove pecivo ( z 1 PL otrub), kusok mozzarela light, sunka D: Moravske kolace - som dnes pieklaaa -MNAMKA O: Kuracie s jogurtom ochutenym dizonskou horcicou - toto je velmi dobra omacka D: acidko V: uvidiiiime Dnes musim cez den viac jest lebo vecer som dosla a pojedla by som vsetko ale padla makrela.. hovorim si ze to je OK, ale baby o 10tej vecer zjest udenu makrelu..neviem neviem :-| ale stale lepsie ako porusit dietu nie?
Odpovedať
@vvictory údená makrela je super. Mám v chladničke. Ale pred vážením nechcem. Je to slané a zadržalo by to vo mne vodu. Inak ja sa údenáčom napchávam stále.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,ja len tak som prisla sa vam pozdravit,ja som zacala zrat jak diva svina,stale spim a nic nerobim,neviem ci mam depku alebo nieco ine,som uplne jak medved,neviem kedy pridem zas,tak sa nehnevajte ked tu nebudem,a nikomu neodpisem ,mozno neskorsie
Odpovedať
@olovo80 neopúšťaj nás. To sa mieniš prebudiť až na jar? Ako ten medveď?Rachla si s tým?
Odpovedať
baby idem si dat chipsy .....fajne slaninkove alebo rozmarinove .....!!!! kašlem na to .... idu mi dni , tak mam chute ...a uz ma to nebavi ..6 mesiacov na dukanke , to je aj na kona vela !!!!!....a fajne si ich vychutáááám :-D
Odpovedať
@olovo80 miláčik, ty si si vyšokovala telo :-N Koľko si bola v prvej fáze? 10 dní? sa mi zdá. Máš totálne rozhodený nervový systém. Ak by si dala teraz tretiu fázu (ide o ovocie a škroby), telo by sa spamätalo a nervy ukľudnili..... Po mesiaci by si mohla dať 3-4 dni prvej fázy a postupovať kľudne ďalej...... si myslím na základe doktorových rád.
Odpovedať
@zuzkoo máš chuť na slané? Daj si tyčinky a soľ dolu. Zasýtia a nemajú toľko tuku - fuj !!!! :-p
Odpovedať
@zuzkoo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?