Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@vvictory ja som kupovala v mülleri to je drogeria tak by to mohlo byt aj v dm. ja dnes bielkoviny.Spominala som vam,ze som nasla jedno forum,kde je vyse 60 stran receptov tak uz mam skoro vsetky vytlacene a dnes som odtial zase nieco skusala a dam vam foto mojej "kucharskej dukanovej knihy" :-D Nejaka omacka s mletym mäskom a nudle shirataki a bude na aj na veceru
Odpovedať
@vvictory jaj konecne niekto,kto dava fotky mna to tak navnadi :-D
Odpovedať
@lokalistin ahoj.wau, ty si to skutočne zobrala, že vážne tú dukanku. super kuchárska kniha :-D :-D :-D :-D Ja som lajdaňa. Sem-tam papieriky, a inak mám na ploche zložku,že dukan recepty. Nie je to zlé, ale vždy si musím zapať notebook keď som hladná. :-D :-D :-D :-D Ak ten prášok niekde uvidím, tak skúsim aj ja.Nejaké menšie balenie pre začiatok. Videla som zatial len v tých sportschopoch 3 a 5litrové vedierka(drahé jak sviňa :-| :-| hups ;-) ) Dnes mám hody, takže radšej nepíšem menu. Prečo vždy na hody mám pocit viny? Je to strach? Alebo sa už tak sledujem, že mi hrabe? Nie aby mi to spôsobovalo radosť, ja mám z toho skôr depku.Normálne sa teším na zajtra. :-( :-( :-(
Odpovedať
@lokalistin super, keď sama seba navňaďuješ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@lokalistin hups pardon, aj Wictory dala foto :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 no ja sa snazim navnadit vas a dufam,ze niekto z vas navnadi mna,tak ja som furt hladna a ked mam knihu citam to furt dokola co zas uvarim. Len skoda,ze v robote nemam internet takze mam recepty bez obrazkov,keby boli obrazky bolo by to este lepsie ;-) ja zas nemam v notebooku ziadne programy nainstalovane tak nemozem ukladat recepty :-p tak preto si to posielam do roboty a tam si ich vytlacim doma by to bolo vela farby :-D
Odpovedať
inac nasla som recept aj na vianocne dukanove pecivo tak cez vikend skusim a budem referovat teraz musim ist makat :-p :-p :-p pekny den prajem ;-)
Odpovedať
Kocky, prosim vas ako robite vajickovu pomazanku? Chcela som robit tuniakovu ale nemam tuniaka tak aspon nejaku nahradu. Dakujem :)
Odpovedať
Vajíčkový šalát s krevetami (od našej čitateľky Slávky) - 1., 2. a 3.fáza POTREBUJEME : • 1 nízkotučný biely jogurt 0,1 % tuku • 4 plátky hydinovej šunky • 2 vajcia uvarené natvrdo • 1 čajovú lyžičku horčice • Čerstvú sekanú pažítku podľa chuti • Soľ • Karí korenie • Trochu chilli • 250 g mrazených kreviet • 2 strúčiky cesnaku • 2 polievkové lyžice citrónovej šťavy • Sušené bylinky • Trochu mletého čierneho korenia POSTUP : • Vajcia uvaríme natvrdo. • Rozohrejeme wok, nalejeme doň 2 dcl teplej vody, do ktorej vhodíme na plátky nakrájané 2 strúčiky cesnaku, pridáme sušené bylinky, čierne korenie a citrónovú šťavu. • Zamiešame a vhodíme krevety, ktoré takto 3-5 minút povaríme. • Potom odstavíme a zlejeme vodu. • Scedené krevety (aj s bylinkami a cesnakom) odložíme bokom. • Jogurt si vymiešame s koreninami a pažítkou, pridáme nadrobno nakrájanú šunku a vajíčka, pridáme horčicu a osolíme. • Nakoniec primiešame krevety. • Necháme v chladničke odpočinúť asi pol hodiny. Ja som robila bez kreviet a je to fakt dobre...Nabuduce skusim asi krabie tycinky...
Odpovedať
@radushkaa ahojky, uvar si dve vajcia, posekaj na drobno, polovicu malej cibule - tiež na drobno, pridaj tvaroh bez tuku, pol téglika, alebo aj celý, syr bez tuku (ja dávam z Tesca) môžeš aj trocha nízkotučného nátierkového masla, lyžicu obyčajnej horčice, trošku korenia. Spolu vymiešaj (môžeš aj mixérom, bude hladučká) x-) x-) x-)
Odpovedať
@pinetka26 Dakujem, ty vies vsetky receptiky :) zabudla som dat cibulku ale este ju primiesam...no co este nemam skusenosti velke s pripravovanim jedal :-p
Odpovedať
@radushkaa vďaka, vraj všetky xi xi, práve včera som sa kutrala na všetkých možných stránkach, lebo tu bol niekde dobrý link na koooopu receptov, ale neviem ho nájsť :-| mám pocit, že boli aj v češtine..... pozriem ešte českú dukanovu stránku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby moj dnesny jedalnicek :D ranajky dve parky plus horcica ,desiata 1 aktivia obed 1 aktivia olovrant cokoladove mlieko muller plus 10 dkg sunky vecera vonku 2dcl vareneho vinka a doma dva pohare mlieka :D myslim ze wc si na mna pocka :D
Odpovedať
@melbe tá tvoja večera nemá chybu :-D :-D :-D
Odpovedať
kočeny, našla som na stránke www.dieta-portal.sk recept na Snehový krémeš. Neskúšala ste ho niektorá???
Odpovedať
dokelu www.dieta-protal.sk
Odpovedať
@pinetka26 ze aj ja si myslim ale nakoniec mi este priatel robi taku omeletu s maskom a sunkou :D ale zachodu sa isto nevyhnem :D
Odpovedať
Babyyy ja som tak velmi chcela odfotit aj obed a veceru.. ale nevyslo a ona bola taka krasne farebna.. :-D R: vid foto..:D Desiata: Cmar s kakaom - Mega mnamka a rychlovka. Posypat cmar s kakaom zmixovat, trosku sladila..:) Obed: Brokolica s masom Vecer 1: Salat s cottage cheesom Vecera 2: Tvaroch so sladidlom. Dnesok bez prehreskov! Vecer volaju kolegyne na vinko dam si minerlaku nech si to dnes nepokazim. Zajtra skusam rezance..:)
Odpovedať
@vvictory prosím ťa o koľkej máš 1. a koľkej 2. večeru? mne sa niekedy stáva, napr. aj dnes(práve som prišla z plavárne a zjedla by som aj klince), že jedávam medzi 20:00 a 21:00. Viem, že sacharidy by sa už poobede nemali, ale ja práve večer potrebujem niečo sladké. To telo si to normálne žiada. Večer dopĺňam energiu. Asi robím chybu. :-| :-|
Odpovedať
@melbe moja len tak medzi rečou by ma zaujímalo, čo ti robia črievka ;-) ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 @radushkaa Ste mi narobili chute, zajtra si spravím aj ja tú vajíčkovú nátierku. Ja do nej dávam nízkotučnú karičku(je vo vaničke). Skúšali ste aj mrkvovú alebo kalerábovú? Robia sa tak isto, len namiesto vajíčka postrúhate mrkvu alebo kaleráb. Je to chutné ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 hahah mozem povedat ze nikdy viac krce ako besne ked to na mna pride budem cista ako lalia :D hned o kilo lahsia :D
Odpovedať
@11xena11 Mozno treba pridat na ranajkach a obede.. potom bude na veceru pytat telo menej..len taky odhad. Prvu veceru som mala 5.30 a druhu 8.30. Ale pracujem do 22.00 takze ja to mam posunute, tak aj preto.
Odpovedať
baby je uplne jedno kedy jete pokial jete len bielkoviny a povolene potraviny niet sa coho obavat kludne aj o 12 v noci :)
Odpovedať
@melbe AMEN! 8-) To mi pripomina ze dnes dojdem okolo tej 12tej domov s mineralkou v bruchu a chladnicka plna bielkovin aj tak radsej pojdem rychlo spat... :-D
Odpovedať
@vvictory kludne si daj daku sunecku neni dobre spat s hladnym zaludkom :) ale zas je pravda ze ked vecer nejes tak rano mas stiahnuty zaludok a nechutit ti tak vela jest
Odpovedať
@melbe jáááj moja, to by bolo super, že o dvanástej v noci sa napapkať, možno ešte ak máš 20 rokov, alebo aj 30, ale vekom sa spaľovanie brutááááááálne spomalí :-p :-p :-p a to ti poviem, že moje 4 krížiky by uložili do rána aj zo dve kilečká z takej polnočnej večere :-D :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 treba jest pravidelne ked ides spat o 8mej vecer tak sa najes naposledy o 6 alebo pre tieto baby plati pravidlo po 5tej nejest ale ked chodis spavat tak neskroo kludne o 10 este nieco spapaj alebo si daj nieco drobne lebo telo vystresujes a dalsi den ti vsetko ulozi ver ze viem o com hovorim :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočeny, zdravím vás, ako sa máte? mne váha po sobote stúpla o +1,5 kg, a teraz sa to 1 kg drží ako kliešť 8-( 8-( a to aj po 3 bielkovinových dňoch |-| Ja sa tej mojej vysnenej váhe asi nedočkám :-( Včerajšie menu: R: káva s mliekom D: našľahané mlieko, teplé O: 1/2 dukan pizze Ol: káva s mliekom, kúsok be-be dobré ráno, mliečne V: druhá polka pizze dnes si idem dať aj zeleninu, domov prídem až podvečer. Vy čo idete papkať??? RADKA - ja robím vajíčkovu pomazánku takto : 3 vajcia natvrdo uvarené, 1 téglik cottage, ja dávam ten s pažítkou, lyžica horčice, soľ, korenie, a občas aj syrokrem Karička light, potom je taká tuhšia. Cibuľu nedávam, lebo pomazánku si nosievam aj do práce a tam tá cibuľa moc vhodná nie je :-p PINETKA26 - ja som ten kremeš robila..ak si to nepletiem s iným koláčom, ale bol super, chutilo mi to viac, ako tiramisu dukanovské.
Odpovedať
@zuzana018 dakujem, zobrala som si ju aj do prace a zjedla ju kym tu este nik nebol, poriadne vyvetrala a dala si kavicku - ale nebolo to vobec citit. Len do rana sa rozlezala a bola uplne malo slana...nabuduce budem vediet ved skusat kadejake recepty som zacala az pri DD. Inak vcera na obed som robila cesnakovu polievocku zahustenu so skrobom a druhe sme mali pecene masko. Dnes neviem mozno paradajkovu polievku uvarim ak budem mat cas. Zatial mam v sebe toliare s pomazankou a kavu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?