Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 no uz zuzi,uz mas postu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 no ahoj draha, tak snazime sa bojovat :-D si odisla nemam podporu tak som aj cvicenie zacala flakat...tento tyzden este nic - dnes sa chystam. Ako sa mas? Uz si si uspokojila vsetky chute? Dufam ano a teraz budes s nami pekne pokracovat :-p
Odpovedať
@zuzana018 tak urobim nieco ine z brokolice - som bola v kauflande a maju 50% zlavu ze 1 ks 50 centi...to je fajn. Jasne kacka bude super - pochutis si :-) Ja som si akurat otvorila acidko a urobila 2. kavu a teraz uz len rozmyslat co stvorit na ten obed :-D tato dieta si vyzaduje tolko kreativity :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte ja som dneska taka nas.ata,po mesiaci som si povedala,ze sa idem pomerat,lebo sa mi vobec nezda,ze chudnem. tak mam sice od minuleho mesiaca 1,35kg dole,ale tie cm su stale presne tie iste este k tomu na bokoch mam +1cm :-p :-p :-p :-p to co ma znamenat?ved sa snazim pijem 2l denne tento tyzden ziaden prehresok :-( :-( :-(
Odpovedať
Robila som dneska polievku z mleteho mäsa a poru
Odpovedať
@lokalistin to chce kľud, veď ti ide dolu váha - sa teš. Potom zase váha postojí a pôjdu dolu cm x-) x-) x-) Som navnadená receptami z dieta-protalu, tak som robila kuracie prsia s cibuľou - na panvičke, poukladala na to plátkový syr a zaliala kefírom 1% z Lidla. Výborné :-p Super sú aj falošné zemiakové placky: do 1,25 dcl vody dáme variť 3 PL ovs. otrúb, varíme 3 min. Do vychladnutej hmoty dáme 1 vajce, cibuľu, cesnak, korenie, rascu, majorán, trošku soli. Opekáme na panvici malé placky. Môžeme pridať aj TOFU, je toho viac. Ja som ich ešte potrela popučeným cesnakom.
Odpovedať
@zuzana018 fotečka dobrá - si kočka :-)
Odpovedať
@pinetka26 no ale 2 mesiace a dolu len 4kg a skoro ziadne cm ,ja uz to drzim druhy krat a minule to bolo uplne ine za dva mesiace som mala 10kg a strasne vela cm dole,ze vsetci kukali jaka som vychrdla a teraz to vobec nejde dole ja to nechapem
Odpovedať
Profilova fotka
@pinetka26 ďakujem...ale ako kočka sa veru vôôôbec necítim :-p odpísala som si ten recept na placky, znie to celkom dobre, hádam skúsim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin ja by som sa na túto diétu dva krát za život asi nedala :-p ale neboj, pohne sa to, presne ako pinetka píše ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cez víkend tu asi nebudem, tak vám chcem popriať krásny víkend a v pondelok som tu zasa :-) pa pa
Odpovedať
@lokalistin u mňa to je podobne, tiež už druhýkrát a tak isto je to oveľa pomalšie.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, robila som halusky tak vam posielam foto - nevyzeraju prilis lakavo ale boli fakt dobre. Urobila som halusky, do toho som najemno nakrajala uvarenu brokolicu a vmiesala som do nich este syrokrem, na vrch som ugrilovala sampinony :-p
Odpovedať
@radushkaa mňááámm , hríbiky ja môôôôžem, dík za inšpiráciu - toto je fakt brutálne tvorivá dieta :-D :-D :-D Ja som dnes dala poctivý bielkovinový dníček bez akýchkoľvek tolerovaných potravín, iba povolené a poviem vám, stále som na WC. Voda odchádza jedna radosť... samozrejme pijem statočne, už mám v sebe od rána 3 l čaju. Celý týždeň som bola na zelenine, lebo som nachladnutá a nedajbože sa z toho vymotať :-( :-( :-( . Cvičím "len" Kalanetiku, aj to každý druhý deň. Dnes som ale už celkom fit, tak pokúšam bielkoviny :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzana018 a kamže sa chystáme víkendovať? Snáď nebudú dáke "hody" :-p :-p :-p
Odpovedať
@radushkaa vyzera to velmi chutne , prosim ta ako si robila tie halušky ??? to su tie tvarohove ..alebo nejaký iný receptik ???
Odpovedať
@pinetka26 @zuzkoo robila som ich takto: 2 cele vajicka, 2 lyzice ovsennych otrub a 1 lyzicu skrobu. Mala som to ale dost riedke tak som pridala este ovsenne otruby - aj tak som to cele nezjedla. Normalne som ich uvarila vo vode cez haluskar. Medzitym som si uvarila brokolicu a ugrilovala sampinony na elektrickej panvici. Potom som na halusky dala 1 lyzicu olivoveho oleja. Zmiesala som ich s brokolicou a pridala som do nich 2 syrokremy. Dala na tanierik a na vrch hribiky :-p
Odpovedať
@radushkaa @zuzana018 Ahojte kočky. Zuzi, super fotka. Asi vás moc nepoteším, lebo z hydiny môžeme len kura, Mäso hovädzie a zajac. Pečená hus, kačica ani náhodou! ;-) ;-) Tie toliare som ešte nerobila. Radushkaa keď ti tak chutia, musím vyskúšať. Ja som frčala na cibuľových žemliach, ktoré mi už neberú, a teraz už len tousty. To len sem-tam cez B dni. Odkedy môžem celozrnný chlieb, tak otruby dávam už len do kaše. Tá mi našťastie ešte stále chutí. :-) :-)
Odpovedať
Moje dnešné menu: R- cereálie+mlieko, káva, čaj D - ochutený hrudkový tvaroh s posekanými orechami(Lidl), orechy som nemala 8mesiacov,ale nebolo ich tam veľa, jablko, čaj O - udusená červená kyslá kapusta+údené kuracie stehno, káva OL,V - chlieb, light syrová nátierka, rajčina, paprika, ovs. kaša, čaj
Odpovedať
tak milé dámy, práve som si objednala trampolínu z INsport line, zlacnená ..... no nekúp to. Vo vedľajšej dedine na tom baby cvičia v telocvični a veeeľmi si to pochvaľujú.....idem googliť trampolínové cvičenie x-) x-) x-)
Odpovedať
@pinetka26 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzana018 ahoj zuzi :-) ako prve- super fotka , vážne kocka :-) ;-) no ja som tu zase az takto večer, dnes hrozny den, večer má bolela jedna uzlina a dnes som sa zobudila s polkou tvare opuchnutou az na hrtan a na ucho mi to tlačilo - zápal lymfatickych uzlin parada! Tak mám antibiotika , do 3.12. PN tak super . Z fóra som sa vytratila iba preto , lebo nemám ziadne novinky, váha neklesa, nestupa, tak sem tam nejaký prehrešok ale nic hrozivé... Tak ma nebavilo písať stále to iste ... Ale na diétu som nezanevrela , mám ju rada :-) doktor povedal, že teraz žiadna dieta, tak neviem ako zo bude do konca tyzdna...ale premyslam, že by som mohla teda aspon cvicit , ale neviem či môžem , myslíš, že by to vadilo tým antibiotikam? Snáď tu budem teda častejšie ked som PN :-) Pozdravujem všetky známe aj neznáme dukanky :-) Vaša stará dobrá Cherrymania :-D ;-)
Odpovedať
@radushkaa ja som myslela,ze je to risotto s trüffel-vyzera to dobre
Odpovedať
@cherrymania no, ja som tiež tento týždeň bola nejak prechorená, tak som pohyb obmedzila. Predsa telo potrebuje regeneráciu. Papkala som veľa zeleniny a sem tam aj jablko, všade veľa cesnaku a cibule a zapíjala som to cviklovou šťavou. Dnes somuž celkom Ok. V knihe aj na nete som čítala, že sme náchylnejšie na vírusy aj rôzne infekcie, lebo stratou kíl a tuku je nám chladnejšie a máme oslabený organizmus :-( Šetri sa a daj telu vitamíny ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 prídeš si zaskákať? Ťa čakám.... :-D :-D :-D
Odpovedať
brééé ránko, hlásim výsledok po včerajšom fakt že prísnom bielkovinovom dni - 1 kg yes :-) Zeleninovo - ovocné dni pridali iba vodu a tú som včera úspešne vypustila :-) :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 ja viem ze sa nemoze :-) ale ja jem normalne vsetko maso, len nie mastne...viem ze by sa to nemalo ale ide mi to tak isto dole ako aj sestre co jedla len kura. Neviem si predstavit jest len a len kura to by ma svihlo asi po 2 tyzdnoch...
Odpovedať
@radushkaa strašne si mi narobila chute, takže úplne legálne mám zajtra hody :-D :-D :-D :-D .Takže pečená husokačka, kapusta a knedla.A dezert práve dorábam. Dobošové rezy. Už nech je zajtra. :-p :-p :-p Ja viem, som hnusná. Ale už som to nevydržala. Nechcem vám tým ublížiť kočky, viem, že je to na nervy, ale berte to ako motiváciu, čo vás čaká. ;-) ;-)
Odpovedať
@pinetka26 super. a možno ti pomohlo už len to pomyslenie na trampolínu. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@cherrymania ahoj. Prosím vráť sa. Chcelo by to poctivku, niektoré kočky potrebujú riadnu poctivku a tvrdšia ruka ešte nikomu nezaškodila. ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Myslím, že ty si dosť príkladná, teda čo pamätám :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?