Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@olovo80 ahoj...no ja ti poviem ze mi dochadzaju totalne napady...Dnes na obed asi palacinky a na ranajky som mala 1 platok syra. Viem ze je to strasne malo ale jednak nemam na nic chut a ani nic nemam :-D Tiez rozmyslam ze si kupim do roboty cinsku polievku bez rezancov. Aspon nieco. A kavu mam za sebou len jednu :-D Jasne lepsie jest atkins ako hocico...ved to je dost podobne. Ja som vcera vecer porusila :-x Ale vobec nemam vycitky :-p
Odpovedať
kocky, este sa vas chcem spytat ci vas nebolel resp. nebolieva zaludok. Moju maminu fest, a ked porusi niecim tak tiez. Neviete co je nato dobre? Nejaky caj alebo jedlo z kt. by jej bolo fajn? d.
Odpovedať
@zuzkaxx4 ahoj . A ako si si rozdelila dni? Môžeš normálne jesť bez výčitiek a pocitu viny? Ja neviem, ja som to brala totál poctivo a teraz sa nemôžem zbaviť toho pocitu viny. Radšej som mohla trochu podvádzať, možno by som bola teraz kľudnejšia. Ja som v 2.polovici 3.F. Schudla som ešte 1kg. Som rada, že som nepribrala naspäť nejaké to kilečko. Uvidím, čo bude ďalej.
Odpovedať
Ahojte. Takže práve sa mi robí obedík. Zeleninový vývar som už zhltla. No a na sporáku buble perkelt z kuracích rezancov a šampionov. Dnes Škr.D, takže + celorrnné cestoviny.
Odpovedať
@radushkaa ja si myslím, že jej žalúdok si odvykol od niektorých potravín, asi by to nemala brať nejak striktne aby si neprivodila nejaké problémy. Každý organizmus sa správa inak. Mne nie je napr. nič, to som rada. Ale keby začali nejaké bolesti, tak začnem tiež porušovať. Zdravie je na prvom mieste. Môj názor.
Odpovedať
@11xena11 aj ja si to myslim...mozno casom to pojde bez uplneho porusovania ked si uplne zvykne...mna tiez zo zaciatku bolieval ale teraz uz je to v pohode. Asi budeme viac varit polievky a pit njake caje :-p
Odpovedať
no baby tak ja som vcera porusila dvoma poharmi vina... inak dnes som sa rozhodla pre detox nasadit kyslu kapustu lebo som sa par dni nevyprazdnila a vaha len stupa a stupa.. ]-(
Odpovedať
@vvictory ja keď mám tento problém, udusím si kyslú sudovú kapustu, véééla sladidla+ugrilované údené kuracie stehno. po tomto mám po probléme. A inak pomáha mi aj acidko. Ale to údené s kapustou mám zaručenú istotu.
Odpovedať
@11xena11 super, napad. Lepsie ako samu jest..:D uz sa kapusta dusi... :-p
Odpovedať
@vvictory nespláchla si sa? pomohlo? haha!
Odpovedať
Pozrite sa čo mi prišlo mailom od Dukana.Používate jablčný ocot? - Připravte se jablečného octa Přednosti tohoto tradičního nápravy byly vědecky dokázáno, po celém světě. Polykání dvě polévkové lžíce těsně před obědem a večeří pomáhá rozebrat bílkoviny. Jeho mycí účinek na tuky (a nedostatek ofeffect cukry) pomáhá hubnutí. Citlivé žaludky mohou používat non-kyselá doplňky, jako jsou Devorcal, provedené Laboratoire lékařů a tradice a prodávají v lékárnách a zdravotnických prodejen. 6 - Jezte hodně oatbran před, během a po prázdninách , proč? Vzhledem k tomu, oatbran absorbuje 22 krát svou váhu ve vodě, jakmile se dostane do žaludku, který vyplňuje a bloats, vytváří silný pocit plnosti. Ve tenkého střeva, se lepí na živiny a brání jim ve vstupu do krevního řečiště. Místo toho, oni se pohybují spolu a jsou eliminovány otrub, což vede k mírnému, ale trvalému poklesu kalorií v každém jídle.
Odpovedať
@radushkaa tvoja mamina má citlivý žalúdok. Nech skúsi čo by jej spravil ten jablčný ocot.Dukan ho doporučuje.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 neee zijem, len som cely den na PC ja pracuje sem tam z domu, ked si to mozem dovolit. Plus som do skoly este do polnoci deadlajny posieeelam. .kapusta pomohla hehe ako mala, len nemam cely den pohyb a ctak sa citim ako balon :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@pidanka_ no chcela by som schudnut tak 15 kil a rozmyslam ze s tým zacnem az po vianociach lebo to neviem ci by som sa udrzala :) este 14???? a koľko chceš vážiť??
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa ahoj,vies co s tym zaludkom mam problemy aj ja,a najma ked porusim,to je uplne normalne,ze niektore jedla potom zaludok nevie spracovat,napr aj ked neporusis,MLIEKO zaludok nevia spracovat
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 Ahojky,pozor na jablcny ocot,ja som to robila davnejsie,na zaludok je to ok aj ked mam dost problemov a mam citlivy zaludok skoro na vsetko,no velky pozor na zubnu sklovinu,po dvoch troch tyzdnoch budes mat tak citlive zuby na vsetko ze konec ti bude,lebo jablcny ocot je velmi silne a viem,niektore pisu ze so slamkou to treba pit,neni pravda lebo zo zaludka to tiez ide hore do pusy,myslim tie kyseliny,a tabletky z jablcneho octu,never neschudnes,vobec to nepomaha,mam to odskusane vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 jedna vec je pravdiva,ze pomaha to na wc pri zapche
Odpovedať
@11xena11 Dakujem za radu...to skusim, prosim ta ako pise Dr. kolko krat sa ma za den pit resp. v akom mnozstve? Dakujem lebo ja nemam tu knihu :-p
Odpovedať
@olovo80 Tak idem sa ti pochvalit...som sa vazila a predstav si po BD mam 61,5 kg. Som vysmiata jak leco :-D Konecne sa to trosicka pohlo. S tym mliekom mas pravdu a navyse pijeme kazdy den cca 2 smetove kavy s mliekom takze to moze byt aj z toho. Asi vyskusame obmedzit mliecne vyrobky. Ako sa mas? Co ides dnes papat? Ja som mala na ranajky 1 parku a na obed asi pizzu s kuracimi prsiami (este nevieme ako ich tam zakomponujeme :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa no ja som zatial mala tiez jednu kavu a dalej este neviem,jednoznacne treba mi otruby,pozor na jablcny ocot,precitaj si co som pisala o styry riadky vyssie,pozor na zuby
Odpovedať
Profilova fotka
@radushkaa jaj a inac ti gratulujem ku vahe,tesim sa s tebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babyy, že keď sa maľuje v byte, tak Dukan sa nemusí držať, žee? :-D Dneska bolo na obed kuracie s ananásom a ryžou od Vietnamcov. :-D @barbora1987 Tak aj keď začneš po Vianociach, tak v pohode stíhaš. Ja cez Vianoce si tiež dám pauzu a budem jesť normálne.. Aj dnes som si dala neplánovane pauzu, sakra! :-) Chcem mať tých 52 cca, uvidíme, či to pôjde. :-)
Odpovedať
@radushkaa ahoj. Dukan píše, že vždy lyžicu pred obedom a pred večerou(alebo 1tbl.). Ale asi len tak striedmo, určite si si prečítala komentár od Olovo80.Je dobré keď poradí niekto kto má s tým skúsenosť. Ale precitlivevlosť zubov je tiež individuálna. Je na to zvlášť zubná pasta. 100ľudí-100 chutí. Asi to treba len vyskúšať.
Odpovedať
@lokalistin ahoj moja ako ? ja uz skutocne enviem co robim zle dnes som po mojich dnoch po dvoch zeleninovych dnoch a mam za sebou 5 BD a taks a dnes postavim na vahu a je tam 68 kg ja uz nato vazne nemam nervy a neviem co robim zle ciste zufalstvo zajtra este naposledy skusim dat 5 po sebe BD ked sa to nepohne o kilo aspom tak pravdepodobne skoncim
Odpovedať
@melbe no ja som na tom tak isto zle po 5 BD 0,3 dole po dvoch zeleninovych + 0,9kg ja uz tiez na to nemam nervy asi tiez koncim vcera som zacala piect na vianoce tak som si aj veru dala mozno cez tyzden budem jest normalne 2 dni BB 2 dni BZ a potom sa uvidi aku budem mat naladu asi zato,ze je to uz druhy krat sme uz imunne :-p
Odpovedať
@lokalistin no veru asi ano ale mna to tak stve :D
Odpovedať
@melbe aj mna moja,ale nieco musi aj na nas fungovat no nie?ja si ale myslim,ze uz nam pomoze len sport :-p
Odpovedať
@lokalistin ved ja chodim aj do posilky a sak pod tych 68 nie a nie klesnut
Odpovedať
@melbe no tak u teba to moze byt aj z tej posilky sa ti tvori svalstvo a to je tazke, mne sa nic ani na cm nemeni ja som z toho frustrovana a tak ci tak mam nejake depky uz chcem ist domov na slovesko v robote mam s kolegovcami nezhody nechce sa mi tam vobec chodit najradsej by som dala vypoved,ale taku robotu uz nikdy nenajdem,potrebujem nejake nakopnutie sama neviem co sa so mnou deje
Odpovedať
@lokalistin a kde to zijes ? a aku pracu robis ? a priatela mas slovaka ci cudzinca ? a na vianoce sa chystas na svk ? chuda v cudzine je to vzdy tazke lebo nemas podporu rodiny nema ta kto podrzat aj ked je zle a nemas sa moc s kym potesit ked je dobre je to vzdy len cudzina ale vydrz ser na klolegov to su intrigy hnusne povznes sa nad to si silna ked zvladas takto pracovat neboj nic este to musis dako potiahnut ty to zmaknes !
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?