Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzkoo ahoj.aj ja som si teraz kúpila tie kuracie hambáče ala LIDL. Chcem k ním spraviť kelový prívarok a chlebík. Sem-tam si tam kúpim aj tie hydinové fašírky. Zatiaľ mi to neublížilo. Môžeme to? Nečítala som obsah mäsa a múky.
Odpovedať
@evicka333 180cm? No nazdar ty naša modelka. Takže sa už ukľudni a choď do 3.F. Dosť bolo chudnutia!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujeem prvy den mam uspesne za sebou skoroo .. sice je vecer a samozrejme ma to stale laka do chladnicky :-D ale ja samozrejme odolavam . tocaky zatial nemam a ked budem mat snad to nejako prezijem ;-) dufam ze ma to obide ;-) pri linzi som :-) alee odvazim sa az tak v piatok sa tesiim uz :-D
Odpovedať
@paulina1406 ja som žila 7rokov v Gansendorf. Odrodila som si tam a vrátila som sa na SK. Haha! Držím palce.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja tu len opatrujem :-D zit sa tu nechystam :-D dakujeeem .. budem to moc potrebovat ... ;-) uz nech je piatok kolkoo si bola moja v prvej fazee??
Odpovedať
@paulina1406 6dní. váž sa raz do týždňa. v priebehu týždňa váha behá hore-dole. To by ťa demotivovalo.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne chapem to moje diety stale tak stroskotali kedze som sa vazila aj tri krat za den :-D teraz som dala vahu spolubyvajucej nech mi ju da az v piatok :-D kolko si uz dala dole a za ako dlhoo? bozee ja dnes cely den len lobzujem po nete a citam kto dal kolko dole uz ... :-D
Odpovedať
@paulina1406 v 1.F som dala dole 3,5kg, v 2.F to bolo 10,5kg, v 3F sa mi zatiaľ podarilo 1kg. V 3.F. som do konca januara. Na dukanke som 9mesiacov. Jedna by aj porodila. meriam 172cm. Váha-bola 77kg-teraz 62kg. som spokojná. Zvykla som si na takýto životný štýl. Ale keby som bola na tom sociálne slabšie, tak neviem, neviem. tie naše povolené potraviny nie sú dvakrát lacné na SK pomery. A tvoja váha a výška? A cieľ?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 jeej peknee ja meriam 174.. mam 21 rokov od kedy robim v rakusku tak som sa "vyzrala" na vahu 78 kiiil pricom som na strednej mala 58.. peknee zeee??? :-D alee kdeeezee fuuj :-p aa cieel noo samozrejmee postava ako na strednej :-D noo saak heej ale kym si to mozeme dovolit tak chudnime nee? ;-)
Odpovedať
@11xena11 tak niekto písal že su povolené , tak dufam, ze ano ......ja si ich dám raz za dva týzdne takze nemali by mi uškodit ...aspon dúfam :-)
Odpovedať
@zuzkoo aj ja tak.raz-dva do mesiaca. inak už som to zistila. Obsahuje 73% kuracieho mäsa. To je v pohode. Žiadne kože. Ale..., škrob je zemiakový a pš.múka. nie je písaný obsah. Ale asi nebude veľký keď trištvrte % obsahuje mäsa. Takže nám vychádza, že by to šlo. Haha.
Odpovedať
@paulina1406 Takže 20kg? Tak si naštartuj dobre psychiku a hor sa na to!!!!!!!!!!!!!!!!!cez leto už budeš schlang. hahaha.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo :) bozee uz nech to mam dole vsetko :-D uz sa startujeem dufam ze kila pojdu zo zaciatku pekne dole ze budem mat dobru motivaciu :-D chapees ;-) aspon 15 keby som zhodila :-D alee tak cim viac tym lepsie ;-)
Odpovedať
@evicka333 no ja mam 171cm idem zo 72kg momentalne neviem ako to vyzera sa normalne bojim postavit na vahu jedla som jedno cez druhe ciel by mi stacilo 62kg ja som vzdy mala takych 62kg bola som spokojna odkedy som zacala piect torty aj vyzeram ako torta :-p @paulina1406 na ja zijem v nemecku a mi nuly rok na vianoce som zostala tu sama a bola som taka deprimovana,ze som zozrala vsetko vianocne pecivo co som napiekla,ale ked si nic neupecies tak ani nic nezjes ;-)
Odpovedať
@zuzkoo mnam vyzera to ze az dobre ja uz musim dat zajtra konecne 2 bielkovinove,lebo ma porazi,nejak ma uz chyta vianocna atmosfera furt by som nieco tlacila ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, dobré ránko tie receptíky všetky vyzerajä mňam mňam ja akurát dojedám raňajky - kuracia šunka, syr pierko, 1 paradajka, kúsok uhorky, na stole teplá káva s mliekom, ku koncu si tam pridám otruby. Včera som doslova zožrala 1/2 lasagne (samoška že nie dukanovské) :-p , neviem im proste odolať. Váha si skáče hore dole, pod 65 som sa ešte s tále nedostala, ale už nestresujem..raz hádam sa zadarí x-) vy sa mi máte ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin no ja draha nepeciem nic radsej navsteva si so sebou donesie ked bude chciet :-p a mooores :-D
Odpovedať
ahojte baby, ja dnes konecne na ranajky toliare (vcera som sa cinila) + syrokrem. Obed cinska polievka bez rezancov. Ked prideme z roboty asi hodime piect kapra + cesnakovu polievku zo vcera. Na vecer netusim. Do vianoc chcem byt fakt ze zodpovedna v dodrzovani DD. :-p
Odpovedať
ahojte tak ja som sa dneska cinila chcem aspom dva prisne bielkovinove tak som si dneska vela toho navarila. Na obed rezen so salatom, na veceru chlebik s kuracimi prskami medzitym mam chipsy a cokoladove muffiny
Odpovedať
Profilova fotka
takze skoro druhy den je za mnou a ja sa citim skveleee ;-) a hlavne aspn trochu lahsiee :-D
Odpovedať
Paulina, ja som na tom podobne ako ty :) tiez mam za sebou druhy den, ale ako som na tom s vahou netusim, nemam chut sa vazit :) bojim sa, ze by ma to odradilo...
Odpovedať
@lokalistin ten rezeň je čarovný.mňam. wau toľko váry za jeden deň. ja som bola dnes nasucho. Len čo bolo v chladničke(jasné, že dukan). nemala som si čas navariť, piekla som medovníky. Jeden som musela schrúmať(že či sa podarili, haha). Zajtra ma čaká bielkovinový štvrtok. Takže tiež len tak o ničom. kaša, kyslé ryby, údenáč, otrubové tousty Ale na piatok už plánujem variť. Kelový prívarok s hydinovými fašírkami. Pozerala si na Broninej stránke vianočnú dukan večeru?
Odpovedať
Babeny dnes prvykrat 66 kg dufam ze sa zajtra zobudim a budu stale tam :D
Odpovedať
@melbe neboj budú. Ale už dnes radšej nejedz.:)) To len pre istotu. haha. Nie, robím si srandu. Gratulieren!!
Odpovedať
@11xena11 dakujem :) idem podla teba si mi vzorom predsa tak na tych min.60 to dotiahnem aj ked krv vypotim :D som sa tak nakopla ako som zbadala tu rucicku na vahe :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzizi a ja som ti normalne aj stastnaa :Dodvazim sa az v piatok :D tajne dufaam ze budem nadsena :D
Odpovedať
pauli tak daj potom vediet, som aspon na teba zvedava, kedze ja sa dostanem k vahe asi az na dalsi vikend :-| ale dufam, ze to bude stat za to... :) je to lepsie, ked viem, ze v tom nie som sama a mozme sa navzajom podporit
Odpovedať
@11xena11 no normalne mi aj ten obal totalne chutil som bola az prekvapena,na broninej stranke som nekukala cely den uvazujem o tom ci si dam na vianoce takto obalit rybu, ale sa bojim co na to nasi, oni nechcu aby som tuto dietu drzala ja ju drzim tak potajme :-|
Odpovedať
@melbe super ty si ina sikovnica ja som sa nevazila ani neviem ako dlho. dneska zajtra bielkoviny tak potom sa odvazim,ale bojim :-p
Odpovedať
@paulina1406 neboj nebudes sklamana skor si myslim,ze budes nadsena ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?