Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@zuzana018 hod obrazok ako to vyzera
Odpovedať
ahojte, tak dnes som sa odvazila...bola som zvedava co urobili 2 BD po tom mojom 5 dnovom vycinani v mikulasskom balicku...no neurobili nic :-S 63 tzn. stale te 2 kg su hore...no asi sa tam poriadne usalasili, ked som im vystlala tolkym sladkym...Dnes ako inak toliare + syrokrem. Na obed este netusim vobec...mozno si urobime pizzu.
Odpovedať
@paulina1406 no to by som brala aj ja, ale dali sme sa na to asi neskoro...som zvedava ako budem prezivat vianoce a navstevy u rodiny, nechce sa mi s nimi velmi rozoberat, ze drzim nejaku dietu a ze nemozem toto a tamto a pod. ale ja to nejako vydrzim, chcem zazit ten pocit, ked ti vsetci naokolo hovoria, ze ako dobre vyzeras, ze si schudla a tak...:D tak sa dufam dockam aj toho..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin obrázok momentálne nemám - ale je to pol kg nádoba, uzatvárateľná, a ten bujón samotný je taký tuhu, niečo ako bujon v kocke, ale kúsok inšie, naberám to nromálne lyžičkou (tuhosť ako zcukornatený med :-p ) - vydrží to fakt dlho, lebo je to koncentrát, tak stačí fakt málo...ja týmto vývarom napríklad podlievam mäso, keďže teraz nepoužívame žiadny olej, mám to rada pridať aj do špenátu, alebo do hocijakej polievky.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzizi Zuzka, ja som nakoniec vyšla s pravdou von, po istom čase to bolo tak či tak vidieť, že nejem klasicky a že chudnem, tak som sa priznala a bolo to potom oveľa jednoduchšie, proste ma prestali prehovárať a ponúkať, čo mi veľmi pomohlo.
Odpovedať
@zuzana018 ja som to chcela kuknut tu v nemecku preto som chcela obrazok,ale neva
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin vieš čo? pozri si na www.just.sk tam si daj produkty, a tuším hned hore...je tošvajčiarká firma, siete majú takmer všade, ale nemajú klasické kamenné obchody
Odpovedať
@zuzana018 no uz som to nasla len sa tam musim zameldovat aby som videla ceny ,nemam teraz cas letim do roboty je tu strasna zima :-p ,ale cez vikend,ze maju byt +8°C
Odpovedať
Profilova fotka
@lokalistin ceny ti kľudne pozriem, mám tu katalóg, to nie je problém ;-)
Odpovedať
Čawte babenky. takže dnešný bielkovinový štvrtok dopadol super bez prehreškov. @lokalistin mne sa to tiež stalo. Bolo to niekedy začiatkom 2.F.Tiež som skolabovala. Určite to bol deficit cukru. Vie to našťastie len kámoška. A máš pravdu. Každý mi hovorí, že vyzerám ale o 10rokov mladšia. To poteší. Ale v poslednej dobe sledujem tie kruhy pod očami aj ja. Poctivo to zatieram mejkapom. A z ramien mi začínajú trčať kosti. Ale brucho mám stále ako pijáka. Prečo to nejde dole rovnomerne?Mám len črevo a nohy. Zadok mi niekam odišiel, neviem kam. A ty buď spokojná. To čo máš drahá za depky!?. Veď ti krásne idú cm dole. Veď to sama vidíš na oblečení. Za tie dva mesiace je to super. Buď trpezlivá. Ja som už v deviatom. Mama mi hovorí aby som už prestala, vraj už som moc chudá. Ale ja mám už 4,5mesiaca rovnakú váhu. Nechápem. Tak asi idú cm. Pomerať sa chcem až na konci 3.F., to je na konci januara. Ja si dám na Vianoce hubovú omáčku, pangaciusa a majonézový šalát s light majonézou. To znie celkom dukanovsky(až na zemiaky, skúsim niekde kúpiť kvaku, super náhrada za zemiaky). Nie? Prehreškom budú len oplátky, perníky, zázvorníky a burizónové gulky s karamelom. No a čo! Vianoce sú len raz do roka.
Odpovedať
@evicka333 ahoj. Som sa musela smiať. Prepáč. Ten tvoj keď zistí, že si ho pleskla na internet, tak ťa zabije.hahaha. A ktovie?! Takže štvrtok ti dopadol OK? Chcem ti niečo napísať k tomu celozrnnému pečivu. Broňa na stránke odporúča len chlieb. Tam je istota, na štítku ti píšu čo vlastne obsahuje. Rožok alebo žemlu tak nekúpiš. Nemôžeš vedieť, či je čisto celozrnná, a či nie je pridané len nejaké farbivo a obyč.múka. Ja si v Lidli kupujem originál múku na celozrnný chlieb. Máš to na dva 750g chleby. Robím to podľa návodu, normálne pečiem v silikónovej forme v trúbe. Vieš aký je úžasný?Mňam. Sama som tomu nemohla veriť. A to ani pekáreň nepotrebujem. Uvažovala som o kúpe ale nie je treba. Skús. U nás stojí tá múka 0,60eur. Zadarmo. Niekedy mám aj ja chúťky na tie žemle. Ale odolávam. Počkám do 4.F.
Odpovedať
@zuzizi ahoj. Mne to chodenie po návštevách nehrozí. Oni nás vždy predbehnú a prídu skôr ako my. Takže ja behám jak špinavé prádlo. V tej rýchlosti si ani nevšimnú čo a koľko zjem. V tomto mám výhodu, nemusím vysvetlovať čo je vo veci. Ale zasa mám zhon zasa len ja!!!!!!!!!! Šťastné a veselé(ako pre koho)Má to aj + aj - .
Odpovedať
Článok sa načítava...
kočky poraďte!!!!!!!!!!!! Kde majú kvaku??????????????????????????????
Odpovedať
@zuzana018 tak to mas super..ja nemam strach o mamcu, co na to povie a tak, o to ani tak nejde...ale ked chodime na navstevy, tak vzdy ocakavaju, ze sa ponuknes a ja sa nebudem mat cim ponuknut... :D ale dufam, ze do vianoc budu vidiet nejake zmeny a pokial to bude stat za to a budu nejake vysledky, tak mi to bude jedno, ci to budu prepierat alebo nie :)
Odpovedať
@11xena11 Ahoj :) tak mi to mame presne dane, ze kto kedy ku komu pride a tak to aj dodrzujeme a bohuzial po vianociach na sviatky chodime my k rodine a na novy rok zasa oni k nam :)
Odpovedať
kocky poradte prosim aj mne :) daju sa zohnat psenicne otruby aj v normalnom obchode? pretoze sa chystam vypekat a v kazdom recepte pouzivaju aj ovsenne aj psenicne... alebo mozem psenicne vynechat a nahradit ich ovsennymi?
Odpovedať
@zuzizi pšeničné otruby zohrávajú úplne inú úlohu ako ovsenné. Tie zoženieš úplne super na rozdiel od ovsenných. Teda aspoň u nás. Majú ich aj v menších predajniach potravín, tesco, kaufland.
Odpovedať
@11xena11 ja som ovsenne praveze nasla v DM-ku, ale psenicne som nevidela. Ale dobre vediet, ze sa daju lahko zohnat, tak ti dakujem za pomoc. :)
Odpovedať
@zuzizi dávaj pozor na DM. Tam tie ovsenné otruby sú spolu s klíčkami. Aspoň u nás. Ja obidvoje otruby kupujem v kauflande.
Odpovedať
@eitsirch, @melbe děkujeme ;-) s manželem jsme přibrali po svatbě a pak mě podporoval v těhu i při jídle :-)) Ale já jsem byla ráda, měla jsem skoro 100kg, a už tak jsem si připadala jak slon, tak kdyby bxyl chudý, tak bych vypadala jak jeho bodygárd :-) @pinetka26 manžel s Tebou taky drží? Jak dlouho, kolik shodil? @zuzana018 mi se manžel líbil i s kilami navíc, ale je čím dál krásnější! ;-) Jen už jsem muřekla, ať už neshazuje, protože já nemám ráda vychrtlé chlapy.. Tak jsme domluveni, že už hubnout nebudem(manžel chce ještě kilo), ale od ledna cvičíme, ať jsme v létě krásní do plavek :-) @lokalistin děkuju moc za recept, vypadá skvěle, musím zkusit ;-) a já jsem taky trochu "zeschlá" :-) trochu kruhy pod očima (ale malá mi několikrát v noci vstává, do noci se učím, přes den se nezastavím, tak myslím, že to není jen dietou), mám suchou pokožku.. Ale vitamíny beru. Bereš nějaké? A super, pochvala potěší, určitě to jde na Tobě vidět! ;-) A fajně si zhubla už!! ;-) @tami263 děkuji za manžela ;-) a únava..to znám.Taky bych spala :-) ale ze začátku je to nejhorší, člověk si zvykne. nezapomen brát nějaké vitamíny. Bereš nějaké? hodně pít.. @11xena11 no, já jsem mu to řekla, nebyl nadšený :-p , ale pochvaly ho potěšili a děkuje všem ;-) moc děkuji za tip s chlebíkem, zkusím a na rohlíky a housky si dám pozor a dám si je jen vyjímečně.. Jinak čtvrtek dobré.. Ale pekla jsem rohlíčky, tak jsem trochu uzobla, ale jinak jsem se držela :-) (já od mikuláše normálně denně něčím sladkým zhřeším, hrůza. Mám z toho špatné svědomí, ale ani nevím, jestli ho mám mít tak špatné, když váha klesá i tak :-( Spíš mám strach, abych se zas nevyžrala jak předtím.. No, ale myslím, že jsem dostatečně poučena, prostě si to teď fakt ohlídám a budu se držet)......A prosím, co to je kvaka? To jsem ještě neslyšela :-))
Odpovedať
@evicka333 hoď si ju do googlu. Vyzerá to ako kaleráb. Chutí niečo medzi zemiakom a kalerábom. Na Broninej stránke ju baby jedia ako náhradu za zemiaky. Cez sezónu som ich nahradila cukyňou. Varila som ju na kocky alebo kašu. Chcela by som tú kvaku zohnať na ten majonézový šalát. Chýbajú mi prílohy. Nemôžem jesť stále len chlieb a knedlu. Sem-tam treba zmenu, aby to človeka neprestalo baviť.
Odpovedať
@11xena11 tak uz viem kam pojdem na nakup...dakujem za radu ;-)
Odpovedať
@evicka333 @11xena11 baby diky ja kvaku tiez nepoznam,vitaminy neberiem ziadne len sem tam calcium a magnesium(pretoze mavam krce v lytkach),mne ovocie nechyba ja nejedavam skoro nikdy ovocie,len v zime zerem mandarinky na kila.ja som o vitaminoch videla jednu reportaz no a radsej ich jest nebudem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko prejem úplne všetkým - ako sa máte? :-) u nás mrzne, zima riadna, normálne som aj čiapočku dnes dala x-) váha ráno 65,3 kg, končia mi svoje dni. Ja sa na 64,9 nedostanem hádam nikdy 8-(
Odpovedať
@evicka333 ahojky, môj chlap drží so mnou od začiatku, 7.6. ale jeho dieta je taká druhá tretia fáza. Pracuje na turnusy, 10 dní je v BA a 5 dní je doma. V práci nemám na neho až taký dosah a preto úbytky nie sú až také "viditeľné". Za 5 mesiacov diety - nediety zhodil 8 kg. Zo 123 na 115 kg. Pri jeho výške 187 cm chce zbehnúť na 100 kg. Ja to vidím reálne tak do roka :-) :-) :-) Ide pomaly, ale isto :-)
Odpovedať
@11xena11 děkuji moc! Koukla jsem na to. No, nevím, jestli jsem to vůbec někdy viděla :-) Ale zkusím se v obchodě podívat. Super příloha ;-) @lokalistin já jsem naštěstí reportáž neviděla (někdy lepší nevidět :-)) ale zjistila jsem, že mi vitamíny fakt pomáhají. Tak beru takové pro kojící maminky, semtam magnesko, Q10 nebo nějaké omega3 ;-) @zuzana018 dobré ráno. No je pořádná kosa.ale prý se má zas oteplit..no, kéž by ale na vánoce sníh byl.. No, já jsem dneska byla na váze zas překvapená (až je mi to blbé psát, když vím, že to jde někomu dolů mnohem hůř a mi celkem rychle).. Ale měla jsem dnes 63,5kg.. Přesně o 30kg méně než před porodem (v těhu jsem přibrala 15kg) (2 měsíce na DD -9,5kg) Ode dneška tedy 3F..Už mám za sebou cereál. pečivo. Po dvou měsících jsem si ho fakt vychutnala ;-)
Odpovedať
@pinetka26 tak to je super..To je fajné, že jste do toho šli spolu a chápu, že když není doma, jde to hůř uhlídat..Ale dá to! A jak vlastně ty?Kolik máš dole? Jaký cíl?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja sa s vahou nerozpavam, ukazala mi 79. a to bolo uz 78. No co na vianoce si dam asi volno v medziach normy. Alebo zaradim viac pohybu. Na mojom orbitreku si uz pavuci siete tkaju. :-D Zajtra lyzovacka sa to snad vysportujem. Pekny vikend vsetkym dukankam.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzizi nebooj saa aj my sa zachvilocku budeme mat s cim pochvalit :-D noo ja sa sviatkov velmi nebojim kedze sviatkujem v praci .. no niic to aspon nebudem zraat tolko :-D
Odpovedať
@evicka333 tak moja, ja som na tom podobne ako eitsirch, s váhou sa nebavím :-) stojím na 62. Dolu som dala 7 kg a mám v pláne ešte 4. Verím, že sa to pohne, moc neporušujem, tak to pôjde..... len vydržať :-p :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?