Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @lulian  🙂 myslis,ze až tak????Myschelin,dobre som sa zasmiala.Hlavne sa tam dobre bav🙂

• Som v druhej fáze včera som mala lievančeky na obed a dnes som si spravila segedínsky guláš s dukanovým chlebíkm
    na večeru neviem ešte čo si dám asi jogurt a acidko..tak len toľko som vám chcela...

• Dnes je tu nejak ticho😉 ...zajtra už dávam zeleninku.

• Sponzor fóra
  • @teticka54  skúšala si k segedínu dukan knedlu? Je to perfektné.
    Inak super nápad ten segedín, dávno som ho nerobila.

• @11xena11  a tak overený receptik na tu knedlu?

• @layte  super, ja dávam vo stvrtok. Najhorsie je, ze sobotu mame velku oslavu - pecene kolienka, pivecka... a ja budem susit. Ale bude to skuska 😃

• @zuzika_tr  a keby si si trocha zo všetkého dala,sak by sa nič nestalo.Veď žijeme len raz...😉 Dnes sme mali typický segedin a ešte typickejsiu knedlu😉 uz som myslela,ze sa na to vybodnem a dám si.Tak som sa spýtala manžela či je som aspon trošku schudla.Povedal,že vidno a hlavne na stehnach.Tak ma to motivovalo a nedala som si.Nasucho som si opiekla krabie tyčinky a preliala to cotage syrom s bielym jogurtom.Na cestu mám activiu a colu zero,dodá energie a ráno si už tam niečo dám.

• Zuzika_tr a akú máš výšku keď sa smiem spýtať.Takže chceš ísť na 50kg?

• @layte  
    knedla na dva dni :
    Vyšľahám dve vajcia, prisypem 4PL ovsenných 2PL pšen. otrúb, , trocha sušeného droždia a cca 1/2 dcl acidka, soľ. Dám to do silikonovej formy na srnčí chrbát a šupnem do mikrovlnky na 4 minúty. Rýchle a jednoduché .

• @11xena11  dakujeeem.Vyskúšam,len tam kde idem silykonovu formu asi nemaju,aspoň som ju nevidela,tak môžem dať do skla alebo....mysticky umelej?Veď dačo už vymyslim.

• @layte  neviem, ja som to robila zatiaľ len v silikóne. Je to tam uparené ako ozajstná knedla.

• @11xena11  ahojky - isto pčeničné otruby? nie ovsené???? skúsim si to na víkend spraviť, segefím mám veru rada

• @11xena11  treba tú formu prosím ťa aj prikryť niečim??, alobal alebo niečo iné?

• @olovo80  doma nestíham a v práci tiež nie a stopli nám net, tak len tak "opatrne"...ale myslím na vás 😉

• @layte  Knedlu robim tiez v MW.
    1 vajce+ 1bielko, 2 pl ovsenych otrub + 1 PL psenicnych otrub, 1 KL prasku do peciva, stipka soli a 2-3 PL acidka.
    Dam do plastovej okruhlej misky vytrenej servitkom s olejom a vlnime 4 min. Prekrojim na polovice a potom naplocho a mas 4 ,,knedle". Vacsinou dve zjem s omackou a dve ohriankujem v hriankovaci ako chlieb.

• Sponzor fóra
  • @melbe  aj cvicis, ked hovoris ze ti vaha ide velmi pomaly dole? ja zatial nie, ale musim s tym nieco urobit... 🙂

• @adinka24  ani ja sa k tomu neviem dostat :/ 😠

• na zajtra sa vari kapustnica s udenym morcacim prskom a s udenymi kuracimi stehnami, to bude mnamka 🙂 a dnesny obedik-udena rybka 🙂

• @layte  mám 160 cm tak preto 😃 Som malá guľka momentálne 😃

• 4. deň, 56,3, -2,1 kg, do cieľa -6,3 kg 🙂

• @adinka24  hej ved to ze cvicim a idu hore svaly

• @melbe  tak ale ubytok vahy je aspon viditelny, ked kila dolu nejdu... 🙂 ked sa tuk meni na svaly... 🙂

• @radushkaa  ahoj,dnes 8-mi den utocnej,hroza,no ja tiez jem len take blbosti jak ty,dnes som urobila ten chlieb otrubovy v mikrovlnke,tam to dost premokne aj ked popycham so sparatkom a v hriankovaci sa mi spalia okraje 😃 ,dala som na ti syr 7%-ny a kuraciu sunku,a este som mala prazenicu bez oleja bez vsetkeho,a ked vecer budem velmi hladna tak este v chladnicke mam dajaku rybu,no proste otras,bez chuti,nemastne-neslane,kardio este stale nerobim,no dufam ze od buduceho tyzdna zacnem,a ty jak si na tom s pohybom?

• @zuzana018  tak to skoda za ten net,ale "opatrne"sa tu niekedy zastav,potom ti niekedy napisem,zajtra tu asi nebudem lebo budu nam robit kupelnu,inac ako sa mas?

• Poctivo som docitala vsetkych 423 stran.
    Na diete som od 7.12.2013, vyska 170 cm, povodna vaha 80kg a dnes rano na vahe 74,1 kg. Pokracujeme dalej, ciel je 65 🙂

• @olovo80  Ked mas dlhsiu prestavku potom sa tazko do toho dostava vsak 😃 No s pohybom? Teraz mam skuskove, praca, povinnosti doma, frajer jedno s druhym - nestiham. Ale vidim, ze to treba, ucinky kalanetiky velmi rychlo opadli takze sa chcem donutit znovu asi od februara ked uz nebudem mat skusky - len rozmyslam co budem cvicit. Kalanetika je super ale trva strasne dlho...ty v nej ides pokracovat? mne by vyhovoval ten beziaci pas ale je velky - kam by som ho dala to uz fakt neviem 😃

• @radushkaa  no beziaci pas je fakt velky,ja mam bycikel a aj ja horko tazko som nasla miesto v detskej,do obyvacky to nechcem dat,a teraz pred obedom nemozem robyt kardio lebo mala mi beha po byte a musim stale behat za nou ci daco nestiahne,no poobede spi v detskej a kebyze sa tam byciklujem....asi by ani nezaspala,rozmyslala som ze na poobedie dam bycikel do obyvacky,no je to dost tazke aby som to vlacila,no neostava mi nic ine,a chcem aj v kalanetike pokracovat,no ja tiez uz asi 3 mesiace som vobec necvicila,a to potom velmi tazko sa do toho dostat,vcera mi manzel doniesol plno konzervy,vsetko makrela,tuniak,sardinky a co je najlepsie ze bez oleja,vsetko prirodne,takze teraz som zasobena na par dni s rybou 😃 ,ako si na tom s pitim?Ja teraz max vypijem 3-4 pohare vody denne(ked na to nezabudnem)po 2 dcl,no viac mi nejde,ja fakt nechapem ludi co vedia vypit 2-3litre vody denne 😢 nomam aj strasne zapchy,a len kazdy druhy den chodim na wc,a uz prichadzam na to ze to bude aj kvoli tekutinam,no uvidim ked budem v druhej faze,mozno s pridanim zeleniny to bude ok,ty si stale v druhej faze,ci jak si na tom?

• @merulka  od kedy si to na dietke? 😃 lebo podla toho datumu neviem neviem 😉 drzim pasticky, pekny vysledok 🙂

• 6. deň, 55,9 kg, - 2,5 kg, do cieľa - 5,9 😃
    volajako som si pomýlila dni predtým 😐 Dnes prechádzam na zeleninu, takže bude priberanie 😶

• @olovo80  ja som mala tiez vzdy problem pit vodu. Treba si ju dat vsade, na oci, aby ta napadlo, ze mas pit. ja pijem aj z flasky napr. - sice neesteticke ale svoj ucel splni 🙂 Takto som si zvykla až kym som nevypila 3 litre denne (dve flase). A hlavne pri cviceni ti bude tekutina chybat ... 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém