Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe toto som ti nasla.... Čo je horšie, svoju diagnózu nevytušíte ani podľa miesta, kde vás bolí. Bolesť sa môže prenášať a na prvý pohľad jasné príznaky vás ľahko oklamú. Rovnaké nepríjemnosti ako žlčník môže spôsobiť zápal žalúdočnej sliznice vyvolaný Helicobacterom pylori alebo zápal na dvanástniku. Dokonca aj chronický zápal pankreasu sa správa podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe Slepé črevo je v pravo Ak by ešte niekto mal pochybnosti, tak slepé črevo je vpravo dolu v bedrovej jame. Je to črevovitý výbežok na koncovej časti hrubého čreva. Ak sa zapáli, bolesti sú také intenzívne, že človek musí k lekárovi. Knokautujú vás vpravo, ale môžu sa prenášať aj na opačnú stranu. Normálny apendix má len pár centimetrov, no malé percento populácie vlastní dlhší kúsok a podľa dĺžky sa bolesť lokalizuje aj na celkom nečakané miesta.
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe ked nejes mastne,vyprazane,a jedla s vysokym obsahom tuku tak to zlcnik nebude,aspon si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe a este toto,je to rada od lekara..........
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe Bolesti pod pravým rebrom je potrebné doriesit.Myslím si, že je potrebné zistiť aké máte pečeňové testy, vyšetrenie moča. Ak sa vylúčia príčiny z pečene alebo žlčníka, resp. kamienky v obličke, mohlo by to byť aj z hrubého čreva. Ale nie zápal, ale nafukovanie. Hlavne jedzte také potraviny, ktoré nenafukujú. Najlepšie by bolo asi navštíviť gastroenterológa, ktorý vám určite poradí. Čítajte viac: http://primar.sme.sk/poradna/1660791/...
Odpovedať
Profilova fotka
ok zeny,vzdavam sa,vidim ze tu nikdo neni,tak sa majte zatial
Odpovedať
Profilova fotka
baby,kde ste od rana?Ja som dnes mala 4ks kuracej sunky s cerstvou uhorkou,a makrelu s kyslou uhorkou a nizkotucnym syrom,este ma cakaju otruby
Odpovedať
@olovo80 aka si tu dnes chuda sama... ja som mala na ranajky otrubovu placku, s nizkotucnym syrokremom, troskou horcice a kuracou sunkou a na tom este nizkotucny platkovy syr, desiata bol nizkotucny jogurtik a obed kuraci vyvar so zeleninkou a kuracie masko pecene s acidkom nizkkotucnym samozrejme... a fajn a asi si urobim puding a na zajtra do prace asi bud muffiny alebo male babovečky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr ahoj objednavala sisihotove jedla s. Dukanky?
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 no vidis cely den som tu bola sama,akurat jem to iste co rano 3 platky kuracej sunky a uhorky nakrajane,a dnes som vypila 2litre vody,len pre informaciu ja mam problem s pitim,niekedy cely den nic nepijem a mi to nechyba,ale dnes som dosihla rekord 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka24 daj recept na otrubovu placku prosim
Odpovedať
@melbe ahojky, podľa tvojho meníčka to je žlčník :-p Už bolesť prešla?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No ako zacat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko zeny,dufam ze tu nebudem sama jak vcera
Odpovedať
@pinetka26 dnes som konecne rpespala celu noc ale stale to picha ale snad to uz bude len lepsie a dakujem kocky vsetkym za rady ste strasne zlate
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy :) idem sa chvalit :D aj s tyzdennou pauzou je dnes mesiac, co som na dukanke a mam dole 8,3 kg :-D
Odpovedať
Profilova fotka
10 hodin a ja uz mam v sebe 2litre vody,ani sama tomu neverim
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe zlcnikovy zachvat spoznas podla toho, ze ta neskutocne boli prava strana, vyraza to az do chrbta a zelas si nezomriet. :- ) takto pred 8 rokmi mi ho vybrali po akutnom zachvate, tak viem z vlastnej skusenosti. Ked to boli napravo, moze to byt aj slepak - pichava bolest, ak je to lava strana je to zatulany prdik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 Waw, za mesiac? Blahoželám, riadne dobrý vysledok. :) A koľko ešte do cieľa? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pidanka_ aspon 40 :/ hej, za mesiac...zacala som 7.1. a mala som 5 dni pauzicku, co somm bola chora, kedy som dala hore 2 kg...takze mohlo byt aj viac...
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 neboj, to pojde. :) já som mala tiež "pauzičku".. Ale 2 mesiace. :-N A na konci mi už dosť vyskočila váha, tak dufam, že to pojde rychlo dole. :-)
Odpovedať
@cukrik580 wau !!!!! To je úžasné. Ty si zrejme poctivka keď ti to tak krásne ide. Ja dnes zasa ten hnusný bielkovinový štvrtok. Čítala som, že cez bielkovinové štvrtky je prísny zákaz tolerovaných potravín. Dosť skoro som sa to teda dozvedela. Takže som v minulosti páchala hriechy so škrobmi (palacinky z pudingu, langoš, puding...a ktovie čo ešte). Takže dnes : R - vanilkové nízkotučné acidko D - jogurt O - kyslé ryby, acidko, dva plátky kuracej šunky (piate cez deviate, ešteže mám dobrý žalúdok) Ol - tvaroh, sladidlo, škorica V - otr.placka, kuracie slížiky na spôsob gyrosu Najsýtejšiu som si dala večeru aby som večer vydržala. Večere sú najťažšie. Chodím spávať o 12hod, takže 0 22.00 ešte nejaký jogurt. @olovo80 ó vďaka ti, za neskoré druhé večere. Lebo to sa nedá vydržať ! To boli nekonečné kŕče .
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ze neskore vecere,pocuvaj toto....videla som dnes video kde baba schudla neskutocne vela,a to sposobom ze vecer po 18:00 uz vobec nejedla len cistu vodu pila,samozrejme nedrzala ani extra velku dietu,a vobec necvicila,no nejedla ryzu,zemiaky,a biely chlieb,takze asi tolko,inac je to zaujimave,ked chces dam ti link na to video ked vies madarsky,a vysvetlenie bolo,ze vsetko co zjes po 18:00 telo uklada "akoze",a vlastne zaludok dava signal mozgu,co je velmi zaujimave,som si myslela ze je to opacne,ze vraj aj ked si len olizes prst co mas od jedla,zaludok automaticky vysiela signal mozgu ze mu to olizanie nestaci a chce viac,tym padom zacneme jest,a ked pijes vodu je to ok v tom ze vode je bez chuti a "neni signal" do mozgu,vsetko co ma chut a farbu vysiela "signal" :-D :-D :-D ,inac chcem to vyskusat,ci to funguje
Odpovedať
Profilova fotka
@eitsirch slubila si nove foto :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pre zaujimavost...odkedy som zacala pit vodu,vaha mi ide neskutocne hore,a to o 1,5kg,ale telo je uplne sfuknute,ked o tom nieco viete napiste preco,no nejedla som nic co je zakazane
Odpovedať
@danya222 ahoj, nie, na tu drahotu nemam peniaze :D radsej si spravim sama ... preco? :-)
Odpovedať
@olovo80 telo si musi zvyknut na vodu, kedze si doteraz nepila. to zeny mavaju - napr. z hormonov, alebo cez svoje dni tazko ide voda z tela von - hlavne ked si vela nepila :(
Odpovedať
Ahojte koceny;-) ...už dlhšie som tu nebola,skolila:-) ma chripka,ale uz lepšie.Takže ten týždeň som dukana poslala na dovolenku,jedla som moc málo,tak jeden jogurt a kúsok ovocia na deň.Pri tej horúčke ani nechutilo.Vážiť som sa nevazila,ale čo som si dnes davala na seba ryfle,tak boli značne voľné,ani rozopinat som ich nemusela,tak som ich obliekla.Ale čo ma najviac teší,prestala som fajčiť:-) ...bála som sa,že budem hneď priberat a budem stále hladná,ale vôbec.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr myslela som si,no uvideme co bude neskorsie,asi uz 5000x robim dietu a teraz uz velmi tazko ide dole,tak som sa dala na "vodu" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
robim grilovane kura na zemiakoch a na kyslej kapuste zaliate smotanou ale nie kyslou,prso budem jest ja a zvysok rodina,vypila som salku kapustovej stavy,skoro som umrela
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?