Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@olovo80 presne tak :) prehanaju :D mam skusenost :D
Odpovedať
@pantaloni ty to trosku prehanas nie ?? :D 173 a 63 kil to je uz strasne malicko..
Odpovedať
@olovo80 neboj, v lekárni to kúpiš na milion percent. Moja sestra na tom fičí(keď má problém). Mne sa to znormalizovalo až v 3.F. Dovtedy pôrody. Myslela som si , že normálne aj črevo vytlačím. Upravilo sa to keď som pridala do stravy trocha aj tuky. Teraz idem pravideľne každé ráno. Síce stále bobkujem ako zajac ale už v pohode bez bolesti. Je sranda o tom písať, ale také hovno je velice-prevelice dôležité. No nie !? :) haha
Odpovedať
@zuzika_tr Nepřeháním,já jsem takto vážila ještě minulý rok v tuto dobu,než jsem onemocněla na sníženou činnost štítné žlázy,teď už ji nemám vůbec,je operativně odstraněná,místo toho musím papat každý den 1tabletku hormonu letrox.Byla jsem taková nateklá,opuchnutá,no prostě někdo jiný.Pracovala jsem v restauraci a pohyb jsem měla,vypadala jsem normálně,vel.38-40.Nahoře prs 91cm,dole boky 99cm,mám širší pánev.Jde o to,že teď to jsem zpátky já.A hlavně pořád něco vařím,peču,baví mě to a nemám hlad,což jsem ani při normálním stravování někdy nestíhala.
Odpovedať
@11xena11 Ano je to dost důležité,můžu jen souhlasit s tebou..
Odpovedať
@zuzika_tr Na stránce dukandiet.co.uk mi vypočítalo,že mám ideální váhu 61,4 .no já chci 62kg a dost,počítam do února,takže 2týdny a jdu do 3.f.,ale ovoce jsem měla teď tyto 3dny dopoledne,takže jako bych v té 3.byly ale bez příloh a toho dalšího,takže asi tak.
Odpovedať
@pantaloni to sme asi rovnaké. Ja mám 62kg a 172cm. Pýtala som sa kvôli tomu chrtovi lebo aj môj muž ma tak nazval. Ja som taká zvláštna postava. Prsa, veľké brucho, a potom nič, nič až topánky. Zadok o ničom a topánky nasunuté na špáratkách. Serie ma to, lebo mi letia 36 rifle, a 34 mi už neprejdú cez boky. A nemôžem zohnať klasika rifle , ktoré sa zapínajú na páse. Tie by sa mi na bruchu zastavili. Ach takéto mám jáááá trápenie. Možno keby ten zadok trocha trčal, ... Vraj už teraz vyzerám trocha lepšie. Z tváre mi trčal len nos, a bola som totálne bez farby. Teraz mi síce nos trčí stále ale už mám aspoň zdravú farbu. Kilá mám rovnaké(nepribrala som), len asi to bol šok pre celé telo-človek vyzerá vtedy trocha choro. Moje telo si už zrejme na nové kilečká zvyklo, takže už mám zdravú farbičku. :)
Odpovedať
@11xena11 Tak ty jsi už hubenější,já má vel.38 menší nechcu.Naštěstí jsem dámská krejčová,vše si přizpůsobím k tělu svému nebo na léto doplním a upravím,břicho nemám vůbec,jen zpočátku 2.f jsem byla taková jak zdutá koza po zelenině,ale tesosr psala,že je to normálka,tak jsem to neřešila.Teď mám placku,vleže mi trčí bederní kosti a i trošku žebra,ale ve stoje jsem teď akorát,hlavně sama pro sebe.Teď pomáhám s receptama mojí známé,má 120kg a chce to dát na 100kg a pak se uvidí.
Odpovedať
ahojte... Dietu som držala už dávnejšie, no vratili sa mi naspäť, kedže som sa stravovala HROZNE!!! moje prejedanie sa ukazalo na vahe, a teraz začnam od znova...teda začinam už nejake 3 mesiace a nemožem sa prinutit :/ .... potrebujem motivaciu, takže dufam že ma podporite a od zajtra sa do toho pušťam... :)
Odpovedať
@ciernalabut ahoj. tak už sekni s tým začínaním !!!!!! Začni naozaj ! Doporučujem upratať v hlavičke, lebo je to len tam. Daj si nejaký správny dôvod a ukáž svetu (okoliu), že si silná !!!!!!!!!!! Vrátili sa ti všetky kg? Nestraš nás !!!!!!!! Zmeraj sa, a motiváciou ti budú ubúdajúce kilečká. Do toho !!!!!! :) Ide leto !!!!!!! (aj keď dnes sype celý deň jak blázen )
Odpovedať
Tak babulky,doteť jsem pekla,no moje nervy jak mě bolí nohy.Takže zítra k nám klidně může dojít kolektiv Dukanek.Máme tvarohový kopkový koláč,2 druhy chlebíka.Jeden mám ze dvou dávek do větší skleněné mísy dokulata zvrchu posypané semínkama lněným,sezamem ,loupanou slunečnicí ať máme i nějaké zdravé tuky do těla.Druhý je do hranaté formy na hřbet,ten samý recept.No co vypadá ale nejlíp,je kuřecí nadílka recept je od pitynky,něco jako nákyp z kuřecích prsou,listovým špenátem,žampionama.Zrovna to teď tlačí do sebe moje dcera.Zítra uvařím jen polévku,musím mojim dvěma psům ušít pelech na spaní,tak nebude čas trávit u sporáku.Mám 2 trpasličí ratlíky a běhám s nima furt po venku aj v tom hrozném počasí,kotí a kotí sníh..Už ať máme léto,ach jo..
Odpovedať
Dobré ránko Dukanečky,dnešní váha po včerejší koštovačcce čerstvě upečeného chlebíka v pohodě:63.3 kg. Míry pro porovnání 16.12.2012 váha: 68.3 prsa-96 21.2.2013 prsa-91 pas-80 pas-73 boky-105 boky-99 stehno-57 stehno-53 paže-29 paže-27 Jsem dost spokojená více jako po 2 měsících..a přeji všem krásné úbytky na váze..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni asi tym ze som nizka, si neviem predstavit, ze tak vysoka osoba ma tak malo kil :-) drzim palce ;-)
Odpovedať
U mna je najhorsie, ze to vidim na rukach a zadok ostava fuuuj :-| Kilecka idu dole ale uz mam ruky ako anorekticka, prsa ziadne ale boky a zadoook ... hroza :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 :-D :-D :-D :-D ,no toto si paradne napisala,spravila si mi den :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzika_tr ja mam tiez problemy so zadkom a bokmy,ale najhorsie u mna je brucho,z boku vyzeram jak kacka
Odpovedať
Dievčatá dnes zasa bielkovinový štvrtok: R - 300g 0% zvolenský jogurt D - nízkotučný tvaroh, sladidlo, škorica (pol vaničky) O - dusené filé, cotagge, dukan knedla (zostalo mi strašne blbo, asi to spolu nezapasovalo) OL - dojem ten tvaroh so škoricou V - kyslé ryby a neskôr zasa 0% zvolenský Dnes mi vôbec nechutí. Som nejaká o ničom. Zajtra plánujem karfiolovú zeleninovú polievku a zapekaný karfiol s celozrnnou cestovinou a syrom. Mňam. Asi preto mi dnes nechutí lebo sa už teším na ten karfiol.
Odpovedať
@olovo80 už si v pohode ? Zohnala si ? Vyskúšala ?
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe 9,9 kileciek zatial...sem tam stupne, potom zase klesne, striedavo oblacno, miestami prehanky :D
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 mne gumaci normalne nic nerobia...len ti dukanovi z dukanovadieta-eshop.com :D a muffiny s pudingom vrazda pre mna :D
Odpovedať
@cukrik580 vybooorneee len tak dalej kym to ide je to parada len ked sa to zastavi idu depky :D uz sa psychicky pomalicky pripravujem ze od pondelka zasa len bielkoviny :) hadam to pojde ale tato dieta je vyborna jem pecivo a ovocie a sladke a vaha nic stoji :)
Odpovedať
@cukrik580 gratulace velká k takovému úbytku.. :-) :-)
Odpovedať
Ahojte dievčatá, od dnešného dňa som sa rozhodla znova sa k vám pridať. Pred rokom som schudla 11kg a nepribrala som nič ale ani som viac neschudla. Chcela by som dať dole ešte aspoň 6kg. Tak mi držte palce :-)
Odpovedať
70.DEN na DD.váha:62.8kg.. :-) A to jsem si včera nevšimla,že v červené řepě,kterou jsem koupila a snědla ke kuřecí nadílce byl cukr..Asi je tam toho maličko,když váha klesá dokonce teď po 3dnech zeleniny,jsem z toho jelen,nebo srna,??Dnes opět 3 dny proteiny,vyjdou mi před úplňkem v neděli,a to prý kila padají dole.Ale já už jen 1 týden a H.U.R.A. do 3.fáze.A měla jsem dopoledne i mega velký grep červený aj moje pleť se rozzářila,ty vitamíny jsou takový malý zázrak.Musím dokoupit potraviny,navařit sobě i na víkend,škoda jen,že venku to vypadá jako na vánoce..sype a sype..mějte se hezky dukanky.. :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@olovo80 Sehnala sis to PSYLIUM? Jak jsi na tom,už lepší???bez porodů??
Odpovedať
@11xena11 Ty jsi jako já,jak jsou jen bílkoviny,nemám někdy na nic chuť..Tak jím víc masa ať nemám hlad.. :-)
Odpovedať
@pantaloni ahoj a kolko kilov si dala za tych 70 dni dukanovky dolu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ten navrat po dovolenke je hrozny. Neviem sa dostat na stredoeuropsky cas, navyse ma chytila migrena, tak som to vcera zaklincovala polkou cokolady a hned nato zaspala (18.00) a zobudila sa az dnes rano. Ale cuduj sa svete je mi lepsie, dokonca -1kg na vahe, asi mi pomohla sokova terapia cukrom. Len BD dni potiahnem az do nedele po tom vcerajsom fiasku...
Odpovedať
@11xena11 dakujem.. ano pribrala som, okolie mi vravelo : jedz, už ťa ani nevidno, bola som asi 3 mesiace doma a odzrkadlidlo sa to na mojej postave.. prešla som všetkymi fazami a viem, že sa to da udržať, pokial človek sa ešte ako tak drži určitých pravidiel počas 4 fazy, teda neje vela sladkeho a chlie... ja som bola slaba.. teraz to lutujem...
Odpovedať
ahojte chcem sa opýtať či môžem v 2 faze čaj čierny s citonom????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?