Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no tak potom budem pokracovat dalej v chudnuti dufam ze sa raz prepracujem aj na 56-57
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka :-D :-D :-D :-D dufam, ze na taku nie :-D (asi si myslela 36-37)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka :D jou som t o zle napisala myslela som tym vahu nie konfekcne cislo
Odpovedať
Ja mam taky vel.38 hore i dole a vaha 63,3kg ja jsem se ridila mirama,ne vahou,proto jsem sla sama do 3.f.a jsem spokojena.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni zaklad je ze si spokojna ty. Ja este porozmyslam ci mi staci taka vaha alebo to dobojujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka ahaaaaaaaa, boze ja som trkvas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ne to ja som presla z velkosti siat na vahu :D
Odpovedať
@misipajka teraz mam vahu 51...centimetre hore no modelka...no dole troška treba popracovat alebo zázračný prutik
Odpovedať
Profilova fotka
@layte Mas originalnu vahu ani chudnut uz nepotrebujes...
Odpovedať
@layte S takovou vahou te prihlasuju okamzite na models place...
Odpovedať
@pantaloni :-D :-D :-D. Nemám šancu som maličká,to preto aj taká vaha.Práve si peciem zemlicky.Svokra mi dala kyslu kapustu,chcem si spraviť kapustnicu,no brzne do nej dávam tú drobnú cestovinu.Neviete náhodou poradiť nejaký recept z otrub na tú cestovinku?
Odpovedať
Kocky dnes je fakt super den,dcera zaspala do skoly-jen skoda ze mam dnes maturitu z angliny,nevadi.zemlicky ma rozmrazene aj syr a ovoce.prestala mi pect elektricka trouba-musim dat opravit,asi si rekla,ze jedna truba jak jsem ja doma staci.a to nemame zatim konec dne,uz jen wc se muze jeste pobabrat at je to komplet,ale ja jsem uplne free,ze v pohode,sama nechapu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni :-) ;-) veľa pecies,no...
Odpovedať
No kočeny,nikto nemá nejaký dobrý recept na tú mrvenicku?Asi dám tie otruby,pridám vajíčko a na hrubom struhadle nastruham priamo do kapustnice.Čo iné?;-) asi len tak sa to dá spraviť.
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste blaaaaazni :D tolko kecat :D
Odpovedať
Profilova fotka
@layte nikdy som nerobila cestoviny ziadnu, raz gnocchi gulky ale to boli take centimetrove gule a robilo sa to z tvarohu a otrub (ten tvaroh je v tom potom taky kysly. S vajickom som neskusala, a podla mna by to mohlo byt ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ach jaj, tolko radosti na rano. Chuda moje. Dufam, ze dcera vsetko stihla, tolko stresov....Drz sa
Odpovedať
Profilova fotka
@layte mozno by som dala len bielko alebo len zltko...lebo inak to bude asi riedke, alebo teda minies vela otrub...ci?
Odpovedať
@cukrik580 rozmiesam vajíčko a len trocha vylejem do otrub...bude aj bielko aj žĺtok;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stopli mi fotku ]-(
Odpovedať
@cukrik580 vidíš a ako sa ti darí?Si ešte v druhej fáze?
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ked vajko trosku osolis, bude redsie a lepsie sa ti rozdeli...ale to urcite poznas, keby to bolo dake neforemne alebo co, daj trosku skrobu...
Odpovedať
Profilova fotka
@layte no jasneee...mne dukan naplanoval druhu fazu na rok, tak dufam, ze ho predbehnem :D este dllllha cesta predomnou...zatial mam dolu 14,8kg :D
Odpovedať
@merulka a to prečo?Veď taká zlatá si na nej...
Odpovedať
Profilova fotka
@layte lebo ma vraj nebolo dobre vidno...musim nejaku inu pohladat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 mne tiez ujo dukan planoval, len moja prdel to nejak nevie pochopit a furt sa ma drzi ako kliest :-D
Odpovedať
Profilova fotka
R: len cierny caj s mliekom, nestihacky D: proteinove kolaciky s goji: recept od pantaloni- MNAM O: kuracie stehno Ol: 3 tofu faisrky V: jogurtove mlieko
Odpovedať
Ahojte dievčatá, človek sa tu dva dni neukáže a toľko ste toho napísali.. :-) , smiem sa trošku vrátiť späť a opýtať sa na tie vitamíny? :-| , vy každá beriete nejaké, lebo ja zatiaľ nie a trošku ste ma tou diskusiou zo zadu vystrašili... :-S , ja si tie dni v 2.f striedam 3/3 a cítim sa v pohode, ale asi by ste to radšej odporučili, či... :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@5dada je odporucane brat vitaminy v tie dni ked mas cisto BD dni, ja beriem multivitamin stale ked nemam zeleninu. Nedostatok vitaminov sa nemusi prejavit hned, urcite by som ich zaradila na BD dni.
Odpovedať
Profilova fotka
@5dada ja som v 2f od 14.2.a neberiem vitminy len tie 3g mastne ale to si davam uz od novembra a tiez sa zatia citim ok a ani moje kamosky neberu tak neviem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?