Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@layte Palacinky:2 vajcia, 3PL kukur.škrobu, 130ml mlieka - plnka: tvaroh, sladidlo, škorica - poleva: kakao, umelé sladidlo, kvapka vovy alebo mlieka. De Luxe Lievance: 2vajcia, 1 vanilkový puding, pol jemného tvarohu, 3tbl. sladidla. Všetko zmiešať, lyžicou dávame na teflónku. Je to asi 15ks. - na dva dni
Odpovedať
@11xena11 no to áno,milujem zeleninu a syry.Mäso moc nemusím,veď som aj bola pár rokov vegetarianka.Teraz tu kuracinu a ryby tlacim do seba;-) .Mám trocha vysusenu;-) tvár,ale ja som mala vždy s pletou problémy.Ja už ani neviem čo zjest na obed,kuracie prsia,tiež ostávajú v chladničke.Mám pred M...a mne sa práve vtedy nechce jest.Asi si uvarim jeden zemiak,dám ho potom zapiect a k tomu cotage syr;-)
Odpovedať
@11xena11 ďakujem,tie deluxe vyzerajú super.15 kusov?Tak to budem jest týždeň;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes posledny BD den R: miska tvarohu D: otrubove kolaciky O: hovadzia minutka Ol: kafe latte, acidko V: slepaci vyvar s maskom
Odpovedať
Kočeny neviete nejaký dobrý recept na dukan knedlu,ktora by sa dala jest ku kuracejomacke?Sestra má chuť na tu omáčku a nevie čo k tomu.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ale ved ty davas dobre recepty tak to nie je furt dokola.Aeste mi prezrat prosim kolko si schudla v 3f,lebo vraj v tej sa uz nechudne.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja ked jem zeleninu tak ju stale polejem lyzickou oleja,objavila som velmi dobry panensky olej carapeli extra virgin je sice drahsi ale maju aj 1l aj1/2l takze ten mi najviac so vsetkych vyhovuje.
Odpovedať
@merulka milujem cafe latte ale niekedy si vyčítam že je z 3,5% mliečka :-| piješ nejaké špeciálne alebo to mliečko neriešiš? :-)
Odpovedať
@layte zacinala som 12.1., ten den si pamatam ako by to bolo dnes ;-) ja som vela v kilach neschudla, ale dost v centimetroch, ale ano, ta prdel sa tiez drzi :-D schudla som 6 kil ... verim ze sa nevratia :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@suzzzana v restike si ho davam len raz za cas,(akurat dnes :-) )tak vtedy neriesim, ze to je plnotucne mlieko, inac si robim doma, z nizkotucneho s takym rucnym slahacikom napenim mlieko. V ikei sa to da kupit za par eur.
Odpovedať
@layte Knedla v MW: vyšľahám dve vajcia, prisypem 5PLovs.otrúb, 2PL pš.otrúb, soľ, sušený cesnak pre vôňu, trocha sušeného droždia a cca pol deci acidka. Dám to do silikonovej formy na srnčí chrbát a šupnem do mikrovlnky na 4 minúty. Rýchle a jednoduché na dva dni.
Odpovedať
Profilova fotka
@suzzzana ahoj ja som videla mlicko maresi light aj bio,ntreba z toho vela a vyborne chuti
Odpovedať
Článok sa načítava...
Takže ja som predsa len tie prsíčka z chladničky vytiahla. Urobila na spôsob gyros, v miske som rozšlahala 3vajcia, 3PL ovs.otrúb, soľ, sušený cesnak, majorán, 1PL škrobu a pleštila som to na tie kuracie rezančeny. Je z toho taká omeletka. Idem to vyskúšať. Dúfam, že ma to zasýti, lebo už začínam mať z dnešného dňa dvojité videnie.(a to som si povedala, že na Bštvrtok žiadne tolerované potraviny - tento krát to nevyšlo) :-D :-D :-D
Odpovedať
Takže už to mám za sebou. Bolo to dosť sýte, takže polovicu odkladám ešte na neskôr.
Odpovedať
@11xena11 Zvládla jsem ten posraný čtvrtek,ale od rána jsem nervozní,ne z diety,ale pořád něco řeším.Já jsem dodržela všecko,ale tak jak říkáš ty,někdy je víc chuť na palačinky jak máš před MS.Jinak máš palec hore ode mě za tu vysokú školu,šak nízků máme všechny aj váhu nízků.Držím pěsti,mám známů,která když dodělá Vš,potáhne ji na 50.ku.No a co? :-) :-) :-)
Odpovedať
@merulka Já jsem si počítala,že ještě 5krát BI-den a hurá 4.fáze..To nám to pěkně uteklo,že? :-) :-)
Odpovedať
@atota Ve 3.f jsem schudla ještě -0,8kg,ale někdo už nechudne to záleží asi jak kdo..Mně to stačilo..
Odpovedať
@zuzika_tr Já jsem taky schudla 6kg,začla jsem 15.12. hlavně cm šli dole..
Odpovedať
@11xena11 vykašli sa,že na tolerované potraviny,ja to taky už nedodržuju,stačí,že jsme bez zeleniny a ovoce,už to je dost,A pořádně se najez,nebo odpadneš..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni oh kiezby, dnes bol posledny BL den v tomto tyzdni len. Stale este druha faza... :-S Ale konecne som si nasla sposob ako mi to vyhovuje najviac, 3 dni BL den a 4 dni zelenina. :) To uz si v druhej polke tretej fazy ze? Mozes hodovat dvakrat, jak ti dobre :-p
Odpovedať
@merulka Já vím,už se těším.. 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@merulka Moje HODY od příštího týdne budou takové,že zvýším porce ovoce,to mi nejvíc chutná,ostatní pomalu,ať je strava vyvážená a začnu si denně počítat sacharidy do 140gr max,to pak váha neletí nahoru..Uvidím,jak mi to půjde,a když ne,šak se nezabiju,kurňa pane suzuki,zítra je taky den.Ale byla to fuška,to vám řeknu.. :-)
Odpovedať
@11xena11 Mám stejný recept,jen dávám 4PL ovesných a 2PLpšeničných a místo droždí 1lžičku prášku do pečiva,víc ta knedla vyběhne a není taká ztvrdnutá a misku kulatou vytřu ubrouskem s olejem,upaří se to..
Odpovedať
@atota ja som v 3.F schudla zo začiatku ešte 2kg, ale do konca 3.F. sa mi to jedno vrátilo. Tak či tak mám stále o to 1kilo menej. To sa mi už nevrátilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim vas kocky viete mi niektora tak narychlo poradit nalev na cviklu s umelym sladidlom?vopred dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 dakujem tak ja este pockam v2f ja potrebujem dat este 5 kilecka
Odpovedať
Profilova fotka
baby, po mesiaci a pol som sa odhodlala prejst na druhy level Jillian... zomieram...jazyk po zemi vlacim :-p
Odpovedať
@merulka ja zomieram už keď počujem to meno:Jillian :-| :-|
Odpovedať
@11xena11 Já už jsem dávno mrtvola.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bebenky, mam na vas otazku,,, Mozem jest oriesky, pistacie a podobne? Diky (Som v druhej faze)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?